NPL Victoria 2021 rezultati v živo, lestvice

oglas
oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Nogomet Avstralija

NPL Victoria
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AVSTRALIJA: NPL Victoria¬ZEE÷lfZXonNq¬ZB÷24¬ZY÷Avstralija¬ZC÷S4yH0dwr¬ZD÷c¬ZE÷2HWUvMGn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_lfZXonNq¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/avstralija/npl-victoria/¬ZX÷00Avstralija 010ralija0070000000001000NPL Victoria012ctoria000¬ZXF÷00Avstralija 010ralija0070000000001000NPL Victoria012ctoria000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avstralija¬~AA÷SpHVXmjD¬AD÷1614329100¬ADE÷1614329100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Melbourne Sharks¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Melbourne Sharks¬JA÷d6LoZ0Km¬WU÷port-melbourne-sharks¬GRA÷0¬OA÷Q3JJNule-GdF9NLDe.png¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Knights¬JB÷8tPkYKZg¬WV÷melbourne-knights¬GRB÷0¬OB÷raDcmPme-IVUvS7qN.png¬AN÷n¬~AA÷420EdXSD¬AD÷1614331800¬ADE÷1614331800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dandenong Thunder¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAN¬AF÷Dandenong City¬JB÷tfNcWb46¬WV÷dandenong-city-sc¬GRB÷0¬OB÷QDXWqwDN-rLAXSi8O.png¬WM÷DAN¬AE÷Dandenong Thunder¬JA÷23OgXvk0¬WU÷dandenong-thunder¬GRA÷0¬OA÷nuoxhsRq-jg6Bmae3.png¬AN÷n¬~AA÷tSNsu5ct¬AD÷1614398400¬ADE÷1614398400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastern Lions¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEN¬AF÷Bentleigh Greens¬JB÷lKQ5UxZI¬WV÷bentleigh-greens¬GRB÷0¬OB÷QNY3B4S0-0pZZYC2i.png¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Lions¬JA÷ATR1VIJC¬WU÷eastern-lions¬GRA÷0¬OA÷xOD4xBkC-QqzELLF3.png¬AN÷n¬~AA÷zkNovPCn¬AD÷1614399300¬ADE÷1614399300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avondale FC¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OAK¬AF÷Oakleigh Cannons¬JB÷GQIihtRP¬WV÷oakleigh-cannons¬GRB÷0¬OB÷Amj4a6T0-2DRPL7jm.png¬WM÷AVO¬AE÷Avondale FC¬JA÷2NEmgMBJ¬WU÷avondale-fc¬GRA÷0¬OA÷dC5GWu7k-hzfWf9b2.png¬AN÷n¬~AA÷lhRkwqSh¬AD÷1614416400¬ADE÷1614416400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hume City¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALT¬AF÷Altona Magic¬JB÷Cd4NnKlm¬WV÷altona-magic¬GRB÷0¬OB÷vJhNhKBN-6T6LxBa9.png¬WM÷HUM¬AE÷Hume City¬JA÷Y55Jm0Zt¬WU÷hume-city¬GRA÷0¬OA÷M3ngF0S0-EBLWPs15.png¬AN÷n¬~AA÷A7FbyNd5¬AD÷1614492000¬ADE÷1614492000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heidelberg Utd¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬JB÷hlLxqxlC¬WV÷south-melbourne¬GRB÷0¬OB÷bJjvgGme-4YaegvOg.png¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg Utd¬JA÷voHYqIY5¬WU÷heidelberg-utd¬GRA÷0¬OA÷llwyCajC-SQmguy3q.png¬AN÷n¬~AA÷WGGfx3sa¬AD÷1614492000¬ADE÷1614492000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Albans Saints¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Green Gully¬JB÷pOHUpbJa¬WV÷green-gully¬GRB÷0¬OB÷tIk0VMiT-0MK2W7II.png¬WM÷ALB¬AE÷St Albans Saints¬JA÷6XIQov4g¬WU÷st-albans-saints¬GRA÷0¬OA÷pdhy2rBN-xjf2UTbg.png¬AN÷n¬~AA÷IXE2zsCB¬AD÷1614933000¬ADE÷1614933000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Knights¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAN¬AF÷Dandenong Thunder¬JB÷Q1JpsGIO¬WV÷dandenong-thunder¬GRB÷0¬OB÷nuoxhsRq-jg6Bmae3.png¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Knights¬JA÷nBKtrd3I¬WU÷melbourne-knights¬GRA÷0¬OA÷raDcmPme-IVUvS7qN.png¬AN÷n¬~AA÷dOD6Z0RH¬AD÷1614933000¬ADE÷1614933000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Melbourne¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Melbourne¬JA÷EHCS5aeP¬WU÷south-melbourne¬GRA÷0¬OA÷bJjvgGme-4YaegvOg.png¬WN÷EAS¬AF÷Eastern Lions¬JB÷GQbf1J3t¬WV÷eastern-lions¬GRB÷0¬OB÷xOD4xBkC-QqzELLF3.png¬AN÷n¬~AA÷vm3BYKtO¬AD÷1614934800¬ADE÷1614934800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Gully¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUM¬AF÷Hume City¬JB÷MN12acYh¬WV÷hume-city¬GRB÷0¬OB÷M3ngF0S0-EBLWPs15.png¬WM÷GRE¬AE÷Green Gully¬JA÷Ambb0wJn¬WU÷green-gully¬GRA÷0¬OA÷tIk0VMiT-0MK2W7II.png¬AN÷n¬~AA÷hj7FXvdU¬AD÷1614935700¬ADE÷1614935700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bentleigh Greens¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Port Melbourne Sharks¬JB÷fy0Acy35¬WV÷port-melbourne-sharks¬GRB÷0¬OB÷Q3JJNule-GdF9NLDe.png¬WM÷BEN¬AE÷Bentleigh Greens¬JA÷Gp16bHma¬WU÷bentleigh-greens¬GRA÷0¬OA÷QNY3B4S0-0pZZYC2i.png¬AN÷n¬~AA÷UBrLhORu¬AD÷1614936600¬ADE÷1614936600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dandenong City¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALB¬AF÷St Albans Saints¬JB÷213IeFXH¬WV÷st-albans-saints¬GRB÷0¬OB÷pdhy2rBN-xjf2UTbg.png¬WM÷DAN¬AE÷Dandenong City¬JA÷OA4EdeIB¬WU÷dandenong-city-sc¬GRA÷0¬OA÷QDXWqwDN-rLAXSi8O.png¬AN÷n¬~AA÷82sPirsn¬AD÷1614936600¬ADE÷1614936600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakleigh Cannons¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEI¬AF÷Heidelberg Utd¬JB÷AR6Qgg2U¬WV÷heidelberg-utd¬GRB÷0¬OB÷llwyCajC-SQmguy3q.png¬WM÷OAK¬AE÷Oakleigh Cannons¬JA÷dO2MfZnO¬WU÷oakleigh-cannons¬GRA÷0¬OA÷Amj4a6T0-2DRPL7jm.png¬AN÷n¬~AA÷QwxUj2dh¬AD÷1615015800¬ADE÷1615015800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Altona Magic¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AVO¬AF÷Avondale FC¬JB÷QwszEdmn¬WV÷avondale-fc¬GRB÷0¬OB÷dC5GWu7k-hzfWf9b2.png¬WM÷ALT¬AE÷Altona Magic¬JA÷nmrWExYu¬WU÷altona-magic¬GRA÷0¬OA÷vJhNhKBN-6T6LxBa9.png¬AN÷n¬~AA÷4UzYkMBb¬AD÷1615538700¬ADE÷1615538700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Melbourne Sharks¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EAS¬AF÷Eastern Lions¬JB÷CfurCzIb¬WV÷eastern-lions¬GRB÷0¬OB÷xOD4xBkC-QqzELLF3.png¬WM÷POR¬AE÷Port Melbourne Sharks¬JA÷Y3tvDG2h¬WU÷port-melbourne-sharks¬GRA÷0¬OA÷Q3JJNule-GdF9NLDe.png¬AN÷n¬~AA÷bizxktR4¬AD÷1615541400¬ADE÷1615541400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakleigh Cannons¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬JB÷KKrjAEnB¬WV÷south-melbourne¬GRB÷0¬OB÷bJjvgGme-4YaegvOg.png¬WM÷OAK¬AE÷Oakleigh Cannons¬JA÷6HvnBfX4¬WU÷oakleigh-cannons¬GRA÷0¬OA÷Amj4a6T0-2DRPL7jm.png¬AN÷n¬~
182
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Temno ozadje
oglas
oglas
Pojasnilo: Nahajate se na strani NPL Victoria 2021 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Avstralija. NPL Victoria 2021 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, NPL Victoria 2021 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani NPL Victoria 2021 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani NPL Victoria 2021 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!
mockup