Nogomet »Izrael » Pokal Toto » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Pokal Toto¬ZEE÷IaD8jZpU¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷Cb2yoxiH¬ZD÷p¬ZE÷fFanqt3e¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_IaD8jZpU¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/izrael/pokal-toto/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0040000000169000Pokal Toto 010l Toto000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷lr6BlWH3¬AD÷1506529800¬ADE÷1506529800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Yehuda¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda¬JA÷COcFjPj0¬WU÷bnei-yehuda¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Raanana¬JB÷jFdJkq66¬WV÷hapoel-raanana¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zLFHSlep¬AD÷1502647200¬ADE÷1502647200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Krog 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷YHAmxQy7¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷AKK¬AF÷H. Akko¬JB÷C89iypiD¬WV÷h-akko¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷EBELR8Aj¬AD÷1502642700¬ADE÷1502642700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shmona¬ER÷Krog 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAI¬AF÷Hapoel Haifa¬JB÷jiEWbmqK¬WV÷hapoel-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SHM¬AE÷Shmona¬JA÷C0FSaTTD¬WU÷shmona¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷l6lbuSvj¬AD÷1502640000¬ADE÷1502640000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Netanya¬ER÷Krog 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NET¬AE÷M. Netanya¬JA÷K8P41t5I¬WU÷m-netanya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷YEH¬AF÷Bnei Yehuda¬JB÷dYnYqEZp¬WV÷bnei-yehuda¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WQN1amWL¬AD÷1502560800¬ADE÷1502560800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Jeruzalem¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Jeruzalem¬JA÷K6fbLzdi¬WU÷beitar-jeruzalem¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ASH¬AF÷H. Ashkelon¬JB÷bcg2KfBc¬WV÷h-ashkelon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷0th2vnfd¬AD÷1502553600¬ADE÷1502553600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Raanana¬ER÷Krog 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Raanana¬JA÷bwRG8cCo¬WU÷hapoel-raanana¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷CtVK7HRi¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~ZA÷IZRAEL: Pokal Toto - Play-off¬ZEE÷IaD8jZpU¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷Q16upd6N¬ZD÷p¬ZE÷fFanqt3e¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_IaD8jZpU¬ZJ÷11¬ZL÷/nogomet/izrael/pokal-toto/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0040000000225000Pokal Toto -021ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷jXPhWpaF¬AD÷1513276800¬ADE÷1513276800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEE¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷IgE298T2¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷dpD68Sr9¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷0ITKQCrG¬AD÷1512068400¬ADE÷1512068400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷8GxCmfKB¬WU÷maccabi-haifa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEE¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷n7yGnEZH¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷v9SOPWcM¬AD÷1511980200¬ADE÷1511980200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shmona¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHM¬AE÷Shmona¬JA÷UVQKoYlO¬WU÷shmona¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷rZUOph4U¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷vV7VzHxF¬AD÷1509033600¬ADE÷1509033600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MTA¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷zyxPTOfk¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷YEH¬AF÷Bnei Yehuda¬JB÷hCWTSrAe¬WV÷bnei-yehuda¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pplqL5CM¬AD÷1508954400¬ADE÷1508954400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shmona¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHM¬AE÷Shmona¬JA÷CYGzvNl7¬WU÷shmona¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Jeruzalem¬JB÷jPFvws4D¬WV÷beitar-jeruzalem¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6gkuMocG¬AD÷1508868000¬ADE÷1508868000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷QHISuqKf¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AKK¬AF÷H. Akko¬JB÷48HWv3Z0¬WV÷h-akko¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷lIfzNRsA¬AD÷1507399200¬ADE÷1507399200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Petach Tikva¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷M. Petach Tikva¬JA÷UkPJs5kr¬WU÷m-petach-tikva¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEE¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷rgTNtP4l¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~
1
1513339422
33
fixtures
1
1513339422
0
Pojasnilo: Nahajate se na strani Pokal Toto 2017/2018 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Izrael. Pokal Toto 2017/2018 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Pokal Toto 2017/2018 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Pokal Toto 2017/2018 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Pokal Toto 2017/2018 poteka samodejno in v realnem času.