NFL 2019/2020 rezultati v živo, končni izidi, lestvice  

Ameriški nogomet ZDA

NFL
2019/2020
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷ZDA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷pf3FGLke¬ZD÷t¬ZE÷69gXStto¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/ameriski-nogomet/zda/nfl/¬ZX÷07ZDA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷Opl49ig3¬AD÷1576459200¬ADE÷1576459200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576470183¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷l6ltO7W5¬WU÷pittsburgh-steelers¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷SdmpNRoC¬WV÷buffalo-bills¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷nopqAOqE¬AD÷1576445100¬ADE÷1576445100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576456771¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷lt5kkpV4¬WU÷dallas-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷44¬BA÷7¬BC÷21¬BE÷3¬BG÷13¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷SW3gl4pB¬WV÷los-angeles-rams¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷Kvd1ou7D¬AD÷1576445100¬ADE÷1576445100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576456673¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷8UmhjQFb¬WV÷atlanta-falcons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷19¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷Uwkli60h¬WU÷san-francisco-49ers¬AG÷22¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷9¬AW÷1¬~AA÷tlccnLi7¬AD÷1576443900¬ADE÷1576443900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576454754¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷MDotgSVu¬WU÷arizona-cardinals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷zHkphnon¬WV÷cleveland-browns¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷Qyqm9raK¬AD÷1576443900¬ADE÷1576443900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Chargers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576454728¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷Mg3cmOaH¬WU÷los-angeles-chargers¬AG÷10¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷YVVQVeUq¬WV÷minnesota-vikings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷39¬BB÷6¬BD÷13¬BF÷6¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷bP7hm1x1¬AD÷1576443900¬ADE÷1576443900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576454888¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷IaLVYOpO¬WU÷oakland-raiders¬AG÷16¬BA÷10¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷djKZXr0U¬WV÷jacksonville-jaguars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷WE7DnUoj¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576444222¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷AiBgXB9J¬WU÷carolina-panthers¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷14¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷lrAcWVOP¬WV÷seattle-seahawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷13¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷C85tj3hr¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576444001¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷dCB7vTGn¬WU÷cincinnati-bengals¬AG÷13¬BA÷10¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷z3ABwmWh¬WV÷new-england-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷14¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷ja4pkN7l¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Lions¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576444586¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷UP9Fx7oa¬WU÷detroit-lions¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷SASIyR05¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬BB÷14¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷pM3llsNf¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576444686¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷lQGRZ4VH¬WV÷chicago-bears¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷10¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷AZHNzoGB¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷14¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷dbnC7VNF¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576443550¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷xSUzpkgP¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷6¬BC÷9¬BE÷8¬BG÷0¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷vyH2u91t¬WV÷denver-broncos¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷I7m88B89¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576444508¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷ALxkMo1I¬WU÷new-york-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷16¬BG÷13¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷OOtgL5GO¬WV÷miami-dolphins¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷CAp0AXwc¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576443974¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷2kjYPT1g¬WU÷tennessee-titans¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷ttkxPmHa¬WV÷houston-texans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷A56Hol1d¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576444386¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷6NdPRkXt¬WU÷washington-redskins¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷13¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷KQ0TQ9nm¬WV÷philadelphia-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷20¬AW÷1¬~AA÷2u39mAWq¬AD÷1576200000¬ADE÷1576200000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576210961¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷fqT698HC¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬BA÷13¬BC÷8¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷YZRA8SWI¬WV÷new-york-jets¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷0WGshjOS¬AD÷1575940500¬ADE÷1575940500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575952782¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷lnQbBUn0¬WU÷philadelphia-eagles¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷23¬AT÷17¬BI÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷0MT2Al26¬WV÷new-york-giants¬AZ÷0¬AH÷17¬AU÷17¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷17¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~~
288
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ZDA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷pf3FGLke¬ZD÷t¬ZE÷69gXStto¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/ameriski-nogomet/zda/nfl/¬ZX÷07ZDA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷80Yi82EQ¬AD÷1576545300¬ADE÷1576545300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷GfLVUFqj¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷foKZTZbd¬WV÷indianapolis-colts¬AL÷{"1":[{"TVI":197,"BU":"http:\/\/sportklub.si\/Spored ","BN":"SportKlub (Slovenija)"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷8EDQM1TJ¬AD÷1576951200¬ADE÷1576951200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷C0TF1EKR¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷lMKscYSr¬WV÷houston-texans¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷8OGvabyD¬AD÷1576963800¬ADE÷1576963800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷IJRa5dL2¬WU÷new-england-patriots¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷dAQ34Gz9¬WV÷buffalo-bills¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷69ZsbIjJ¬AD÷1576977300¬ADE÷1576977300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷jou73zjF¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷UyvB2f5L¬WV÷los-angeles-rams¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷n5CULLrQ¬AD÷1577037600¬ADE÷1577037600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷rqKodhrk¬WU÷atlanta-falcons¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷MZIkeCce¬WV÷jacksonville-jaguars¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷vc4dHuis¬AD÷1577037600¬ADE÷1577037600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷vBDffWC1¬WU÷cleveland-browns¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷I1CbgjS7¬WV÷baltimore-ravens¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Im30Ga6m¬AD÷1577037600¬ADE÷1577037600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷W40tIZ48¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷ru4pHgKE¬WV÷carolina-panthers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷0Ch5FJLg¬AD÷1577037600¬ADE÷1577037600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷Q3gkGDZK¬WU÷miami-dolphins¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷4fhgFXlR¬WV÷cincinnati-bengals¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷E1Hz0vM6¬AD÷1577037600¬ADE÷1577037600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷GEmHtDr2¬WV÷pittsburgh-steelers¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷2BqDsgTe¬WU÷new-york-jets¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zBIW0K60¬AD÷1577037600¬ADE÷1577037600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷Uco5qFbq¬WU÷tennessee-titans¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷8lp9rZDk¬WV÷new-orleans-saints¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷IZNR10if¬AD÷1577037600¬ADE÷1577037600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷AD4YlyyM¬WU÷washington-redskins¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷l43xlejS¬WV÷new-york-giants¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pMPJ3MMs¬AD÷1577048700¬ADE÷1577048700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷r1DHhJyc¬WU÷denver-broncos¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷MiCLiwi3¬WV÷detroit-lions¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷vqPN2txl¬AD÷1577048700¬ADE÷1577048700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷Gj5UkHLF¬WV÷oakland-raiders¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷4G1Qjc69¬WU÷los-angeles-chargers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷8xdDDcj6¬AD÷1577049900¬ADE÷1577049900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷I1YT8VRf¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷W4xY7ks1¬WV÷dallas-cowboys¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷EFd9Ewy0¬AD÷1577049900¬ADE÷1577049900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷dnpLAicr¬WU÷seattle-seahawks¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷zwqP9BCl¬WV÷arizona-cardinals¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷nTfHCH5C¬AD÷1577064000¬ADE÷1577064000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷QRyx79d7¬WU÷chicago-bears¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷4Izt6TBD¬WV÷kansas-city-chiefs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SvCEByLI¬AD÷1577150100¬ADE÷1577150100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷4AtHUClE¬WU÷minnesota-vikings¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷r1uLTW3K¬WV÷green-bay-packers¬AW÷1¬AN÷n¬~
34
Nastavitve opomnikov
Opomnike je blokiral brskalnik
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani NFL 2019/2020 rezultati v sekciji Ameriški nogomet/ZDA. Stran NFL 2019/2020 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter NFL 2019/2020 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani NFL 2019/2020 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 5000 športnih tekmovanj v več kot 30 športih po vsem svetu. Treba vam je le klikniti na izbrani šport na vrhu strani ali pa ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani NFL 2019/2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!