NBA G League 2019/2020 rezultati v živo, končni izidi, lestvice

Košarka ZDA

NBA G League
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ZDA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷b5Xjk4cn¬ZD÷p¬ZE÷vaBRNKxU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/zda/nba-g-league/¬ZX÷02ZDA 003......0050000000001000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷notozIv5¬AD÷1576368000¬ADE÷1576368000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576375148¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷A1aVKwgR¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷26¬BC÷24¬BE÷34¬BG÷29¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷StncGc1r¬WV÷erie-bayhawks¬AH÷93¬BB÷20¬BD÷19¬BF÷26¬BH÷28¬~AA÷0lpkZyfB¬AD÷1576368000¬ADE÷1576368000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576375753¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUN¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷6Xp1FHGl¬WU÷greensboro-swarm¬AG÷116¬BA÷28¬BC÷33¬BE÷27¬BG÷28¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷08a4EyWf¬WV÷westchester-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷123¬BB÷27¬BD÷32¬BF÷30¬BH÷34¬~AA÷EXswxvAh¬AD÷1576350000¬ADE÷1576350000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576357363¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷zV3yadW7¬WU÷raptors¬AG÷107¬BA÷25¬BC÷31¬BE÷30¬BG÷21¬WN÷DEL¬AF÷Delaware 87ers¬JB÷OpcJNu98¬WV÷delaware-blue-coats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷114¬BB÷22¬BD÷27¬BF÷33¬BH÷32¬~AA÷8KCxv0ut¬AD÷1576292400¬ADE÷1576292400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576299550¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷dK2L2vXr¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷130¬BA÷29¬BC÷40¬BE÷33¬BG÷28¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷js2P1bnk¬WV÷agua-caliente-clippers¬AH÷114¬BB÷31¬BD÷22¬BF÷31¬BH÷30¬~AA÷nBBtwKfn¬AD÷1576292400¬ADE÷1576292400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576299807¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona Suns¬JB÷dv5XaxH1¬WV÷northern-arizona-suns¬AH÷109¬BB÷29¬BD÷40¬BF÷18¬BH÷22¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷2H5T0I1e¬WU÷south-bay-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷126¬BA÷39¬BC÷34¬BE÷26¬BG÷27¬~AA÷dr0VV2mJ¬AD÷1576287000¬ADE÷1576287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576294694¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷jLzlLnmA¬WU÷texas-legends¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷129¬BA÷28¬BC÷32¬BE÷29¬BG÷40¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷KfuhK62G¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AH÷121¬BB÷35¬BD÷29¬BF÷30¬BH÷27¬~AA÷MP7IY430¬AD÷1576285200¬ADE÷1576285200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576293557¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷tSbO4R2T¬WU÷iowa-wolves¬AG÷121¬BA÷31¬BC÷30¬BE÷18¬BG÷42¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷CAoj0oBp¬WV÷maine-red-claws¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷127¬BB÷28¬BD÷36¬BF÷37¬BH÷26¬~AA÷0G6MXOI6¬AD÷1576285200¬ADE÷1576285200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576291976¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷j1pfa5Qj¬WU÷oklahoma-city-blue¬AG÷87¬BA÷25¬BC÷18¬BE÷19¬BG÷25¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷44YyOl3i¬WV÷salt-lake-city-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷106¬BB÷23¬BD÷33¬BF÷21¬BH÷29¬~AA÷rudRWrYC¬AD÷1576285200¬ADE÷1576285200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576292342¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REN¬AF÷Reno BigHorns¬JB÷CUypMSX3¬WV÷stockton-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷118¬BB÷34¬BD÷31¬BF÷31¬BH÷22¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷I7xtN8Ic¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AG÷98¬BA÷28¬BC÷24¬BE÷24¬BG÷22¬~AA÷drOwtmBQ¬AD÷1576281600¬ADE÷1576281600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576288732¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷0U6EnSto¬WU÷canton-charge¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷126¬BA÷31¬BC÷31¬BE÷27¬BG÷37¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷EXfdBBJo¬WV÷grand-rapids-drive¬AH÷97¬BB÷16¬BD÷30¬BF÷28¬BH÷23¬~AA÷WzF5y7Js¬AD÷1576281600¬ADE÷1576281600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576288503¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷hOg0AVYi¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷31¬BC÷35¬BE÷28¬BG÷15¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷Mcb49klb¬WV÷erie-bayhawks¬AH÷93¬BB÷18¬BD÷23¬BF÷23¬BH÷29¬~AA÷Ea4AzRYm¬AD÷1576281600¬ADE÷1576281600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576289254¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUN¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷0lc88934¬WU÷greensboro-swarm¬AG÷111¬BA÷31¬BC÷28¬BE÷24¬BG÷28¬WN÷KOL¬AF÷College Park Skyhawks¬JB÷fBdC7TIA¬WV÷college-park-skyhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷135¬BB÷39¬BD÷29¬BF÷39¬BH÷28¬~AA÷hj3EZplf¬AD÷1576281600¬ADE÷1576281600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576288570¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷8E0G6mYG¬WU÷lakeland-magic¬AG÷100¬BA÷27¬BC÷30¬BE÷16¬BG÷27¬WN÷EKI¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷2y0K57mN¬WV÷capital-city-go-go¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷113¬BB÷31¬BD÷22¬BF÷32¬BH÷28¬~AA÷OUPVs9tE¬AD÷1576112400¬ADE÷1576112400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576119306¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷xvbyfAlB¬WU÷memphis-hustle¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷29¬BC÷23¬BE÷21¬BG÷34¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷6D2ugU3H¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AH÷95¬BB÷21¬BD÷22¬BF÷34¬BH÷18¬~AA÷2LOZtTeK¬AD÷1576112400¬ADE÷1576112400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576119921¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷p41qhlJN¬WU÷oklahoma-city-blue¬AZ÷0¬AG÷96¬AT÷94¬BI÷2¬BA÷22¬BC÷24¬BE÷22¬BG÷26¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷vR0mi8YT¬WV÷salt-lake-city-stars¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷98¬AU÷94¬BJ÷4¬BB÷16¬BD÷21¬BF÷23¬BH÷34¬~AA÷nDtmJP3D¬AD÷1576108800¬ADE÷1576108800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷College Park Skyhawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576116587¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷College Park Skyhawks¬JA÷4QaTeWJb¬WU÷college-park-skyhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷128¬BA÷31¬BC÷28¬BE÷33¬BG÷36¬WN÷EKI¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷bmaXfjZ4¬WV÷capital-city-go-go¬AH÷112¬BB÷29¬BD÷37¬BF÷21¬BH÷25¬~~
188
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ZDA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷b5Xjk4cn¬ZD÷p¬ZE÷vaBRNKxU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/zda/nba-g-league/¬ZX÷02ZDA 003......0050000000001000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷hOtsybPb¬AD÷1576368000¬ADE÷1576368000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1576373662¬BX÷12¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷2ydNMaOE¬WU÷canton-charge¬AG÷113¬BA÷33¬BC÷20¬BE÷33¬BG÷27¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷dbeRLJwL¬WV÷wisconsin-herd¬AH÷113¬BB÷22¬BD÷32¬BF÷36¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷rDZgYe9H¬AD÷1576371600¬ADE÷1576371600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1576375912¬BX÷6¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷vab8Deo1¬WU÷iowa-wolves¬AG÷58¬BA÷18¬BC÷35¬BE÷5¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷YLcCCF07¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AH÷69¬BB÷31¬BD÷26¬BF÷12¬AN÷n¬~AA÷M3YcXFON¬AD÷1576371600¬ADE÷1576371600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1576375416¬BX÷6¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷nP1GBZFD¬WU÷oklahoma-city-blue¬AG÷44¬BA÷17¬BC÷20¬BE÷7¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷0SkbzJhE¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AH÷63¬BB÷16¬BD÷32¬BF÷15¬AN÷n¬~AA÷jww2WZwU¬AD÷1576371600¬ADE÷1576371600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1576375280¬BX÷7¬WQ÷¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷8hg6YdNQ¬WV÷austin-toros-spurs¬AH÷72¬BB÷34¬BD÷22¬BF÷16¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷vJl2Zx8K¬WU÷windy-city-bulls¬AG÷78¬BA÷30¬BC÷31¬BE÷17¬AN÷n¬~AA÷hnPTRgno¬AD÷1576373400¬ADE÷1576373400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷23¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1576374849¬BX÷9¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷A1uYTGVs¬WU÷texas-legends¬AG÷58¬BA÷44¬BC÷14¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷4OvxTzol¬WV÷memphis-hustle¬AH÷53¬BB÷27¬BD÷26¬AN÷n¬~AA÷fi3CjwPo¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷GbrtSf0f¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷ALspREF0¬WV÷maine-red-claws¬AN÷n¬~AA÷6R6Gkcvh¬AD÷1576440000¬ADE÷1576440000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷IoohPhpD¬WV÷long-island-nets¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷lCtlQYU6¬WU÷lakeland-magic¬AN÷n¬~AA÷0l6KlHgb¬AD÷1576447200¬ADE÷1576447200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷dxpdOCaJ¬WU÷northern-arizona-suns¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷C8KyX43J¬WV÷santa-cruz-warriors¬AN÷n¬~AA÷vu5Omy94¬AD÷1576458000¬ADE÷1576458000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷QBOuWOIP¬WU÷south-bay-lakers¬WN÷REN¬AF÷Reno BigHorns¬JB÷riB7RrRt¬WV÷stockton-kings¬AN÷n¬~AA÷dGaTneOA¬AD÷1576540800¬ADE÷1576540800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷MsABQ2tm¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷U79FPMeg¬WV÷wisconsin-herd¬AN÷n¬~AA÷z7bXoFwH¬AD÷1576602000¬ADE÷1576602000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷8b8JOtBa¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷2L7NN0Q5¬WV÷memphis-hustle¬AN÷n¬~AA÷UTcyoZhN¬AD÷1576627200¬ADE÷1576627200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷GOBRMKuC¬WU÷canton-charge¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷AoBVLveI¬WV÷westchester-knicks¬AN÷n¬~AA÷rX1upg8T¬AD÷1576627200¬ADE÷1576627200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷College Park Skyhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷College Park Skyhawks¬JA÷lxAZKbAO¬WU÷college-park-skyhawks¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷xh3HqrmP¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~AA÷lEv8uDGp¬AD÷1576627200¬ADE÷1576627200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷v1kqu2et¬WU÷erie-bayhawks¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷YNlmvMAn¬WV÷raptors¬AN÷n¬~AA÷S4wCvXVj¬AD÷1576627200¬ADE÷1576627200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUN¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷W87jwtQh¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷DEL¬AF÷Delaware 87ers¬JB÷QV6fx0ua¬WV÷delaware-blue-coats¬AN÷n¬~AA÷fBRg3G8i¬AD÷1576629000¬ADE÷1576629000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷4M5byKf5¬WU÷sioux-falls-skyforce¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷YeA2zvAB¬WV÷texas-legends¬AN÷n¬~AA÷Y1Qc2zOc¬AD÷1576630800¬ADE÷1576630800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷Cn96ZcPH¬WU÷iowa-wolves¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷4rXZHVgp¬WV÷oklahoma-city-blue¬AN÷n¬~AA÷GQF21fw4¬AD÷1576630800¬ADE÷1576630800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷IoyvHk9j¬WU÷wisconsin-herd¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷WlPLuZoi¬WV÷austin-toros-spurs¬AN÷n¬~AA÷UTJ60EhA¬AD÷1576632600¬ADE÷1576632600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷AuOPvg1c¬WU÷northern-arizona-suns¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷I5NTwDG3¬WV÷salt-lake-city-stars¬AN÷n¬~AA÷OjJAaY7G¬AD÷1576638000¬ADE÷1576638000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷jJLyxioG¬WV÷santa-cruz-warriors¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷ddMXxXV9¬WU÷agua-caliente-clippers¬AN÷n¬~AA÷2sIEbhNM¬AD÷1576638000¬ADE÷1576638000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reno BigHorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬JA÷4MPuyB0M¬WU÷stockton-kings¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷bqPqzVFS¬WV÷south-bay-lakers¬AN÷n¬~~
483
Nastavitve opomnikov
Opomnike je blokiral brskalnik
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani NBA G League 2019/2020 rezultati v sekciji Košarka/ZDA. Stran NBA G League 2019/2020 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter NBA G League 2019/2020 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani NBA G League 2019/2020 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 150 košarkarskih tekmovanj v več kot 30 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani NBA G League 2019/2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!