Nogomet »Izrael » Ligat ha'Al » 2018/2019

results
1
1532332317
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Ligat ha'Al¬ZEE÷rHJ2vy1B¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷htAVvGFQ¬ZD÷p¬ZE÷GvZSWe0o¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_rHJ2vy1B¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/izrael/ligat-ha-al/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0000000000001000Ligat ha'Al 011 ha'Al000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷z3lIH0TD¬AD÷1535209200¬ADE÷1535209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashdod¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬JA÷WvD0zub3¬WU÷ashdod¬WN÷YEH¬AF÷Bnei Yehuda¬JB÷E325ZbD9¬WV÷bnei-yehuda¬AN÷n¬~AA÷4IIIdail¬AD÷1535209200¬ADE÷1535209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Hadera¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HTA¬AF÷Hapoel Tel Aviv¬JB÷SWBVMLT3¬WV÷hapoel-tel-aviv¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Hadera¬JA÷bc7RN1Ec¬WU÷hapoel-hadera¬AN÷n¬~AA÷ns8NeJ6f¬AD÷1535209200¬ADE÷1535209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Haifa¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷Hapoel Haifa¬JA÷6NAZLuqA¬WU÷hapoel-haifa¬WN÷NET¬AF÷M. Netanya¬JB÷ln0vLabG¬WV÷m-netanya¬AN÷n¬~AA÷hrFEcuxr¬AD÷1535209200¬ADE÷1535209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Petach Tikva¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷M. Petach Tikva¬JA÷I1Uv0bMj¬WU÷m-petach-tikva¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Jeruzalem¬JB÷K68NOsai¬WV÷beitar-jeruzalem¬AN÷n¬~AA÷YcAZhHjD¬AD÷1535209200¬ADE÷1535209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MTA¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷4YKECy6d¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷HAI¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷Iy9dyLrc¬WV÷maccabi-haifa¬AN÷n¬~AA÷QX6RfwM0¬AD÷1535209200¬ADE÷1535209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sakhnin¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬JA÷2k4rKJDM¬WU÷sakhnin¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Raanana¬JB÷dC3nJwTS¬WV÷hapoel-raanana¬AN÷n¬~AA÷f7BVgcy7¬AD÷1535209200¬ADE÷1535209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shmona¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHM¬AE÷Shmona¬JA÷bLkEEcyp¬WU÷shmona¬WN÷BEE¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷QsMADHjj¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AN÷n¬~AA÷bFC07G56¬AD÷1535814000¬ADE÷1535814000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Jeruzalem¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Jeruzalem¬JA÷YBsPSmdf¬WU÷beitar-jeruzalem¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera¬JB÷txsTR7B0¬WV÷hapoel-hadera¬AN÷n¬~AA÷l6hMGKrK¬AD÷1535814000¬ADE÷1535814000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Yehuda¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda¬JA÷hf19YISF¬WU÷bnei-yehuda¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬JB÷K2UxHjcr¬WV÷m-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷pxvhBb6s¬AD÷1535814000¬ADE÷1535814000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEE¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷hhMkEls1¬WU÷hapoel-beer-sheva¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷nFLgD8d7¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷CbAlAILm¬AD÷1535814000¬ADE÷1535814000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Raanana¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Raanana¬JA÷Q5KcCSBD¬WU÷hapoel-raanana¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬JB÷2N3tyClE¬WV÷shmona¬AN÷n¬~AA÷pC8d8dj0¬AD÷1535814000¬ADE÷1535814000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel Aviv¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HTA¬AE÷Hapoel Tel Aviv¬JA÷CdgGU9Rs¬WU÷hapoel-tel-aviv¬WN÷HAI¬AF÷Hapoel Haifa¬JB÷fLrLTTtl¬WV÷hapoel-haifa¬AN÷n¬~AA÷jk9h9xyf¬AD÷1535814000¬ADE÷1535814000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Netanya¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NET¬AE÷M. Netanya¬JA÷tE2pzW3K¬WU÷m-netanya¬WN÷SAK¬AF÷Sakhnin¬JB÷zy2lZkJQ¬WV÷sakhnin¬AN÷n¬~AA÷rTiQFvbQ¬AD÷1535814000¬ADE÷1535814000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷bgTtGACl¬WU÷maccabi-haifa¬WN÷ASH¬AF÷Ashdod¬JB÷tIIoFURf¬WV÷ashdod¬AN÷n¬~AA÷4hZRNyjm¬AD÷1537023600¬ADE÷1537023600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashdod¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬JA÷td9Ew5AC¬WU÷ashdod¬WN÷BEE¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷AVDIxPPI¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AN÷n¬~AA÷bFYVMe5g¬AD÷1537023600¬ADE÷1537023600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Yehuda¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda¬JA÷lMCMyquP¬WU÷bnei-yehuda¬WN÷HAI¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷hfw3pyqP¬WV÷maccabi-haifa¬AN÷n¬~AA÷KU095fzJ¬AD÷1537023600¬ADE÷1537023600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Haifa¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷Hapoel Haifa¬JA÷GfZuP5eJ¬WU÷hapoel-haifa¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Jeruzalem¬JB÷UcNNmkYJ¬WV÷beitar-jeruzalem¬AN÷n¬~AA÷tv256zLC¬AD÷1537023600¬ADE÷1537023600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Petach Tikva¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera¬JB÷2iVyQotD¬WV÷hapoel-hadera¬WM÷PET¬AE÷M. Petach Tikva¬JA÷KSuXQRQ6¬WU÷m-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷hIVNOHzs¬AD÷1537023600¬ADE÷1537023600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MTA¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷KtL5uRu0¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Raanana¬JB÷25AAvoe6¬WV÷hapoel-raanana¬AN÷n¬~AA÷8pfiUwDJ¬AD÷1537023600¬ADE÷1537023600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sakhnin¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬JA÷8lMRn9mQ¬WU÷sakhnin¬WN÷HTA¬AF÷Hapoel Tel Aviv¬JB÷lr4frTes¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷nygeTcSP¬AD÷1537023600¬ADE÷1537023600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shmona¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NET¬AF÷M. Netanya¬JB÷Me22t7Qg¬WV÷m-netanya¬WM÷SHM¬AE÷Shmona¬JA÷SY2bsmBm¬WU÷shmona¬AN÷n¬~
1
1532332317
182
Pojasnilo: Nahajate se na strani Ligat ha'Al 2018/2019 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Izrael. Ligat ha'Al 2018/2019 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Ligat ha'Al 2018/2019 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Ligat ha'Al 2018/2019 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Ligat ha'Al 2018/2019 poteka samodejno in v realnem času.