Poljski pokal 2020/2021 rezultati v živo, lestvice

oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Nogomet Poljska

Poljski pokal
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷POLJSKA: Poljski pokal¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Poljska¬ZC÷WMyrsIhh¬ZD÷p¬ZE÷fmJeMQKe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/poljska/poljski-pokal/¬ZX÷00Poljska 007oljska0070000000001000Poljski poka013 pokal000¬ZCC÷0¬ZAF÷Poljska¬~AA÷bRfx0fnF¬AD÷1599055200¬ADE÷1599055200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nysa¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599061936¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Leczna¬JB÷xEx29Cvl¬WV÷gornik-leczna¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷NYS¬AE÷Nysa¬JA÷riwbAhPs¬WU÷polonia-nysa¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷MHRTpe8M¬AD÷1599055200¬ADE÷1599055200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orleta Radzyn¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599061927¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POG¬AF÷Pogon Siedlce¬JB÷WpJHpE5q¬WV÷pogon-siedlce¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷ORL¬AE÷Orleta Radzyn¬JA÷E5WkkfcS¬WU÷orleta-radzyn¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷6DNb2M6t¬AD÷1599055200¬ADE÷1599055200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Podhale Nowy Targ¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599061618¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin¬JB÷EPxY4e3k¬WV÷pogon-szczecin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬WM÷POD¬AE÷Podhale Nowy Targ¬JA÷zZwU5ylq¬WU÷nkp-podhale-nowy-targ¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷z7UEbv65¬AD÷1598380200¬ADE÷1598380200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sandecja¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1598386654¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAK¬AF÷Rakow¬JB÷WrI5JfIr¬WV÷rakow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷SAN¬AE÷Sandecja¬JA÷fNQwOzAR¬WU÷sandecja¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷4nMVfd5U¬AD÷1598187600¬ADE÷1598187600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bytovia Bytow¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1598194178¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYT¬AE÷Bytovia Bytow¬JA÷dOOEyfvR¬WU÷bytovia-bytow¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TER¬AF÷Termalica B-B.¬JB÷IXPAxzPK¬WV÷nieciecza¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~AA÷rXghCcz5¬AD÷1598179200¬ADE÷1598179200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polkowice¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1598185888¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARK¬AF÷Arka¬JB÷KtWJXpwg¬WV÷arka¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷5¬WM÷POL¬AE÷Polkowice¬JA÷6wSFYQNn¬WU÷polkowice¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷UTTIcbLB¬AD÷1598118300¬ADE÷1598118300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stomil Olsztyn¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1598124993¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAS¬AF÷GKS Jastrzebie¬JB÷4dGDHYne¬WV÷gks-jastrzebie¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷OLS¬AE÷Stomil Olsztyn¬JA÷Q5H9IEXl¬WU÷stomil-olsztyn¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷0pYWsA5T¬AD÷1598104800¬ADE÷1598104800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ol. Grudziadz¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1598111505¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEC¬AF÷Lech 2¬JB÷U1M3mcDh¬WV÷lech¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GRU¬AE÷Ol. Grudziadz¬JA÷zuNalwbn¬WU÷ol-grudziadz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷4nr1Ay5H¬AD÷1598099400¬ADE÷1598099400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Radomiak Radom¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1598106102¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEG¬AF÷Legnica¬JB÷0KXZT2xI¬WV÷legnica¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷RAD¬AE÷Radomiak Radom¬JA÷MTYVUrNB¬WU÷radomiak-radom¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷z7jpEJ5h¬AD÷1598090400¬ADE÷1598090400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Garbarnia¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1598097348¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAT¬AF÷Katowice¬JB÷8pH0Sk1D¬WV÷katowice¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GAR¬AE÷Garbarnia¬JA÷zXIhUBW0¬WU÷garbarnia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷QeNRexjO¬AD÷1598031000¬ADE÷1598031000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chojniczanka¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1598038084¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELB¬AF÷Elblag¬JB÷OAQ6wG9E¬WV÷elblag¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CHO¬AE÷Chojniczanka¬JA÷QP73vdf8¬WU÷chojniczanka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷xbg3liC9¬AD÷1597847400¬ADE÷1597847400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷S. Wola¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597853939¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GDA¬AF÷Lechia¬JB÷AR8N5iJt¬WV÷lechia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷WOL¬AE÷S. Wola¬JA÷Y1ofNJlE¬WU÷s-wola¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷vuy600yg¬AD÷1597602600¬ADE÷1597602600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷LKS Lodz¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597612089¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLA¬AF÷Slask Wroclaw¬JB÷EqTRQxQ8¬WV÷slask-wroclaw¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷LOD¬AE÷LKS Lodz¬JA÷zgUNRIA2¬WU÷lks-lodz¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷44yX62bP¬AD÷1597591800¬ADE÷1597591800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Chrobry Glogow¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597601495¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHR¬AE÷Chrobry Glogow¬JA÷4jmbBcQL¬WU÷chrobry-glogow¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CRA¬AF÷Cracovia¬JB÷rsn2AHuS¬WV÷cracovia¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷l2ODsGqr¬AD÷1597586400¬ADE÷1597586400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Blekitni Stargard¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597596314¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAR¬AF÷Warta¬JB÷KjZ0XlHH¬WV÷warta¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷BLE¬AE÷Blekitni Stargard¬JA÷QTZdYU1B¬WU÷blekitni-stargard¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷0¬BC÷3¬~
36
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLJSKA: Poljski pokal¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Poljska¬ZC÷WMyrsIhh¬ZD÷p¬ZE÷fmJeMQKe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/poljska/poljski-pokal/¬ZX÷00Poljska 007oljska0070000000001000Poljski poka013 pokal000¬ZCC÷0¬ZAF÷Poljska¬~AA÷rDV62zwe¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arka¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOR¬AF÷Korona¬JB÷8EfmLH0e¬WV÷korona¬WM÷ARK¬AE÷Arka¬JA÷UNeqMcok¬WU÷arka¬AN÷n¬~AA÷vuPF0E77¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GKS Jastrzebie¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PUS¬AF÷Puszcza¬JB÷rojssaNE¬WV÷puszcza¬WM÷JAS¬AE÷GKS Jastrzebie¬JA÷Usnwru88¬WU÷gks-jastrzebie¬AN÷n¬~AA÷n5YUHfLp¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Garbarnia¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAR¬AE÷Garbarnia¬JA÷I7f7B7XT¬WU÷garbarnia¬WN÷CHO¬AF÷Chojniczanka¬JB÷KGtZ6Ruo¬WV÷chojniczanka¬AN÷n¬~AA÷QyLB1fh1¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ol. Grudziadz¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GDA¬AF÷Lechia¬JB÷GvbeJeV7¬WV÷lechia¬WM÷GRU¬AE÷Ol. Grudziadz¬JA÷xlaiKyG1¬WU÷ol-grudziadz¬AN÷n¬~AA÷AoIa4d8r¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostroda¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAR¬AF÷Warta¬JB÷pKF8unnA¬WV÷warta¬WM÷SOK¬AE÷Ostroda¬JA÷6TG4tSW3¬WU÷sokol-ostroda¬AN÷n¬~AA÷WYB1OHaE¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrowiec¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Z.¬JB÷QXZKZGFl¬WV÷gornik-z¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬JA÷nsyHzc0r¬WU÷ostrowiec¬AN÷n¬~AA÷4MW23GNl¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Podbeskidzie¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Podbeskidzie¬JA÷vsFCv61G¬WU÷podbeskidzie¬WN÷ZAG¬AF÷Zaglebie¬JB÷z1duNwWr¬WV÷zaglebie¬AN÷n¬~AA÷YLfWLOwG¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogon Siedlce¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAD¬AF÷Radomiak Radom¬JB÷xfC0s8Hc¬WV÷radomiak-radom¬WM÷POG¬AE÷Pogon Siedlce¬JA÷b3Ddrl2i¬WU÷pogon-siedlce¬AN÷n¬~AA÷rX1JOQgc¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pruszkow¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEC¬AF÷Lech¬JB÷S0zyRnXG¬WV÷lech¬WM÷PRU¬AE÷Pruszkow¬JA÷lAyXRSHA¬WU÷pruszkow¬AN÷n¬~AA÷xf1NNp93¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sleza Wroclaw¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Leczna¬JB÷EHYrPQ1T¬WV÷gornik-leczna¬WM÷SLE¬AE÷Sleza Wroclaw¬JA÷zRZvQ6nN¬WU÷sleza-wroclaw¬AN÷n¬~AA÷lA66NyFK¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stal Mielec¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIA¬AF÷Piast¬JB÷YcwTXfp1¬WV÷piast¬WM÷DRZ¬AE÷Stal Mielec¬JA÷KfZOYzVf¬WU÷stal-mielec¬AN÷n¬~AA÷4t3FP6vi¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swit Skolwin¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRA¬AF÷Cracovia¬JB÷fmxTS824¬WV÷cracovia¬WM÷SWI¬AE÷Swit Skolwin¬JA÷tpYOTlmb¬WU÷swit-skolwin¬AN÷n¬~AA÷QeXYGEzi¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Termalica B-B.¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAK¬AF÷Rakow¬JB÷nNYKUUXi¬WV÷rakow¬WM÷TER¬AE÷Termalica B-B.¬JA÷8WZGVAIo¬WU÷nieciecza¬AN÷n¬~AA÷jc5RM4O9¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unia Janikowo¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOD¬AF÷LKS Lodz¬JB÷p0PEJ4Pj¬WV÷lks-lodz¬WM÷UNI¬AE÷Unia Janikowo¬JA÷WdLAKpAp¬WU÷unia-janikowo¬AN÷n¬~AA÷hrDcPcp8¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Widzew Lodz¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEG¬AF÷Legia¬JB÷GblkuwhR¬WV÷legia¬WM÷WID¬AE÷Widzew Lodz¬JA÷x8kotJxL¬WU÷widzew-lodz¬AN÷n¬~AA÷S05AMeUQ¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla Plock¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin¬JB÷6ByyWYED¬WV÷pogon-szczecin¬WM÷PLO¬AE÷Wisla Plock¬JA÷SKxXWEa7¬WU÷wisla-plock¬AN÷n¬~
16
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani Poljski pokal 2020/2021 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Poljska. Poljski pokal 2020/2021 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Poljski pokal 2020/2021 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Poljski pokal 2020/2021 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Poljski pokal 2020/2021 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!
mockup