ITF Gandia Moški rezultati v živo, lestvice, žreb

Tenis ITF Moški - Posamezno

ITF Gandia Moški
2019
Loading...
results
SA÷2¬~ZA÷ITF MOŠKI - POSAMEZNO: Gandia (Španija), pesek¬ZEE÷OSLwFN2I¬ZB÷3473162¬ZC÷vXrDfITr¬ZD÷p¬ZE÷4jEeStYq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷9002_OSLwFN2I¬ZJ÷5¬ZL÷/tenis/itf-moski-posamezno/gandia/¬ZX÷01511...000Gandia, pese013 pesek02000000Gandia (Špan016anija)¬ZHS÷5733¬ZCC÷0¬ZAF÷ITF Moški - Posamezno¬~AA÷v1SAR87F¬AD÷1563725400¬ADE÷1563725400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Correia J. (Bra)¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563732001¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Correia J. (Bra)¬JA÷nFmxPml5¬WU÷correia-jordan¬AG÷0¬BA÷1¬BC÷6¬DC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Pla Malfeito J. (Esp)¬JB÷Q5ntO73B¬WV÷pla-malfeito-jaume¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷7¬DD÷7¬~AA÷M3bwe2zE¬AD÷1563633600¬ADE÷1563633600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pla Malfeito J. (Esp)¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563641610¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Pla Malfeito J. (Esp)¬JA÷zFAUjNgR¬WU÷pla-malfeito-jaume¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷7¬DC÷7¬WN÷VIV¬AF÷Vives Marcos P. (Esp)¬JB÷tdmcns2r¬WV÷vives-marcos-pedro¬AH÷0¬BB÷4¬BD÷6¬DD÷3¬~AA÷fiiUvpo9¬AD÷1563631500¬ADE÷1563631500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaston H. (Fra)¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563635885¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAS¬AE÷Gaston H. (Fra)¬JA÷bgiajpXs¬WU÷gaston-hugo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COR¬AF÷Correia J. (Bra)¬JB÷Cde3k4nl¬WV÷correia-jordan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷4O348K9L¬AD÷1563556200¬ADE÷1563556200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanchez Jover C. (Esp)¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563569123¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Sanchez Jover C. (Esp)¬JA÷S60lhCDH¬WU÷sanchez-jover-carlos¬AG÷1¬BA÷7¬BC÷5¬BE÷4¬WN÷COR¬AF÷Correia J. (Bra)¬JB÷4WNHzprp¬WV÷correia-jordan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷5¬BD÷7¬BF÷6¬~AA÷r9FeAtu9¬AD÷1563545400¬ADE÷1563545400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaston H. (Fra)¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563555104¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAS¬AE÷Gaston H. (Fra)¬JA÷Qs4XefEh¬WU÷gaston-hugo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷5¬BC÷6¬BE÷6¬WN÷BAR¬AF÷Barroso Campos A. (Esp)¬JB÷xI7yeETb¬WV÷barroso-campos-alberto¬AH÷1¬BB÷7¬BD÷2¬BF÷4¬~AA÷llcPYGNQ¬AD÷1563545400¬ADE÷1563545400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vives Marcos P. (Esp)¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563549996¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIV¬AE÷Vives Marcos P. (Esp)¬JA÷Uy0pCRLm¬WU÷vives-marcos-pedro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷WIN¬AF÷Winter Lopez B. (Esp)¬JB÷ru4lBoyf¬WV÷winter-lopez-benjamin¬AH÷0¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷QX4090fF¬AD÷1563545100¬ADE÷1563545100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pla Malfeito J. (Esp)¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563553155¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Pla Malfeito J. (Esp)¬JA÷KtctfYr5¬WU÷pla-malfeito-jaume¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷4¬BC÷6¬BE÷6¬WN÷BER¬AF÷Bertola R. (Sui)¬JB÷bXepghbB¬WV÷bertola-remy¬AH÷1¬BB÷6¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷jXFw3VJt¬AD÷1563462900¬ADE÷1563462900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skatov T. (Kaz)¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563468993¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKA¬AE÷Skatov T. (Kaz)¬JA÷Crpanb6B¬WU÷skatov-timofej¬AG÷0¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷VIV¬AF÷Vives Marcos P. (Esp)¬JB÷jZr3oILH¬WV÷vives-marcos-pedro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷6NIk0T3a¬AD÷1563462000¬ADE÷1563462000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winter Lopez B. (Esp)¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563466920¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winter Lopez B. (Esp)¬JA÷IL6Q2Jjh¬WU÷winter-lopez-benjamin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷7¬DC÷7¬WN÷LLA¬AF÷Llamas Ruiz P. (Esp)¬JB÷dC5U1w6b¬WV÷llamas-ruiz-pablo¬AH÷0¬BB÷1¬BD÷6¬DD÷1¬~AA÷K68nxiJO¬AD÷1563458400¬ADE÷1563458400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaston H. (Fra)¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563461940¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGU¬AF÷Garcia A. (Esp)¬JB÷04fknUN3¬WV÷garcia-alejandro-2001¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷GAS¬AE÷Gaston H. (Fra)¬JA÷6seomA8c¬WU÷gaston-hugo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬~AA÷YFoPq8JI¬AD÷1563458400¬ADE÷1563458400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanchez Jover C. (Esp)¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563463984¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Mansilla Diez M. (Esp)¬JB÷ETmviMit¬WV÷mansilla-diez-mario¬AH÷0¬BB÷1¬BD÷4¬WM÷SKO¬AE÷Sanchez Jover C. (Esp)¬JA÷CK1Ce2qP¬WU÷sanchez-jover-carlos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬~AA÷vgnLpl4C¬AD÷1563458100¬ADE÷1563458100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alcaraz Ivorra A. (Esp)¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563462850¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALC¬AE÷Alcaraz Ivorra A. (Esp)¬JA÷pbezljQI¬WU÷alcaraz-ivorra-albert¬AG÷0¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷BAR¬AF÷Barroso Campos A. (Esp)¬JB÷OlfvmAuP¬WV÷barroso-campos-alberto¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷MJxKLtVq¬AD÷1563457800¬ADE÷1563457800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kotecha S. (Ken)¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563463402¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Kotecha S. (Ken)¬JA÷vaB33yPC¬WU÷kotecha-sheil¬AG÷0¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷BER¬AF÷Bertola R. (Sui)¬JB÷IkA72evJ¬WV÷bertola-remy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷hALp4SMk¬AD÷1563457800¬ADE÷1563457800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Martin Tiffon P. (Esp)¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563463038¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Martin Tiffon P. (Esp)¬JA÷p4Crgsek¬WU÷martin-tiffon-pol¬AG÷0¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷COR¬AF÷Correia J. (Bra)¬JB÷SS1mh1Ae¬WV÷correia-jordan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷zJS5FKQ0¬AD÷1563457800¬ADE÷1563457800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷8¬CX÷Pla Malfeito J. (Esp)¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563460320¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Pla Malfeito J. (Esp)¬JA÷2V3NW9NR¬WU÷pla-malfeito-jaume¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷6¬BC÷2¬WA÷0¬WN÷BEL¬AF÷Bellucci M. (Ita)¬JB÷4vjkSTVr¬WV÷bellucci-mattia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WB÷0¬~AA÷2XlX5ChJ¬AD÷1563384300¬ADE÷1563384300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ore J. A. (Usa)¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563395747¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORE¬AE÷Ore J. A. (Usa)¬JA÷nDfWbiun¬WU÷ore-junior-alexander¬AG÷1¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷5¬DC÷3¬WN÷COR¬AF÷Correia J. (Bra)¬JB÷tzfzbBfh¬WV÷correia-jordan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷5¬BD÷7¬BF÷7¬DD÷7¬~AA÷lONkOg8m¬AD÷1563382500¬ADE÷1563382500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Llamas Ruiz P. (Esp)¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563386707¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llamas Ruiz P. (Esp)¬JA÷6NQRmRWp¬WU÷llamas-ruiz-pablo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷7¬WN÷GOM¬AF÷Gomez A. (Col)¬JB÷fwK9CA9o¬WV÷gomez-alejandro¬AH÷0¬BB÷2¬BD÷5¬~AA÷OtjT6hwD¬AD÷1563379500¬ADE÷1563379500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oliver Moratalla V. (Esp)¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563384791¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Oliver Moratalla V. (Esp)¬JA÷8nPLvlfU¬WU÷oliver-moratalla-vicente¬AG÷0¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷MAN¬AF÷Mansilla Diez M. (Esp)¬JB÷Y9jSaXPu¬WV÷mansilla-diez-mario¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷IuXJTFpQ¬AD÷1563379500¬ADE÷1563379500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Planelles Ripoll G. (Esp)¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563387938¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Planelles Ripoll G. (Esp)¬JA÷Ghnme9vB¬WU÷planelles-ripoll-gerard¬AG÷1¬BA÷4¬BC÷6¬BE÷0¬WN÷BEL¬AF÷Bellucci M. (Ita)¬JB÷AFoifTgH¬WV÷bellucci-mattia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷4¬BF÷6¬~AA÷UJjP7YN6¬AD÷1563372600¬ADE÷1563372600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barroso Campos A. (Esp)¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563383809¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barroso Campos A. (Esp)¬JA÷zLBEtAPH¬WU÷barroso-campos-alberto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷4¬BC÷6¬BE÷6¬WN÷ČEP¬AF÷Čepelev A. (Rus)¬JB÷UeQHuUvO¬WV÷cepelev-andrej¬AH÷1¬BB÷6¬BD÷4¬BF÷4¬~AA÷zLJoPZhs¬AD÷1563372600¬ADE÷1563372600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bertola R. (Sui)¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563383030¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Bertola R. (Sui)¬JA÷Mkkegm9N¬WU÷bertola-remy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷5¬BC÷7¬BE÷6¬DC÷7¬WN÷EYS¬AF÷Eysseric J. (Fra)¬JB÷4Ev0h7OT¬WV÷eysseric-jonathan¬AH÷1¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷2¬DD÷4¬~AA÷vkYFUeVJ¬AD÷1563372600¬ADE÷1563372600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pla Malfeito J. (Esp)¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563378467¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Pla Malfeito J. (Esp)¬JA÷KQhvcV9b¬WU÷pla-malfeito-jaume¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷MAR¬AF÷Marti Pujolras A. (Esp)¬JB÷x2mqdkP4¬WV÷marti-pujolras-alex¬AH÷0¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷lG3Jq96q¬AD÷1563372600¬ADE÷1563372600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skatov T. (Kaz)¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563385105¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKA¬AE÷Skatov T. (Kaz)¬JA÷CI03MPBK¬WU÷skatov-timofej¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷5¬BC÷6¬BE÷6¬WN÷RAF¬AF÷Lopez Morillo I. (Esp)¬JB÷j9a7LqRQ¬WV÷lopez-morillo-imanol¬AH÷1¬BB÷7¬BD÷4¬BF÷4¬~AA÷S62NrTLk¬AD÷1563372600¬ADE÷1563372600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vives Marcos P. (Esp)¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563376561¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIV¬AE÷Vives Marcos P. (Esp)¬JA÷djxzH3Zs¬WU÷vives-marcos-pedro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷EKI¬AF÷Martinez Arjona S. (Esp)¬JB÷AgtvGNll¬WV÷martinez-arjona-samuel¬AH÷0¬BB÷2¬BD÷1¬~
31
fixtures
0
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani ITF Gandia Moški rezultati v sekciji Tenis/ITF Moški - Posamezno. Za turnir ITF Gandia Moški vam FlashScore.si ponuja spremljanje rezultatov v živo, končne in vmesne izide, ITF Gandia Moški žreb in ITF Moški - Posamezno lestvico. Poleg strani ITF Gandia Moški rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 2000 teniških turnirjev v več kot 70 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati turnir, ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani ITF Gandia Moški poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!