Liga Alef jug 2020/2021 rezultati v živo, lestvice

oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Nogomet Izrael

Liga Alef jug
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Liga Alef jug¬ZEE÷8SxszNrD¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷xGWPVYTu¬ZD÷c¬ZE÷O84vZZVb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8SxszNrD¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/izrael/liga-alef-jug/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0030000000001000Liga Alef ju013ef jug000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷0MoxADih¬AD÷1602932400¬ADE÷1602932400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dimona¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIM¬AE÷FC Dimona¬JA÷48M6m9XA¬WU÷fc-dimona¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷bVLAnTnH¬WV÷h-bnei-lod¬AN÷n¬~AA÷E5LqkanF¬AD÷1602932400¬ADE÷1602932400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Ashkelon¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷H. Ashkelon¬JA÷MacoK0a8¬WU÷h-ashkelon¬WN÷MAV¬AF÷M. Ironi Ashdod¬JB÷z31kJKEE¬WV÷maccabi-ironi-shdod¬AN÷n¬~AA÷nJJimwHR¬AD÷1602932400¬ADE÷1602932400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bikat Hayarden¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HTA¬AE÷H. Bikat Hayarden¬JA÷Q91OCIir¬WU÷hapoel-bikat-hayarden¬WN÷MS¬AF÷MS Ironi Kuseife¬JB÷400SBx7l¬WV÷ms-ironi-kuseife¬AN÷n¬~AA÷hdKmlJ1L¬AD÷1602932400¬ADE÷1602932400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hak. Ramat Gan¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Hak. Ramat Gan¬JA÷UP0gIvUK¬WU÷hakoach-ramat-gan¬WN÷JAF¬AF÷Maccabi Jaffa¬JB÷8GacHbqR¬WV÷m-jaffa¬AN÷n¬~AA÷8nkp8iM4¬AD÷1602932400¬ADE÷1602932400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Holon Yermiyahu¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOL¬AE÷Holon Yermiyahu¬JA÷MBsnTvnd¬WU÷holon-yermiyahu¬WN÷MAV¬AF÷Maccabi Yavne¬JB÷zFVTiOOd¬WV÷maccabi-yavne¬AN÷n¬~AA÷vDpt9X6b¬AD÷1602932400¬ADE÷1602932400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Or Yehuda¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ironi Or Yehuda¬JA÷zeqvV0Hq¬WU÷ironi-or-yehuda¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬JB÷rLrrUKWk¬WV÷m-herzliya¬AN÷n¬~AA÷dUQvjuX8¬AD÷1602932400¬ADE÷1602932400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAV¬AF÷Maccabi Shaarayim¬JB÷8d93eHM7¬WV÷maccabi-shaarayim¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷U5Aadc71¬WU÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷IcdXAgxn¬AD÷1602932400¬ADE÷1602932400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shimshon Kafr Qasim¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Azor¬JB÷j5I2lkI4¬WV÷hapoel-azor¬WM÷SHI¬AE÷Shimshon Kafr Qasim¬JA÷drJbkV2b¬WU÷shimshon-kafr-qasim¬AN÷n¬~AA÷Sndd5k6N¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬JA÷Ueylm0wS¬WU÷h-bnei-lod¬WN÷RAM¬AF÷Ironi Or Yehuda¬JB÷nyOFrKoq¬WV÷ironi-or-yehuda¬AN÷n¬~AA÷nwll7ByB¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Azor¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Azor¬JA÷lIZXjrv3¬WU÷hapoel-azor¬WN÷MAV¬AF÷Maccabi Yavne¬JB÷ruZyj2g9¬WV÷maccabi-yavne¬AN÷n¬~AA÷U1wg6VjH¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Herzliya¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬JA÷MVXukM8F¬WU÷m-herzliya¬WN÷AGU¬AF÷Agudat Sport Ashdod¬JB÷j5xpltOL¬WV÷agudat-sport-ashdod¬AN÷n¬~AA÷pfaStyfe¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Ironi Ashdod¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAV¬AE÷M. Ironi Ashdod¬JA÷YgeQWwqE¬WU÷maccabi-ironi-shdod¬WN÷HAK¬AF÷Hak. Ramat Gan¬JB÷AJIgFBDt¬WV÷hakoach-ramat-gan¬AN÷n¬~AA÷OvBJrcPr¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MS Ironi Kuseife¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MS¬AE÷MS Ironi Kuseife¬JA÷bNaWAdMf¬WU÷ms-ironi-kuseife¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Marmorek¬JB÷CQ3zAGy1¬WV÷hapoel-marmorek¬AN÷n¬~AA÷630OsHvk¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Jaffa¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAF¬AE÷Maccabi Jaffa¬JA÷6m3v9zi7¬WU÷m-jaffa¬WN÷HTA¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷pv2r8f6D¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬AN÷n¬~AA÷vVDVue91¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷4tIcEVSn¬WU÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬WN÷ASH¬AF÷H. Ashkelon¬JB÷GGL1Dkrg¬WV÷h-ashkelon¬AN÷n¬~AA÷M9e049LT¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shimshon Kafr Qasim¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shimshon Kafr Qasim¬JA÷bBRJsv1k¬WU÷shimshon-kafr-qasim¬WN÷DIM¬AF÷FC Dimona¬JB÷hYQNtbGe¬WV÷fc-dimona¬AN÷n¬~AA÷vRPENWLi¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agudat Sport Ashdod¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agudat Sport Ashdod¬JA÷6eLL1ahL¬WU÷agudat-sport-ashdod¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷0IKP0J7R¬WV÷h-bnei-lod¬AN÷n¬~AA÷OIsSaTTp¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dimona¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIM¬AE÷FC Dimona¬JA÷WOPRuIV1¬WU÷fc-dimona¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Azor¬JB÷KvJ94182¬WV÷hapoel-azor¬AN÷n¬~AA÷ILCZvFO7¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Ashkelon¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷H. Ashkelon¬JA÷AwL5C9ca¬WU÷h-ashkelon¬WN÷MAV¬AF÷Maccabi Shaarayim¬JB÷lUJ9BTC5¬WV÷maccabi-shaarayim¬AN÷n¬~AA÷YTfM2IGE¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bikat Hayarden¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HTA¬AE÷H. Bikat Hayarden¬JA÷jHML8RdO¬WU÷hapoel-bikat-hayarden¬WN÷MAV¬AF÷M. Ironi Ashdod¬JB÷4KQP7oCU¬WV÷maccabi-ironi-shdod¬AN÷n¬~AA÷KQjI3b18¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hak. Ramat Gan¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Hak. Ramat Gan¬JA÷I3ODAmSB¬WU÷hakoach-ramat-gan¬WN÷AGU¬AF÷Nordia Jerusalem¬JB÷dfNH97sI¬WV÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷QPIkojos¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Marmorek¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Marmorek¬JA÷tt2VSUst¬WU÷hapoel-marmorek¬WN÷JAF¬AF÷Maccabi Jaffa¬JB÷KW0ZRlcn¬WV÷m-jaffa¬AN÷n¬~AA÷YmPIMjyb¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Holon Yermiyahu¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOL¬AE÷Holon Yermiyahu¬JA÷2R6idwGr¬WU÷holon-yermiyahu¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬JB÷d2LfecVl¬WV÷m-herzliya¬AN÷n¬~AA÷0zRAOC6o¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Or Yehuda¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ironi Or Yehuda¬JA÷bVHD3LN8¬WU÷ironi-or-yehuda¬WN÷SHI¬AF÷Shimshon Kafr Qasim¬JB÷hhHH2uwF¬WV÷shimshon-kafr-qasim¬AN÷n¬~
144
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani Liga Alef jug 2020/2021 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Izrael. Liga Alef jug 2020/2021 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Liga Alef jug 2020/2021 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Liga Alef jug 2020/2021 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Liga Alef jug 2020/2021 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!