NPL Victoria 2020 rezultati v živo, lestvice

oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Nogomet Avstralija

NPL Victoria
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷AVSTRALIJA: NPL Victoria¬ZEE÷lfZXonNq¬ZB÷24¬ZY÷Avstralija¬ZC÷Qm1SUson¬ZD÷c¬ZE÷z9PKb4KF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_lfZXonNq¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/avstralija/npl-victoria/¬ZX÷00Avstralija 010ralija0070000000001000NPL Victoria012ctoria000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avstralija¬~AA÷jJUOuvQl¬AD÷1584252000¬ADE÷1584252000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dandenong Thunder¬ER÷Krog 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584258997¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAN¬AE÷Dandenong Thunder¬JA÷MotKlbPT¬WU÷dandenong-thunder¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷POR¬AF÷Port Melbourne Sharks¬JB÷OfSopIXp¬WV÷port-melbourne-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷KUfpmMXE¬AD÷1584176400¬ADE÷1584176400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avondale FC¬ER÷Krog 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584183217¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Knights¬JB÷vLyhertn¬WV÷melbourne-knights¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷AVO¬AE÷Avondale FC¬JA÷SpYmdOQu¬WU÷avondale-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷2¬~AA÷8fuKtKAr¬AD÷1584174600¬ADE÷1584174600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hume City¬ER÷Krog 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584181467¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUM¬AE÷Hume City¬JA÷ELxCjKfH¬WU÷hume-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEN¬AF÷Bentleigh Greens¬JB÷SOtGkvAN¬WV÷bentleigh-greens¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6ogho02R¬AD÷1584169200¬ADE÷1584169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Altona Magic¬ER÷Krog 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584176233¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALT¬AE÷Altona Magic¬JA÷t8v4htQ4¬WU÷altona-magic¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬JB÷Kbw8i0uB¬WV÷south-melbourne¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷bLglntmL¬AD÷1584165600¬ADE÷1584165600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Albans Saints¬ER÷Krog 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584172299¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷St Albans Saints¬JA÷Ysydf2eh¬WU÷st-albans-saints¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷EAS¬AF÷Eastern Lions¬JB÷CYZagMAb¬WV÷eastern-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷O21ykr32¬AD÷1584091800¬ADE÷1584091800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dandenong City¬ER÷Krog 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584098817¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAN¬AE÷Dandenong City¬JA÷48fWwsBB¬WU÷dandenong-city-sc¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HEI¬AF÷Heidelberg Utd¬JB÷ragzw1QH¬WV÷heidelberg-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷x65ul2I8¬AD÷1584091800¬ADE÷1584091800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakleigh Cannons¬ER÷Krog 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584098445¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakleigh Cannons¬JA÷CYcvxLuO¬WU÷oakleigh-cannons¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GRE¬AF÷Green Gully¬JB÷jPdryueU¬WV÷green-gully¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷AaDgQbQ1¬AD÷1583740800¬ADE÷1583740800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eastern Lions¬ER÷Krog 4¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583747805¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Lions¬JA÷driOu3ta¬WU÷eastern-lions¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAN¬AF÷Dandenong Thunder¬JB÷AoeSvNe5¬WV÷dandenong-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷EXJpSKek¬AD÷1583487000¬ADE÷1583487000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dandenong City¬ER÷Krog 4¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583494040¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAN¬AE÷Dandenong City¬JA÷vuWr0XRD¬WU÷dandenong-city-sc¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AVO¬AF÷Avondale FC¬JB÷G4gCr5dt¬WV÷avondale-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷W8EkRvBe¬AD÷1583487000¬ADE÷1583487000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakleigh Cannons¬ER÷Krog 4¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583493696¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALT¬AF÷Altona Magic¬JB÷2LiKtqRh¬WV÷altona-magic¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷OAK¬AE÷Oakleigh Cannons¬JA÷OUhGsPBn¬WU÷oakleigh-cannons¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬~AA÷zsLtT0tq¬AD÷1583486100¬ADE÷1583486100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bentleigh Greens¬ER÷Krog 4¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583492881¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bentleigh Greens¬JA÷CYwcxUZ6¬WU÷bentleigh-greens¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ALB¬AF÷St Albans Saints¬JB÷Qyr1ylkD¬WV÷st-albans-saints¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷I1YEXtYR¬AD÷1583485200¬ADE÷1583485200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Gully¬ER÷Krog 4¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583492244¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Gully¬JA÷vLukvj5f¬WU÷green-gully¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷HEI¬AF÷Heidelberg Utd¬JB÷IBvgwAK0¬WV÷heidelberg-utd¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷KGFBYMIL¬AD÷1583484300¬ADE÷1583484300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Melbourne Sharks¬ER÷Krog 4¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583491100¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Melbourne Sharks¬JA÷WfxstCzr¬WU÷port-melbourne-sharks¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬JB÷AoyouWkl¬WV÷south-melbourne¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷xhQ6Z23F¬AD÷1583483400¬ADE÷1583483400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Knights¬ER÷Krog 4¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583490445¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUM¬AF÷Hume City¬JB÷EFkFphSQ¬WV÷hume-city¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Knights¬JA÷GUWBoYCK¬WU÷melbourne-knights¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷b1R2zql9¬AD÷1583042400¬ADE÷1583042400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Albans Saints¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583049250¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷St Albans Saints¬JA÷rHY3mfr8¬WU÷st-albans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Knights¬JB÷M7X7nEcE¬WV÷melbourne-knights¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷URMbyPY2¬AD÷1582966800¬ADE÷1582966800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hume City¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582973611¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUM¬AE÷Hume City¬JA÷GAtIPjj1¬WU÷hume-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DAN¬AF÷Dandenong City¬JB÷f1uMOA57¬WV÷dandenong-city-sc¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷jyOfx5Jd¬AD÷1582963200¬ADE÷1582963200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dandenong Thunder¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582970133¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAN¬AE÷Dandenong Thunder¬JA÷8pwARCLl¬WU÷dandenong-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEN¬AF÷Bentleigh Greens¬JB÷MmsEQWze¬WV÷bentleigh-greens¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2DWxm1GH¬AD÷1582956000¬ADE÷1582956000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heidelberg Utd¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582963260¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALT¬AF÷Altona Magic¬JB÷8b4WZhb2¬WV÷altona-magic¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg Utd¬JA÷U75SzZrd¬WU÷heidelberg-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~
35
fixtures
0
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani NPL Victoria 2020 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Avstralija. NPL Victoria 2020 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, NPL Victoria 2020 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani NPL Victoria 2020 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani NPL Victoria 2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!
mockup