Državni pokal 2020/2021 rezultati v živo, lestvice

oglas
oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Nogomet Izrael

Državni pokal
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Državni pokal¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷bVKYTCbh¬ZD÷c¬ZE÷4G5eRVho¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/izrael/drzavni-pokal/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0070000000001000Državni poka013 pokal000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷rqfPcJOQ¬AD÷1608202800¬ADE÷1608202800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Tzur Shalom¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608209680¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASH¬AF÷H. Ashkelon¬JB÷O6dU4tEd¬WV÷h-ashkelon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬OB÷6eElRrSq-6kK7KlIN.png¬WM÷MAC¬AE÷M. Tzur Shalom¬JA÷pGcQ5Mbj¬WU÷maccabi-tzur-shalom¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷4UP82GT0-vRfhlA6c.png¬~AA÷fyg3jyH0¬AD÷1608138000¬ADE÷1608138000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hapoel Raanana¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608147495¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Raanana¬JA÷xjEa7ZZf¬WU÷hapoel-raanana¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷S81w5APq-h4y58LZJ.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Iksal Imad¬JB÷GtD36gk1¬WV÷hapoel-iksal-imad¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷xWBWMGPq-25eg8Zd8.png¬~AA÷4heLba9K¬AD÷1608053400¬ADE÷1608053400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Akei Nazareth¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608062789¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim¬JB÷EX6fBryT¬WV÷ms-kafr-qasim¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷hCxfJ7R0-6sjB7h29.png¬WM÷AKE¬AE÷Akei Nazareth¬JA÷tK8nD46G¬WU÷akei-nazareth¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷fLMrdSiT-ADLjGvzb.png¬~AA÷GjsClFoD¬AD÷1608053400¬ADE÷1608053400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Shimshon T.A.¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608059879¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬JB÷G0keCqwK¬WV÷m-herzliya¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷QXzWF5Pq-W8FMlwc6.png¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon T.A.¬JA÷xAjiDPND¬WU÷beitar-shimshon-t-a¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷lnIHsgXH-hIGIkJs0.png¬~AA÷2Tzdhcnl¬AD÷1608053400¬ADE÷1608053400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Herzliya¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608059867¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬JB÷xUnOQNzG¬WV÷h-ramat-gan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷5¬BD÷0¬OB÷xQkYjg6k-8Ku9GYzc.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Herzliya¬JA÷OQrKR3L9¬WU÷hapoel-herzliya¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷Ie6RsxRq-KfTgvVX4.png¬~AA÷dSiD0Lv8¬AD÷1608053400¬ADE÷1608053400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷I. Ramat HaSharon¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608062749¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷I. Ramat HaSharon¬JA÷Yg5vFQy4¬WU÷i-ramat-hasharon¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷4I9L9MiT-phwP82LU.png¬WN÷MST¬AF÷MS Tira¬JB÷Cp4rEpiA¬WV÷ms-tira¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷t4QiK1T0-pvWY7CZc.png¬~AA÷AVeHaufE¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Majdal Krum United¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608036701¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HTA¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷jgbM62qp¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷00Hkq586-OC9c196S.png¬WM÷SAK¬AE÷Bnei Majdal Krum United¬JA÷KA7jCOLM¬WU÷bnei-majdal-krum-united¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷QskaoUS0-nijfnvfS.png¬~AA÷x0r8keW6¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hapoel Azor¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608039983¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷MwGB4XJD¬WV÷h-bnei-lod¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷Sb6tO4lC-h4y58LZJ.png¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Azor¬JA÷A3C75D47¬WU÷hapoel-azor¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷Em5airXH-pbraDixi.png¬~AA÷djz0iH1f¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Bnei Faradis¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608036784¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel I. R. Lezion¬JB÷8G9e8FKl¬WV÷hapoel-i-r-lezion¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷Q9LzURne-dUHIQWnU.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Faradis¬JA÷UPAi9e5r¬WU÷hapoel-bnei-faradis¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷dMkA8LjT-jRggn1ai.png¬~AA÷OfmSfj8n¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Bueine¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608036907¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AKK¬AF÷H. Akko¬JB÷SMss3u06¬WV÷h-akko¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷hl7j7wiT-j9KYEwSu.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bueine¬JA÷lWrw4Lp0¬WU÷hapoel-bueine¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷46PY6WVH-MDhHqwpp.png¬~AA÷tWcNeWht¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Migdal HaEmek¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608036823¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Umm al-Fahm¬JB÷f9qZ41Vg¬WV÷hapoel-umm-al-fahm¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷SzRhR0UH-x2nEgki2.png¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Migdal HaEmek¬JA÷t6uV5sGm¬WU÷hapoel-migdal-haemek¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷SnfyoQ7k-2LBfVSH9.png¬~AA÷46zfDbOD¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Bnei Raina¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608037305¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGU¬AF÷Agudat Sport Ashdod¬JB÷nqtR6N0s¬WV÷agudat-sport-ashdod¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷SYLxIWQq-t4W4c5si.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Bnei Raina¬JA÷pzfaB3hQ¬WU÷maccabi-bnei-raina¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷vqIFkvB6-b1GdtIP3.png¬~AA÷OxxhgwXs¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608036916¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Marmorek¬JB÷U3qGSq63¬WV÷hapoel-marmorek¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷Iic7CyRq-OUCjW823.png¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷jDpCTPjc¬WU÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷WESwhL76-MN94qlkC.png¬~AA÷xbiWgANh¬AD÷1607965200¬ADE÷1607965200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607974367¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Nof Hagalil¬JB÷0lel1JUI¬WV÷nof-hagalil¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷8G6Myr8k-KfmnSmGE.png¬WM÷PET¬AE÷H. Petah Tikva¬JA÷Mcdp2aFC¬WU÷h-petach-tikva¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷OdD9rRCN-WvbTxdE7.png¬~
14
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Državni pokal¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷bVKYTCbh¬ZD÷c¬ZE÷4G5eRVho¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/izrael/drzavni-pokal/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0070000000001000Državni poka013 pokal000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷bNWOwbV9¬AD÷1610644500¬ADE÷1610644500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Kfar Shalem¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGU¬AF÷Agudat Sport Ashdod¬JB÷YHkLzTks¬WV÷agudat-sport-ashdod¬GRB÷0¬OB÷SYLxIWQq-t4W4c5si.png¬WM÷HKS¬AE÷Hapoel Kfar Shalem¬JA÷Gx3gu9sQ¬WU÷hapoel-kfar-shalem¬GRA÷0¬OA÷0v8VSnjT-W2S8e5wp.png¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷tS14zPOH¬AD÷1610644800¬ADE÷1610644800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷EVL9TBrE¬WV÷h-bnei-lod¬GRB÷0¬OB÷Sb6tO4lC-h4y58LZJ.png¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬JA÷0SXR4S5D¬WU÷h-ramat-gan¬GRA÷0¬OA÷xQkYjg6k-8Ku9GYzc.png¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷bq6qumAn¬AD÷1610645100¬ADE÷1610645100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷MS Kafr Qasim¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷xlTUGYb8¬WV÷h-kfar-saba¬GRB÷0¬OB÷ja2Vi35k-ptJBJ8XT.png¬WM÷MSK¬AE÷MS Kafr Qasim¬JA÷OpumhkM7¬WU÷ms-kafr-qasim¬GRA÷0¬OA÷hCxfJ7R0-6sjB7h29.png¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷p08exof5¬AD÷1610645400¬ADE÷1610645400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Beitar Shimshon T.A.¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHM¬AF÷Kiryat Shmona¬JB÷EBVF7ULf¬WV÷shmona¬GRB÷0¬OB÷8KI7gZne-dbL6lxiS.png¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon T.A.¬JA÷KlWB8A6l¬WU÷beitar-shimshon-t-a¬GRA÷0¬OA÷lnIHsgXH-hIGIkJs0.png¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷xz5mv7Ph¬AD÷1610645700¬ADE÷1610645700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Tel Aviv¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASH¬AF÷H. Ashkelon¬JB÷AFtxFCTK¬WV÷h-ashkelon¬GRB÷0¬OB÷6eElRrSq-6kK7KlIN.png¬WM÷HTA¬AE÷Hapoel Tel Aviv¬JA÷GvSYFhEE¬WU÷hapoel-tel-aviv¬GRA÷0¬OA÷QmX88KWH-YH51pF4r.png¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷YNPXIdgp¬AD÷1610708400¬ADE÷1610708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Nof Hagalil¬JB÷KSOHRkDQ¬WV÷nof-hagalil¬GRB÷0¬OB÷8G6Myr8k-KfmnSmGE.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷Q5PDSVcK¬WU÷hapoel-afula¬GRA÷0¬OA÷bgHe8elC-Yo3KHPYd.png¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷GKGvtTft¬AD÷1610708400¬ADE÷1610708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷M. Netanya¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HTA¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷AsyqgV61¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬GRB÷0¬OB÷00Hkq586-OC9c196S.png¬WM÷NET¬AE÷M. Netanya¬JA÷GKyufBie¬WU÷m-netanya¬GRA÷0¬OA÷CdhYGOhT-O4FlBeR4.png¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷699iwRva¬AD÷1610708400¬ADE÷1610708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MST¬AF÷MS Tira¬JB÷6oS79jir¬WV÷ms-tira¬GRB÷0¬OB÷t4QiK1T0-pvWY7CZc.png¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷l6utEWrR¬WU÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬GRA÷0¬OA÷WESwhL76-MN94qlkC.png¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷C6UCt0oi¬AD÷1610712000¬ADE÷1610712000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ashdod¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Raanana¬JB÷OODeK750¬WV÷hapoel-raanana¬GRB÷0¬OB÷S81w5APq-h4y58LZJ.png¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬JA÷U1EiLmjf¬WU÷ashdod¬GRA÷0¬OA÷zVNnuc96-db1KeSC4.png¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷SOc0y59B¬AD÷1610712000¬ADE÷1610712000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Jeruzalem¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Jeruzalem¬JA÷h2UJ6ly1¬WU÷hapoel-jeruzalem¬GRA÷0¬OA÷rcPJCY9N-tSjSxyW6.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel I. R. Lezion¬JB÷MyZN58j7¬WV÷hapoel-i-r-lezion¬GRB÷0¬OB÷Q9LzURne-dUHIQWnU.png¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷tnMTxIpG¬AD÷1610712000¬ADE÷1610712000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sektzya Ness Ziona¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬JB÷trgTY6Kg¬WV÷m-petach-tikva¬GRB÷0¬OB÷2Pusm9S0-hbxOVDk5.png¬WM÷SEK¬AE÷Sektzya Ness Ziona¬JA÷nLgPZn5m¬WU÷sektzya-ness-ziona¬GRA÷0¬OA÷I39CkG76-xxofQRpR.png¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷jcTGuK0c¬AD÷1610800200¬ADE÷1610800200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Umm al-Fahm¬JB÷WlH3IozD¬WV÷hapoel-umm-al-fahm¬GRB÷0¬OB÷SzRhR0UH-x2nEgki2.png¬WM÷HAI¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷xSHaJRK6¬WU÷maccabi-haifa¬GRA÷0¬OA÷f7kWiQ7k-W8JZledR.png¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷fHADp9nP¬AD÷1610802900¬ADE÷1610802900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Bnei Yehuda¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAI¬AF÷Hapoel Haifa¬JB÷xUxyeixk¬WV÷hapoel-haifa¬GRB÷0¬OB÷WSoNq9VH-GQftvxrP.png¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda¬JA÷8fYWeXMr¬WU÷bnei-yehuda¬GRA÷0¬OA÷W67EOzle-SbL3LU2H.png¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷tEMVLP9O¬AD÷1610821800¬ADE÷1610821800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEE¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷x8BaEuwA¬WU÷hapoel-beer-sheva¬GRA÷0¬OA÷MH6GxSQq-8jItDHdh.png¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷WUA3DahG¬WV÷maccabi-tel-aviv¬GRB÷0¬OB÷vifKdrkC-phy7sq7B.png¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~~
16
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Temno ozadje
oglas
oglas
Pojasnilo: Nahajate se na strani Državni pokal 2020/2021 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Izrael. Državni pokal 2020/2021 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Državni pokal 2020/2021 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Državni pokal 2020/2021 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Državni pokal 2020/2021 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!
mockup