Nogomet »Izrael » Državni pokal » 2016/2017

Državni pokal
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Državni pokal¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷SW7vLOal¬ZD÷p¬ZE÷ryWVWM9G¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/izrael/drzavni-pokal/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0030000000153000Državni poka013 pokal000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷8dMgok5i¬AD÷1486580400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Petach Tikva¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷M. Petach Tikva¬WU÷m-petach-tikva¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷hlv7NoDp¬AD÷1486573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashdod¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷YEH¬AF÷Bnei Yehuda¬WV÷bnei-yehuda¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬WU÷ashdod¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷0hGwuErI¬AD÷1486573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Haifa¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷h-ramat-gan¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HAI¬AE÷Hapoel Haifa¬WU÷hapoel-haifa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷WvwBM5Sj¬AD÷1486494000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Jeruzalem¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬WV÷shmona¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Jeruzalem¬WU÷beitar-jeruzalem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷zDuQmzhc¬AD÷1485370500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ashdod¬ER÷1/8-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬WU÷ashdod¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon T.A.¬WV÷beitar-shimshon-t-a¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zyOCvWEq¬AD÷1485370500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Jeruzalem¬ER÷1/8-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Jeruzalem¬WU÷beitar-jeruzalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SAK¬AF÷Sakhnin¬WV÷sakhnin¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷bFWpqC6S¬AD÷1485363600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Ashkelon¬ER÷1/8-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷H. Ashkelon¬WU÷h-ashkelon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YEH¬AF÷Bnei Yehuda¬WV÷bnei-yehuda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OxxMlGxi¬AD÷1485363600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hapoel Raanana¬ER÷1/8-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Raanana¬WU÷hapoel-raanana¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8QwYoEM9¬AD÷1485284100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷1/8-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEE¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬WV÷shmona¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UZvUnf73¬AD÷1485277200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Haifa¬ER÷1/8-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷Hapoel Haifa¬WU÷hapoel-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel I. R. Lezion¬WV÷hapoel-i-r-lezion¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Q1YxoYyG¬AD÷1485277200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hapoel Jeruzalem¬ER÷1/8-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jeruzalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷h-ramat-gan¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4hXtphiM¬AD÷1485277200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel Aviv¬ER÷1/8-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HTA¬AE÷Hapoel Tel Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷QoSWJ839¬AD÷1483899300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel Aviv¬ER÷1/16-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HTA¬AE÷Hapoel Tel Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RAM¬AF÷I. Ramat HaSharon¬WV÷i-ramat-hasharon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WOSSKll3¬AD÷1483813800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Jeruzalem¬ER÷1/16-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬WV÷h-kfar-saba¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Jeruzalem¬WU÷beitar-jeruzalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷hYTOLUYd¬AD÷1483806600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷1/16-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬WU÷h-bnei-lod¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GGptcodd¬AD÷1483799400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷1/16-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷Maccabi Haifa¬WU÷maccabi-haifa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1487760339
42
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Državni pokal¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷SW7vLOal¬ZD÷p¬ZE÷ryWVWM9G¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/izrael/drzavni-pokal/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0030000000153000Državni poka013 pokal000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷tAK1qTZ3¬AD÷1488308100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Yehuda¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ASH¬AF÷Ashdod¬WV÷ashdod¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda¬WU÷bnei-yehuda¬AM÷2. krog. Rezultat prvega kroga: 4-1.¬AN÷n¬~AA÷nmLcp9Kc¬AD÷1488387600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬WU÷h-ramat-gan¬WN÷HAI¬AF÷Hapoel Haifa¬WV÷hapoel-haifa¬AM÷2. krog. Rezultat prvega kroga: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷fDO5rmkA¬AD÷1488391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shmona¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Jeruzalem¬WV÷beitar-jeruzalem¬WM÷SHM¬AE÷Shmona¬WU÷shmona¬AM÷2. krog. Rezultat prvega kroga: 0-2.¬AN÷n¬~AA÷xxEAs74G¬AD÷1488394800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬WV÷m-petach-tikva¬WM÷MTA¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AM÷2. krog. Rezultat prvega kroga: 1-0.¬AN÷n¬~
1
1487760339
4
Naložite si našo brezplačno aplikacijo!
 
Pojasnilo: Nahajate se na strani Državni pokal 2016/2017 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Izrael. Državni pokal 2016/2017 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Državni pokal 2016/2017 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Državni pokal 2016/2017 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Državni pokal 2016/2017 poteka samodejno in v realnem času.