WHL 2019/2020 rezultati v živo, končni izidi, lestvice  

Hokej Kanada

WHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL - Predsezona¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷8KAnyvhi¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷15¬ZL÷/hokej/kanada/whl/¬ZX÷03Kanada 006Kanada0010000000157000WHL - Predse016sezona000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷A9hK4KFd¬AD÷1568584800¬ADE÷1568584800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷EH9tk8cM¬WU÷calgary-hitmen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷dtaolSCS¬WV÷red-deer-rebels¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷lrEP3an0¬AD÷1568513100¬ADE÷1568513100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷SOHKJJ2D¬WU÷tri-city-americans¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷tS52r3uE¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬~AA÷COZG500j¬AD÷1568512800¬ADE÷1568512800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷6i6YjUS9¬WU÷kelowna-rockets¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷0E5xjlrG¬WV÷kamloops-blazers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷KQfxDr8G¬AD÷1568509200¬ADE÷1568509200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷6JS5kHi5¬WU÷medicine-hat-tigers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷zgX9ly7B¬WV÷calgary-hitmen¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷bHgtC2NM¬AD÷1568509200¬ADE÷1568509200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷EqWDmeMH¬WU÷prince-albert-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷fsprWSjp¬WV÷regina-pats¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷GhloBMxT¬AD÷1568509200¬ADE÷1568509200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷8plnVn6j¬WU÷saskatoon-blades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷MmxUgWri¬WV÷winnipeg-ice¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷I1zD6top¬AD÷1568509200¬ADE÷1568509200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷0vyYhjbc¬WU÷swift-current-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷S07UiAD3¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷Q3eYDOhA¬AD÷1568507400¬ADE÷1568507400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷p4vciwNh¬WU÷brandon-wheat-kings¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷SST1jcxa¬WV÷moose-jaw-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷C0iUE4w4¬AD÷1568491200¬ADE÷1568491200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷v7ykgaht¬WU÷edmonton-oil-kings¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷YTzghJ7n¬WV÷prince-george-cougars¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷Uy2PFpOc¬AD÷1568426400¬ADE÷1568426400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷bDJtkmtP¬WU÷kamloops-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷5¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷xbkNcupP¬WV÷kelowna-rockets¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷Q3Z2bqgN¬AD÷1568422800¬ADE÷1568422800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷Wx0axAdJ¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷ptls1gZJ¬WV÷swift-current-broncos¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷v7w7c38T¬AD÷1568422800¬ADE÷1568422800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷4QUDeXds¬WV÷brandon-wheat-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷bqho0DlQ¬WU÷moose-jaw-warriors¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷plGZhNGp¬AD÷1568422800¬ADE÷1568422800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷rHTHfiCm¬WU÷red-deer-rebels¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷jsTLgBRg¬WV÷medicine-hat-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷OvFwhsWj¬AD÷1568422800¬ADE÷1568422800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷UXRPhVt0¬WU÷regina-pats¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷CdHUikd6¬WV÷prince-albert-raiders¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷jo3LGQ8i¬AD÷1568422800¬ADE÷1568422800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷KMKxjTQI¬WV÷winnipeg-ice¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷QaLYj9BC¬WU÷saskatoon-blades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷WtzaaPwH¬AD÷1568340000¬ADE÷1568340000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷zB6jvWR6¬WU÷prince-george-cougars¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷hn1ewjsD¬WV÷edmonton-oil-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷6JOK4uXg¬AD÷1568167500¬ADE÷1568167500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷8M1JLuY0¬WU÷seattle-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷1¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷lYIGKam7¬WV÷everett-silvertips¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷3¬~
60
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Aa9VBz0p¬ZD÷p¬ZE÷IiZN4xkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/whl/¬ZX÷03Kanada 006Kanada0010000000005000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷tdPmPNBK¬AD÷1569025800¬ADE÷1569025800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷0fqlLG5r¬WU÷brandon-wheat-kings¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷bu2iKzLl¬WV÷winnipeg-ice¬AN÷n¬~AA÷KnOiOsRQ¬AD÷1569027600¬ADE÷1569027600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷t4idJfze¬WU÷lethbridge-hurricanes¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷Kfj0IEk1¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~AA÷ARsCJ1Zs¬AD÷1569027600¬ADE÷1569027600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷lUf4HY47¬WU÷prince-albert-raiders¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷SKg8GhKD¬WV÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~AA÷rutKHu4f¬AD÷1569027600¬ADE÷1569027600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷vJNdNOhQ¬WU÷regina-pats¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷tS9OIr1s¬WV÷moose-jaw-warriors¬AN÷n¬~AA÷468saqBs¬AD÷1569031200¬ADE÷1569031200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷WMw0Ext6¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷ADx4DdeC¬WV÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~AA÷lItGILll¬AD÷1569031200¬ADE÷1569031200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷WhKlPpOD¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷pdOhO4wK¬WV÷vancouver-giants¬AN÷n¬~AA÷SpHF3P2Q¬AD÷1569033300¬ADE÷1569033300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷CKNbGbBg¬WU÷everett-silvertips¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷jBM2FIQa¬WV÷tri-city-americans¬AN÷n¬~AA÷2L6kXK3s¬AD÷1569112200¬ADE÷1569112200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Ice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ICE¬AE÷Winnipeg Ice¬JA÷4MrCSJU5¬WU÷winnipeg-ice¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷rDsGRwpC¬WV÷brandon-wheat-kings¬AN÷n¬~AA÷v7ZSFJY6¬AD÷1569114000¬ADE÷1569114000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷fiPTFto0¬WU÷moose-jaw-warriors¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷8fTXE006¬WV÷regina-pats¬AN÷n¬~AA÷fe1fdse0¬AD÷1569114000¬ADE÷1569114000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷jRAQUcQn¬WU÷portland-winterhawks¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷UH9UTHug¬WV÷tri-city-americans¬AN÷n¬~AA÷6DREwNQD¬AD÷1569114000¬ADE÷1569114000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷IPAOyO7J¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷dG9SzrNP¬WV÷edmonton-oil-kings¬AN÷n¬~AA÷p4QIxstK¬AD÷1569114000¬ADE÷1569114000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷2cneW1Vt¬WU÷saskatoon-blades¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷EXkaVLpm¬WV÷prince-albert-raiders¬AN÷n¬~AA÷SSFNy1eQ¬AD÷1569114000¬ADE÷1569114000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷nol7TaFa¬WV÷calgary-hitmen¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷8fk3Uu0g¬WU÷swift-current-broncos¬AN÷n¬~AA÷Yo0be1A6¬AD÷1569114300¬ADE÷1569114300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷CtaZSyea¬WU÷seattle-thunderbirds¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷ARHxSeA5¬WV÷kamloops-blazers¬AN÷n¬~AA÷drpOGaJ0¬AD÷1569115800¬ADE÷1569115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷MwRLH2Gm¬WU÷medicine-hat-tigers¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷0UPPGMVg¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷IcYWEwlD¬AD÷1569117600¬ADE÷1569117600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷jJIxEKFC¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷U9HtDvVI¬WV÷vancouver-giants¬AN÷n¬~AA÷bT7ob3Qm¬AD÷1569117900¬ADE÷1569117900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷4zx8CGAI¬WU÷everett-silvertips¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷IwtCBzQO¬WV÷victoria-royals¬AN÷n¬~AA÷xK6kcNuf¬AD÷1569117900¬ADE÷1569117900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷KrKfzK2P¬WU÷kelowna-rockets¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷Mi6MVwBt¬WV÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~AA÷dr6gWvJm¬AD÷1569189600¬ADE÷1569189600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷xzsKQcaI¬WU÷edmonton-oil-kings¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷jwoOPHEO¬WV÷red-deer-rebels¬AN÷n¬~AA÷zZ4cVbYg¬AD÷1569196800¬ADE÷1569196800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷fiBYqLat¬WV÷kamloops-blazers¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷hrP6l1iP¬WU÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~
748
Nastavitve
Pojasnilo: Nahajate se na strani WHL 2019/2020 rezultati v sekciji Hokej/Kanada. Stran WHL 2019/2020 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter WHL 2019/2020 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani WHL 2019/2020 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 100 hokejskih tekmovanj v več kot 15 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani WHL 2019/2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!