NBA 2019/2020 rezultati v živo, končni izidi, lestvice

Košarka ZDA

NBA
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ZDA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷bPyjUVy1¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/zda/nba/¬ZX÷02ZDA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷tW3mWEn4¬AD÷1583971200¬ADE÷1583971200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583980046¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷G02UePv9¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷33¬BC÷24¬BE÷27¬BG÷29¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷YycZfqfF¬WV÷denver-nuggets¬AH÷97¬BB÷29¬BD÷21¬BF÷35¬BH÷12¬AW÷1¬~AA÷KGFvYzIi¬AD÷1583969400¬ADE÷1583969400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583979257¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷U7MZZsIk¬WU÷atlanta-hawks¬AZ÷0¬AG÷131¬AT÷118¬BI÷13¬BA÷24¬BC÷26¬BE÷28¬BG÷40¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷CWBvZ1Xe¬WV÷new-york-knicks¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷136¬AU÷118¬BJ÷18¬BB÷33¬BD÷34¬BF÷29¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷hANhAXPp¬AD÷1583969400¬ADE÷1583969400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583977776¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷xAsesQPF¬WU÷miami-heat¬AG÷98¬BA÷40¬BC÷11¬BE÷26¬BG÷21¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷KYWatpuM¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷22¬BD÷37¬BF÷28¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷6DBzZG2o¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583976179¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷bPV3u4fS¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷124¬BA÷34¬BC÷36¬BE÷29¬BG÷25¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷jHNVzO2q¬WV÷detroit-pistons¬AH÷106¬BB÷29¬BD÷26¬BF÷29¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷zZrSSutC¬AD÷1583893800¬ADE÷1583893800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583902032¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷jguqpSuc¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷131¬BB÷35¬BD÷41¬BF÷35¬BH÷20¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷4jK8Lr3d¬WU÷golden-state-warriors¬AG÷107¬BA÷26¬BC÷22¬BE÷29¬BG÷30¬AW÷1¬~AA÷Gp0PRaeI¬AD÷1583893800¬ADE÷1583893800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583902550¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷Uqvmqne3¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷102¬BA÷33¬BC÷25¬BE÷22¬BG÷22¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷O6wir6A9¬WV÷brooklyn-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷31¬BH÷17¬AW÷1¬~AA÷drpOTLQ5¬AD÷1583892000¬ADE÷1583892000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583900176¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷WxM0N4Yq¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷36¬BC÷18¬BE÷28¬BG÷39¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷QaL4MOmj¬WV÷phoenix-suns¬AH÷105¬BB÷28¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷lItGVsdg¬AD÷1583884800¬ADE÷1583884800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583893364¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷Y1tQT6eG¬WV÷cleveland-cavaliers¬AH÷103¬BB÷29¬BD÷23¬BF÷26¬BH÷25¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷4SyMUntA¬WU÷chicago-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷27¬BC÷27¬BE÷24¬BG÷30¬AW÷1¬~AA÷6giBWNtm¬AD÷1583884800¬ADE÷1583884800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583893281¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷rDmDW8Bc¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷117¬BA÷26¬BC÷26¬BE÷31¬BG÷34¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷QywIVSQ3¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷111¬BB÷35¬BD÷21¬BF÷24¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷S2h7X3Rt¬AD÷1583884800¬ADE÷1583884800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583893867¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷IZeR85Jj¬WU÷memphis-grizzlies¬AG÷115¬BA÷35¬BC÷28¬BE÷23¬BG÷29¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷Wxp9Xldi¬WV÷orlando-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷120¬BB÷27¬BD÷23¬BF÷35¬BH÷35¬AW÷1¬~AA÷2LpKU1Ba¬AD÷1583884800¬ADE÷1583884800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583893163¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷ChuUSQAM¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷119¬BA÷27¬BC÷27¬BE÷29¬BG÷36¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷fHUYRpQS¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷109¬BB÷29¬BD÷30¬BF÷26¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷dK1ywQ3J¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583889551¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷QyHnGmRG¬WU÷indiana-pacers¬AG÷111¬BA÷22¬BC÷28¬BE÷30¬BG÷31¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷KbGjF7tN¬WV÷boston-celtics¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷114¬BB÷30¬BD÷29¬BF÷35¬BH÷20¬AW÷1¬~AA÷zB0uxpJP¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583891129¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷bkFfEReT¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷122¬BA÷36¬BC÷18¬BE÷33¬BG÷35¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷vqcN9o4p¬WV÷new-york-knicks¬AH÷115¬BB÷31¬BD÷39¬BF÷17¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷hnyeUXaJ¬AD÷1583802000¬ADE÷1583802000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583810285¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷U9NwI9d4¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷39¬BC÷23¬BE÷14¬BG÷33¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷CYCrHTBA¬WV÷milwaukee-bucks¬AH÷95¬BB÷24¬BD÷30¬BF÷17¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷OMoXcFA3¬AD÷1583802000¬ADE÷1583802000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583811087¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷GtfmBvjB¬WU÷utah-jazz¬AG÷92¬BA÷22¬BC÷29¬BE÷19¬BG÷22¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷A3giAb5H¬WV÷toronto-raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷101¬BB÷27¬BD÷30¬BF÷19¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷tCXjVDpD¬AD÷1583796600¬ADE÷1583796600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583807732¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷rgPVJVRi¬WU÷atlanta-hawks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷143¬AT÷122¬BI÷21¬BA÷32¬BC÷34¬BE÷32¬BG÷24¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷jJOZIksb¬WV÷charlotte-hornets¬AZ÷0¬AH÷138¬AU÷122¬BJ÷16¬BB÷32¬BD÷31¬BF÷31¬BH÷28¬AM÷Odigrana 2 podaljška.¬AW÷1¬~
1038
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ZDA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷bPyjUVy1¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/zda/nba/¬ZX÷02ZDA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷GxOClWLE¬AD÷1586106000¬ADE÷1586106000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷2RNlRjTs¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷UmfoQArl¬WV÷atlanta-hawks¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷b1DHmjyL¬AD÷1586106000¬ADE÷1586106000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷8vgkPUcf¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷21hgOlD0¬WV÷orlando-magic¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷C4HLnAjR¬AD÷1586115000¬ADE÷1586115000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷G4dcN8S6¬WU÷boston-celtics¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷bTo2MSsD¬WV÷milwaukee-bucks¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷Uq4mrUbr¬AD÷1586120400¬ADE÷1586120400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷xKp6LncJ¬WU÷indiana-pacers¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷QZwlpWZJ¬WV÷washington-wizards¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷8z3islEl¬AD÷1586120400¬ADE÷1586120400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷4QxhqjkQ¬WU÷new-york-knicks¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷A7FKvAcs¬WV÷miami-heat¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷bPe4vnb7¬AD÷1586124000¬ADE÷1586124000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷jNAuznCC¬WU÷brooklyn-nets¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷ppAqZ5RI¬WV÷dallas-mavericks¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷42d0uSr1¬AD÷1586124000¬ADE÷1586124000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷CWByySd6¬WV÷utah-jazz¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷feHWy8s0¬WU÷denver-nuggets¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷QBcdt8Tf¬AD÷1586124000¬ADE÷1586124000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷MsJOwUCm¬WU÷phoenix-suns¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷G4ISxlSg¬WV÷chicago-bulls¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷EVjikrO0¬AD÷1586127600¬ADE÷1586127600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷jHXomY2S¬WU÷houston-rockets¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷dbAErhBq¬WV÷toronto-raptors¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷dAE7w6DD¬AD÷1586127600¬ADE÷1586127600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷bmEmYPtP¬WU÷minnesota-timberwolves¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷dOktZmsP¬WV÷detroit-pistons¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷bFhj2kjE¬AD÷1586127600¬ADE÷1586127600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷6cyCTR4n¬WV÷new-orleans-pelicans¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷bXy8U7kt¬WU÷san-antonio-spurs¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷4EKNqszm¬AD÷1586134800¬ADE÷1586134800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷tGTOQPl5¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷zwTSPq4B¬WV÷memphis-grizzlies¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷zuGJpNKt¬AD÷1586134800¬ADE÷1586134800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷plzGSoKh¬WU÷sacramento-kings¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷SCPKR5Zb¬WV÷cleveland-cavaliers¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷r5JRr1kg¬AD÷1586136600¬ADE÷1586136600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷ETRWO3JH¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷W4MyONYN¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷tMxknzdo¬AD÷1586224800¬ADE÷1586224800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷Snx3rkG7¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷UiGo7Yh8¬WV÷chicago-bulls¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷dftdl2w7¬AD÷1586300400¬ADE÷1586300400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷zk9IsCQk¬WU÷washington-wizards¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷4ODMtWud¬WV÷toronto-raptors¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷YgCvtaZB¬AD÷1586302200¬ADE÷1586302200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷6H3cuP3b¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷zi81vqJ4¬WV÷detroit-pistons¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷vXCzsuK5¬AD÷1586302200¬ADE÷1586302200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷p2FlsoZo¬WU÷miami-heat¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷SQ4gt5lh¬WV÷indiana-pacers¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷QT8WsL4a¬AD÷1586302200¬ADE÷1586302200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷AeLuNslU¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷nHdorRJu¬WV÷milwaukee-bucks¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷CpBruJlI¬AD÷1586304000¬ADE÷1586304000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷Es75w3YA¬WU÷minnesota-timberwolves¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷d6dAxNmH¬WV÷phoenix-suns¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷hdSuvw4O¬AD÷1586304000¬ADE÷1586304000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷8rPwLfIq¬WU÷new-orleans-pelicans¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷25OsKEXk¬WV÷charlotte-hornets¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷WnRqwcJU¬AD÷1586304000¬ADE÷1586304000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷tdNoJYnd¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷tlTMsIPd¬WV÷brooklyn-nets¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷MB6gc04n¬AD÷1586305800¬ADE÷1586305800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷S4VYvG9F¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷ATKwvzPL¬WV÷houston-rockets¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷882kbtkt¬AD÷1586305800¬ADE÷1586305800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷KvSQtxu3¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷E1RUudf9¬WV÷sacramento-kings¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷4zdbdKJh¬AD÷1586307600¬ADE÷1586307600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷lKJswfvS¬WU÷denver-nuggets¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷tCB9YDnq¬WV÷memphis-grizzlies¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷GGO5sfQM¬AD÷1586311200¬ADE÷1586311200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷rJO7CTUm¬WV÷golden-state-warriors¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷ldP3D9Fs¬WU÷los-angeles-lakers¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷rRf2evZb¬AD÷1586311200¬ADE÷1586311200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷2RaIWiHe¬WV÷cleveland-cavaliers¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷K2ADXX1k¬WU÷portland-trail-blazers¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷C0a6fbl5¬AD÷1586311200¬ADE÷1586311200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷E13MVBW1¬WU÷utah-jazz¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷S4i4fe92¬WV÷los-angeles-clippers¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~~
89
Nastavitve opomnikov
Opomnike je blokiral brskalnik
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani NBA 2019/2020 rezultati v sekciji Košarka/ZDA. Stran NBA 2019/2020 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter NBA 2019/2020 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani NBA 2019/2020 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 150 košarkarskih tekmovanj v več kot 30 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani NBA 2019/2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!