Klubske prijateljske 2019 rezultati v živo, lestvice

Nogomet Svet Klubske prijateljske2019

Klubske prijateljske
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SVET: Klubske prijateljske¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Svet¬ZC÷MwJAV8ij¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/svet/klubske-mednarodne/¬ZX÷00Svet 004......0040000000186000Klubske prij020eljske000¬ZCC÷0¬ZAF÷Svet¬~AA÷hzBHbltN¬AD÷1550574000¬ADE÷1550574000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trakai (Ltu)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Trakai (Ltu)¬JA÷6PX4jQn9¬WU÷fk-trakai¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NEV¬AF÷Nevezis Kedainiai (Ltu)¬JB÷O0S9kp2F¬WV÷nevezis-kedainiai¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷0nJhT3N9¬AD÷1550563200¬ADE÷1550563200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Moskva (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moskva (Rus)¬JA÷jc1PWci5¬WU÷dinamo-moskva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷IRT¬AF÷Irtiš Pavlodar (Kaz)¬JB÷bN0TVH6B¬WV÷irtysh-pavlodar¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷bDBDaUQG¬AD÷1550563200¬ADE÷1550563200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Krilja Sovjetov Samara (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRS¬AE÷Krilja Sovjetov Samara (Rus)¬JA÷EVpJSMf2¬WU÷krylya-sovetov-samara¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KOL¬AF÷Kolding (Den)¬JB÷SYY0i6X2¬WV÷kolding¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷jyOV6STc¬AD÷1550512800¬ADE÷1550512800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heimstetten (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAN¬AF÷Dachau (Ger)¬JB÷0WOUZSNF¬WV÷dachau¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HEI¬AE÷Heimstetten (Ger)¬JA÷MuQQz989¬WU÷heimstetten¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬~AA÷Acj0NDZj¬AD÷1550509200¬ADE÷1550509200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reno (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno (Usa)¬JA÷8GON9IWP¬WU÷reno-1868¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KOL¬AF÷Colorado Springs (Usa)¬JB÷QeBk5xus¬WV÷colorado-springs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷ba49Xccb¬AD÷1550503800¬ADE÷1550503800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FK Rostov (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VEN¬AF÷Ventspils (Lat)¬JB÷xdttYXDi¬WV÷ventspils¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ROS¬AE÷FK Rostov (Rus)¬JA÷WIupXiTc¬WU÷fk-rostov¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬~AA÷CGgZUXYF¬AD÷1550498400¬ADE÷1550498400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ahmat Grozni (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AHM¬AE÷Ahmat Grozni (Rus)¬JA÷KOeRrDyc¬WU÷ahmat-grozni¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷PET¬AF÷Petrocub (Mda)¬JB÷YRaVsXj3¬WV÷petrocub¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GzF4Ywrh¬AD÷1550498400¬ADE÷1550498400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal Tula (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Tula (Rus)¬JA÷KKBeQLfo¬WU÷arsenal-tula¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KAI¬AF÷Kairat Almaty (Kaz)¬JB÷OhxxZDbo¬WV÷kairat-almaty¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷6RK3TeaI¬AD÷1550494800¬ADE÷1550494800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cracovia (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Cracovia (Pol)¬JA÷8Stxfnye¬WU÷cracovia¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GWA¬AF÷Gwarek Tarnowskie Gory (Pol)¬JB÷jiWtg6j1¬WV÷gwarek-tarnowskie-gory¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷Nevtralna lokacija.¬~AA÷rLsB3PnP¬AD÷1550494800¬ADE÷1550494800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Minsk (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Dinamo Minsk (Blr)¬JA÷G4bZuFup¬WU÷dinamo-minsk¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TOM¬AF÷Tomsk (Rus)¬JB÷AuDxuZfj¬WV÷tomsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷tr0USZBT¬AD÷1550491200¬ADE÷1550491200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sibir (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHI¬AF÷Širak (Arm)¬JB÷hQexbLXD¬WV÷sirak¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷SIB¬AE÷Sibir (Rus)¬JA÷vN7fZyeD¬WU÷sibir¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷5¬~AA÷YPfVVDJ9¬AD÷1550491200¬ADE÷1550491200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Viking (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIK¬AE÷Viking (Nor)¬JA÷SU8uL9qj¬WU÷viking¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SAN¬AF÷Sandefjord (Nor)¬JB÷6L7qKTbd¬WV÷sandefjord¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷dEOR78Ei¬AD÷1550484000¬ADE÷1550484000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hacken (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAC¬AE÷Hacken (Swe)¬JA÷EFMIxVwc¬WU÷hacken¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ELF¬AF÷Elfsborg (Swe)¬JB÷h6LMykg3¬WV÷elfsborg¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Gl0QWg43¬AD÷1550417400¬ADE÷1550417400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FK Rostov (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷FK Rostov (Rus)¬JA÷pA5GQVLS¬WU÷fk-rostov¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LIL¬AF÷Lillestrom (Nor)¬JB÷nJirMkUq¬WV÷lillestrom¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷dEz2oHod¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gefle (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEF¬AE÷Gefle (Swe)¬JA÷ClZ4gKyA¬WU÷gefle¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷AKR¬AF÷Akropolis (Swe)¬JB÷fDO9hviG¬WV÷akropolis¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷d4idtGfq¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Koper (Slo)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOP¬AE÷Koper (Slo)¬JA÷Mo9NvyaT¬WU÷koper¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BRA¬AF÷Bravo (Slo)¬JB÷vRekze7p¬WV÷bravo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lxkFWIiA¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ranheim (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAN¬AE÷Ranheim (Nor)¬JA÷QNgHg0Eg¬WU÷ranheim¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷BYA¬AF÷Byasen (Nor)¬JB÷4EhLhKTa¬WV÷byasen¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷xAsDR6WE¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soligorsk (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬AE÷Soligorsk (Blr)¬JA÷UyExRNQ9¬WU÷soligorsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷OLE¬AF÷Oleksandrija (Ukr)¬JB÷bBItQstG¬WV÷oleksandrija¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷U3pe1ZG2¬AD÷1550410200¬ADE÷1550410200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Pauli II (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STP¬AE÷St. Pauli II (Ger)¬JA÷tvGyMrSP¬WU÷st-pauli¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim (Ger)¬JB÷nLh4H2zs¬WV÷hildesheim¬AH÷2¬~AA÷0hv2cXre¬AD÷1550408400¬ADE÷1550408400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jenisej (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEN¬AE÷Jenisej (Rus)¬JA÷EmOvpYkJ¬WU÷yenisey¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SIL¬AF÷Silkeborg (Den)¬JB÷23HM8HSJ¬WV÷silkeborg¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷2LtVXsgl¬AD÷1550404800¬ADE÷1550404800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TSV Buchholz 08 (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EIN¬AF÷Eintracht Norderstedt (Ger)¬JB÷hCQQhXFJ¬WV÷eintracht-norderstedt¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬WM÷BUC¬AE÷TSV Buchholz 08 (Ger)¬JA÷j7nrUmwJ¬WU÷tsv-buchholz-08¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷G0dDxjv2¬AD÷1550404800¬ADE÷1550404800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tromsdalen (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Tromsdalen (Nor)¬JA÷EXNkbuzJ¬WU÷tromsdalen¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ALT¬AF÷Alta (Nor)¬JB÷SzCXMOCJ¬WV÷alta¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷QqquBjBf¬AD÷1550404800¬ADE÷1550404800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vantanspor (Den)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vantanspor (Den)¬JA÷6DHqUlGq¬WU÷vantanspor¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ASC¬AF÷Aschaffenburg (Ger)¬JB÷lx7lT8Vk¬WV÷aschaffenburg¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷WMqyCWel¬AD÷1550401200¬ADE÷1550401200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buriram (Tha)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUR¬AE÷Buriram (Tha)¬JA÷zVQDZAhM¬WU÷buriram¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NAK¬AF÷Nakhon Ratchasima (Tha)¬JB÷UiQHYU7S¬WV÷nakhon-ratchasima¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷bVSbVKd9¬AD÷1550399400¬ADE÷1550399400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Espoo (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESP¬AE÷Espoo (Fin)¬JA÷js5CVtzi¬WU÷espoo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷PK3¬AF÷PK-35 Vantaa (Fin)¬JB÷fFVhvZwi¬WV÷pk-35-vantaa¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷KY24vC9k¬AD÷1550395800¬ADE÷1550395800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Žilina B (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ŽIL¬AE÷Žilina B (Svk)¬JA÷MH9t2Nzf¬WU÷zilina¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷TRI¬AF÷Trinec (Cze)¬JB÷Gv9p1sj0¬WV÷trinec¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷jTo88ckd¬AD÷1550394000¬ADE÷1550394000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kamaz Čelni (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamaz Čelni (Rus)¬JA÷G2oOiXjg¬WU÷kamaz-celni¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BIO¬AF÷Biolog (Rus)¬JB÷APpSji6a¬WV÷biolog¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷Cxm49wzj¬AD÷1550390400¬ADE÷1550390400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zorja (Ukr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZOR¬AE÷Zorja (Ukr)¬JA÷d0VMggMt¬WU÷zorja¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷TER¬AF÷Termalica B-B. (Pol)¬JB÷xCnKhDym¬WV÷nieciecza¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷hhbRBcWh¬AD÷1550386800¬ADE÷1550386800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rockdale City Suns (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockdale City Suns (Aus)¬JA÷0h2BybTR¬WU÷rockdale-city-suns¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAK¬AF÷Hakoah Sydney (Aus)¬JB÷xEgwXHyq¬WV÷hakoah-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷4tZozcI3¬AD÷1550379600¬ADE÷1550379600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Renofa Yamaguchi (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Renofa Yamaguchi (Jpn)¬JA÷OthCd7sH¬WU÷renofa-yamaguchi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷COS¬AF÷C-Osaka (Jpn)¬JB÷65sHeRdN¬WV÷c-osaka¬AH÷0¬~AA÷MDgVJvTb¬AD÷1550376000¬ADE÷1550376000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belconnen United (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WOL¬AF÷Wollongong Wolves (Aus)¬JB÷WbkpWdQD¬WV÷wollongong¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷BEL¬AE÷Belconnen United (Aus)¬JA÷Ie127DmD¬WU÷belconnen-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷MHqsyw3c¬AD÷1550376000¬ADE÷1550376000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kashiwa (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAS¬AE÷Kashiwa (Jpn)¬JA÷GGl4bTC4¬WU÷kashiwa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chiba (Jpn)¬JB÷Awl8cmSA¬WV÷chiba¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷lzQ55GAC¬AD÷1550363400¬ADE÷1550363400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay (Usa)¬JA÷G8S388oc¬WU÷tampa-bay¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷DC United (Usa)¬JB÷faR77S03¬WV÷dc-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~~
1
1550587951
1515
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SVET: Klubske prijateljske¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Svet¬ZC÷MwJAV8ij¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/svet/klubske-mednarodne/¬ZX÷00Svet 004......0040000000186000Klubske prij020eljske000¬ZCC÷0¬ZAF÷Svet¬~AA÷OQaM8mMK¬AD÷1550574000¬ADE÷1550574000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bardejov (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Bardejov (Svk)¬JA÷A1KPEg90¬WU÷bardejov¬WN÷HUM¬AF÷FK Humenne (Svk)¬JB÷O4OTDDO6¬WV÷fk-humenne¬AN÷n¬~AA÷O2TUI1K8¬AD÷1550583000¬ADE÷1550583000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷13¬CX÷Zaprešič (Cro)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1550586549¬BW÷0¬BX÷¬WQ÷¬WN÷VAR¬AF÷Varaždin (Cro)¬JB÷IXIbDPwf¬WV÷varazdin¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷ZAP¬AE÷Zaprešič (Cro)¬JA÷vsKfE5Om¬WU÷zapresic¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷y¬~AA÷rB8cSNxG¬AD÷1550584800¬ADE÷1550584800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Dinamo Moskva (Rus)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1550587557¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moskva (Rus)¬JA÷xEaXUyMH¬WU÷dinamo-moskva¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷ORD¬AF÷Ordabasy (Kaz)¬JB÷KxkxUeyO¬WV÷ordabasy¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷4CH2D53r¬AD÷1550584800¬ADE÷1550584800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Drutex-Bytovia (Pol)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1550587630¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYT¬AE÷Drutex-Bytovia (Pol)¬JA÷Gjkzsi69¬WU÷drutex-bytovia¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷KAR¬AF÷Karpati (Ukr)¬JB÷fslvtBLF¬WV÷karpati¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬~AA÷KUMwHukL¬AD÷1550584800¬ADE÷1550584800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Olimpija (Slo)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1550587834¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LJU¬AE÷Olimpija (Slo)¬JA÷8MBBANNC¬WU÷o-ljubljana¬AG÷3¬BA÷3¬WN÷BOR¬AF÷Borac Banja Luka (Bih)¬JB÷nDAF9swJ¬WV÷borac-banja-luka¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬~AA÷S2xM1Gzk¬AD÷1550584800¬ADE÷1550584800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Spartak Moskva (Rus)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1550587802¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORE¬AF÷Orenburg (Rus)¬JB÷IR1kG3K1¬WV÷orenburg¬AH÷1¬BB÷1¬WM÷MOS¬AE÷Spartak Moskva (Rus)¬JA÷WU5gFNZ7¬WU÷spartak-moskva¬AG÷1¬BA÷1¬AN÷y¬~AA÷MBxl9Uu7¬AD÷1550584800¬ADE÷1550584800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zenit 2 (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKZ¬AF÷Okzhetpes (Kaz)¬JB÷2acrkjh9¬WV÷okzhetpes¬WM÷ZEN¬AE÷Zenit 2 (Rus)¬JA÷Kz8wjWx3¬WU÷zenit¬AN÷n¬~AA÷tvOZHLZE¬AD÷1550584800¬ADE÷1550584800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Šibenik (Cro)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1550587662¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIB¬AE÷Šibenik (Cro)¬JA÷0d83Cqg0¬WU÷sibenik¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷MEЬAF÷Međimurje (Cro)¬JB÷EaC7B386¬WV÷meimurje¬AH÷2¬BB÷2¬AN÷y¬~AA÷fsdLcsQO¬AD÷1550586600¬ADE÷1550586600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Kazan (Rus)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1550586732¬BW÷0¬BX÷¬WQ÷¬WM÷KAZ¬AE÷Kazan (Rus)¬JA÷pjRdbwrL¬WU÷kazan¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷TOB¬AF÷Tobol Kostanay (Kaz)¬JB÷OtQ0cccR¬WV÷tobol-kostanay¬AH÷1¬BB÷1¬AN÷n¬~AA÷nFJ0Qdon¬AD÷1550586600¬ADE÷1550586600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Ufa (Rus)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1550586708¬BW÷0¬BX÷¬WQ÷¬WM÷UFA¬AE÷Ufa (Rus)¬JA÷Aa3NTlsP¬WU÷ufa¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Tbilisi (Geo)¬JB÷C8kkP8kt¬WV÷lokomotiv-tbilisi¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬~AA÷xCv1FwZq¬AD÷1550588400¬ADE÷1550588400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valerenga (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOM¬AF÷Nomme Kalju (Est)¬JB÷hADhvXgJ¬WV÷nomme-kalju¬WM÷VAL¬AE÷Valerenga (Nor)¬JA÷EJEluDvD¬WU÷valerenga¬AN÷y¬~AA÷63GL8Hd1¬AD÷1550592000¬ADE÷1550592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mattersburg (Am) (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Mattersburg (Am) (Aut)¬JA÷fg2oN07I¬WU÷mattersburg¬WN÷INT¬AF÷Inter Bratislava (Svk)¬JB÷6T5kMKMO¬WV÷inter-bratislava¬AN÷y¬~AA÷lAzV9FMl¬AD÷1550595600¬ADE÷1550595600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cartagena (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cartagena (Esp)¬JA÷lhTkmJyn¬WU÷cartagena¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Moskva (Rus)¬JB÷6TNfnwih¬WV÷cska-moskva¬AN÷y¬~AA÷EiMsGa4R¬AD÷1550595600¬ADE÷1550595600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Skiljebo (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKI¬AE÷Skiljebo (Swe)¬JA÷YFVkYQFJ¬WU÷skiljebo¬WN÷VAS¬AF÷Vasteras IK (Swe)¬JB÷C6UgXpVP¬WV÷vasteras-ik¬AN÷y¬~AA÷lhVKoj6i¬AD÷1550595600¬ADE÷1550595600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Östers (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Östers (Swe)¬JA÷QkxNlncB¬WU÷osters¬WN÷KAR¬AF÷Karlskrona (Swe)¬JB÷KCyRm6CH¬WV÷karlskrona¬AN÷y¬~AA÷SrUOpALc¬AD÷1550599200¬ADE÷1550599200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Degerfors (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEG¬AE÷Degerfors (Swe)¬JA÷dxafWwsp¬WU÷degerfors¬WN÷LIN¬AF÷Linkoping City (Swe)¬JB÷ObVjVcdj¬WV÷linkoping-city¬AN÷n¬~AA÷fN5V7gi1¬AD÷1550599200¬ADE÷1550599200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ismaning (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ISM¬AE÷Ismaning (Ger)¬JA÷xSv6qyyB¬WU÷ismaning¬WN÷BUC¬AF÷Buchbach (Ger)¬JB÷KjUArejH¬WV÷buchbach¬AN÷y¬~AA÷jDD9BJCr¬AD÷1550601000¬ADE÷1550601000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BSF (Den)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BSF¬AE÷BSF (Den)¬JA÷UoHLS4ws¬WU÷bsf¬WN÷AVA¬AF÷Avarta (Den)¬JB÷rkLPROhm¬WV÷avarta¬AN÷n¬~AA÷0d8Ulmsn¬AD÷1550656800¬ADE÷1550656800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suwalki (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUW¬AE÷Suwalki (Pol)¬JA÷QL4MFTP0¬WU÷suwalki¬WN÷MLK¬AF÷Biala Piska (Pol)¬JB÷8pfREmu7¬WV÷znicz-biala-piska¬AN÷n¬~AA÷6gyQ0zje¬AD÷1550660400¬ADE÷1550660400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orenburg (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPA¬AF÷Spartaks (Lat)¬JB÷OOhuwRRE¬WV÷spartaks¬WM÷ORE¬AE÷Orenburg (Rus)¬JA÷pYgyv7C8¬WU÷orenburg¬AN÷n¬~AA÷QgGr4QDG¬AD÷1550664000¬ADE÷1550664000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jenisej (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEN¬AE÷Jenisej (Rus)¬JA÷rgZFEIi7¬WU÷yenisey¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Batumi (Geo)¬JB÷MqYJDx7D¬WV÷dinamo-batumi¬AN÷n¬~AA÷beI9yMle¬AD÷1550664000¬ADE÷1550664000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jerv (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JER¬AE÷Jerv (Nor)¬JA÷Ms1bj3VR¬WU÷jerv¬WN÷STA¬AF÷Start (Nor)¬JB÷OjmQoNwq¬WV÷start¬AN÷n¬~AA÷IFL6CPIl¬AD÷1550671200¬ADE÷1550671200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LKS Lodz (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOD¬AE÷LKS Lodz (Pol)¬JA÷OGhruVzM¬WU÷lks-lodz¬WN÷ŽOD¬AF÷Žodino (Blr)¬JB÷27invkjS¬WV÷zhodino¬AN÷n¬~AA÷hv3UKaBM¬AD÷1550674800¬ADE÷1550674800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Odd (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ODD¬AE÷Odd (Nor)¬JA÷pvNXreul¬WU÷odd-grenland¬WN÷MJO¬AF÷Mjondalen (Nor)¬JB÷OULyrFff¬WV÷mjondalen¬AN÷y¬~AA÷rLcZm7dh¬AD÷1550674800¬ADE÷1550674800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tychy (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYC¬AE÷Tychy (Pol)¬JA÷KKcVD7fD¬WU÷tychy¬WN÷T.¬AF÷T. Mazowiecki (Pol)¬JB÷YNoDxiXD¬WV÷tomaszow-mazowiecki¬AN÷y¬~AA÷xGj0BbNC¬AD÷1550679300¬ADE÷1550679300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kfum Oslo (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFU¬AE÷Kfum Oslo (Nor)¬JA÷6J075DlF¬WU÷kfum-oslo¬WN÷OPP¬AF÷Oppsal (Nor)¬JB÷pAaB4X3L¬WV÷oppsal¬AN÷y¬~AA÷SUMDzt41¬AD÷1550682000¬ADE÷1550682000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marbella (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marbella (Esp)¬JA÷6FxVpsgk¬WU÷marbella¬WN÷TRO¬AF÷Tromso (Nor)¬JB÷KItZq18e¬WV÷tromso¬AN÷y¬~AA÷WMq9wEv2¬AD÷1550685600¬ADE÷1550685600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pullach (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUL¬AE÷Pullach (Ger)¬JA÷tjtledqA¬WU÷pullach¬WN÷PIP¬AF÷Pipinsried (Ger)¬JB÷OEVhfGbG¬WV÷pipinsried¬AN÷n¬~AA÷fmyRAe7r¬AD÷1550696400¬ADE÷1550696400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Tijuana (Mex)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Tijuana (Mex)¬JA÷YugtTFjU¬WU÷club-tijuana¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps (Can)¬JB÷A1UolaMu¬WV÷vancouver-whitecaps¬AN÷n¬~AA÷S0ZY8Zye¬AD÷1550698200¬ADE÷1550698200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City (Usa)¬JA÷pKMboc6b¬WU÷new-york-city¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota (Usa)¬JB÷vsM2pHL4¬WV÷minnesota-united¬AN÷y¬~~
1
1550587951
185
Pojasnilo: Nahajate se na strani Klubske prijateljske 2019 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Svet. Klubske prijateljske 2019 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Klubske prijateljske 2019 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Klubske prijateljske 2019 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Klubske prijateljske 2019 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!