Nogomet »Izrael » Ligat ha'Al » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Ligat ha'Al - Skupina za obstanek¬ZEE÷rHJ2vy1B¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷bF6A2Erd¬ZD÷p¬ZE÷n3mBHMJG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_rHJ2vy1B¬ZJ÷73¬ZL÷/nogomet/izrael/ligat-ha-al/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0000000000004000Ligat ha'Al 033stanek000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷nP8SxGMj¬AD÷1494696600¬ADE÷1494696600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Yehuda¬ER÷Krog 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda¬WU÷bnei-yehuda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ASH¬AF÷Ashdod¬WV÷ashdod¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2XjF0JEc¬AD÷1494696600¬ADE÷1494696600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Ashkelon¬ER÷Krog 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷H. Ashkelon¬WU÷h-ashkelon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬WV÷shmona¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lUnB1aai¬AD÷1494696600¬ADE÷1494696600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Kfar Saba¬ER÷Krog 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAI¬AF÷Hapoel Haifa¬WV÷hapoel-haifa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba¬WU÷h-kfar-saba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷8Y9Owd7p¬AD÷1494696600¬ADE÷1494696600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Raanana¬ER÷Krog 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Raanana¬WU÷hapoel-raanana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HTA¬AF÷Hapoel Tel Aviv¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xjNdrxaT¬AD÷1494086400¬ADE÷1494086400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashdod¬ER÷Krog 32¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Raanana¬WV÷hapoel-raanana¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬WU÷ashdod¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷baOhqIqN¬AD÷1494086400¬ADE÷1494086400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Haifa¬ER÷Krog 32¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷Hapoel Haifa¬WU÷hapoel-haifa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YEH¬AF÷Bnei Yehuda¬WV÷bnei-yehuda¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2XUqovFA¬AD÷1494086400¬ADE÷1494086400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel Aviv¬ER÷Krog 32¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HTA¬AE÷Hapoel Tel Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ASH¬AF÷H. Ashkelon¬WV÷h-ashkelon¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GzZmpbUG¬AD÷1494086400¬ADE÷1494086400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shmona¬ER÷Krog 32¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHM¬AE÷Shmona¬WU÷shmona¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬WV÷h-kfar-saba¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~ZA÷IZRAEL: Ligat ha'Al - Ligaški play-off¬ZEE÷rHJ2vy1B¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷4h763fTk¬ZD÷p¬ZE÷n3mBHMJG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_rHJ2vy1B¬ZJ÷40¬ZL÷/nogomet/izrael/ligat-ha-al/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0000000000230000Ligat ha'Al 030ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷A9pix0w9¬AD÷1495301400¬ADE÷1495301400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Krog 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷Maccabi Haifa¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hYZeyKhF¬AD÷1495301400¬ADE÷1495301400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Krog 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MTA¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Jeruzalem¬WV÷beitar-jeruzalem¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6yv0zv8L¬AD÷1495296000¬ADE÷1495296000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Krog 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEE¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SAK¬AF÷Sakhnin¬WV÷sakhnin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷I1r6Edo2¬AD÷1494869400¬ADE÷1494869400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Jeruzalem¬ER÷Krog 35¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Jeruzalem¬WU÷beitar-jeruzalem¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEE¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WIomwtO2¬AD÷1494782100¬ADE÷1494782100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Petach Tikva¬ER÷Krog 35¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷M. Petach Tikva¬WU÷m-petach-tikva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷vBq2FxWe¬AD÷1494687600¬ADE÷1494687600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sakhnin¬ER÷Krog 35¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬WU÷sakhnin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HAI¬AF÷Maccabi Haifa¬WV÷maccabi-haifa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rqjgHb1q¬AD÷1494262800¬ADE÷1494262800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Krog 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEE¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Q33RLvgS¬AD÷1494177300¬ADE÷1494177300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Krog 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷Maccabi Haifa¬WU÷maccabi-haifa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dnfcGIGk¬AD÷1494091800¬ADE÷1494091800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sakhnin¬ER÷Krog 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬WU÷sakhnin¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Jeruzalem¬WV÷beitar-jeruzalem¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~
1
1496148942
240
fixtures
1
1496148942
0
Naložite si našo brezplačno aplikacijo!
 
Pojasnilo: Nahajate se na strani Ligat ha'Al 2016/2017 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Izrael. Ligat ha'Al 2016/2017 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Ligat ha'Al 2016/2017 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Ligat ha'Al 2016/2017 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Ligat ha'Al 2016/2017 poteka samodejno in v realnem času.