Premier Liga Južne Afrike rezultati v živo, lestvice

oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Nogomet Južnoafriška republika

Premier liga
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Premier liga¬ZEE÷WYFXQ1KH¬ZB÷175¬ZY÷Južnoafriška republika¬ZC÷CWuhx7dM¬ZD÷p¬ZE÷hIPHWbem¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/juznoafriska-republika/premier-league/¬ZX÷00Južnoafriška022ublika0000000000001000Premier liga012r liga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južnoafriška republika¬~AA÷jBIc3fIo¬AD÷1583947800¬ADE÷1583947800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stellenbosch¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583954535¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stellenbosch¬JA÷8v7HihoP¬WU÷stellenbosch-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬JB÷fyJZS88O¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷t0aqJ3D7¬AD÷1583861400¬ADE÷1583861400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583868084¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬JA÷GCh6mLXH¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬JB÷rZO2numO¬WV÷black-leopards¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷nchmqiXT¬AD÷1583674200¬ADE÷1583674200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583680940¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷KIQMVAO5¬WV÷bloem-celtic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷EKI¬AE÷Cape Town City¬JA÷QeRIWj9a¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷l6vFvBuo¬AD÷1583674200¬ADE÷1583674200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Highlands¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583680854¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUP¬AF÷Supersport Utd¬JB÷GpKVTlgI¬WV÷supersport-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬JA÷b9PQUUwC¬WU÷highlands¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷4EM12EXi¬AD÷1583604900¬ADE÷1583604900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583611705¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chippa Utd.¬JB÷QemlnW8n¬WV÷chippa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬JA÷rXcqmCgt¬WU÷bidvest-wits¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷INmqpXHN¬AD÷1583604900¬ADE÷1583604900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer Chiefs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583611693¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬JB÷ChNEXWgg¬WV÷amazulu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer Chiefs¬JA÷UTX9YCvm¬WU÷kaizer-chiefs¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷byM51Ynb¬AD÷1583596800¬ADE÷1583596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583603532¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬JB÷YLjdpAwa¬WV÷orlando-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬JA÷4nnhojOh¬WU÷golden-arrows¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷vXluoD2H¬AD÷1583587800¬ADE÷1583587800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583594574¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬JB÷jwZ5ZhPt¬WV÷black-leopards¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷YqXvvZGP¬WU÷baroka¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷d8azngmB¬AD÷1583517600¬ADE÷1583517600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583524294¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬JB÷fgYzuF1J¬WV÷polokwane-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷jL7fWMcJ¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷40sTmFIb¬AD÷1583069400¬ADE÷1583069400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583075899¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬JB÷445rZOD0¬WV÷baroka¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷nTAwz5bf¬WU÷bloem-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷bNtXnZX4¬AD÷1583069400¬ADE÷1583069400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polokwane¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583076167¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬JB÷xI3jX2rD¬WV÷black-leopards¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬JA÷re4nYrT6¬WU÷polokwane-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷8YmKkyln¬AD÷1583000100¬ADE÷1583000100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport Utd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583006914¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬JB÷vNL3t7LQ¬WV÷bidvest-wits¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd¬JA÷dbWbsm6K¬WU÷supersport-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷42Y4q0RC¬AD÷1582992000¬ADE÷1582992000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa Utd.¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582998639¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬JB÷fZo0MoUf¬WV÷amazulu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chippa Utd.¬JA÷0CndNREl¬WU÷chippa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷UskGjHYu¬AD÷1582983000¬ADE÷1582983000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582989861¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬JB÷I7XfrTjE¬WV÷highlands¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬JA÷UivDJqED¬WU÷golden-arrows¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷I5x9rKtJ¬AD÷1582983000¬ADE÷1582983000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582990147¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer Chiefs¬JB÷j1u9KPb7¬WV÷kaizer-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬JA÷8xj4L5q1¬WU÷orlando-pirates¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~
186
fixtures
0
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani Premier Liga Južne Afrike rezultati v živo v sekciji Nogomet/Južnoafriška republika. Premier Liga Južne Afrike rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Premier Liga Južne Afrike lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Premier Liga Južne Afrike rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Premier Liga Južne Afrike poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!