NCAA 2019/2020 rezultati v živo, končni izidi, lestvice  

Ameriški nogomet ZDA

NCAA
2019/2020
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷ZDA: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷bJWrIdpO¬ZD÷p¬ZE÷IT0s0D9O¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/ameriski-nogomet/zda/ncaa/¬ZX÷07ZDA 003......0010000000001000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷Uu6Ij47H¬AD÷1576353600¬ADE÷1576353600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Navy¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1576365294¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAV¬AE÷Navy¬JA÷ruVzIx5O¬WU÷navy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷ARM¬AF÷Army¬JB÷drZvHdKU¬WV÷army¬AH÷7¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷WrFWydZD¬AD÷1575766800¬ADE÷1575766800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575780548¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OHI¬AF÷Ohio State¬JB÷b16Fe3Kd¬WV÷ohio-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷17¬BH÷10¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin¬JA÷rVVZnBGd¬WU÷wisconsin¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷0¬~AA÷UwylDCdD¬AD÷1575765000¬ADE÷1575765000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clemson¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575777825¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Clemson¬JA÷A3ISlXop¬WU÷clemson¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷62¬BA÷14¬BC÷17¬BE÷14¬BG÷17¬WN÷VIR¬AF÷Virginia¬JB÷4vXVmi1j¬WV÷virginia¬AH÷17¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷3¬~AA÷rgNP9lq2¬AD÷1575752400¬ADE÷1575752400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boise State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575765938¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOI¬AE÷Boise State¬JA÷SULqVoJt¬WU÷boise-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷3¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷0¬WN÷HAW¬AF÷Hawaii¬JB÷zeLmU5Yn¬WV÷hawaii¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬~AA÷lWXoYob1¬AD÷1575752400¬ADE÷1575752400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LSU¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575767611¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LSU¬AE÷LSU¬JA÷8A0BVh3K¬WU÷lsu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷37¬BA÷14¬BC÷3¬BE÷17¬BG÷3¬WN÷GEO¬AF÷Georgia¬JB÷Gz0FUCIQ¬WV÷georgia¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷7¬~AA÷I3XqEhs7¬AD÷1575750600¬ADE÷1575750600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575766021¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷EXWdfgOM¬WU÷memphis¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬BA÷10¬BC÷0¬BE÷10¬BG÷9¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷8fW0gDwT¬WV÷cincinnati¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷3¬~AA÷pjZyGECf¬AD÷1575743400¬ADE÷1575743400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Atlantic¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575756370¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Atlantic¬JA÷bsQtbyPc¬WU÷florida-atlantic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷49¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷UAB¬AF÷UAB¬JB÷SGUpcev4¬WV÷uab¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷WfwsZRre¬AD÷1575738000¬ADE÷1575738000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Appalachian State Mountaineers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575752479¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APP¬AE÷Appalachian State Mountaineers¬JA÷GGDP7kBD¬WU÷appalachian-state-mountaineers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬BA÷21¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana-Lafayette¬JB÷UJ17WYmE¬WV÷louisiana-lafayette¬AH÷38¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷14¬~AA÷SEvXGfcl¬AD÷1575738000¬ADE÷1575738000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575752520¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Michigan¬JA÷6mwezYWj¬WU÷central-michigan¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷MIA¬AF÷Miami (Oh)¬JB÷KjRxaH9i¬WV÷miami-oh¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷9¬~AA÷lOuTHzrr¬AD÷1575738000¬ADE÷1575738000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Oklahoma¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575751431¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma¬JA÷xYnPuf9T¬WU÷oklahoma¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷30¬AT÷23¬BI÷7¬BA÷10¬BC÷0¬BE÷10¬BG÷3¬WN÷BAY¬AF÷Baylor¬JB÷fDZjyEHp¬WV÷baylor¬AZ÷0¬AH÷23¬AU÷23¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷0¬BH÷10¬~AA÷dSHaZ2DF¬AD÷1575680400¬ADE÷1575680400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oregon¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575694005¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORE¬AE÷Oregon¬JA÷U7qHsGvH¬WU÷oregon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷37¬BA÷10¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷14¬WN÷UTA¬AF÷Utah¬JB÷bslLtzfN¬WV÷utah¬AH÷15¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷15¬BH÷0¬~AA÷SY2jZQ9C¬AD÷1575178200¬ADE÷1575178200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawaii¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575191157¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawaii¬JA÷j36QSXoR¬WU÷hawaii¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬BA÷10¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷14¬WN÷ARM¬AF÷Army¬JB÷dpqgOifr¬WV÷army¬AH÷31¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷14¬BH÷0¬~AA÷8nNAzy6n¬AD÷1575171000¬ADE÷1575171000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575182775¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose State¬JA÷G8IVyBOs¬WU÷san-jose-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷FRE¬AF÷Fresno State¬JB÷AVHZzVwl¬WV÷fresno-state¬AH÷16¬BB÷14¬BD÷2¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷xlj2qWlH¬AD÷1575171000¬ADE÷1575171000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UCLA¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575183903¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷California¬JB÷n9KPo793¬WV÷california¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷UCL¬AE÷UCLA¬JA÷vqLLnmfc¬WU÷ucla¬AG÷18¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷8¬BG÷0¬~AA÷bDesVKC9¬AD÷1575169200¬ADE÷1575169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575181305¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona State¬JA÷pQ90vAqm¬WU÷arizona-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷15¬BG÷3¬WN÷ARI¬AF÷Arizona¬JB÷vm94wUbg¬WV÷arizona¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬~AA÷W69symu0¬AD÷1575165600¬ADE÷1575165600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575177357¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIE¬AE÷San Diego State¬JA÷SUKV6jP7¬WU÷san-diego-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷3¬WN÷BYU¬AF÷Brigham Young¬JB÷4n4EVZ18¬WV÷brigham-young¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷pUJOsbdF¬AD÷1575162000¬ADE÷1575162000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575173211¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma State¬JA÷MVnQ3QCb¬WU÷oklahoma-state¬AG÷16¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma¬JB÷GhnU2pS4¬WV÷oklahoma¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷10¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷7¬~AA÷pj7Vwkes¬AD÷1575160200¬ADE÷1575160200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575173183¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida¬JA÷fJ1sTttA¬WU÷florida¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷7¬BC÷23¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷FLO¬AF÷Florida State¬JB÷Oh6oS0eG¬WV÷florida-state¬AH÷17¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷10¬BH÷0¬~AA÷U1BJYEza¬AD÷1575160200¬ADE÷1575160200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisiana-Lafayette¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575172948¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana-Monroe¬JB÷CfEjXnwD¬WV÷louisiana-monroe¬AH÷30¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷10¬BH÷6¬WM÷LOU¬AE÷Louisiana-Lafayette¬JA÷rL9nYSN6¬WU÷louisiana-lafayette¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷3¬~AA÷fP0cpCZA¬AD÷1575160200¬ADE÷1575160200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575171648¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah¬JA÷dKeyuyyi¬WU÷utah¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬BA÷0¬BC÷17¬BE÷14¬BG÷14¬WN÷COL¬AF÷Colorado¬JB÷0hMHmTvi¬WV÷colorado¬AH÷15¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷8¬~AA÷Mih8uNmq¬AD÷1575158400¬ADE÷1575158400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575170685¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston¬JA÷QZZxC3N8¬WU÷houston¬AG÷41¬BA÷14¬BC÷13¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷NAV¬AF÷Navy¬JB÷KdZtBNxF¬WV÷navy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷56¬BB÷21¬BD÷7¬BF÷14¬BH÷14¬~AA÷j7KKrvs9¬AD÷1575158400¬ADE÷1575158400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575170776¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas State¬JA÷Q3gH5nrn¬WU÷kansas-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷10¬WN÷IOW¬AF÷Iowa State¬JB÷8SrM46ch¬WV÷iowa-state¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷0¬~AA÷bgBZx9Am¬AD÷1575158400¬ADE÷1575158400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LSU¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575171118¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LSU¬AE÷LSU¬JA÷0ITEAYPr¬WU÷lsu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷50¬BA÷21¬BC÷10¬BE÷10¬BG÷9¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M¬JB÷rsJJ9huk¬WV÷texas-a-m¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷nDxO0XJi¬AD÷1575158400¬ADE÷1575158400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575170271¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina State¬JA÷v3q3aQw3¬WU÷north-carolina-state¬AG÷10¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina¬JB÷MRY7bpg9¬WV÷north-carolina¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷41¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷28¬BH÷7¬~AA÷r5FNXYk5¬AD÷1575154800¬ADE÷1575154800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Georgia Southern¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575165082¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GES¬AE÷Georgia Southern¬JA÷joDfW6hJ¬WU÷georgia-southern¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷GEO¬AF÷Georgia State Panthers¬JB÷hjiwejVJ¬WV÷georgia-state-panthers¬AH÷10¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬~
848
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ZDA: NCAA - Pokal¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷xAVnHGaU¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷148¬ZL÷/ameriski-nogomet/zda/ncaa/¬ZX÷07ZDA 003......0010000000001000NCAA - Pokal012 Pokal000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷CY6qXV36¬AD÷1576868400¬ADE÷1576868400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte¬JA÷2VEGRO3G¬WU÷charlotte¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo¬JB÷tMDKQrJM¬WV÷buffalo¬AN÷n¬~AA÷zB6l1ML0¬AD÷1576888200¬ADE÷1576888200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kent State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEN¬AE÷Kent State¬JA÷8fWovQjN¬WU÷kent-state¬WN÷UTA¬AF÷Utah State¬JB÷KUZkwp6T¬WV÷utah-state¬AN÷y¬~AA÷4pBh0ty7¬AD÷1576954800¬ADE÷1576954800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIE¬AE÷San Diego State¬JA÷xAMHY3Ep¬WU÷san-diego-state¬WN÷CEN¬AF÷Central Michigan¬JB÷G0LLXNTj¬WV÷central-michigan¬AN÷y¬~AA÷ryAda0jD¬AD÷1576956600¬ADE÷1576956600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia Southern¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GES¬AE÷Georgia Southern¬JA÷4GE3d76i¬WU÷georgia-southern¬WN÷LIB¬AF÷Liberty Flames¬JB÷r7D7eRLc¬WV÷liberty-flames¬AN÷y¬~AA÷ptluOqTD¬AD÷1576960200¬ADE÷1576960200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Atlantic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Atlantic¬JA÷xUCBfoy4¬WU÷florida-atlantic¬WN÷SOU¬AF÷Southern Methodist¬JB÷jXGFg5jA¬WV÷southern-methodist¬AN÷y¬~AA÷bqhqN3rK¬AD÷1576967400¬ADE÷1576967400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arkansas State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARK¬AE÷Arkansas State¬JA÷pfGJhP5G¬WU÷arkansas-state¬WN÷FLO¬AF÷Florida Internation.¬JB÷OpFNiqLM¬WV÷florida-internation¬AN÷y¬~AA÷h6imMNcQ¬AD÷1576974600¬ADE÷1576974600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington¬JA÷ILTQj3zT¬WU÷washington¬WN÷BOI¬AF÷Boise State¬JB÷KUFhnNrp¬WV÷boise-state¬AN÷n¬~AA÷fFwFHs6s¬AD÷1576980000¬ADE÷1576980000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UAB¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UAB¬AE÷UAB¬JA÷EiFdosbj¬WU÷uab¬WN÷APP¬AF÷Appalachian State Mountaineers¬JB÷SfJ0p1Dd¬WV÷appalachian-state-mountaineers¬AN÷n¬~AA÷zRfCG1Lm¬AD÷1577129400¬ADE÷1577129400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marshall¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CEN¬AF÷Central Florida¬JB÷Kl6n8453¬WV÷central-florida¬WM÷MAR¬AE÷Marshall¬JA÷tb7r9pjc¬WU÷marshall¬AN÷n¬~AA÷EHgGFLzf¬AD÷1577235600¬ADE÷1577235600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brigham Young¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYU¬AE÷Brigham Young¬JA÷lOAj7OK9¬WU÷brigham-young¬WN÷HAW¬AF÷Hawaii¬JB÷SE9f6rzG¬WV÷hawaii¬AN÷n¬~AA÷8vgKEuj0¬AD÷1577394000¬ADE÷1577394000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami (Fl)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami (Fl)¬JA÷My9b52kM¬WU÷miami-fl¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana Tech¬JB÷YBC24M4S¬WV÷louisiana-tech¬AN÷n¬~AA÷MscODa56¬AD÷1577408400¬ADE÷1577408400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastern Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh¬JB÷UsbYb0Sk¬WV÷pittsburgh¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Michigan¬JA÷jiaUatDq¬WU÷eastern-michigan¬AN÷n¬~AA÷46nTCJKC¬AD÷1577466000¬ADE÷1577466000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temple¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temple¬JA÷bH2xbKsd¬WU÷temple¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina¬JB÷x81tcvc2¬WV÷north-carolina¬AN÷n¬~AA÷rcoXBwzJ¬AD÷1577478000¬ADE÷1577478000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wake Forest¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wake Forest¬JA÷hvxM5W02¬WU÷wake-forest¬WN÷MIC¬AF÷Michigan State¬JB÷6stQ4jG8¬WV÷michigan-state¬AN÷n¬~
39
Nastavitve opomnikov
Opomnike je blokiral brskalnik
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani NCAA 2019/2020 rezultati v sekciji Ameriški nogomet/ZDA. Stran NCAA 2019/2020 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter NCAA 2019/2020 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani NCAA 2019/2020 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 5000 športnih tekmovanj v več kot 30 športih po vsem svetu. Treba vam je le klikniti na izbrani šport na vrhu strani ali pa ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani NCAA 2019/2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!