NRL 2019 rezultati v živo, končni izidi

Rugby League Avstralija

NRL
2019
Loading...
results
SA÷19¬~ZA÷AVSTRALIJA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avstralija¬ZC÷AqqUiJ38¬ZD÷t¬ZE÷6HRK2sR1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/avstralija/nrl/¬ZX÷14Avstralija 010ralija0010000000005000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avstralija¬~AA÷2XvGa2l5¬AD÷1567922700¬ADE÷1567922700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Krog 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567929590¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷nohNWAyL¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬BA÷18¬BC÷36¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷0ldRVUjR¬WV÷newcastle-knights¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷6¬AW÷1¬~AA÷8AuC0rZb¬AD÷1567915200¬ADE÷1567915200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷Krog 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567922191¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷EXgFYW68¬WU÷wests-tigers¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla-Sutherland Sharks¬JB÷hOhJXjME¬WV÷cronulla-sutherland-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷25¬BB÷6¬BD÷19¬AW÷1¬~AA÷f7y81OJh¬AD÷1567848900¬ADE÷1567848900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷Krog 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567855624¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷zkkzBTE1¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷16¬BA÷6¬BC÷10¬WN÷GEO¬AF÷St. George Illawarra Dragons¬JB÷EulvAmU7¬WV÷st-george-illawarra-dragons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷6¬BD÷18¬AW÷1¬~AA÷Crn3244n¬AD÷1567841400¬ADE÷1567841400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷Krog 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567848205¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷SOoSCkpk¬WU÷canterbury-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷12¬BC÷18¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷tSkWB9ae¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷14¬BB÷10¬BD÷4¬AW÷1¬~AA÷Yima3pkt¬AD÷1567832400¬ADE÷1567832400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Krog 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567839269¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷p0dNDVUr¬WV÷new-zealand-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷12¬BD÷12¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷riAeIBMR¬WU÷canberra-raiders¬AG÷20¬BA÷16¬BC÷4¬AW÷1¬~AA÷dIdfr1JU¬AD÷1567763700¬ADE÷1567763700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Krog 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567770432¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷zR6mKXiF¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷12¬BC÷12¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷EH5iJi7L¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷16¬BB÷4¬BD÷12¬AW÷1¬~AA÷IRcjqs4O¬AD÷1567756800¬ADE÷1567756800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Krog 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567763834¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷fHbuMgN2¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷14¬BC÷18¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷h2HrLDx9¬WV÷manly-sea-eagles¬AH÷16¬BB÷2¬BD÷14¬AW÷1¬~AA÷z38opNlI¬AD÷1567677000¬ADE÷1567677000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷Krog 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567684447¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷tEAccAp2¬WV÷sydney-roosters¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷2NBgbjVe¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬BA÷2¬BC÷14¬AW÷1¬~AA÷Ma4so3ZB¬AD÷1567317900¬ADE÷1567317900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George Illawarra Dragons¬ER÷Krog 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567325138¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George Illawarra Dragons¬JA÷6eIp0C0q¬WU÷st-george-illawarra-dragons¬AG÷14¬BA÷8¬BC÷6¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷pnHlaWFk¬WV÷wests-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬BB÷12¬BD÷30¬AW÷1¬~AA÷Sx5wnqK5¬AD÷1567310400¬ADE÷1567310400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cronulla-Sutherland Sharks¬ER÷Krog 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567318527¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla-Sutherland Sharks¬JA÷zDRE5YxM¬WU÷cronulla-sutherland-sharks¬AZ÷0¬AG÷14¬AT÷14¬BA÷12¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷lGVI4hhS¬WV÷canberra-raiders¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷15¬AU÷14¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷1¬AW÷1¬~ZA÷AVSTRALIJA: NRL - Play-off¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avstralija¬ZC÷lzrYjwJE¬ZD÷t¬ZE÷6HRK2sR1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/avstralija/nrl/¬ZX÷14Avstralija 010ralija0010000000006000NRL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avstralija¬~AA÷YgMUKXlk¬AD÷1568527500¬ADE÷1568527500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568534039¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷SWq91HPa¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷58¬BA÷24¬BC÷34¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷MgqD0yu6¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷pUPYJi4e¬AD÷1568454600¬ADE÷1568454600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568461178¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷zcmHaefC¬WU÷manly-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬BA÷18¬BC÷10¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla-Sutherland Sharks¬JB÷ILxMbF9I¬WV÷cronulla-sutherland-sharks¬AH÷16¬BB÷4¬BD÷12¬AW÷1¬~AA÷vXMQLDZr¬AD÷1568446800¬ADE÷1568446800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568454035¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷MJE83wem¬WU÷melbourne-storm¬AG÷10¬BA÷2¬BC÷8¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷lto52cAg¬WV÷canberra-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AW÷1¬~AA÷ShFwJBJ1¬AD÷1568368200¬ADE÷1568368200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568374816¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷fo0ksmvo¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷26¬BC÷4¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷r1gX5WGo¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬~
197
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AVSTRALIJA: NRL - Play-off¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avstralija¬ZC÷lzrYjwJE¬ZD÷t¬ZE÷6HRK2sR1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/avstralija/nrl/¬ZX÷14Avstralija 010ralija0010000000006000NRL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avstralija¬~AA÷OpjUC9Kr¬AD÷1568973000¬ADE÷1568973000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷ERxJfvBF¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷djSNgbQL¬WV÷manly-sea-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C8N0UyjG¬AD÷1569059400¬ADE÷1569059400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷61ZAd0t3¬WU÷melbourne-storm¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷0OYEeKe9¬WV÷parramatta-eels¬AW÷1¬AN÷n¬~
2
Nastavitve
Pojasnilo: Nahajate se na strani NRL 2019 rezultati v sekciji Rugby League/Avstralija. Stran NRL 2019 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter NRL 2019 podrobnosti tekem. Poleg strani NRL 2019 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 5000 tekmovanj v več kot 30 športih po vsem svetu. Treba vam je le klikniti izbrani šport v meniju zgoraj ali ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani NRL 2019 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!