NBA Las Vegas poletna liga 2019 rezultati v živo, končni izidi, lestvice

Košarka ZDA

NBA Las Vegas poletna liga
2019
Loading...
results
3
1561513366
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ZDA: NBA Las Vegas poletna liga¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷hKr6qk60¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/zda/nba-las-vegas-poletna-liga/¬ZX÷02ZDA 003......0020000000187000NBA Las Vega026a liga000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷xtEnSxN7¬AD÷1562353200¬ADE÷1562353200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷0noZLnOE¬WU÷detroit-pistons¬WN÷HRV¬AF÷Hrvaška¬JB÷f9pwL6wL¬WV÷hrvaska¬AN÷n¬~AA÷jk9iI4cE¬AD÷1562355000¬ADE÷1562355000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷ruYnaAbB¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷x2XjbUDH¬WV÷milwaukee-bucks¬AN÷n¬~AA÷QmyaCE9e¬AD÷1562360400¬ADE÷1562360400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷ruCHqVbO¬WV÷cleveland-cavaliers¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷lICDpBqI¬WU÷minnesota-timberwolves¬AN÷n¬~AA÷jq2UjMa8¬AD÷1562362200¬ADE÷1562362200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷YaqsKQhR¬WU÷miami-heat¬WN÷KIT¬AF÷Kitajska¬JB÷EgR9Fp1r¬WV÷china¬AN÷n¬~AA÷fNu3BYO1¬AD÷1562367600¬ADE÷1562367600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷drGLrkEU¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷M5sS3Yqt¬WV÷brooklyn-nets¬AN÷n¬~AA÷roXK0xSt¬AD÷1562369400¬ADE÷1562369400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷GhWfclTN¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷YTQad8rU¬WV÷chicago-bulls¬AN÷n¬~AA÷YDv7Ahv8¬AD÷1562374800¬ADE÷1562374800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷0dtW2han¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷8Muz2CEh¬WV÷golden-state-warriors¬AN÷n¬~AA÷MyWOadsm¬AD÷1562376600¬ADE÷1562376600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷zwDRiSjo¬WU÷new-york-knicks¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷lt19GBTo¬WV÷new-orleans-pelicans¬AN÷n¬~AA÷xn5mJpr8¬AD÷1562382000¬ADE÷1562382000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷nDvv1WTb¬WU÷orlando-magic¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷UyUr0jq5¬WV÷san-antonio-spurs¬AN÷n¬~AA÷lb2LbGdg¬AD÷1562383800¬ADE÷1562383800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷nRJCFVrh¬WU÷phoenix-suns¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷Uk9HEkbb¬WV÷denver-nuggets¬AN÷n¬~AA÷Sl1PczCa¬AD÷1562439600¬ADE÷1562439600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷8t8LD9D4¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷xGCPCTSA¬WV÷utah-jazz¬AN÷n¬~AA÷dUhtfhBO¬AD÷1562441400¬ADE÷1562441400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷lGsoCHgc¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷rwskBy93¬WV÷detroit-pistons¬AN÷n¬~AA÷MB0TdfR5¬AD÷1562446800¬ADE÷1562446800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷G6BTBmrH¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷bV0YA7cN¬WV÷milwaukee-bucks¬AN÷n¬~AA÷ppnOIylP¬AD÷1562448600¬ADE÷1562448600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷v5zb9FwG¬WV÷philadelphia-76ers¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷dtogAeO9¬WU÷boston-celtics¬AN÷n¬~AA÷zF4XeEtC¬AD÷1562454000¬ADE÷1562454000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷CY4xARCT¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷UDi45oLp¬WV÷indiana-pacers¬AN÷n¬~AA÷ngYkEedt¬AD÷1562455800¬ADE÷1562455800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷GUcRim8r¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷p42Vj7Nl¬WV÷los-angeles-lakers¬AN÷n¬~AA÷IwfxeYeI¬AD÷1562461200¬ADE÷1562461200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷84j845zi¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷APrsDcvi¬WV÷houston-rockets¬AN÷n¬~AA÷UHNfDFBn¬AD÷1562464800¬ADE÷1562464800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷Of1ZkRxe¬WU÷new-orleans-pelicans¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷6Jjvkoh1¬WV÷washington-wizards¬AN÷n¬~AA÷UZ0YktFE¬AD÷1562468400¬ADE÷1562468400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷hpQDE4Gl¬WU÷sacramento-kings¬WN÷KIT¬AF÷Kitajska¬JB÷n7PHDOVf¬WV÷china¬AN÷n¬~AA÷nBewk0UK¬AD÷1562472000¬ADE÷1562472000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷0ATLCro1¬WU÷toronto-raptors¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷rZIQB207¬WV÷golden-state-warriors¬AN÷n¬~AA÷WtKB9XAB¬AD÷1562527800¬ADE÷1562527800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷KMGD3p7f¬WV÷charlotte-hornets¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷xbR84Qil¬WU÷san-antonio-spurs¬AN÷n¬~AA÷Q1fslKqR¬AD÷1562529600¬ADE÷1562529600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷MPHUAMFD¬WU÷brooklyn-nets¬WN÷HRV¬AF÷Hrvaška¬JB÷lW5CZ5hE¬WV÷hrvaska¬AN÷n¬~AA÷AXIF8iQH¬AD÷1562535000¬ADE÷1562535000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷bDFH24M0¬WU÷minnesota-timberwolves¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷hlUK1Oy7¬WV÷atlanta-hawks¬AN÷n¬~
3
1561513366
64
Settings
Pojasnilo: Nahajate se na strani NBA Las Vegas poletna liga 2019 rezultati v sekciji Košarka/ZDA. Stran NBA Las Vegas poletna liga 2019 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter NBA Las Vegas poletna liga 2019 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani NBA Las Vegas poletna liga 2019 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 150 košarkarskih tekmovanj v več kot 30 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani NBA Las Vegas poletna liga 2019 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!