ECHL 2020/2021 rezultati v živo, končni izidi, lestvice  

oglas
oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Hokej ZDA

ECHL
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷ZDA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷S2TScWkq¬ZD÷p¬ZE÷Uc7kWpPq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/zda/echl/¬ZX÷03ZDA 003......0020000000001000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷ANwJaZ6g¬AD÷1607731500¬ADE÷1607731500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City¬JB÷KrDbNLhK¬WV÷kansas-city-mavericks¬GRB÷0¬OB÷6k5ibsiT-djHEWXrF.png¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷thEfO1wE¬WU÷indy-fuel¬GRA÷0¬OA÷08TSkD5k-OKmKgYi0.png¬AN÷n¬~AA÷lExNbgMa¬AD÷1607731500¬ADE÷1607731500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷S8C2Mu8Q¬WU÷south-carolina-stingrays¬GRA÷0¬OA÷OQD7AQCN-ANzZsaXl.png¬WN÷GRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷UHbUHaGs¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬GRB÷0¬OB÷IHY2ZTiT-UNk3mL9R.png¬AN÷n¬~AA÷6kXRcDy6¬AD÷1607733000¬ADE÷1607733000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Everblades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬JA÷OvbYGJVm¬WU÷florida-everblades¬GRA÷0¬OA÷dEhbTL6k-h0ial1fL.png¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville IceMen¬JB÷xr2xGwof¬WV÷jacksonville-icemen¬GRB÷0¬OB÷GnR6wV86-6s4v4xHU.png¬AN÷n¬~AA÷ptWVdXjC¬AD÷1607735100¬ADE÷1607735100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Oilers¬JA÷W41tFc00¬WU÷tulsa-oilers¬GRA÷0¬OA÷0hsVQ9Qq-thYR6lJd.png¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷Ae0pEHF6¬WV÷wichita-thunder¬GRB÷0¬OB÷tO9jsY7k-I3vwTCwg.png¬AN÷n¬~AA÷v3VZei6I¬AD÷1607738700¬ADE÷1607738700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷vV4lDyVC¬WU÷rapid-city-rush¬GRA÷0¬OA÷j9HM8qRq-0MtVUY8t.png¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬JB÷IL3hCepJ¬WV÷utah-grizzlies¬GRB÷0¬OB÷WEekgmne-6eXpucH7.png¬AN÷n¬~AA÷jwZweBLO¬AD÷1607817600¬ADE÷1607817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Everblades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬JB÷tYJ3JCin¬WV÷orlando-solar-bears¬GRB÷0¬OB÷vHH4nCT0-d6yjlSqQ.png¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬JA÷UcGaKhxt¬WU÷florida-everblades¬GRA÷0¬OA÷dEhbTL6k-h0ial1fL.png¬AN÷n¬~AA÷hrDMJfbP¬AD÷1607817600¬ADE÷1607817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷zeJ7IW6h¬WU÷jacksonville-icemen¬GRA÷0¬OA÷GnR6wV86-6s4v4xHU.png¬WN÷GRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷EoIBHjMb¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬GRB÷0¬OB÷IHY2ZTiT-UNk3mL9R.png¬AN÷n¬~AA÷fialFE6t¬AD÷1607817900¬ADE÷1607817900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wheeling Nailers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬JA÷rLMFGAy5¬WU÷wheeling-nailers¬GRA÷0¬OA÷8xdpPdU0-hdoW3TLf.png¬WN÷IND¬AF÷Indy Fuel¬JB÷MBLJFUjB¬WV÷indy-fuel¬GRB÷0¬OB÷08TSkD5k-OKmKgYi0.png¬AN÷n¬~AA÷OQ3hEYLn¬AD÷1607821500¬ADE÷1607821500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Oilers¬JA÷GYKNEl6H¬WU÷tulsa-oilers¬GRA÷0¬OA÷0hsVQ9Qq-thYR6lJd.png¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷UyPRD8LN¬WV÷allen-americans¬GRB÷0¬OB÷bTf0zJmC-MFHGI57n.png¬AN÷n¬~AA÷2H2dDhyg¬AD÷1607825100¬ADE÷1607825100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷ObOVCSzU¬WU÷rapid-city-rush¬GRA÷0¬OA÷j9HM8qRq-0MtVUY8t.png¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬JB÷Q7Ac8nqo¬WV÷utah-grizzlies¬GRB÷0¬OB÷WEekgmne-6eXpucH7.png¬AN÷n¬~AA÷pth1CCja¬AD÷1608336000¬ADE÷1608336000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷vPDvXVLo¬WU÷jacksonville-icemen¬GRA÷0¬OA÷GnR6wV86-6s4v4xHU.png¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬JB÷IFCrWkyh¬WV÷south-carolina-stingrays¬GRB÷0¬OB÷OQD7AQCN-ANzZsaXl.png¬AN÷n¬~AA÷bqd5BW55¬AD÷1608336300¬ADE÷1608336300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷QuGjUT54¬WV÷florida-everblades¬GRB÷0¬OB÷dEhbTL6k-h0ial1fL.png¬WM÷GRE¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬JA÷CxCnV9jb¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬GRA÷0¬OA÷IHY2ZTiT-UNk3mL9R.png¬AN÷n¬~AA÷h6e9AjLB¬AD÷1608336300¬ADE÷1608336300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wheeling Nailers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬JA÷K2FfTmLA¬WU÷wheeling-nailers¬GRA÷0¬OA÷8xdpPdU0-hdoW3TLf.png¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬JB÷bgEbS7zH¬WV÷orlando-solar-bears¬GRB÷0¬OB÷vHH4nCT0-d6yjlSqQ.png¬AN÷n¬~AA÷WdfD9AzI¬AD÷1608339900¬ADE÷1608339900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allen Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬JA÷SSI2RRkN¬WU÷allen-americans¬GRA÷0¬OA÷bTf0zJmC-MFHGI57n.png¬WN÷RAP¬AF÷Rapid City Rush¬JB÷6JH6Qo5T¬WV÷rapid-city-rush¬GRB÷0¬OB÷j9HM8qRq-0MtVUY8t.png¬AN÷n¬~AA÷dhkZir5p¬AD÷1608339900¬ADE÷1608339900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City¬JA÷Ob4YL5Dp¬WU÷kansas-city-mavericks¬GRA÷0¬OA÷6k5ibsiT-djHEWXrF.png¬WN÷IND¬AF÷Indy Fuel¬JB÷zZ7xLPSj¬WV÷indy-fuel¬GRB÷0¬OB÷08TSkD5k-OKmKgYi0.png¬AN÷n¬~AA÷zqlwi2Kj¬AD÷1608343800¬ADE÷1608343800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷lxdKq95i¬WU÷utah-grizzlies¬GRA÷0¬OA÷WEekgmne-6eXpucH7.png¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷SSfOrTKc¬WV÷tulsa-oilers¬GRB÷0¬OB÷0hsVQ9Qq-thYR6lJd.png¬AN÷n¬~AA÷lnxLFoci¬AD÷1608419100¬ADE÷1608419100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville IceMen¬JB÷zgbWt7kA¬WV÷jacksonville-icemen¬GRB÷0¬OB÷GnR6wV86-6s4v4xHU.png¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷d2aSsmz4¬WU÷south-carolina-stingrays¬GRA÷0¬OA÷OQD7AQCN-ANzZsaXl.png¬AN÷n¬~AA÷2ktPE5Cc¬AD÷1608422700¬ADE÷1608422700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬JA÷UFcztR4G¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬GRA÷0¬OA÷IHY2ZTiT-UNk3mL9R.png¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷rJ1vuoKM¬WV÷florida-everblades¬GRB÷0¬OB÷dEhbTL6k-h0ial1fL.png¬AN÷n¬~AA÷pEVTDPR3¬AD÷1608422700¬ADE÷1608422700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wheeling Nailers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬JA÷xt1rv5ZS¬WU÷wheeling-nailers¬GRA÷0¬OA÷8xdpPdU0-hdoW3TLf.png¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬JB÷vkmAZOsp¬WV÷orlando-solar-bears¬GRB÷0¬OB÷vHH4nCT0-d6yjlSqQ.png¬AN÷n¬~AA÷O4UXCqsA¬AD÷1608426300¬ADE÷1608426300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allen Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬JA÷nFnEYrcj¬WU÷allen-americans¬GRA÷0¬OA÷bTf0zJmC-MFHGI57n.png¬WN÷RAP¬AF÷Rapid City Rush¬JB÷Q5oIX2Cd¬WV÷rapid-city-rush¬GRB÷0¬OB÷j9HM8qRq-0MtVUY8t.png¬AN÷n¬~AA÷hvZyC3dG¬AD÷1608426300¬ADE÷1608426300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wichita Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬JA÷v9Zadnkc¬WU÷wichita-thunder¬GRA÷0¬OA÷tO9jsY7k-I3vwTCwg.png¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City¬JB÷hCw4e643¬WV÷kansas-city-mavericks¬GRB÷0¬OB÷6k5ibsiT-djHEWXrF.png¬AN÷n¬~AA÷WUXuBNBM¬AD÷1608430200¬ADE÷1608430200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷nZx8fQJ9¬WU÷utah-grizzlies¬GRA÷0¬OA÷WEekgmne-6eXpucH7.png¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷QPyCgpZF¬WV÷tulsa-oilers¬GRB÷0¬OB÷0hsVQ9Qq-thYR6lJd.png¬AN÷n¬~
65
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani ECHL 2020/2021 rezultati v sekciji Hokej/ZDA. Stran ECHL 2020/2021 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter ECHL 2020/2021 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani ECHL 2020/2021 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 100 hokejskih tekmovanj v več kot 15 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani ECHL 2020/2021 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!
mockup