Romunski pokal ženske 2020/2021 rezultati v živo, lestvice

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+
Romunski pokal ženske
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ROMUNIJA: Romunski pokal ženske¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷Romunija¬ZC÷dfEGsvRo¬ZD÷c¬ZE÷vNXIAw1A¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/romunija/romunski-pokal-zenske/¬ZX÷00Romunija 008munija0190000000001000Romunski pok021ženske000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romunija¬~AA÷GfP2adg5¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baia Mare Ž¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAI¬AE÷Baia Mare Ž¬JA÷ja9S5Lx8¬WU÷ff-baia-mare¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷UFi8usne-fseGKXPE.png¬WN÷HEN¬AF÷Heniu Prundu Bargaului Ž¬JB÷vccFCiBK¬WV÷heniu-prundu-bargaului¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷zoERZJAN-WleZyqTa.png¬~AA÷UwNj2b9n¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carmen Bukarešta Ž¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carmen Bukarešta Ž¬JA÷rZ5K7s8e¬WU÷carmen-bukaresta¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷djBh5zWH-bRmAZkiP.png¬WN÷FAI¬AF÷Fairplay Bukarešta Ž¬JB÷xd5O61N1¬WV÷fairplay-bukaresta¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷xxytY2CN-zPbDe6lG.png¬~AA÷x4Qb0xva¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coltea Brasov Ž¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Coltea Brasov Ž¬JA÷6Vq8EDt8¬WU÷coltea-brasov¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷hKmoABjC-tdOwWow6.png¬WN÷VAS¬AF÷Vasas Odorhei Ž¬JB÷pMrCDXeE¬WV÷vasas-odorhei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷15¬BB÷6¬BD÷9¬OB÷dANexSlC-Sxny1j2S.png¬~AA÷bJE7bG8B¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Cisnadie Ž¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadie Ž¬JA÷lWnk6kll¬WU÷magura-cisnadie¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷zLMuiHRq-nmU1CuPI.png¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Cluj Ž¬JB÷rgng593f¬WV÷olimpia-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷18¬BB÷12¬BD÷6¬OB÷Y1XdLOQq-ryBV1Aac.png¬~AA÷8ULf1IOh¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nicu Gane Falticeni Ž¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIC¬AE÷Nicu Gane Falticeni Ž¬JA÷ImdJBBQQ¬WU÷nicu-gane-falticeni¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷2af6X7S0-0SFI0Cvm.png¬WN÷VUL¬AF÷Vulpitele Galbene Roman Ž¬JB÷zTro7VYs¬WV÷vulpitele-galbene-roman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷5¬BD÷4¬OB÷6glDRbCN-xEA3ABqo.png¬~AA÷r7GJeEhU¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Piros Security Ž¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Piros Security Ž¬JA÷fmtiQAuK¬WU÷piros-security¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬OA÷I9c3s7VH-KzashbhS.png¬WN÷FOR¬AF÷Fortuna Becicherecu Mic Ž¬JB÷lAuePUfQ¬WV÷fortuna-becicherecu-mic¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷tUkKyyCN-MTSdTjkO.png¬~AA÷AgIBczOH¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SN Constanta Ž¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SNC¬AE÷SN Constanta Ž¬JA÷Mqoc4TI0¬WU÷sn-constanta¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷KdQmnt7k-Iq0MjQ5e.png¬WN÷UNG¬AF÷Universitatea Galati Ž¬JB÷jJk13mY6¬WV÷universitatea-galati¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷lKAB9yXH-KMmTZcmH.png¬~AA÷4GHFdfwO¬AD÷1619596800¬ADE÷1619596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banat Ž¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banat Ž¬JA÷U9l527mD¬WU÷banat¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷ERXF3jhT-bHIl8SIG.png¬WN÷UNI¬AF÷Universitatea Alexandria Ž¬JB÷rDxmRjQD¬WV÷universitatea-alexandria¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬OB÷dOSMGPoe-fFQliLXA.png¬~AA÷SUE9tdPA¬AD÷1616592600¬ADE÷1616592600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpic Star Cluj Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpic Star Cluj Ž¬JA÷xGkU2jcN¬WU÷olimpic-star-cluj¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷r33884me-x2S4mit3.png¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Cluj Ž¬JB÷z18X1ACT¬WV÷olimpia-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷9¬BD÷5¬OB÷Y1XdLOQq-ryBV1Aac.png¬~AA÷tYIDuGvH¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Activ Slobozia Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRU¬AE÷Activ Slobozia Ž¬JA÷hteacUKp¬WU÷activ-slobozia¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷W4miUwBN-vROT2xbc.png¬WN÷SNC¬AF÷SN Constanta Ž¬JB÷WWg3dlzi¬WV÷sn-constanta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷KdQmnt7k-Iq0MjQ5e.png¬~AA÷6FQ0rIfb¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletic Drobeta Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKI¬AE÷Atletic Drobeta Ž¬JA÷dxlE6Ycb¬WU÷atletic-drobeta¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷fk3vvMme-WIxTd2QS.png¬WN÷BAN¬AF÷Banat Ž¬JB÷zTnI5hD4¬WV÷banat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷ERXF3jhT-bHIl8SIG.png¬~AA÷W2aVSxeB¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bihor Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIH¬AE÷Bihor Ž¬JA÷AqSGyEbO¬WU÷united-bihor¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷BAI¬AF÷Baia Mare Ž¬JB÷MJVKzYDU¬WV÷ff-baia-mare¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷12¬BB÷7¬BD÷5¬OB÷UFi8usne-fseGKXPE.png¬~AA÷xtMdqbuh¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Coltea Brasov Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Coltea Brasov Ž¬JA÷lCp68fTo¬WU÷coltea-brasov¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬OA÷hKmoABjC-tdOwWow6.png¬WN÷CSS¬AF÷CSS Targoviste Ž¬JB÷2FlA7Erh¬WV÷css-targoviste¬GRB÷0¬OB÷dQ9g1VTH-QLLDUo3q.png¬~AA÷bk1NUbQb¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Csikszereda Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAS¬AF÷Vasas Odorhei Ž¬JB÷8dP4vGE5¬WV÷vasas-odorhei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬OB÷dANexSlC-Sxny1j2S.png¬WM÷CSI¬AE÷Csikszereda Ž¬JA÷U5Q0udaa¬WU÷csikszereda¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷Sp0yValC-GSeRbyi9.png¬~AA÷dpqALfmo¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dream Team Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAI¬AE÷Dream Team Ž¬JA÷nqCljDDH¬WU÷dream-team¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷Wtq99a86-67LRbuz5.png¬WN÷CAR¬AF÷Carmen Bukarešta Ž¬JB÷QZAhkXSN¬WV÷carmen-bukaresta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬OB÷djBh5zWH-bRmAZkiP.png¬~AA÷lvfzSdAH¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunarea Giurgiu Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Dunarea Giurgiu Ž¬JA÷bu7QeHqt¬WU÷dunarea-giurgiu¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷zcQ1dniC-Cf5EDRdb.png¬WN÷FAI¬AF÷Fairplay Bukarešta Ž¬JB÷xW5Ufyan¬WV÷fairplay-bukaresta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷10¬BD÷10¬OB÷xxytY2CN-zPbDe6lG.png¬~AA÷2N7EWKen¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Luceafarul Filiasi Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUC¬AE÷Luceafarul Filiasi Ž¬JA÷Q9yNnv7P¬WU÷luceafarul-filiasi¬GRA÷0¬OA÷fJCbOC6k-rP23ck94.png¬WN÷UNI¬AF÷Universitatea Alexandria Ž¬JB÷SINlrbFt¬WV÷universitatea-alexandria¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬OB÷dOSMGPoe-fFQliLXA.png¬~AA÷pncJVvBh¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Bacau Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Bacau Ž¬JA÷MuNhsIUn¬WU÷magura-bacau¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷KCCoBqne-v1BKZICD.png¬WN÷VUL¬AF÷Vulpitele Galbene Roman Ž¬JB÷zqRdtxpg¬WV÷vulpitele-galbene-roman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷3¬OB÷6glDRbCN-xEA3ABqo.png¬~AA÷lS7VgCJK¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Cisnadie Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadie Ž¬JA÷Cl8guF3Q¬WU÷magura-cisnadie¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷5¬OA÷zLMuiHRq-nmU1CuPI.png¬WN÷HAS¬AF÷CSM Targu Mures Ž¬JB÷EcfLzZBs¬WV÷csm-targu-mures¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷lOEWB5Pq-xrdNp4pC.png¬~AA÷bkNhpvQo¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Navobi Iasi Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIC¬AF÷Nicu Gane Falticeni Ž¬JB÷z9dOqBjo¬WV÷nicu-gane-falticeni¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷2af6X7S0-0SFI0Cvm.png¬WM÷CSN¬AE÷Navobi Iasi Ž¬JA÷YaAdlirU¬WU÷cs-navobi-iasi¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷IT7H8y86-tp80ZfGo.png¬~AA÷hC0RTIu5¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Politehnica Timisoara Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Politehnica Timisoara Ž¬JA÷xWT8wzUB¬WU÷politehnica-timisoara¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷EquqZEVH-bReo5lb9.png¬WN÷FOR¬AF÷Fortuna Becicherecu Mic Ž¬JB÷GMSCxfqI¬WV÷fortuna-becicherecu-mic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷5¬BD÷4¬OB÷tUkKyyCN-MTSdTjkO.png¬~AA÷SUhvRGPN¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramnicu S. Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramnicu S. Ž¬JA÷65AYgeEh¬WU÷ramnicu-sarat¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷A5JrV1BN-pAYWf3Q9.png¬WN÷UNG¬AF÷Universitatea Galati Ž¬JB÷pd9xgFTb¬WV÷universitatea-galati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷3¬BD÷5¬OB÷lKAB9yXH-KMmTZcmH.png¬~AA÷MihrQzuU¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Targu Mures Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Targu Mures Ž¬JA÷vJ8thZr5¬WU÷targu-mures¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷CbcxPgQq-b54mBOsI.png¬WN÷HEN¬AF÷Heniu Prundu Bargaului Ž¬JB÷hMCpigbB¬WV÷heniu-prundu-bargaului¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬OB÷zoERZJAN-WleZyqTa.png¬~AA÷p6P4sxA4¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Viitorul Arad Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VII¬AE÷Viitorul Arad Ž¬JA÷42iM4CSA¬WU÷viitorul-arad¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷08a9DCS0-jZu8zOzS.png¬WN÷HAS¬AF÷Piros Security Ž¬JB÷rgjQ3WsH¬WV÷piros-security¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷4¬OB÷I9c3s7VH-KzashbhS.png¬~AA÷GnPxB54j¬AD÷1615986000¬ADE÷1615986000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Cisnadie Ž¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadie Ž¬JA÷noRnMtzn¬WU÷magura-cisnadie¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬OA÷zLMuiHRq-nmU1CuPI.png¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Gherla Ž¬JB÷tMujL0kh¬WV÷olimpia-gherla¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷z9SLwgXH-UXxeavfC.png¬~AA÷boaQyyOj¬AD÷1615122000¬ADE÷1615122000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coltea Brasov Ž¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Coltea Brasov Ž¬JA÷xtiWrO54¬WU÷coltea-brasov¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷8¬BA÷5¬BC÷3¬OA÷hKmoABjC-tdOwWow6.png¬WN÷IAS¬AF÷CSM Pascani Ž¬JB÷W2jzrrLA¬WV÷csm-pascani¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷Otq3u9jC-Y3GcZ5O7.png¬~AA÷S28fsc0T¬AD÷1615122000¬ADE÷1615122000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FCM Targovište Ž¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷FCM Targovište Ž¬JA÷IRtwNtqo¬WU÷fcm-targoviste¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷IB8n00Qq-UyqjpvHu.png¬WN÷AST¬AF÷Dunarea Giurgiu Ž¬JB÷6szLoQLo¬WV÷dunarea-giurgiu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷19¬BB÷15¬BD÷4¬OB÷zcQ1dniC-Cf5EDRdb.png¬~AA÷preMxH8p¬AD÷1615122000¬ADE÷1615122000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Viitorul Arad Ž¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VII¬AE÷Viitorul Arad Ž¬JA÷pYYOppyh¬WU÷viitorul-arad¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷26¬BA÷13¬BC÷13¬OA÷08a9DCS0-jZu8zOzS.png¬WN÷JUV¬AF÷Juventus Timisoara Ž¬JB÷veYSq4jb¬WV÷juventus-timisoara¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷4YHTL4S0-jFTuZEBO.png¬~AA÷lC9jrwoN¬AD÷1615122000¬ADE÷1615122000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zimbrul Tulcea Ž¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRU¬AF÷Activ Slobozia Ž¬JB÷GIfBRMzU¬WV÷activ-slobozia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷5¬BD÷2¬OB÷W4miUwBN-vROT2xbc.png¬WM÷ZIM¬AE÷Zimbrul Tulcea Ž¬JA÷Mee7S2LN¬WU÷zimbrul-tulcea¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷bXGJqYS0-6XSYzN9t.png¬~
30
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ROMUNIJA: Romunski pokal ženske¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷Romunija¬ZC÷dfEGsvRo¬ZD÷c¬ZE÷vNXIAw1A¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/romunija/romunski-pokal-zenske/¬ZX÷00Romunija 008munija0190000000001000Romunski pok021ženske000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romunija¬~UD÷171035¬ZC÷dfEGsvRo¬UN÷Polfinale¬UL÷2¬UF÷¬US÷1622642400¬~UD÷171034¬ZC÷dfEGsvRo¬UN÷Finale¬UL÷1¬UF÷1¬US÷1622988000¬~AA÷tAUfuBO3¬AD÷1620806400¬ADE÷1620806400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Universitatea Alexandria Ž¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Universitatea Alexandria Ž¬JA÷nTV7LSd6¬WU÷universitatea-alexandria¬GRA÷0¬OA÷dOSMGPoe-fFQliLXA.png¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Cluj Ž¬JB÷QJUBKnCC¬WV÷olimpia-cluj¬GRB÷0¬OB÷Y1XdLOQq-ryBV1Aac.png¬AN÷n¬~AA÷boujti9c¬AD÷1620829800¬ADE÷1620829800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heniu Prundu Bargaului Ž¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEN¬AE÷Heniu Prundu Bargaului Ž¬JA÷v3SaNlSg¬WU÷heniu-prundu-bargaului¬GRA÷0¬OA÷zoERZJAN-WleZyqTa.png¬WN÷VAS¬AF÷Vasas Odorhei Ž¬JB÷IgR3M8s0¬WV÷vasas-odorhei¬GRB÷0¬OB÷dANexSlC-Sxny1j2S.png¬AN÷n¬~AA÷prynsXgi¬AD÷1620829800¬ADE÷1620829800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SN Constanta Ž¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SNC¬AE÷SN Constanta Ž¬JA÷WxPiPAcs¬WU÷sn-constanta¬GRA÷0¬OA÷KdQmnt7k-Iq0MjQ5e.png¬WN÷HAS¬AF÷Piros Security Ž¬JB÷ptTeOUCm¬WV÷piros-security¬GRB÷0¬OB÷I9c3s7VH-KzashbhS.png¬AN÷n¬~AA÷Wvm4ImHj¬AD÷1620829800¬ADE÷1620829800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vulpitele Galbene Roman Ž¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VUL¬AE÷Vulpitele Galbene Roman Ž¬JA÷0j2KsJD8¬WU÷vulpitele-galbene-roman¬GRA÷0¬OA÷6glDRbCN-xEA3ABqo.png¬WN÷CAR¬AF÷Carmen Bukarešta Ž¬JB÷vs1OtwTE¬WV÷carmen-bukaresta¬GRB÷0¬OB÷djBh5zWH-bRmAZkiP.png¬AN÷n¬~
4
Oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Temno ozadje
Oglas
Oglas
Albanija Alžirija Andora Anglija Premier League Championship, Druga liga League One League Two EFL Cup FA Pokal Angola Argentina Armenija Aruba Avstralija Avstrija Bundesliga Azerbajdžan Bahrain Bangladeš Belgija Jupiler liga Belorusija Benin Bermudi Bocvana Bolgarija Bolivija Bosna in Hercegovina Brazilija Serie A Burkina Faso Burundi Ciper Curaçao DR Kongo Danska Dominikanska republika Džibuti Egipt Ekvador Estonija Eswatini Etiopija Ferski otoki Fidži Filipini Finska Francija Ligue 1 Gabon Gambija Gana Gibraltar Gruzija Grčija Gvatemala Gvineja Haiti Honduras Hongkong Hrvaška Indija Indonezija Irak Iran Irska Islandija Italija Serie A Serie B Italijanski pokal Izrael Jamajka Japonska Jemen Jordanija Južna Koreja Južnoafriška republika Premier liga Kambodža Kamerun Kanada Kapverdski otoki Katar Kazahstan Kenija Kirgizistan Kitajska Kolumbija Kongo Kosovo Kostarika Kuvajt Laos Latvija Lesoto Libanon Liberija Libija Liechtenstein Litva Luksemburg Macao Madžarska Malavi Maldivi Malezija Mali Malta Maroko Mavretanija Mavricius Mehika Mjanmar Moldavija Mongolija Mozambik Namibija Nemčija Bundesliga 2. Bundesliga Niger Nigerija Nikaragva Nizozemska Eredivisie Norveška Nova Zelandija Oman Pakistan Palestina Panama Paragvaj Peru Poljska Portugalska Primeira Liga Reunion Romunija Ruanda Rusija Salvador San Marino Saudova Arabija Sejšeli Senegal Severna Irska Severna Makedonija Sierra Leone Singapur Sirija Slonokoščena obala Slovaška Slovenija Prva liga 2. SNL Pokal Slovenije Somalija Srbija Sudan Tadžikistan Tajska Tajvan Tanzanija Togo Trinidad in Tobago Tunizija Turkmenistan Turčija Uganda Ukrajina Urugvaj Uzbekistan Venezuela Vietnam Wales ZDA MLS Zambija Združeni arabski emirati Zimbabve Češka Čile Črna Gora Škotska Španija LaLiga Kraljevi pokal Šrilanka Švedska Švica Afrika Afriški pokal narodov Svetovno prvenstvo Azija Azijski pokal Svetovno prvenstvo Evropa Euro Liga prvakov Evropska liga UEFA Liga narodov Evropsko prvenstvo U21 Svetovno prvenstvo Evropsko prvenstvo U19 Evropsko prvenstvo U17 Južna Amerika Copa América Copa Libertadores Svetovno prvenstvo Oceanija Svetovno prvenstvo Severna in Srednja Amerika Gold Cup Svetovno prvenstvo Svet Svetovno prvenstvo Olimpijske igre U20 Svetovno prvenstvo U17 Svetovno prvenstvo Mednarodne prijateljske Klubske prijateljske
Pojasnilo: Nahajate se na strani Romunski pokal ženske 2020/2021 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Romunija. Romunski pokal ženske 2020/2021 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Romunski pokal ženske 2020/2021 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Romunski pokal ženske 2020/2021 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Romunski pokal ženske 2020/2021 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!
mockup