AHL 2019/2020 rezultati v živo, končni izidi, lestvice  

Hokej ZDA

AHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷ZDA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷zVfqI7Bm¬ZD÷p¬ZE÷bBnSCVXD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/zda/ahl/¬ZX÷03ZDA 003......0010000000001000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷MeEAgw5s¬AD÷1574380800¬ADE÷1574380800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lake Erie Monsters¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574390018¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷4zfpukYe¬WV÷chicago-wolves¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷CLE¬AE÷Lake Erie Monsters¬JA÷MB4utVIk¬WU÷cleveland-monsters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬~AA÷0h8qbJdQ¬AD÷1574361000¬ADE÷1574361000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574370442¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷jTD9oieS¬WU÷bakersfield-condors¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷880ysB3q¬WV÷stockton-heat¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷6V8uaasK¬AD÷1574305200¬ADE÷1574305200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574313505¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷f1K0mDQF¬WU÷san-jose-barracuda¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷CxF5nXuM¬WV÷tucson-roadrunners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷2¬BD÷3¬BF÷3¬~AA÷SvAy0uSD¬AD÷1574294700¬ADE÷1574294700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574304115¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷MmMhkZe3¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬JB÷GALdlgB9¬WV÷charlotte-checkers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷CWRlxxz7¬AD÷1574294400¬ADE÷1574294400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574303324¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷0rybTiZq¬WU÷belleville-senators¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷UHu2SBlj¬WV÷manitoba-moose¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷jNQhydkD¬AD÷1574294400¬ADE÷1574294400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574303844¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷88v6RV3d¬WU÷grand-rapids-griffins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷ADIljFtc¬WV÷san-antonio-rampage¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷46Otvb5f¬AD÷1574294400¬ADE÷1574294400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574303746¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷YTKHmMKb¬WU÷toronto-marlies¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷SjKLntz5¬WV÷laval-rocket¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷I9SpwIK0¬AD÷1574294400¬ADE÷1574294400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574303761¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷tfOPo0kB¬WU÷utica-comets¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷OIDUpK4H¬WV÷binghamton-devils¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷MsZyuvjl¬AD÷1574265600¬ADE÷1574265600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574273860¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷ER4Gkrjn¬WU÷hartford-wolf-pack¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷fwMDl25h¬WV÷syracuse-crunch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷C8m6p0SQ¬AD÷1574211600¬ADE÷1574211600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574221096¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷2mybX0zI¬WU÷chicago-wolves¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷pCQ2WKkO¬WV÷san-antonio-rampage¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬~AA÷rizYuKzr¬AD÷1574211600¬ADE÷1574211600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574221563¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷bFU6Vv5U¬WU÷iowa-wild¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷5¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷zy6CjOzt¬WV÷milwaukee-admirals¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷5¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷YHl2otDK¬AD÷1574038800¬ADE÷1574038800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574047986¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷fNXkZM55¬WU÷san-jose-barracuda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷OdxfYtLB¬WV÷tucson-roadrunners¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷jgacnMcE¬AD÷1574031600¬ADE÷1574031600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574041020¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷Y7qsyqyg¬WU÷iowa-wild¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷GWYoz3ja¬WV÷chicago-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~~
263
fixtures
SA÷4¬~ZA÷ZDA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷zVfqI7Bm¬ZD÷p¬ZE÷bBnSCVXD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/zda/ahl/¬ZX÷03ZDA 003......0010000000001000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷4K3FhcKm¬AD÷1574467200¬ADE÷1574467200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷rRhlv9m2¬WU÷grand-rapids-griffins¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷drdV2hQ2¬WV÷milwaukee-admirals¬AN÷y¬~AA÷Gvkk5z4g¬AD÷1574467200¬ADE÷1574467200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lake Erie Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Lake Erie Monsters¬JA÷UH753PGD¬WU÷cleveland-monsters¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷rLemS8gE¬WV÷chicago-wolves¬AN÷y¬~AA÷n3azlZYI¬AD÷1574467500¬ADE÷1574467500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷W0ADFV98¬WV÷belleville-senators¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷UeWUjnX7¬WU÷binghamton-devils¬AN÷y¬~AA÷Cp7Njyk0¬AD÷1574467500¬ADE÷1574467500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷W0lr0jAL¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬JB÷QNmnaAPR¬WV÷charlotte-checkers¬AN÷y¬~AA÷rB2JiHZg¬AD÷1574467500¬ADE÷1574467500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷zZfZ1Cu9¬WU÷providence-bruins¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷Icpv1WfF¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AN÷y¬~AA÷YaeWlFJC¬AD÷1574467500¬ADE÷1574467500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷ObTMh82e¬WU÷rochester-americans¬WN÷CON¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷ILSQiSH1¬WV÷hartford-wolf-pack¬AN÷y¬~AA÷jy6Rke46¬AD÷1574467500¬ADE÷1574467500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷SWZDfUXr¬WU÷springfield-thunderbirds¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷p8UIglmk¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AN÷y¬~AA÷06mICIBJ¬AD÷1574469000¬ADE÷1574469000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷Ai9HEkPE¬WU÷laval-rocket¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷vRDLD9vL¬WV÷utica-comets¬AN÷n¬~AA÷vcnMBxRP¬AD÷1574470800¬ADE÷1574470800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷IHCPCTgR¬WU÷san-antonio-rampage¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷Obkh8m2r¬WV÷texas-stars¬AN÷y¬~AA÷rRjs7dZt¬AD÷1574474700¬ADE÷1574474700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷WOh06RWf¬WV÷ontario-reign¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷x2gd77Hl¬WU÷tucson-roadrunners¬AN÷y¬~AA÷MHko6Glm¬AD÷1574478000¬ADE÷1574478000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷AFi45on1¬WU÷san-jose-barracuda¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬JB÷jR814517¬WV÷colorado-eagles¬AN÷y¬~AA÷Usgg4fJa¬AD÷1574539200¬ADE÷1574539200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷dOaiRS8K¬WU÷laval-rocket¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷vmkdQnOQ¬WV÷utica-comets¬AN÷n¬~AA÷C6rb3EY5¬AD÷1574542800¬ADE÷1574542800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷tdyOL6Ws¬WU÷toronto-marlies¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷AVuSKQol¬WV÷manitoba-moose¬AN÷n¬~AA÷jcs22YmC¬AD÷1574543700¬ADE÷1574543700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷lMvWJp1f¬WU÷san-jose-barracuda¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬JB÷WpUzJ4G0¬WV÷colorado-eagles¬AN÷n¬~AA÷KWo61h3I¬AD÷1574553600¬ADE÷1574553600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷UVnvIOV6¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷OhnrHroD¬WV÷hershey-bears¬AN÷n¬~AA÷b1mI89Ao¬AD÷1574553600¬ADE÷1574553600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬JA÷Igvd7SYo¬WU÷milwaukee-admirals¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷CGw06nlh¬WV÷grand-rapids-griffins¬AN÷n¬~AA÷dd9ZqQXp¬AD÷1574553600¬ADE÷1574553600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷2qonG20J¬WU÷syracuse-crunch¬WN÷CON¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷v3uh88Ju¬WV÷hartford-wolf-pack¬AN÷n¬~AA÷0QqZ4R9A¬AD÷1574553900¬ADE÷1574553900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷hzBid2Qp¬WU÷binghamton-devils¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷6waZKo3o¬WV÷rochester-americans¬AN÷n¬~AA÷AyiM7TPi¬AD÷1574553900¬ADE÷1574553900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷QJs4563b¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷8rX84QI4¬WV÷belleville-senators¬AN÷n¬~AA÷rkkU57f4¬AD÷1574553900¬ADE÷1574553900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷YkUK1O2N¬WU÷springfield-thunderbirds¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷GEJP0rIT¬WV÷providence-bruins¬AN÷n¬~AA÷4bjQ6mub¬AD÷1574553900¬ADE÷1574553900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷nZVC3pYA¬WU÷wilkes-barre-scranton¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬JB÷faVG24mH¬WV÷charlotte-checkers¬AN÷n¬~AA÷Ywrs35vN¬AD÷1574557200¬ADE÷1574557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷tdinIqm4¬WU÷iowa-wild¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷zJjjH32A¬WV÷bakersfield-condors¬AN÷n¬~AA÷vHrw4oPG¬AD÷1574557200¬ADE÷1574557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷25hrJPXc¬WV÷rockford-icehogs¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷pUcwK5Ii¬WU÷texas-stars¬AN÷n¬~AA÷nsno2PgT¬AD÷1574561100¬ADE÷1574561100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷ngffGNHG¬WU÷tucson-roadrunners¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷UHqaFsXM¬WV÷ontario-reign¬AN÷n¬~AA÷hOODcq2p¬AD÷1574564400¬ADE÷1574564400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷00zV9Lfp¬WV÷stockton-heat¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷88r3E1nT¬WU÷san-diego-gulls¬AN÷n¬~AA÷WENHd3Hj¬AD÷1574625600¬ADE÷1574625600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷viZY8uAj¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷tdDHXOni¬WV÷springfield-thunderbirds¬AN÷n¬~AA÷pWQbLnfi¬AD÷1574625900¬ADE÷1574625900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷faHLWr2c¬WU÷providence-bruins¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷lMGPV2H3¬WV÷hershey-bears¬AN÷n¬~AA÷KlJBIpvA¬AD÷1574629200¬ADE÷1574629200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷48y0NvPq¬WU÷iowa-wild¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷nXQ4Mbvj¬WV÷bakersfield-condors¬AN÷n¬~AA÷6oF7JQO3¬AD÷1574629200¬ADE÷1574629200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷YPpUS01M¬WU÷san-antonio-rampage¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷SnpYRKGS¬WV÷rockford-icehogs¬AN÷n¬~AA÷OMP2K69c¬AD÷1574629200¬ADE÷1574629200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷SCFTUMW9¬WU÷toronto-marlies¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷fZoQTtnG¬WV÷manitoba-moose¬AN÷n¬~
887
Nastavitve opomnikov
Opomnike je blokiral brskalnik
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani AHL 2019/2020 rezultati v sekciji Hokej/ZDA. Stran AHL 2019/2020 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter AHL 2019/2020 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani AHL 2019/2020 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 100 hokejskih tekmovanj v več kot 15 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani AHL 2019/2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!