NFL 2019/2020 rezultati v živo, končni izidi, lestvice  

Ameriški nogomet ZDA

NFL
2019/2020
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷ZDA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷pf3FGLke¬ZD÷t¬ZE÷69gXStto¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/ameriski-nogomet/zda/nfl/¬ZX÷06ZDA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷Eqdy9TT2¬AD÷1568679300¬ADE÷1568679300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Jets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568690257¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷tEl87Nz5¬WU÷new-york-jets¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷K4mC6sjB¬WV÷cleveland-browns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷6¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷CvIhppi2¬AD÷1568593200¬ADE÷1568593200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568605025¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷bka383Lb¬WV÷philadelphia-eagles¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷6¬BH÷8¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷pnea9q6h¬WU÷atlanta-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷YmJloQyd¬AD÷1568579100¬ADE÷1568579100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568590311¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷CYdiB5yt¬WU÷denver-broncos¬AG÷14¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷11¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷jPeeAPjn¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷4EEpn6Mk¬AD÷1568579100¬ADE÷1568579100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568590455¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷biju4lUC¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷xrkq38qJ¬WV÷new-orleans-saints¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷QNFtmn7q¬AD÷1568577900¬ADE÷1568577900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568589497¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷6qYX5Aa0¬WU÷oakland-raiders¬AG÷10¬BA÷10¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷4Ujy5UE6¬WV÷kansas-city-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷2qirv9US¬AD÷1568566800¬ADE÷1568566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568578280¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷bcXJuEoe¬WV÷arizona-cardinals¬AH÷17¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷8¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷K6YFtfWl¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷6¬AW÷1¬~AA÷hEJ4eAa3¬AD÷1568566800¬ADE÷1568566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568577692¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷6NdcgXFf¬WU÷cincinnati-bengals¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷pEe1hiV0¬WV÷san-francisco-49ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷41¬BB÷14¬BD÷10¬BF÷10¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷YPz2fUE9¬AD÷1568566800¬ADE÷1568566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Lions¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568577447¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷QPCbiBp7¬WU÷detroit-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷13¬BA÷6¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷4GB2jVaD¬WV÷los-angeles-chargers¬AH÷10¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷CGZ5glUF¬AD÷1568566800¬ADE÷1568566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568578828¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷IJapFExE¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷WM3lEYiK¬WV÷minnesota-vikings¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷6¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷6wZ9h8qM¬AD÷1568566800¬ADE÷1568566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568577835¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷EoggDh7Q¬WU÷houston-texans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷13¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷GfuL8CFs¬WV÷jacksonville-jaguars¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷KtwEiSbS¬AD÷1568566800¬ADE÷1568566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Dolphins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568578325¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷pUqP7WUm¬WU÷miami-dolphins¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷OKrT6jpf¬WV÷new-england-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷43¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷10¬BH÷20¬AW÷1¬~AA÷ENK0djpc¬AD÷1568566800¬ADE÷1568566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568578415¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷bcgkegor¬WU÷new-york-giants¬AG÷14¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷C0cgfD0l¬WV÷buffalo-bills¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷0KWIX67d¬AD÷1568566800¬ADE÷1568566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568578579¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷EPHI0FNK¬WU÷pittsburgh-steelers¬AG÷26¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷13¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷hGGMaZxR¬WV÷seattle-seahawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷14¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷nHSEYnhj¬AD÷1568566800¬ADE÷1568566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568577933¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷6aEA2yg8¬WU÷tennessee-titans¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷10¬BG÷0¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷pjDE1e8E¬WV÷indianapolis-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷19¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷4hwAZSxp¬AD÷1568566800¬ADE÷1568566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568577375¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷hKWNvY01¬WU÷washington-redskins¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷4fzSwhG7¬WV÷dallas-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷Y9nvukFM¬AD÷1568334000¬ADE÷1568334000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568347882¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷0MiqnG8R¬WU÷carolina-panthers¬AG÷14¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷3¬BG÷2¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷2VwBszHr¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷fJmztVaG¬AD÷1568082000¬ADE÷1568082000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568092172¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷hdlylxvF¬WU÷oakland-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷6ahumdgL¬WV÷denver-broncos¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷CfbVtBpA¬AD÷1568070600¬ADE÷1568070600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568082268¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷AXbWlIO8¬WV÷houston-texans¬AH÷28¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷Wt0Skb92¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷14¬BG÷13¬AW÷1¬~
97
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ZDA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷pf3FGLke¬ZD÷t¬ZE÷69gXStto¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/ameriski-nogomet/zda/nfl/¬ZX÷06ZDA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷QJau8mq9¬AD÷1568938800¬ADE÷1568938800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷SUnG515H¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷6LoK4LKN¬WV÷tennessee-titans¬AL÷{"1":[{"TVI":197,"BU":"http:\/\/sportklub.si\/Spored ","BN":"SportKlub (Slovenija)"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Ktaq77bF¬AD÷1569171600¬ADE÷1569171600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷lpyP3uzU¬WU÷buffalo-bills¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷Q5Sjaaro¬WV÷cincinnati-bengals¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ncWzcNz8¬AD÷1569171600¬ADE÷1569171600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷MiYOYaZ3¬WU÷dallas-cowboys¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷0rXSXJlA¬WV÷miami-dolphins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷86XWc3L1¬AD÷1569171600¬ADE÷1569171600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷ERUGzM4i¬WU÷green-bay-packers¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷SUYKZuKc¬WV÷denver-broncos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QsrSbq6e¬AD÷1569171600¬ADE÷1569171600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷YViUCICp¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷CMjYBxSj¬WV÷atlanta-falcons¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷CvvOaPjk¬AD÷1569171600¬ADE÷1569171600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷2m1bIvkN¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷tv02Hb4T¬WV÷baltimore-ravens¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷IHvK05yq¬AD÷1569171600¬ADE÷1569171600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷8l8kK0KA¬WU÷minnesota-vikings¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷KOBgJKZG¬WV÷oakland-raiders¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷G8hh5oTR¬AD÷1569171600¬ADE÷1569171600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷zyAsMMkb¬WU÷new-england-patriots¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷ER8oLt54¬WV÷new-york-jets¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bXcm6RDL¬AD÷1569171600¬ADE÷1569171600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷v9GYNrLo¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷IaFxN2zh¬WV÷detroit-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v5YLKQSE¬AD÷1569182700¬ADE÷1569182700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷0I1XUHYS¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷xvgaQysp¬WV÷carolina-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0EZHL6D8¬AD÷1569182700¬ADE÷1569182700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷6e2TVcJM¬WV÷new-york-giants¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷S43PWw4G¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷SSkb1xSg¬AD÷1569183900¬ADE÷1569183900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷8OObowJ9¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷KbS2pcYF¬WV÷houston-texans¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷K2nj3bcs¬AD÷1569183900¬ADE÷1569183900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷K2r4Pedj¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷bgs8OFBd¬WV÷pittsburgh-steelers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Y5jf2ICm¬AD÷1569183900¬ADE÷1569183900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷QaZgnJ33¬WV÷new-orleans-saints¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷n9zjmalc¬WU÷seattle-seahawks¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6Jl20ds0¬AD÷1569198000¬ADE÷1569198000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷ELR6qHmM¬WU÷cleveland-browns¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷hCQAry3S¬WV÷los-angeles-rams¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ofq7aGd6¬AD÷1569284100¬ADE÷1569284100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷Y58wveBq¬WU÷washington-redskins¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷Cd7swFQk¬WV÷chicago-bears¬AW÷1¬AN÷y¬~
225
Nastavitve
Pojasnilo: Nahajate se na strani NFL 2019/2020 rezultati v sekciji Ameriški nogomet/ZDA. Stran NFL 2019/2020 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter NFL 2019/2020 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani NFL 2019/2020 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 5000 športnih tekmovanj v več kot 30 športih po vsem svetu. Treba vam je le klikniti na izbrani šport na vrhu strani ali pa ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani NFL 2019/2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!