Ligat ha'Al 2019/2020 rezultati v živo, lestvice

Nogomet Izrael

Ligat ha'Al
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Ligat ha'Al¬ZEE÷rHJ2vy1B¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷8v3kIArS¬ZD÷p¬ZE÷OUaeDQl7¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_rHJ2vy1B¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/izrael/ligat-ha-al/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0000000000001000Ligat ha'Al 011 ha'Al000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷4jW3ehlr¬AD÷1566658800¬ADE÷1566658800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Raanana¬JB÷MBSHT7fk¬WV÷hapoel-raanana¬WM÷HAI¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷zFWLSR9e¬WU÷maccabi-haifa¬AN÷n¬~AA÷CGZBgWIf¬AD÷1566662400¬ADE÷1566662400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Hadera¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASH¬AF÷Ashdod¬JB÷tGBMRTv8¬WV÷ashdod¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Hadera¬JA÷K6AQQmfE¬WU÷hapoel-hadera¬AN÷n¬~AA÷jqjT1fBE¬AD÷1566667800¬ADE÷1566667800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sektzya Ness Ziona¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷feaUxCX2¬WV÷maccabi-tel-aviv¬WM÷SEK¬AE÷Sektzya Ness Ziona¬JA÷8b3YyWn9¬WU÷sektzya-ness-ziona¬AN÷n¬~AA÷b9gy0YuR¬AD÷1566748800¬ADE÷1566748800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Kfar Saba¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAI¬AF÷Hapoel Haifa¬JB÷xvioZTWR¬WV÷hapoel-haifa¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba¬JA÷vmwDUmuq¬WU÷h-kfar-saba¬AN÷n¬~AA÷KIfX0EQK¬AD÷1566752400¬ADE÷1566752400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Yehuda¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬JB÷jNhwyj2F¬WV÷shmona¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda¬JA÷UDiszAHL¬WU÷bnei-yehuda¬AN÷n¬~AA÷Igz8fC3l¬AD÷1566753300¬ADE÷1566753300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Jeruzalem¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEE¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷UyWPRoP1¬WV÷hapoel-beer-sheva¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Jeruzalem¬JA÷8SUTQ5v8¬WU÷beitar-jeruzalem¬AN÷n¬~AA÷ChiP2zd8¬AD÷1566839700¬ADE÷1566839700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel Aviv¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NET¬AF÷M. Netanya¬JB÷21CrF8ud¬WV÷m-netanya¬WM÷HTA¬AE÷Hapoel Tel Aviv¬JA÷thBnESf2¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷j7YFhjY0¬AD÷1567263600¬ADE÷1567263600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashdod¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HTA¬AF÷Hapoel Tel Aviv¬JB÷C2Yg9LOt¬WV÷hapoel-tel-aviv¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬JA÷Amic8uvm¬WU÷ashdod¬AN÷n¬~AA÷IT4CiAm7¬AD÷1567263600¬ADE÷1567263600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera¬JB÷hCt27agg¬WV÷hapoel-hadera¬WM÷BEE¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷W2u66J8a¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AN÷n¬~AA÷ANibFDuE¬AD÷1567263600¬ADE÷1567263600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Haifa¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAI¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷MiYI3HhI¬WV÷maccabi-haifa¬WM÷HAI¬AE÷Hapoel Haifa¬JA÷zexN2y8O¬WU÷hapoel-haifa¬AN÷n¬~AA÷dK3GjU2D¬AD÷1567263600¬ADE÷1567263600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Raanana¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Raanana¬JA÷vTrE4cwC¬WU÷hapoel-raanana¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Jeruzalem¬JB÷0xpA5wO5¬WV÷beitar-jeruzalem¬AN÷n¬~AA÷8bXY8BIs¬AD÷1567263600¬ADE÷1567263600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Netanya¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEK¬AF÷Sektzya Ness Ziona¬JB÷4WRyKxwa¬WV÷sektzya-ness-ziona¬WM÷NET¬AE÷M. Netanya¬JA÷IZVuJdh5¬WU÷m-netanya¬AN÷n¬~AA÷6ko7DiAQ¬AD÷1567263600¬ADE÷1567263600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MTA¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷A9SXKINh¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷YEH¬AF÷Bnei Yehuda¬JB÷WITTLb8n¬WV÷bnei-yehuda¬AN÷n¬~AA÷OQe2EXfK¬AD÷1567263600¬ADE÷1567263600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shmona¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷lbQ4RKpP¬WV÷h-kfar-saba¬WM÷SHM¬AE÷Shmona¬JA÷j7CWMvgt¬WU÷shmona¬AN÷n¬~AA÷IRZ5B4vt¬AD÷1568473200¬ADE÷1568473200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashdod¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEE¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷rswyTXLT¬WV÷hapoel-beer-sheva¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬JA÷pjP2OiUp¬WU÷ashdod¬AN÷n¬~AA÷4pTg4mXC¬AD÷1568473200¬ADE÷1568473200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Jeruzalem¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAI¬AF÷Hapoel Haifa¬JB÷E1oKWFM4¬WV÷hapoel-haifa¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Jeruzalem¬JA÷hhpOVZyB¬WU÷beitar-jeruzalem¬AN÷n¬~AA÷GOzs7kmf¬AD÷1568473200¬ADE÷1568473200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Yehuda¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NET¬AF÷M. Netanya¬JB÷8OOhGfxO¬WV÷m-netanya¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda¬JA÷nFNdFEiU¬WU÷bnei-yehuda¬AN÷n¬~AA÷bmQo6920¬AD÷1568473200¬ADE÷1568473200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Kfar Saba¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷Cxk3zbNu¬WV÷maccabi-tel-aviv¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba¬JA÷OCh7ZHxn¬WU÷h-kfar-saba¬AN÷n¬~AA÷rySc37nJ¬AD÷1568473200¬ADE÷1568473200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Hadera¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Raanana¬JB÷nFqSUgiH¬WV÷hapoel-raanana¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Hadera¬JA÷0ImWTD6N¬WU÷hapoel-hadera¬AN÷n¬~AA÷xYyw8VXm¬AD÷1568473200¬ADE÷1568473200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel Aviv¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEK¬AF÷Sektzya Ness Ziona¬JB÷0bLpIG7B¬WV÷sektzya-ness-ziona¬WM÷HTA¬AE÷Hapoel Tel Aviv¬JA÷vkKlHzNH¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷ANTk5TH6¬AD÷1568473200¬ADE÷1568473200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬JB÷IZiBYyhh¬WV÷shmona¬WM÷HAI¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷dQjFXe7b¬WU÷maccabi-haifa¬AN÷n¬~
182
Nastavitve
Pojasnilo: Nahajate se na strani Ligat ha'Al 2019/2020 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Izrael. Ligat ha'Al 2019/2020 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Ligat ha'Al 2019/2020 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Ligat ha'Al 2019/2020 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Ligat ha'Al 2019/2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!