Pokal Romunije 2020/2021 rezultati v živo, lestvice

oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Nogomet Romunija

Pokal Romunije
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ROMUNIJA: Pokal Romunije¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Romunija¬ZC÷OSECPIt5¬ZD÷c¬ZE÷zeKm6IGT¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/romunija/pokal-romunije/¬ZX÷00Romunija 008munija0040000000001000Pokal Romuni014munije000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romunija¬~AA÷vN75SV88¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agricola Borcea¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAR¬AE÷Agricola Borcea¬JA÷OUrvVerB¬WU÷agricola-borcea¬WN÷INZ¬AF÷Inainte Modelu¬JB÷IirrUFcH¬WV÷inainte-modelu¬AN÷n¬~AA÷nZVvCAOR¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bacau¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Bacau¬JA÷hpRlXQ7s¬WU÷csm-bacau¬WN÷CEA¬AF÷Ceahlaul¬JB÷n7QhWpNm¬WV÷ceahlaul¬AN÷y¬~AA÷WKnpLm1r¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bisnov¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIS¬AE÷Bisnov¬JA÷nurBqec4¬WU÷star-bisnov¬WN÷DUM¬AF÷Dumbravita¬JB÷t2sFrFCA¬WV÷acs-dumbravita¬AN÷y¬~AA÷v5EUebYT¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Braila¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Fortino Ianca¬JB÷xUYOF4L9¬WV÷fortino-ianca¬WM÷BRA¬AE÷Braila¬JA÷8fUKGp63¬WU÷braila¬AN÷n¬~AA÷jmjti9n2¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crisul Chisineu Cris¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CCC¬AE÷Crisul Chisineu Cris¬JA÷hponOmVQ¬WU÷cs-crisul-chisineu-cris¬WN÷CS¬AF÷Soimii Lipova¬JB÷APXDJ7wr¬WV÷soimii-lipova¬AN÷y¬~AA÷pABF581e¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cugir¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUG¬AE÷Cugir¬JA÷vLVCRMyJ¬WU÷cf-metalurgistul-cugir¬WN÷SEV¬AF÷Sevisul Selimbar¬JB÷jcrKZJTu¬WV÷viitorul-selimbar¬AN÷n¬~AA÷v9SWDWgF¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daesti¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daesti¬JA÷U7mXEqhD¬WU÷daesti¬WN÷HOR¬AF÷Horezu¬JB÷rByFwTUD¬WV÷flacara-horezu¬AN÷y¬~AA÷lGsmEulb¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Pucioasa¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCP¬AE÷FC Pucioasa¬JA÷6XKE5Kc2¬WU÷fc-pucioasa¬WN÷MOR¬AF÷Moreni¬JB÷M3efEC12¬WV÷flacara-moreni¬AN÷n¬~AA÷rJvuG1Jo¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ghiroda¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GHI¬AE÷Ghiroda¬JA÷OpyyD25S¬WU÷ghiroda¬WN÷COR¬AF÷FC Hunedoara¬JB÷tQN28MDq¬WV÷corvinul-hunedoara¬AN÷y¬~AA÷vXAJ4SG1¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Husi¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIH¬AF÷Liesti¬JB÷bNoSXcbh¬WV÷sporting-liesti¬WM÷HUS¬AE÷Husi¬JA÷40nOYwqn¬WU÷husi¬AN÷y¬~AA÷QwAHPThR¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Industria Galda¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Industria Galda¬JA÷fXP3oHSi¬WU÷industria-galda¬WN÷ALB¬AF÷Alba Iulia¬JB÷lfP7pyrb¬WV÷alba-iulia¬AN÷n¬~AA÷ID69RkOE¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metalul Buzau¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKI¬AE÷Metalul Buzau¬JA÷WfnnTZCN¬WU÷metalul-buzau¬WN÷BLE¬AF÷Blejoi Vispesti¬JB÷QHojSgST¬WV÷blejoi-vispesti¬AN÷n¬~AA÷UX1XhVHk¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpic Zarnesti¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpic Zarnesti¬JA÷IDkh2687¬WU÷olimpic-zarnesti¬WN÷BRA¬AF÷SR Brašov¬JB÷6TrzRko8¬WV÷sr-brasov¬AN÷n¬~AA÷tE0diIto¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Otelul¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTE¬AE÷Otelul¬JA÷GKXSEOzG¬WU÷otelul¬WN÷FOC¬AF÷CSM Focsani¬JB÷AsXWDrjM¬WV÷csm-focsani¬AN÷y¬~AA÷prydCJIA¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pascani¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAS¬AE÷Pascani¬JA÷8Kc6BAoL¬WU÷pascani¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬JB÷xf2AAU0R¬WV÷stiinta-miroslava¬AN÷n¬~AA÷CdixhkXe¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Recolta Dorolt¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recolta Dorolt¬JA÷pKsvQ90E¬WU÷recolta-dorolt¬WN÷FAU¬AF÷Faurei¬JB÷vssrPTFK¬WV÷cs-faurei¬AN÷n¬~AA÷6JCB6lnk¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sanmartin¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sanmartin¬JA÷WfS4Tr76¬WU÷sanmartin¬WN÷LUC¬AF÷Luceafarul Oradea¬JB÷0UW8S2MC¬WV÷luceafarul-oradea¬AN÷y¬~AA÷lrI67UWr¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sighetu Marmatiei¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIG¬AE÷Sighetu Marmatiei¬JA÷bsUdV4xf¬WU÷sighetu-marmatiei¬WN÷SIE¬AF÷Simleul Silvaniei¬JB÷h4T0UOi0¬WV÷cs-sportul-simleu-silvaniei¬AN÷y¬~AA÷dpwSECv9¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Somuz Falticeni¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUK¬AF÷Bucovina Radauti¬JB÷G4qTFPx7¬WV÷bucovina-radauti¬WM÷SOM¬AE÷Somuz Falticeni¬JA÷MspPG5N0¬WU÷somuz-falticeni¬AN÷n¬~AA÷OYZaBwYG¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Rosiori¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Rosiori¬JA÷v3lx6l9r¬WU÷sporting-rosiori¬WN÷ALE¬AF÷Alexandria¬JB÷vNjl3ng1¬WV÷alexandria¬AN÷n¬~AA÷S6tiDa34¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Steaua Bucuresti¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSA¬AE÷Steaua Bucuresti¬JA÷z7abDWG8¬WU÷csa-steaua-bucuresti¬WN÷POP¬AF÷Popesti Leordeni¬JB÷UTb2CjWE¬WV÷popesti-leordeni¬AN÷n¬~AA÷fgrqFLYi¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Teuz Cermei¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CER¬AE÷Teuz Cermei¬JA÷KGM67tTk¬WU÷gloria-lunca-teuz-cermei¬WN÷PRO¬AF÷Progresul Pecica¬JB÷StMA60rd¬WV÷progresul-pecica¬AN÷n¬~AA÷xITM3nW7¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tunari¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUN¬AE÷Tunari¬JA÷xEpWWHDb¬WU÷tunari¬WN÷AFU¬AF÷Afumati¬JB÷pvpzWyT4¬WV÷afumati¬AN÷y¬~AA÷nmBDQ9wL¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷U. Dej¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JON¬AE÷U. Dej¬JA÷SQXHNDzo¬WU÷unirea-dej¬WN÷BIS¬AF÷Bistrita¬JB÷GtRancDo¬WV÷g-bistrita¬AN÷y¬~AA÷IgvOFhP2¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unirea Bascov¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Bascov¬JA÷lGWHIRhl¬WU÷unirea-bascov¬WN÷VED¬AF÷Vedita Colonesti¬JB÷rioLHo8f¬WV÷vedita-colonesti¬AN÷n¬~AA÷hCWzDj9L¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unirea Ungheni¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNG¬AE÷Unirea Ungheni¬JA÷M1zJxmpK¬WU÷unirea-ungheni¬WN÷ODO¬AF÷Odorheiu¬JB÷jyuNy7aQ¬WV÷odorheiu¬AN÷n¬~AA÷GUcTgB2q¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷V. Cumpana¬ER÷1/128-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUM¬AE÷V. Cumpana¬JA÷YPmt58Ol¬WU÷victoria-cumpana¬WN÷AXI¬AF÷Axiopolis Cernavoda¬JB÷p0ip4Swe¬WV÷axiopolis-cernavoda¬AN÷n¬~~
27
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani Pokal Romunije 2020/2021 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Romunija. Pokal Romunije 2020/2021 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Pokal Romunije 2020/2021 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Pokal Romunije 2020/2021 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Pokal Romunije 2020/2021 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!