NHL 2019/2020 rezultati v živo, končni izidi, lestvice  

oglas
oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Hokej ZDA

NHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷ZDA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷2DvAaQeJ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/zda/nhl/¬ZX÷03ZDA 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷AisCTthl¬AD÷1583980200¬ADE÷1583980200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583989236¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷hr5iOeKe¬WU÷los-angeles-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷6o9eNFZ1¬WV÷ottawa-senators¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷21jajF7N¬AD÷1583978400¬ADE÷1583978400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583987355¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷WfwRtEqb¬WU÷anaheim-ducks¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷pbsVuYb4¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷EPmTO3lT¬AD÷1583978400¬ADE÷1583978400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583988259¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷b3SYz5TK¬WU÷colorado-avalanche¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷xfRxzPrR¬WV÷new-york-rangers¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷W0r8UMxr¬AD÷1583974800¬ADE÷1583974800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583983639¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷WSGrQHkq¬WU÷edmonton-oilers¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷AJFnPy5k¬WV÷winnipeg-jets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷zZlPPqZM¬AD÷1583971200¬ADE÷1583971200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583980271¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷tSXTyoEE¬WV÷san-jose-sharks¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷2yZPxRb8¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷3¬AW÷1¬~AA÷ELetZ2UQ¬AD÷1583892000¬ADE÷1583892000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583900745¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷MgVCVwSL¬WU÷anaheim-ducks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷0pUGUcsS¬WV÷ottawa-senators¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷0IixzqFK¬AD÷1583892000¬ADE÷1583892000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583902126¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷QRy4Xac9¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷vVu8WJCF¬WV÷new-york-islanders¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷6apLQPJG¬AD÷1583886600¬ADE÷1583886600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583895810¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷zVtvFN61¬WU÷dallas-stars¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷lYprEsM7¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷ppdCSok4¬AD÷1583883000¬ADE÷1583883000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583893071¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷IVi0M5ER¬WU÷detroit-red-wings¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷KvvSHPMr¬WV÷carolina-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷Ig2XzPaE¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583890741¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷hEwdZLSd¬WU÷montreal-canadiens¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷W4x0Yur3¬WV÷nashville-predators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷xKh4U7Ki¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583890054¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷lj0qQmF2¬WU÷new-jersey-devils¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷StamP7U8¬WV÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷Wth8TRZc¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583889969¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷M3biORqF¬WU÷philadelphia-flyers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷z72eNoaL¬WV÷boston-bruins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷v33Ty5p8¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583890350¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷x6e9BIzj¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷GdfDAxjd¬WV÷tampa-bay-lightning¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷bTg0Vm5o¬AD÷1583807400¬ADE÷1583807400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583816548¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷YsId2pNe¬WU÷los-angeles-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷CYG014x2¬WV÷colorado-avalanche¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷CdFoDL77¬AD÷1583802000¬ADE÷1583802000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583811594¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷rqd5CbLq¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷8j5wHvDS¬WU÷edmonton-oilers¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬AW÷1¬~AA÷S8oHR54A¬AD÷1583798400¬ADE÷1583798400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583807827¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷EFhVGqxk¬WU÷st-louis-blues¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷h6iZF3ie¬WV÷florida-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷Y5GsE1h1¬AD÷1583798400¬ADE÷1583798400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583807888¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷nyHUI0rG¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷QRFYHKcM¬WV÷arizona-coyotes¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷CQYP64Sp¬AD÷1583794800¬ADE÷1583794800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583805391¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷SpFl46hq¬WU÷buffalo-sabres¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷vLIh3Q7k¬WV÷washington-capitals¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~
1189
fixtures
0
oglas
Nastavitve opomnikov
Opomnike je blokiral brskalnik
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani NHL 2019/2020 rezultati v sekciji Hokej/ZDA. Stran NHL 2019/2020 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter NHL 2019/2020 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani NHL 2019/2020 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 100 hokejskih tekmovanj v več kot 15 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani NHL 2019/2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!