NIT 2016 rezultati, izidi, lestvice

Košarka ZDA

NIT
2016
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ZDA: NIT¬ZEE÷neroizha¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷feXdd0SR¬ZD÷p¬ZE÷SKgJFZc6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_neroizha¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/zda/nit/¬ZX÷02ZDA 003......0070000000001000NIT 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷ANgGTqlj¬AD÷1459465200¬ADE÷1459465200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Valparaiso¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEO¬AF÷George Washington¬JB÷jPy088V0¬WV÷george-washington¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷76¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷44¬WM÷VAL¬AE÷Valparaiso¬JA÷YmR47Sp7¬WU÷valparaiso¬AG÷60¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷29¬~AA÷vBRaRBZl¬AD÷1459299600¬ADE÷1459299600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego State¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIE¬AE÷San Diego State¬JA÷4fbYGkmK¬WU÷san-diego-state¬AG÷46¬BA÷0¬BC÷20¬BE÷0¬BG÷26¬WN÷GEO¬AF÷George Washington¬JB÷p6FVF92Q¬WV÷george-washington¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷30¬~AA÷I1Q3QVle¬AD÷1459292400¬ADE÷1459292400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Valparaiso¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Valparaiso¬JA÷nF1cBTAs¬WU÷valparaiso¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷72¬BA÷0¬BC÷44¬BE÷0¬BG÷28¬WN÷BRI¬AF÷Brigham Young¬JB÷tx11AmQm¬WV÷brigham-young¬AH÷70¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷40¬~AA÷QcGHQVdM¬AD÷1458781200¬ADE÷1458781200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego State¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEO¬AF÷Georgia Tech¬JB÷tCszObjd¬WV÷georgia-tech¬AH÷56¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷25¬WM÷DIE¬AE÷San Diego State¬JA÷8IVHnrTd¬WU÷san-diego-state¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷72¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷41¬~AA÷n7HDRBsG¬AD÷1458774000¬ADE÷1458774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷George Washington¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷George Washington¬JA÷KdgRPKLq¬WU÷george-washington¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷82¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷43¬WN÷FLO¬AF÷Florida¬JB÷2LrWOvyj¬WV÷florida¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷36¬BF÷0¬BH÷41¬~AA÷KQp7RFtO¬AD÷1458694800¬ADE÷1458694800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brigham Young¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRE¬AF÷Creighton¬JB÷Oj5vuDkI¬WV÷creighton¬AH÷82¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷45¬WM÷BRI¬AE÷Brigham Young¬JA÷p06ztgzC¬WU÷brigham-young¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷88¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷50¬~AA÷bHqBQZeU¬AD÷1458687600¬ADE÷1458687600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Valparaiso¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Valparaiso¬JA÷ID4rvX4O¬WU÷valparaiso¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷60¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷31¬WN÷MAR¬AF÷St. Marys (CA)¬JB÷WG8nwiKU¬WV÷st-marys-ca¬AH÷44¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷13¬~AA÷xj19l7nj¬AD÷1458617400¬ADE÷1458617400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego State¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIE¬AE÷San Diego State¬JA÷MyQyUbN3¬WU÷san-diego-state¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷93¬BA÷0¬BC÷45¬BE÷0¬BG÷48¬WN÷WAS¬AF÷Washington¬JB÷zuUuTIxA¬WV÷washington¬AH÷78¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷49¬~AA÷rT15kmXq¬AD÷1458608400¬ADE÷1458608400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Carolina¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEO¬AF÷Georgia Tech¬JB÷SEQXUv8c¬WV÷georgia-tech¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷83¬BB÷0¬BD÷42¬BF÷0¬BH÷41¬WM÷SOU¬AE÷South Carolina¬JA÷lORTVKhi¬WU÷south-carolina¬AG÷66¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷38¬~AA÷6T9X9HIb¬AD÷1458601200¬ADE÷1458601200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Monmouth (N.J.)¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Monmouth (N.J.)¬JA÷O6P2HLwb¬WU÷monmouth-n-j¬AG÷71¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷38¬WN÷GEO¬AF÷George Washington¬JB÷2cO6Gug4¬WV÷george-washington¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷87¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷50¬~AA÷hbqdCAvc¬AD÷1458516600¬ADE÷1458516600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Marys (CA)¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷St. Marys (CA)¬JA÷O2oI9Uyk¬WU÷st-marys-ca¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷77¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷41¬WN÷GEO¬AF÷Georgia¬JB÷2gpM8lie¬WV÷georgia¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷23¬BF÷0¬BH÷42¬~AA÷0j9y9yY4¬AD÷1458489600¬ADE÷1458489600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ohio State¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLO¬AF÷Florida¬JB÷WWSAFa8A¬WV÷florida¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷74¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷43¬WM÷OHI¬AE÷Ohio State¬JA÷ANREEJNG¬WU÷ohio-state¬AG÷66¬BA÷0¬BC÷30¬BE÷0¬BG÷36¬~AA÷vs8u8emB¬AD÷1458403200¬ADE÷1458403200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Creighton¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAG¬AF÷Wagner¬JB÷hnHJDwwN¬WV÷wagner¬AH÷54¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷29¬WM÷CRE¬AE÷Creighton¬JA÷6kLNCchT¬WU÷creighton¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷87¬BA÷0¬BC÷46¬BE÷0¬BG÷41¬~AA÷63vx7F2H¬AD÷1458351000¬ADE÷1458351000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brigham Young¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brigham Young¬JA÷OU7k8H0p¬WU÷brigham-young¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷42¬WN÷VIR¬AF÷Virginia Tech¬JB÷2L6g7yGj¬WV÷virginia-tech¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷43¬~
31
fixtures
0
Nastavitve
HELP: Nahajate se na NIT 2016 strani v Košarka/ZDA sekciji. FlashScore.si vam ponuja rezultate, lestvice in podrobnosti tekem za NIT 2016. Poleg rezultatov za NIT 2016 lahko na FlashScore.si spremljate več kot 5000 tekmovanj v nad 30 športih po vsem svetu.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!