Pokal Toto 2019 rezultati v živo, lestvice

Nogomet Izrael

Pokal Toto
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Pokal Toto¬ZEE÷IaD8jZpU¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷ABPMW8bP¬ZD÷p¬ZE÷6skVT6Yg¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_IaD8jZpU¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/izrael/pokal-toto/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0040000000183000Pokal Toto 010l Toto000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷v5vuR8yG¬AD÷1565631000¬ADE÷1565631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Haifa¬ER÷Krog 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565637816¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷Hapoel Haifa¬JA÷b7G1Xa1b¬WU÷hapoel-haifa¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera¬JB÷GrB6WJG4¬WV÷hapoel-hadera¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷8vqqQSjM¬AD÷1565631000¬ADE÷1565631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Raanana¬ER÷Krog 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565637556¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Raanana¬JA÷fZ9AVwWA¬WU÷hapoel-raanana¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ASH¬AF÷Ashdod¬JB÷ld9EUcoH¬WV÷ashdod¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷IkjWSU63¬AD÷1565631000¬ADE÷1565631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sektzya Ness Ziona¬ER÷Krog 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565637735¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEK¬AE÷Sektzya Ness Ziona¬JA÷0IonV9KU¬WU÷sektzya-ness-ziona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HTA¬AF÷Hapoel Tel Aviv¬JB÷S8ajz2Hu¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷0EuySlM9¬AD÷1565631000¬ADE÷1565631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shmona¬ER÷Krog 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565637711¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHM¬AE÷Shmona¬JA÷QgIgZLWo¬WU÷shmona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷KGHcYunh¬WV÷h-kfar-saba¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷4nnSTAic¬AD÷1565199000¬ADE÷1565199000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Jeruzalem¬ER÷Krog 4¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565205785¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASH¬AF÷Ashdod¬JB÷MRnrWk5O¬WV÷ashdod¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Jeruzalem¬JA÷hhrvXVkI¬WU÷beitar-jeruzalem¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷jqbp5REd¬AD÷1565195400¬ADE÷1565195400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Kfar Saba¬ER÷Krog 4¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565202259¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba¬JA÷WxfVYiL5¬WU÷h-kfar-saba¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HAI¬AF÷Hapoel Haifa¬JB÷E1qzYBzC¬WV÷hapoel-haifa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~ZA÷IZRAEL: Pokal Toto - Play-off za uvrstitve¬ZEE÷IaD8jZpU¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷buAIR6yg¬ZD÷p¬ZE÷6skVT6Yg¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_IaD8jZpU¬ZJ÷100¬ZL÷/nogomet/izrael/pokal-toto/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0040000000201000Pokal Toto -034stitve000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷Ak8B9fPL¬AD÷1566235800¬ADE÷1566235800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel Aviv¬ER÷13. mesto¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566242506¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HTA¬AE÷Hapoel Tel Aviv¬JA÷vJNZ78qe¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷MsDv7Sb1¬WV÷h-kfar-saba¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷2JLfDxQd¬AD÷1566230400¬ADE÷1566230400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ashdod¬ER÷5. mesto¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566237751¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬JA÷jaMb6e8j¬WU÷ashdod¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YEH¬AF÷Bnei Yehuda¬JB÷SG5sVvoi¬WV÷bnei-yehuda¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷tAKbCdu3¬AD÷1566063000¬ADE÷1566063000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Netanya¬ER÷7. mesto¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566069822¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NET¬AE÷M. Netanya¬JA÷674oUb0c¬WU÷m-netanya¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAI¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷0U3kTIF3¬WV÷maccabi-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷SQI6AzAF¬AD÷1566061200¬ADE÷1566061200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Raanana¬ER÷11. mesto¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566068030¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Raanana¬JA÷WhKR9UEr¬WU÷hapoel-raanana¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAI¬AF÷Hapoel Haifa¬JB÷0SOV8lUl¬WV÷hapoel-haifa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lzK2BGf9¬AD÷1566057600¬ADE÷1566057600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sektzya Ness Ziona¬ER÷9. mesto¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566065646¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEK¬AE÷Sektzya Ness Ziona¬JA÷C47gSxV9¬WU÷sektzya-ness-ziona¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera¬JB÷fTdbRdpG¬WV÷hapoel-hadera¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷2¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~ZA÷IZRAEL: Pokal Toto - Play-off¬ZEE÷IaD8jZpU¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷CKBlSS6t¬ZD÷p¬ZE÷6skVT6Yg¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_IaD8jZpU¬ZJ÷11¬ZL÷/nogomet/izrael/pokal-toto/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0040000000242000Pokal Toto -021ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷YRNKHiHr¬AD÷1566149400¬ADE÷1566149400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Jeruzalem¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566156351¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Jeruzalem¬JA÷8YVaV2sJ¬WU÷beitar-jeruzalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷BEE¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷zuKsfnKJ¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷WIygMX8R¬AD÷1566144000¬ADE÷1566144000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shmona¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566150916¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHM¬AE÷Shmona¬JA÷nJsiXOC6¬WU÷shmona¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷UsXeWrSC¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
27
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Pokal Toto - Play-off¬ZEE÷IaD8jZpU¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷CKBlSS6t¬ZD÷p¬ZE÷6skVT6Yg¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_IaD8jZpU¬ZJ÷11¬ZL÷/nogomet/izrael/pokal-toto/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0040000000242000Pokal Toto -021ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷fF56KYht¬AD÷1569432600¬ADE÷1569432600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MTA¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷SGmjlgIq¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Jeruzalem¬JB÷zsmfmDXk¬WV÷beitar-jeruzalem¬AN÷n¬~
1
Nastavitve
Pojasnilo: Nahajate se na strani Pokal Toto 2019 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Izrael. Pokal Toto 2019 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Pokal Toto 2019 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Pokal Toto 2019 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Pokal Toto 2019 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!