Liga Alef sever 2020/2021 rezultati v živo, lestvice

oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Nogomet Izrael

Liga Alef sever
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Liga Alef sever¬ZEE÷0bwHZ2T6¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷WtIMDDqa¬ZD÷c¬ZE÷2gGVzd1n¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_0bwHZ2T6¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/izrael/liga-alef-sever/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0020000000001000Liga Alef se015 sever000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷4YMpGRip¬AD÷1606471200¬ADE÷1606471200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Tzur Shalom¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷M. Tzur Shalom¬JA÷4QHf6jLJ¬WU÷maccabi-tzur-shalom¬GRA÷0¬OA÷4UP82GT0-vRfhlA6c.png¬WN÷MST¬AF÷MS Tira¬JB÷rHGb5AzQ¬WV÷ms-tira¬GRB÷0¬OB÷t4QiK1T0-pvWY7CZc.png¬AN÷n¬~AA÷CxaHXgNH¬AD÷1606474800¬ADE÷1606474800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Herzliya¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Bnei Faradis¬JB÷GAOCs7rJ¬WV÷hapoel-bnei-faradis¬GRB÷0¬OB÷dMkA8LjT-jRggn1ai.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Herzliya¬JA÷xKP8rmTC¬WU÷hapoel-herzliya¬GRA÷0¬OA÷Ie6RsxRq-KfTgvVX4.png¬AN÷n¬~AA÷IyRlFo7j¬AD÷1606476600¬ADE÷1606476600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Bueine¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bueine¬JA÷0d3Q0Urs¬WU÷hapoel-bueine¬GRA÷0¬OA÷46PY6WVH-MDhHqwpp.png¬WN÷RAM¬AF÷Ironi Tiberias¬JB÷Ea7Ualbm¬WV÷ironi-tiberias¬GRB÷0¬OB÷dKo5J7Pq-GCBiiJQp.png¬AN÷n¬~AA÷Kt5XwVqi¬AD÷1606478400¬ADE÷1606478400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Karf Kanna¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Karf Kanna¬JA÷8M6Yb8Dg¬WU÷hapoel-karf-kanna¬GRA÷0¬OA÷lxWDHMU0-zP61rM3Q.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tamra¬JB÷nD5xbSSa¬WV÷maccabi-tamra¬GRB÷0¬OB÷GIKMM97k-rN1FgGFt.png¬AN÷n¬~AA÷Ee4Gky2n¬AD÷1606478400¬ADE÷1606478400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tayibe¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAY¬AE÷Tayibe¬JA÷8jf0baBq¬WU÷tzeirey-tayibe¬GRA÷0¬OA÷4Ic1MQme-vsqeIx2p.png¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Migdal HaEmek¬JB÷nsg4cJQk¬WV÷hapoel-migdal-haemek¬GRB÷0¬OB÷SnfyoQ7k-2LBfVSH9.png¬AN÷n¬~AA÷f1vQLWaM¬AD÷1606564800¬ADE÷1606564800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Kaukab¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Kaukab¬JA÷U3uPaQ2J¬WU÷hapoel-kaukab¬GRA÷0¬OA÷r9ntmMBN-dW0VUIIR.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Bnei Raina¬JB÷8fvTbpIP¬WV÷maccabi-bnei-raina¬GRB÷0¬OB÷vqIFkvB6-b1GdtIP3.png¬AN÷n¬~AA÷z55CjHnt¬AD÷1606583700¬ADE÷1606583700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MS Daburiya Osama¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MSD¬AE÷MS Daburiya Osama¬JA÷x83U3LmM¬WU÷ms-daburiya-osama¬GRA÷0¬OA÷t4vAsOne-KddvjF5k.png¬WN÷SHA¬AF÷Shapira¬JB÷jB7Y2u3S¬WV÷haifa-robbie-shapira¬GRB÷0¬OB÷QHayNG5k-WhqE5MjQ.png¬AN÷n¬~AA÷lGm5rKfJ¬AD÷1606585500¬ADE÷1606585500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara¬JA÷4f5M5sJ9¬WU÷hapoel-bnei-ar-ara-ara¬GRA÷0¬OA÷6DUx5O7k-fN6Bq1wJ.png¬WN÷RAM¬AF÷Ironi Baka¬JB÷ro4Q41YF¬WV÷ironi-baka¬GRB÷0¬OB÷j5WMkbgT-pdkDyYBl.png¬AN÷n¬~AA÷6c7qyTT9¬AD÷1606824000¬ADE÷1606824000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Majdal Krum United¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Bnei Majdal Krum United¬JA÷fcezJT4P¬WU÷bnei-majdal-krum-united¬GRA÷0¬OA÷QskaoUS0-nijfnvfS.png¬WN÷MST¬AF÷MS Tira¬JB÷d6s2EmDt¬WV÷ms-tira¬GRB÷0¬OB÷t4QiK1T0-pvWY7CZc.png¬AN÷n¬~AA÷lMdlzmqG¬AD÷1606824000¬ADE÷1606824000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Bnei Faradis¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Faradis¬JA÷Qun6D7Sn¬WU÷hapoel-bnei-faradis¬GRA÷0¬OA÷dMkA8LjT-jRggn1ai.png¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Karf Kanna¬JB÷4WpACRsg¬WV÷hapoel-karf-kanna¬GRB÷0¬OB÷lxWDHMU0-zP61rM3Q.png¬AN÷n¬~AA÷4pcTnZo5¬AD÷1606824000¬ADE÷1606824000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Bnei Zalfa¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Zalfa¬JA÷r5pa2TTE¬WU÷hapoel-bnei-zalfa¬GRA÷0¬OA÷lQco2SCN-QunW3ZUA.png¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Kaukab¬JB÷Meq31mqL¬WV÷hapoel-kaukab¬GRB÷0¬OB÷r9ntmMBN-dW0VUIIR.png¬AN÷n¬~AA÷ANcPmFWb¬AD÷1606824000¬ADE÷1606824000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Baka¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MSD¬AF÷MS Daburiya Osama¬JB÷lroe39E8¬WV÷ms-daburiya-osama¬GRB÷0¬OB÷t4vAsOne-KddvjF5k.png¬WM÷RAM¬AE÷Ironi Baka¬JA÷zusi4ka2¬WU÷ironi-baka¬GRA÷0¬OA÷j5WMkbgT-pdkDyYBl.png¬AN÷n¬~AA÷S68ux9E3¬AD÷1606824000¬ADE÷1606824000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Tiberias¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ironi Tiberias¬JA÷Sj3leQCI¬WU÷ironi-tiberias¬GRA÷0¬OA÷dKo5J7Pq-GCBiiJQp.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Herzliya¬JB÷tf7hfpSO¬WV÷hapoel-herzliya¬GRB÷0¬OB÷Ie6RsxRq-KfTgvVX4.png¬AN÷n¬~AA÷QLn9PE0c¬AD÷1606824000¬ADE÷1606824000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Bnei Raina¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Bnei Raina¬JA÷AHDg1IMQ¬WU÷maccabi-bnei-raina¬GRA÷0¬OA÷vqIFkvB6-b1GdtIP3.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara¬JB÷nw5LdxVs¬WV÷hapoel-bnei-ar-ara-ara¬GRB÷0¬OB÷6DUx5O7k-fN6Bq1wJ.png¬AN÷n¬~AA÷bX3ywkac¬AD÷1606824000¬ADE÷1606824000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tamra¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tamra¬JA÷fw5tcnr6¬WU÷maccabi-tamra¬GRA÷0¬OA÷GIKMM97k-rN1FgGFt.png¬WN÷MAC¬AF÷M. Tzur Shalom¬JB÷YT3pd6cC¬WV÷maccabi-tzur-shalom¬GRB÷0¬OB÷4UP82GT0-vRfhlA6c.png¬AN÷n¬~AA÷dKgLleHh¬AD÷1606824000¬ADE÷1606824000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shapira¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shapira¬JA÷tI77dwtd¬WU÷haifa-robbie-shapira¬GRA÷0¬OA÷QHayNG5k-WhqE5MjQ.png¬WN÷TAY¬AF÷Tayibe¬JB÷K86Bece2¬WV÷tzeirey-tayibe¬GRB÷0¬OB÷4Ic1MQme-vsqeIx2p.png¬AN÷n¬~AA÷dSoOTpMq¬AD÷1607083200¬ADE÷1607083200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Karf Kanna¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Karf Kanna¬JA÷CGjU73dO¬WU÷hapoel-karf-kanna¬GRA÷0¬OA÷lxWDHMU0-zP61rM3Q.png¬WN÷RAM¬AF÷Ironi Tiberias¬JB÷j7kY6NBU¬WV÷ironi-tiberias¬GRB÷0¬OB÷dKo5J7Pq-GCBiiJQp.png¬AN÷n¬~AA÷llRXqXVN¬AD÷1607083200¬ADE÷1607083200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Migdal HaEmek¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Migdal HaEmek¬JA÷hbxogPj1¬WU÷hapoel-migdal-haemek¬GRA÷0¬OA÷SnfyoQ7k-2LBfVSH9.png¬WN÷SHA¬AF÷Shapira¬JB÷Wlykhq67¬WV÷haifa-robbie-shapira¬GRB÷0¬OB÷QHayNG5k-WhqE5MjQ.png¬AN÷n¬~AA÷E3tTS4yj¬AD÷1607083200¬ADE÷1607083200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MS Tira¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tamra¬JB÷tWUsRQdn¬WV÷maccabi-tamra¬GRB÷0¬OB÷GIKMM97k-rN1FgGFt.png¬WM÷MST¬AE÷MS Tira¬JA÷SSQwS6st¬WU÷ms-tira¬GRA÷0¬OA÷t4QiK1T0-pvWY7CZc.png¬AN÷n¬~
144
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani Liga Alef sever 2020/2021 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Izrael. Liga Alef sever 2020/2021 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Liga Alef sever 2020/2021 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Liga Alef sever 2020/2021 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Liga Alef sever 2020/2021 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!
mockup