Ligue 1 2020/2021 rezultati v živo, lestvice

oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Nogomet DR Kongo

Ligue 1
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷DR KONGO: Ligue 1¬ZEE÷2qYslbGL¬ZB÷55¬ZY÷DR Kongo¬ZC÷CvU6yTNf¬ZD÷c¬ZE÷Me400C9j¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷55_2qYslbGL¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/dr-kongo/ligue-1/¬ZX÷00DR Kongo 008 Kongo0000000000001000Ligue 1 007igue 1000¬ZCC÷0¬ZAF÷DR Kongo¬~AA÷dUApe1ig¬AD÷1601649000¬ADE÷1601649000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Renaissance¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷AS Maniema¬JB÷vLP44Lh9¬WV÷as-maniema¬WM÷FCR¬AE÷FC Renaissance¬JA÷pbQ051w3¬WU÷fc-renaissance¬AN÷n¬~AA÷jiAlfL6a¬AD÷1601731800¬ADE÷1601731800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lubumbashi Sport¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELO¬AF÷St Eloi Lupopo (Cod)¬JB÷OAnxnDxr¬WV÷st-eloi-lupopo-cod¬WM÷LUB¬AE÷Lubumbashi Sport¬JA÷IBO83u8F¬WU÷lubumbashi-sport¬AN÷n¬~AA÷Us9hguM5¬AD÷1601735400¬ADE÷1601735400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Motema Pembe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RCK¬AF÷RCK¬JB÷dOpppi7f¬WV÷rck¬WM÷MOT¬AE÷Motema Pembe¬JA÷21otoXil¬WU÷motema-pembe-cod¬AN÷n¬~AA÷AgQkhayC¬AD÷1601818200¬ADE÷1601818200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mazembe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAZ¬AE÷Mazembe¬JA÷ARllqBM0¬WU÷mazembe¬WN÷BLE¬AF÷Blessing¬JB÷4llhrVy7¬WV÷blessing¬AN÷n¬~AA÷ttmNZjLp¬AD÷1601818200¬ADE÷1601818200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Simba¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRO¬AF÷Groupe Bazano¬JB÷48vn4CbQ¬WV÷groupe-bazano¬WM÷FCS¬AE÷Simba¬JA÷Aour5hqK¬WU÷simba¬AN÷n¬~AA÷lpPgiJjI¬AD÷1601821800¬ADE÷1601821800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AC Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASV¬AF÷AS Vita Club¬JB÷Wftv6YTD¬WV÷as-vita-club¬WM÷ACR¬AE÷AC Rangers¬JA÷rumdskiD¬WU÷ac-rangers¬AN÷n¬~AA÷bHH7s3vi¬AD÷1602073800¬ADE÷1602073800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷JSK¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FCR¬AF÷FC Renaissance¬JB÷SbmPdUj0¬WV÷fc-renaissance¬WM÷JSK¬AE÷JSK¬JA÷bPrLcAyf¬WU÷jsk¬AN÷n¬~AA÷x8GBtNgc¬AD÷1602077400¬ADE÷1602077400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dauphins Noirs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLE¬AF÷Blessing¬JB÷0CoXf8LC¬WV÷blessing¬WM÷DAU¬AE÷Dauphins Noirs¬JA÷6knTel66¬WU÷dauphins-noirs¬AN÷n¬~AA÷fqiRYAzi¬AD÷1602081000¬ADE÷1602081000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Motema Pembe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷AS Maniema¬JB÷KYqHbjMm¬WV÷as-maniema¬WM÷MOT¬AE÷Motema Pembe¬JA÷QBpDaW6s¬WU÷motema-pembe-cod¬AN÷n¬~AA÷6sLFus93¬AD÷1602336600¬ADE÷1602336600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Groupe Bazano¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELO¬AF÷St Eloi Lupopo (Cod)¬JB÷SIwJIBDJ¬WV÷st-eloi-lupopo-cod¬WM÷GRO¬AE÷Groupe Bazano¬JA÷EFkyfSzJ¬WU÷groupe-bazano¬AN÷n¬~AA÷pYJJv1O9¬AD÷1602340200¬ADE÷1602340200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷JSK¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷AS Maniema¬JB÷xhPlDkys¬WV÷as-maniema¬WM÷JSK¬AE÷JSK¬JA÷69xNHVSP¬WU÷jsk¬AN÷n¬~AA÷rR6tdsxm¬AD÷1602678600¬ADE÷1602678600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Don Bosco¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Sanga Balende¬JB÷WfMd6sOd¬WV÷sanga-balende¬WM÷BOS¬AE÷Don Bosco¬JA÷IiYEsbod¬WU÷cs-don-bosco¬AN÷n¬~AA÷02HycNMt¬AD÷1602678600¬ADE÷1602678600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷JSK¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASV¬AF÷AS Vita Club¬JB÷v1ZArvWk¬WV÷as-vita-club¬WM÷JSK¬AE÷JSK¬JA÷ARU6qKGq¬WU÷jsk¬AN÷n¬~AA÷AwxSxKyP¬AD÷1602682200¬ADE÷1602682200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dauphins Noirs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOT¬AF÷Motema Pembe¬JB÷2LuXkMwG¬WV÷motema-pembe-cod¬WM÷DAU¬AE÷Dauphins Noirs¬JA÷8btTj2O9¬WU÷dauphins-noirs¬AN÷n¬~AA÷WnwOw0MI¬AD÷1602682200¬ADE÷1602682200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mazembe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAZ¬AE÷Mazembe¬JA÷0YxLhOgc¬WU÷mazembe¬WN÷LUB¬AF÷Lubumbashi Sport¬JB÷U7sPir93¬WV÷lubumbashi-sport¬AN÷n¬~AA÷bgV913EP¬AD÷1602685800¬ADE÷1602685800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷RCK¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷AS Maniema¬JB÷8Irul08S¬WV÷as-maniema¬WM÷RCK¬AE÷RCK¬JA÷EeqyktgM¬WU÷rck¬AN÷n¬~
31
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani Ligue 1 2020/2021 rezultati v živo v sekciji Nogomet/DR Kongo. Ligue 1 2020/2021 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Ligue 1 2020/2021 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Ligue 1 2020/2021 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Ligue 1 2020/2021 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!
mockup