MLS 2020 rezultati v živo, lestvice

oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Nogomet ZDA

MLS
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ZDA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷EVhgl5So¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/zda/mls/¬ZX÷00ZDA 003......0000000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷xUHNUnib¬AD÷1583721000¬ADE÷1583721000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583729794¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷vmIVkUXt¬WV÷philadelphia-union¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles¬JA÷neQ3fAPP¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷GKGRT664¬AD÷1583708400¬ADE÷1583708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583715744¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷C0Gwl82g¬WV÷nashville-sc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷IwHZllmm¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷MeKbSanJ¬AD÷1583636400¬ADE÷1583636400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583644172¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷4IN6Y36b¬WV÷vancouver-whitecaps¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷jFJ2Zqih¬WU÷los-angeles-galaxy¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷AsGVSQLA¬AD÷1583636400¬ADE÷1583636400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583643901¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷KQJonnX5¬WV÷columbus-crew¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷Q3KsmSHa¬WU÷seattle-sounders¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷r5LfTuXC¬AD÷1583632800¬ADE÷1583632800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583640041¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷dhKbzQyn¬WV÷orlando-city¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷I1Lfy6Mu¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷lrMjULH6¬AD÷1583631000¬ADE÷1583631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583638238¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷6TvkGMjU¬WV÷houston-dynamo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷SxtoH2yO¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷MHJZRpyH¬AD÷1583629200¬ADE÷1583629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583636470¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷hhXhpQ1I¬WV÷minnesota-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷1¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷bHIko6nC¬WU÷san-jose-earthquakes¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷zuInV120¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Utd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583633070¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷YFtsIrMH¬WV÷fc-cincinnati¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Utd¬JA÷MuwwJO6B¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷hGSsWsmf¬AD÷1583618400¬ADE÷1583618400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583626146¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷SIwZJ4i5¬WV÷new-york-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷lSvVKpxa¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷4t9vR4jN¬AD÷1583613000¬ADE÷1583613000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583621601¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZAC¬AF÷Inter Miami¬JB÷pnKv8TgP¬WV÷inter-miami¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷WrWdqpHO¬WU÷dc-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷rX7rQO5T¬AD÷1583611200¬ADE÷1583611200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583618693¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷GUAA27Hn¬WV÷montreal-impact¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷M7B63m2t¬WU÷fc-dallas¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷EPTwXNXm¬AD÷1583607600¬ADE÷1583607600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583614801¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷KhzRLQMh¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake¬JA÷t2yNM67n¬WU÷real-salt-lake¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷KlFzY3Is¬AD÷1583605800¬ADE÷1583605800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583613025¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷nuxJNnht¬WV÷chicago-fire¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷AJpiSSqP¬WU÷new-england-revolution¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷rPi7kWmF¬AD÷1583109000¬ADE÷1583109000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583117197¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷fmABJztP¬WV÷minnesota-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷GdB7KGQI¬WU÷portland-timbers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷0022jCY8¬AD÷1583101800¬ADE÷1583101800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583109091¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles¬JA÷rVc0Mxd6¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZAC¬AF÷Inter Miami¬JB÷MLd4LdBC¬WV÷inter-miami¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~
26
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ZDA: MLS - Skupinski del¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷x2eT5hRq¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷97¬ZL÷/nogomet/zda/mls/¬ZX÷00ZDA 003......0000000000001000MLS - Skupin019ki del000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷IuTEglAP¬AD÷1594252800¬ADE÷1594252800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷2Xeuxaas¬WU÷orlando-city¬WN÷ZAC¬AF÷Inter Miami¬JB÷dfeqyJEm¬WV÷inter-miami¬AM÷Nevtralna lokacija.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Eo9OaPWb¬AD÷1594261800¬ADE÷1594261800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville SC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC¬JA÷MigV38li¬WU÷nashville-sc¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷8l5muPBj¬WV÷chicago-fire¬AM÷Nevtralna lokacija.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zeAK05Hh¬AD÷1594299600¬ADE÷1594299600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷dE1qt5dp¬WV÷philadelphia-union¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷vZEHpolT¬WU÷new-york-city¬AM÷Nevtralna lokacija.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4dytwNtq¬AD÷1594339200¬ADE÷1594339200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷8Scw7Y00¬WU÷montreal-impact¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷02bZ7Eof¬WV÷new-england-revolution¬AM÷Nevtralna lokacija.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C2rAayfD¬AD÷1594348200¬ADE÷1594348200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷MmJsqmVE¬WV÷vancouver-whitecaps¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷SQJwpTF8¬WU÷fc-dallas¬AM÷Nevtralna lokacija.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bcDCfkCG¬AD÷1594425600¬ADE÷1594425600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷MBaV8fWm¬WV÷dc-united¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷Sl0R9zHs¬WU÷toronto-fc¬AM÷Nevtralna lokacija.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YBq60Hv7¬AD÷1594434600¬ADE÷1594434600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷Uu1zo902¬WV÷san-jose-earthquakes¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷E9QfxHd2¬WU÷seattle-sounders¬AM÷Nevtralna lokacija.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QBPly1Be¬AD÷1594512000¬ADE÷1594512000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Utd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷8nlXSFNJ¬WV÷new-york-red-bulls¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Utd¬JA÷fq0k4WpJ¬WU÷atlanta-united¬AM÷Nevtralna lokacija.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷W8GvbOI8¬AD÷1594521000¬ADE÷1594521000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷OItFKiVa¬WU÷fc-cincinnati¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷IutJJBp6¬WV÷columbus-crew¬AM÷Nevtralna lokacija.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UwFzGdvf¬AD÷1594598400¬ADE÷1594598400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷r3mgj4xr¬WV÷minnesota-united¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷QN0RfpUQ¬WU÷sporting-kansas-city¬AM÷Nevtralna lokacija.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MXP0Mb1Q¬AD÷1594607400¬ADE÷1594607400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷Y9BTZrh1¬WV÷colorado-rapids¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake¬JA÷vmCPzPxe¬WU÷real-salt-lake¬AM÷Nevtralna lokacija.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nF9uFGg0¬AD÷1594684800¬ADE÷1594684800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷jTj1lr7f¬WV÷houston-dynamo¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles¬JA÷MgnckOil¬WU÷los-angeles-fc¬AM÷Nevtralna lokacija.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YVBiCEwJ¬AD÷1594693800¬ADE÷1594693800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷dpp383bQ¬WV÷portland-timbers¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷SAua9qqK¬WU÷los-angeles-galaxy¬AM÷Nevtralna lokacija.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jRMiaDco¬AD÷1594731600¬ADE÷1594731600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inter Miami¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷SEwRC3XL¬WV÷chicago-fire¬WM÷ZAC¬AE÷Inter Miami¬JA÷buZMDqIF¬WU÷inter-miami¬AM÷Nevtralna lokacija.¬AW÷1¬AN÷n¬~
39
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani MLS 2020 rezultati v živo v sekciji Nogomet/ZDA. MLS 2020 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, MLS 2020 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani MLS 2020 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani MLS 2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!