Liga Profesional 2019/2020 rezultati v živo, lestvice

oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Nogomet Argentina

Superliga
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Liga Profesional¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷nakfPrr8¬ZD÷p¬ZE÷OWKqbCfi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/argentina/liga-profesional/¬ZX÷00Argentina 009entina0000000000001000Liga Profesi016sional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷C2xXOviA¬AD÷1583799000¬ADE÷1583799000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes¬ER÷Krog 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583805634¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬JB÷lE4OB0yB¬WV÷racing-club¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷zB0KCtM4¬WU÷estudiantes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷K8BGGGbj¬AD÷1583791200¬ADE÷1583791200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷Krog 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583797905¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬JB÷4jE6OwLG¬WV÷velez-sarsfield¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷QaF2PJ5A¬WU÷union-santa-fe¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷baAKFzEd¬AD÷1583715000¬ADE÷1583715000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷Krog 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583721896¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷8Muv6V4k¬WV÷colon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷dnxz7Bkq¬WU÷talleres-cordoba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷xpMBHdqp¬AD÷1583714700¬ADE÷1583714700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷Krog 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583721798¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬JB÷8OKcQaj4¬WV÷godoy-cruz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬JA÷UXLgRuyb¬WU÷newells-old-boys¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷YBwTPKy4¬AD÷1583707200¬ADE÷1583707200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente¬ER÷Krog 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583714138¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SRE¬AF÷Central Cordoba¬JB÷tl1GDM6b¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷2c2CE2ih¬WU÷independiente¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬AW÷1¬~AA÷QozLRt7i¬AD÷1583699700¬ADE÷1583699700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Lorenzo¬ER÷Krog 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583706520¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬JB÷U9XceuiU¬WV÷lanus¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬JA÷WOEfdLyO¬WU÷san-lorenzo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬AW÷1¬~AA÷nF32vKjc¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷Krog 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583632648¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬JB÷UyUn49Z1¬WV÷river-plate¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷joVr5kKe¬WU÷atletico-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷Otdx3cUj¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Juniors¬ER÷Krog 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583632658¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬JB÷l0Pkc1MH¬WV÷gimnasia-l-p¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷A9Qobs7B¬WU÷boca-juniors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷UwXyOb6G¬AD÷1583614800¬ADE÷1583614800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banfield¬ER÷Krog 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583621526¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬JB÷AThX9v6N¬WV÷huracan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬JA÷WxfTAKjH¬WU÷banfield¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷8UVuNILM¬AD÷1583614800¬ADE÷1583614800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷Krog 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583621715¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAT¬AF÷Patronato¬JB÷K2v34ITp¬WV÷patronato¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬JA÷Ighy9bLT¬WU÷defensa-y-justicia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷vkvPQ0Mc¬AD÷1583539800¬ADE÷1583539800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Krog 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583546608¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬JB÷pM77Frxn¬WV÷rosario¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷6V83GOMu¬WU÷argentinos-jrs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷2iVqMxyT¬AD÷1583532000¬ADE÷1583532000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷Krog 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583538629¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬JB÷zBMkSLLi¬WV÷aldosivi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬JA÷M7IoT16o¬WU÷arsenal-sarandi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷xAmboY2l¬AD÷1583359200¬ADE÷1583359200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷Krog 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583366222¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬JA÷Oz7kFKPC¬WU÷velez-sarsfield¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬JB÷2R5gEvuJ¬WV÷godoy-cruz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷z3WTf0xU¬AD÷1583194200¬ADE÷1583194200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan¬ER÷Krog 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583201350¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷hUZRkbcf¬WV÷independiente¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷vRVNjvrl¬WU÷huracan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷Sde78J6T¬AD÷1583186400¬ADE÷1583186400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷Krog 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583193295¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷KKXY0qNh¬WV÷talleres-cordoba¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷6HTU1P7n¬WU÷patronato¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AW÷1¬~
276
fixtures
0
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani Liga Profesional 2019/2020 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Argentina. Liga Profesional 2019/2020 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Liga Profesional 2019/2020 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Liga Profesional 2019/2020 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Liga Profesional 2019/2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!