Nogomet »Izrael » Pokal Toto » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Pokal Toto¬ZEE÷IaD8jZpU¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷CQ2FXCWr¬ZD÷p¬ZE÷0bLQvxGh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_IaD8jZpU¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/izrael/pokal-toto/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0040000000153000Pokal Toto 010l Toto000¬ZCC÷0¬~AA÷phMU53Qu¬AD÷1473784200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Kfar Saba¬ER÷Krog 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba¬WU÷h-kfar-saba¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷HAI¬AF÷Maccabi Haifa¬WV÷maccabi-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷t4HVSggs¬AD÷1471365900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Krog 5¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷Maccabi Haifa¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAI¬AF÷Hapoel Haifa¬WV÷hapoel-haifa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷f7LZRD8m¬AD÷1471364100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sakhnin¬ER÷Krog 5¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬WU÷sakhnin¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬WV÷h-kfar-saba¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xWAvRXNg¬AD÷1471283100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel Aviv¬ER÷Krog 5¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HTA¬AE÷Hapoel Tel Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GM9rQiw0¬AD÷1471282200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Raanana¬ER÷Krog 5¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Raanana¬WU÷hapoel-raanana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YEH¬AF÷Bnei Yehuda¬WV÷bnei-yehuda¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~ZA÷IZRAEL: Pokal Toto - Play-off¬ZEE÷IaD8jZpU¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷8dhtYWok¬ZD÷p¬ZE÷0bLQvxGh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_IaD8jZpU¬ZJ÷11¬ZL÷/nogomet/izrael/pokal-toto/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0040000000208000Pokal Toto -021ay-off000¬ZCC÷0¬~AA÷GtlEnDJU¬AD÷1480532400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shmona¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SHM¬AE÷Shmona¬WU÷shmona¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷2. krog. Rezultat prvega kroga: 2-3. Skupaj: 3-3. ¬AN÷n¬~AA÷rTk6lZlI¬AD÷1480527900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashdod¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷YEH¬AF÷Bnei Yehuda¬WV÷bnei-yehuda¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬WU÷ashdod¬AS÷0¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷2. krog. Rezultat prvega kroga: 3-2. Skupaj: 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷prX2kFZB¬AD÷1480525200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEE¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷HAI¬AF÷Maccabi Haifa¬WV÷maccabi-haifa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2. krog. Rezultat prvega kroga: 2-2. Skupaj: 4-3. ¬AN÷n¬~AA÷xjkAmg4O¬AD÷1480446000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Haifa¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷Hapoel Haifa¬WU÷hapoel-haifa¬AS÷0¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷HTA¬AF÷Hapoel Tel Aviv¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AM÷2. krog. Rezultat prvega kroga: 3-0. Skupaj: 5-2. ¬AN÷n¬~AA÷2JsbjeK5¬AD÷1477591200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬WV÷shmona¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷MTA¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷OSrfiy5a¬AD÷1477504800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel Aviv¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HTA¬AE÷Hapoel Tel Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAI¬AF÷Hapoel Haifa¬WV÷hapoel-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷fgvjhHkg¬AD÷1477418400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Yehuda¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda¬WU÷bnei-yehuda¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ASH¬AF÷Ashdod¬WV÷ashdod¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷G2ungczm¬AD÷1474567200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷Maccabi Haifa¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BEE¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~
1
1480846490
34
fixtures
1
1480846490
0
Naložite si našo brezplačno aplikacijo!
 
Pojasnilo: Nahajate se na strani Pokal Toto 2016/2017 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Izrael. Pokal Toto 2016/2017 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Pokal Toto 2016/2017 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Pokal Toto 2016/2017 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Pokal Toto 2016/2017 poteka samodejno in v realnem času.