WHL 2019/2020 rezultati v živo, končni izidi, lestvice  

oglas
oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Hokej Kanada

WHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Aa9VBz0p¬ZD÷p¬ZE÷IiZN4xkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/whl/¬ZX÷03Kanada 006Kanada0010000000001000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷dbrGG35d¬AD÷1583978700¬ADE÷1583978700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583987496¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷zmdLyfhp¬WU÷kelowna-rockets¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬OA÷nBkXBxle-IPw5MWmE.png¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷EwePzE7j¬WV÷victoria-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬OB÷IcRF8VlC-dIaFNOk9.png¬~AA÷O4Wcumrc¬AD÷1583974800¬ADE÷1583974800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583983389¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷GrZ7acpi¬WU÷regina-pats¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷0WWPdxXH-4v1XNcpH.png¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷UowCbHac¬WV÷winnipeg-ice¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷4¬OB÷EcWQD8U0-p6WnDgXg.png¬~AA÷2eV1v7c3¬AD÷1583974800¬ADE÷1583974800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583983736¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷O8xGcyF3¬WU÷swift-current-broncos¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷dh1unB8k-CI9Giyad.png¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷2ayKdeU9¬WV÷red-deer-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬OB÷bylwfzhT-MLjNcmBD.png¬~AA÷MyGFbp21¬AD÷1583892300¬ADE÷1583892300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583901177¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷dlJMUfbq¬WU÷spokane-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷C2UeZekC-YmKjDSA0.png¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷zuIQTEDk¬WV÷kamloops-blazers¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷2kM49U96-IPw5MWmE.png¬~AA÷zqf7IPzp¬AD÷1583888400¬ADE÷1583888400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583897635¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷8KQudOwa¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷ML5SztT0-rViJbTe7.png¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷MNUqerg5¬WV÷red-deer-rebels¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷bylwfzhT-MLjNcmBD.png¬~AA÷I7qCHqjj¬AD÷1583888400¬ADE÷1583888400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583896573¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷4nKlf28B¬WU÷moose-jaw-warriors¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷8fP9eKVH-lGCT8DJE.png¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷rwJhgMNH¬WV÷saskatoon-blades¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷Yq9EWGjC-nwRFAoPN.png¬~AA÷lOH706Xl¬AD÷1583712300¬ADE÷1583712300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583721286¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷pdKrxw69¬WU÷seattle-thunderbirds¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷zmnoG1Qq-fcLnE8ef.png¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷rswnycLF¬WV÷everett-silvertips¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬OB÷nDpibaUH-xGNvGUQs.png¬~AA÷403yOoDM¬AD÷1583712000¬ADE÷1583712000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583720893¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷IVXSbQgt¬WV÷victoria-royals¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷IcRF8VlC-dIaFNOk9.png¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷GMo136oP¬WU÷portland-winterhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷dIxIDgne-G6MrFltl.png¬~AA÷SEGBaQne¬AD÷1583708700¬ADE÷1583708700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583717226¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷x4xjzHzM¬WU÷tri-city-americans¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷2RHMlj7k-YmKjDSA0.png¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷GfyfZzjS¬WV÷kamloops-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬OB÷2kM49U96-IPw5MWmE.png¬~AA÷bN2uN5SS¬AD÷1583708400¬ADE÷1583708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Ice¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583717487¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ICE¬AE÷Winnipeg Ice¬JA÷z7SXcp9n¬WU÷winnipeg-ice¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬OA÷EcWQD8U0-p6WnDgXg.png¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷EcRyc4Oh¬WV÷prince-albert-raiders¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷fRdSpf7k-hvrjfTP8.png¬~AA÷Uwyy6S9R¬AD÷1583636700¬ADE÷1583636700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583645383¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷dzvlGeqj¬WU÷everett-silvertips¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷nDpibaUH-xGNvGUQs.png¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷zRxhFFbd¬WV÷seattle-thunderbirds¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬OB÷zmnoG1Qq-fcLnE8ef.png¬~AA÷rkVT466p¬AD÷1583636700¬ADE÷1583636700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583645631¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷tUSYpwE0¬WU÷kelowna-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷0¬OA÷nBkXBxle-IPw5MWmE.png¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷fXWxpcT6¬WV÷lethbridge-hurricanes¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷3¬OB÷WY0aqoA6-G68NRf8m.png¬~AA÷WnN21nIr¬AD÷1583636700¬ADE÷1583636700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583645393¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷OtWZwayc¬WU÷tri-city-americans¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷2RHMlj7k-YmKjDSA0.png¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷2XUwwJj3¬WV÷kamloops-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷3¬BD÷4¬BF÷1¬OB÷2kM49U96-IPw5MWmE.png¬~AA÷zLBKRTDc¬AD÷1583636400¬ADE÷1583636400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583645608¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷Qy9ko7Pt¬WU÷prince-george-cougars¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷n1fzVWCN-dGx9Lj3K.png¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷vuDgpRvm¬WV÷vancouver-giants¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷xQs1pRU0-z7yDKAIQ.png¬~AA÷MuUX3QLj¬AD÷1583634600¬ADE÷1583634600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583643473¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷lfWtqHrD¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬OA÷ML5SztT0-rViJbTe7.png¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷SpVprybJ¬WV÷edmonton-oil-kings¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷WSbVaq86-nce71VBl.png¬~AA÷zHyX68fL¬AD÷1583632800¬ADE÷1583632800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583642096¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷2ZLFY3aH¬WU÷calgary-hitmen¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬OA÷WjcecyUH-nce71VBl.png¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷EBlqHyUq¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷2¬OB÷C2UeZekC-YmKjDSA0.png¬~AA÷Op8GS9bi¬AD÷1583632800¬ADE÷1583632800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583642027¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷U5NJjT1J¬WU÷portland-winterhawks¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬OA÷dIxIDgne-G6MrFltl.png¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷8dMNkmHP¬WV÷victoria-royals¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷IcRF8VlC-dIaFNOk9.png¬~AA÷UsBOQmT3¬AD÷1583632800¬ADE÷1583632800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583641660¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷M32bqofg¬WU÷red-deer-rebels¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬OA÷bylwfzhT-MLjNcmBD.png¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷0f12r59a¬WV÷swift-current-broncos¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷dh1unB8k-CI9Giyad.png¬~AA÷jcw29nbT¬AD÷1583631000¬ADE÷1583631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583638909¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷KEvQnaql¬WU÷brandon-wheat-kings¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷rF0sgCiT-ChEP9g48.png¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷b5wUoJbf¬WV÷prince-albert-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷fRdSpf7k-hvrjfTP8.png¬~AA÷Q94XORcG¬AD÷1583631000¬ADE÷1583631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Ice¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583639438¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ICE¬AE÷Winnipeg Ice¬JA÷jqfFu3gI¬WU÷winnipeg-ice¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷2¬OA÷EcWQD8U0-p6WnDgXg.png¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷2JcJvN8O¬WV÷moose-jaw-warriors¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷8fP9eKVH-lGCT8DJE.png¬~AA÷8Y9SP7rA¬AD÷1583629200¬ADE÷1583629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583638899¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷UT56sPO5¬WU÷regina-pats¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷0WWPdxXH-4v1XNcpH.png¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷8K4AtqvC¬WV÷saskatoon-blades¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬OB÷Yq9EWGjC-nwRFAoPN.png¬~AA÷GGUK9AA2¬AD÷1583552100¬ADE÷1583552100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583560749¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷2g4bv8Vu¬WU÷everett-silvertips¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷1¬OA÷nDpibaUH-xGNvGUQs.png¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷Gd82wSpn¬WV÷tri-city-americans¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷2RHMlj7k-YmKjDSA0.png¬~AA÷f7TO8UP8¬AD÷1583550300¬ADE÷1583550300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583558341¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷lA6Ay6Fb¬WV÷seattle-thunderbirds¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷zmnoG1Qq-fcLnE8ef.png¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷AJ76xn0h¬WU÷kelowna-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬OA÷nBkXBxle-IPw5MWmE.png¬~AA÷G4GpFjUi¬AD÷1583550000¬ADE÷1583550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583559500¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷S2KCurxL¬WU÷kamloops-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬OA÷2kM49U96-IPw5MWmE.png¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷6gJGv2iR¬WV÷lethbridge-hurricanes¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷WY0aqoA6-G68NRf8m.png¬~AA÷UskgB8TG¬AD÷1583550000¬ADE÷1583550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583558331¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷8MunfsiE¬WU÷prince-george-cougars¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬OA÷n1fzVWCN-dGx9Lj3K.png¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷67bkg16K¬WV÷vancouver-giants¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷xQs1pRU0-z7yDKAIQ.png¬~AA÷rRnsEAqb¬AD÷1583548200¬ADE÷1583548200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583557654¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷CzdqzMar¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬OA÷ML5SztT0-rViJbTe7.png¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷Qw0mZuFl¬WV÷calgary-hitmen¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷WjcecyUH-nce71VBl.png¬~AA÷xEHtGWEo¬AD÷1583546400¬ADE÷1583546400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583554483¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷KxL8tOME¬WV÷swift-current-broncos¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷dh1unB8k-CI9Giyad.png¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷tnM4s478¬WU÷edmonton-oil-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷WSbVaq86-nce71VBl.png¬~AA÷xWIT7luF¬AD÷1583546400¬ADE÷1583546400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583555206¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷ULN7zQU4¬WU÷red-deer-rebels¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷bylwfzhT-MLjNcmBD.png¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷8CMBZqpB¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬OB÷C2UeZekC-YmKjDSA0.png¬~AA÷MHooDUb4¬AD÷1583542800¬ADE÷1583542800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583551186¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷K0aiYaUf¬WU÷moose-jaw-warriors¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷8fP9eKVH-lGCT8DJE.png¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷bibeXJq1¬WV÷winnipeg-ice¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷EcWQD8U0-p6WnDgXg.png¬~AA÷GvokClEA¬AD÷1583542800¬ADE÷1583542800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583551620¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷GSh0Wwa7¬WU÷prince-albert-raiders¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷fRdSpf7k-hvrjfTP8.png¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷fJi4VcED¬WV÷brandon-wheat-kings¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷rF0sgCiT-ChEP9g48.png¬~AA÷C6vbASrN¬AD÷1583542800¬ADE÷1583542800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583551792¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷lWmfhLLQ¬WU÷saskatoon-blades¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷Yq9EWGjC-nwRFAoPN.png¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷juzMmuUs¬WV÷regina-pats¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷0WWPdxXH-4v1XNcpH.png¬~
754
fixtures
0
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani WHL 2019/2020 rezultati v sekciji Hokej/Kanada. Stran WHL 2019/2020 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter WHL 2019/2020 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani WHL 2019/2020 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 100 hokejskih tekmovanj v več kot 15 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani WHL 2019/2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!
mockup