WNBA 2020 rezultati v živo, končni izidi, lestvice

oglas
oglas
oglas
oglas

Košarka ZDA

WNBA
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ZDA: WNBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷pUklpKtU¬ZD÷p¬ZE÷CWDmsrwh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/zda/wnba/¬ZX÷02ZDA 003......0110000000001000WNBA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷h8f9c3XJ¬AD÷1593975600¬ADE÷1593975600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Connecticut Sun Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun Ž¬JA÷tj5pC1Hb¬WU÷connecticut-sun¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics Ž¬JB÷zD4lBLW4¬WV÷washington-mystics¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷WbgDdNnQ¬AD÷1593975600¬ADE÷1593975600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream Ž¬JB÷tA7d9a1H¬WV÷atlanta-dream¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty Ž¬JA÷nm8hAunB¬WU÷new-york-liberty¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷Chythses¬AD÷1593979200¬ADE÷1593979200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dallas Wings Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky Ž¬JB÷lzB47wWT¬WV÷chicago-sky¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings Ž¬JA÷K0608JGN¬WU÷dallas-wings¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷jqzpi1Am¬AD÷1593986400¬ADE÷1593986400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Las Vegas Aces Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx Ž¬JB÷4noERtHo¬WV÷minnesota-lynx¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Aces Ž¬JA÷jqcW2cvo¬WU÷las-vegas-aces¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷p6ZmjLPg¬AD÷1593990000¬ADE÷1593990000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Seattle Storm Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever Ž¬JB÷CClMPKob¬WV÷indiana-fever¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm Ž¬JA÷IkkIQ0Wi¬WU÷seattle-storm¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷dtwhkuu0¬AD÷1593997200¬ADE÷1593997200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Sparks Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury Ž¬JB÷bTnUNbGA¬WV÷phoenix-mercury¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks Ž¬JA÷j3mQOv14¬WU÷los-angeles-sparks¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷v5Sdlaf6¬AD÷1594076400¬ADE÷1594076400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics Ž¬JB÷UF915j0q¬WV÷washington-mystics¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty Ž¬JA÷xKoYMIVG¬WU÷new-york-liberty¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷IeR0mJ9C¬AD÷1594137600¬ADE÷1594137600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indiana Fever Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx Ž¬JB÷xtD93UUe¬WV÷minnesota-lynx¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever Ž¬JA÷rJD54AFk¬WU÷indiana-fever¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷nVV4nwPI¬AD÷1594141200¬ADE÷1594141200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dallas Wings Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces Ž¬JB÷4n5eRXM2¬WV÷las-vegas-aces¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings Ž¬JA÷GWBD2lp2¬WU÷dallas-wings¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷QLU8ocvP¬AD÷1594222200¬ADE÷1594222200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Connecticut Sun Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream Ž¬JB÷x033PBiF¬WV÷atlanta-dream¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun Ž¬JA÷rw4aQix9¬WU÷connecticut-sun¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷UgekfkrP¬AD÷1594222200¬ADE÷1594222200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Washington Mystics Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty Ž¬JB÷U7LANkMR¬WV÷new-york-liberty¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics Ž¬JA÷zoM6OV6L¬WU÷washington-mystics¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷6FnHk9jt¬AD÷1594224000¬ADE÷1594224000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chicago Sky Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever Ž¬JB÷0jCtITqk¬WV÷indiana-fever¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky Ž¬JA÷WG7xJ9Ur¬WU÷chicago-sky¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷0xnLlT5n¬AD÷1594236600¬ADE÷1594236600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Phoenix Mercury Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces Ž¬JB÷Y3AlG7E1¬WV÷las-vegas-aces¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury Ž¬JA÷vsBpHmae¬WU÷phoenix-mercury¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷vTpPmmLh¬AD÷1594252800¬ADE÷1594252800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Minnesota Lynx Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings Ž¬JB÷0A2zvB68¬WV÷dallas-wings¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx Ž¬JA÷n7EhFRT7¬WU÷minnesota-lynx¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~AA÷6kHLn7za¬AD÷1594261800¬ADE÷1594261800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Sparks Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm Ž¬JB÷nR0rxkyL¬WV÷seattle-storm¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks Ž¬JA÷v11vwVLE¬WU÷los-angeles-sparks¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬AW÷1¬~~
105
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani WNBA 2020 rezultati v sekciji Košarka/ZDA. Stran WNBA 2020 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter WNBA 2020 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani WNBA 2020 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 150 košarkarskih tekmovanj v več kot 30 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani WNBA 2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!