Copa Sudamericana 2020 rezultati v živo, lestvice

Nogomet Južna Amerika

Copa Sudamericana
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana¬ZEE÷EwJVdqzn¬ZB÷3¬ZY÷Južna Amerika¬ZC÷zPsHmhLI¬ZD÷p¬ZE÷nsWjRalo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷3_EwJVdqzn¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/juzna-amerika/copa-sudamericana/¬ZX÷00Južna Amerik013merika0020000000001000Copa Sudamer017ricana000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južna Amerika¬~AA÷8p8qHVgA¬AD÷1580854500¬ADE÷1580854500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coquimbo (Chi)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COQ¬AE÷Coquimbo (Chi)¬JA÷IL1or2y6¬WU÷coquimbo¬WN÷ARA¬AF÷Aragua (Ven)¬JB÷dC0ksMjC¬WV÷aragua¬AN÷n¬~AA÷8bq8HhZ4¬AD÷1580854500¬ADE÷1580854500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nacional Potosi (Bol)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAC¬AE÷Nacional Potosi (Bol)¬JA÷EZVDiFyU¬WU÷nacional-potosi¬WN÷MEL¬AF÷Melgar (Per)¬JB÷jeNumZqo¬WV÷melgar¬AN÷n¬~AA÷Ue45iRmD¬AD÷1580862600¬ADE÷1580862600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fluminense (Bra)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLU¬AE÷Fluminense (Bra)¬JA÷0rCHEZBp¬WU÷fluminense¬WN÷CAL¬AF÷U. Calera (Chi)¬JB÷vZALDgRj¬WV÷u-calera¬AN÷n¬~AA÷OGKGFwz3¬AD÷1580862600¬ADE÷1580862600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield (Arg)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield (Arg)¬JA÷veMjB05h¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷AUC¬AF÷Aucas (Ecu)¬JB÷xtufAKKb¬WV÷aucas¬AN÷n¬~AA÷CIEzJiPc¬AD÷1580940900¬ADE÷1580940900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fenix (Uru)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEN¬AE÷Fenix (Uru)¬JA÷vB0Vopxs¬WU÷fenix¬WN÷NAC¬AF÷El Nacional (Ecu)¬JB÷I1aZp4im¬WV÷el-nacional¬AN÷n¬~AA÷Y3RzlXPN¬AD÷1580940900¬ADE÷1580940900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mineros (Ven)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Mineros (Ven)¬JA÷2BGDOGvG¬WU÷mineros¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Luqueno (Par)¬JB÷GEKHNzfM¬WV÷sportivo-luqueno¬AN÷n¬~AA÷EsBiF9OM¬AD÷1580949000¬ADE÷1580949000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Nacional (Col)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUR¬AF÷Huracan (Arg)¬JB÷f1q7a36t¬WV÷huracan¬WM÷NAC¬AE÷Atl. Nacional (Col)¬JA÷Iuhu4qbP¬WU÷atl-nacional¬AN÷n¬~AA÷UDXGFW3H¬AD÷1580949000¬ADE÷1580949000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vasco (Bra)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAS¬AE÷Vasco (Bra)¬JA÷COEV9dib¬WU÷vasco¬WN÷ORI¬AF÷Oriente Petrolero (Bol)¬JB÷jFDZ8G64¬WV÷oriente-petrolero¬AN÷n¬~AA÷46niLzzt¬AD÷1581027300¬ADE÷1581027300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blooming (Bol)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EME¬AF÷Emelec (Ecu)¬JB÷hIWobahn¬WV÷emelec¬WM÷BLO¬AE÷Blooming (Bol)¬JA÷ERXsauwt¬WU÷blooming¬AN÷n¬~AA÷0Yu0JE4h¬AD÷1581035400¬ADE÷1581035400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millonarios (Col)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Millonarios (Col)¬JA÷f5Zcecx5¬WU÷millonarios¬WN÷ALW¬AF÷Always Ready (Bol)¬JB÷YeY1fHiB¬WV÷always-ready¬AN÷n¬~AA÷h8b14hA4¬AD÷1581035400¬ADE÷1581035400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe (Arg)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe (Arg)¬JA÷OQpPVXoq¬WU÷union-santa-fe¬WN÷ATL¬AF÷Atletico-MG (Bra)¬JB÷z1lTUi1k¬WV÷atletico-mg¬AN÷n¬~AA÷hfJSkgeB¬AD÷1581459300¬ADE÷1581459300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs (Arg)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs (Arg)¬JA÷MXEcSbui¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷SPO¬AF÷Sport Huancayo (Per)¬JB÷0OD1RIfc¬WV÷sport-huancayo¬AN÷n¬~AA÷KORlelXj¬AD÷1581459300¬ADE÷1581459300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grau (Per)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷Grau (Per)¬JA÷65tCtk01¬WU÷atletico-grau¬WN÷RIV¬AF÷River Plate (Uru)¬JB÷K8pGu9F7¬WV÷river-plate¬AN÷n¬~
44
Nastavitve opomnikov
Opomnike je blokiral brskalnik
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani Copa Sudamericana 2020 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Južna Amerika. Copa Sudamericana 2020 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Copa Sudamericana 2020 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Copa Sudamericana 2020 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Copa Sudamericana 2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!