Romunski pokal ženske 2019/2020 rezultati v živo, končni izidi, lestvice  

Rokomet Romunija

Romunski pokal ženske
2019/2020
Loading...
results
SA÷7¬~ZA÷ROMUNIJA: Romunski pokal ženske¬ZEE÷EoYVn0QP¬ZB÷157¬ZY÷Romunija¬ZC÷tWyc3GE9¬ZD÷p¬ZE÷UJ00wOMJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_EoYVn0QP¬ZJ÷2¬ZL÷/rokomet/romunija/romunski-pokal-zenske/¬ZX÷04Romunija 008munija0070000000001000Romunski pok021ženske000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romunija¬~AA÷nD4jMzJI¬AD÷1572177600¬ADE÷1572177600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mioveni Ž¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIO¬AE÷Mioveni Ž¬JA÷AevstcJi¬WU÷mioveni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷42¬BA÷20¬BC÷22¬WN÷SER¬AF÷SSP Bucuresti Ž¬JB÷4IwouHYc¬WV÷ssp-bucuresti¬AH÷20¬BB÷10¬BD÷10¬~AA÷Q33fLfYO¬AD÷1572175800¬ADE÷1572175800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oradea Ž¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIR¬AE÷Oradea Ž¬JA÷r9xkvyl4¬WU÷oradea¬AG÷15¬BA÷8¬BC÷7¬WN÷RES¬AF÷Resita Ž¬JB÷Crsgwe3A¬WV÷resita¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷22¬BB÷9¬BD÷13¬~AA÷S8swpvBP¬AD÷1572170400¬ADE÷1572170400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Piatra Neamt Ž¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIA¬AE÷Piatra Neamt Ž¬JA÷jZucxFIG¬WU÷piatra-neamt¬AG÷18¬BA÷8¬BC÷10¬WN÷STI¬AF÷Stiinta Bukarešta Ž¬JB÷pdu1yZXM¬WV÷stiinta-bukaresta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷24¬BB÷11¬BD÷13¬~
3
fixtures
SA÷7¬~ZA÷ROMUNIJA: Romunski pokal ženske¬ZEE÷EoYVn0QP¬ZB÷157¬ZY÷Romunija¬ZC÷tWyc3GE9¬ZD÷p¬ZE÷UJ00wOMJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_EoYVn0QP¬ZJ÷2¬ZL÷/rokomet/romunija/romunski-pokal-zenske/¬ZX÷04Romunija 008munija0070000000001000Romunski pok021ženske000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romunija¬~AA÷hniUHzpN¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bacau Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAC¬AE÷Bacau Ž¬JA÷EauIzB0e¬WU÷stiinta-bacau¬WN÷SZE¬AF÷Szekelyudvarhelyi Ž¬JB÷8MvMZUF1¬WV÷szekelyudvarhelyi¬AN÷n¬~AA÷WxjYGfaT¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Ploiesti Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷CSM Ploiesti Ž¬JA÷nDwQYlV7¬WU÷csm-ploiesti¬WN÷UNI¬AF÷Unirea Slobozia Ž¬JB÷EJR7cY78¬WV÷hcm-slobozia¬AN÷n¬~AA÷Cd73WZbG¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Roman Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RES¬AF÷Resita Ž¬JB÷2qzTks6a¬WV÷resita¬WM÷CSM¬AE÷CSM Roman Ž¬JA÷8MzPjNjg¬WU÷csm-roman¬AN÷n¬~AA÷MVdwQXyp¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Slatina Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷CSM Slatina Ž¬JA÷MRknoJKU¬WU÷csm-slatina¬WN÷CAL¬AF÷Calarasi Ž¬JB÷0GDkjBHu¬WV÷calarasi¬AN÷n¬~AA÷2Lt4BYMj¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chisineu-Cris Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chisineu-Cris Ž¬JA÷0zUJfWiR¬WU÷chisineu-cris¬WN÷BAI¬AF÷Baia Mare Ž¬JB÷IFGojj0r¬WV÷baia-mare¬AN÷n¬~AA÷jsJfYeU3¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Constanta Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Constanta Ž¬JA÷ATL5oSED¬WU÷constanta¬WN÷CLU¬AF÷Cluj Ž¬JB÷OW9mABiE¬WV÷cluj¬AN÷n¬~AA÷lIx0CE7p¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Danubius Galati Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSU¬AE÷Danubius Galati Ž¬JA÷hAQBdhNE¬WU÷csu-danubius-galati¬WN÷RAP¬AF÷Rapid Bukarešta Ž¬JB÷nXPFeCxL¬WV÷rapid-bukaresta¬AN÷n¬~AA÷UXHbXFqA¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Bucuresti Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Bucuresti Ž¬JA÷0dXGhqMt¬WU÷dinamo-bucuresti¬WN÷HAS¬AF÷Targovište Ž¬JB÷UVyLi3ym¬WV÷targoviste¬AN÷n¬~AA÷IcjnOB6d¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunarea Braila Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunarea Braila Ž¬JA÷nXF1m91b¬WU÷dunarea-braila¬WN÷ZAL¬AF÷Zalau Ž¬JB÷G6K5nTG4¬WV÷zalau¬AN÷n¬~AA÷KMABUDTS¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Timisoara Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAD¬AE÷FC Timisoara Ž¬JA÷l0xumujI¬WU÷timisoara¬WN÷BIS¬AF÷Bistrita Ž¬JB÷ryirna5O¬WV÷cs-gloria-bistrita¬AN÷n¬~AA÷rHJjZyFc¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magura Cisnadiei Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RMV¬AF÷Ramnicu Valcea Ž¬JB÷bgI1n8a7¬WV÷ramnicu-valcea¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadiei Ž¬JA÷4WIcmlp1¬WU÷magura-cisnadiei¬AN÷n¬~AA÷v7irPiij¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marta Baia Mare Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marta Baia Mare Ž¬JA÷EJHgkVWo¬WU÷marta-baia-mare¬WN÷CSM¬AF÷CSM Bukarešta Ž¬JB÷8tHclknh¬WV÷csm-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷dKcLJdFA¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mioveni Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIO¬AE÷Mioveni Ž¬JA÷ziovrg8L¬WU÷mioveni¬WN÷HAS¬AF÷Targu Mures Ž¬JB÷4QkrsDNR¬WV÷targu-mures¬AN÷n¬~AA÷QaB7VgEM¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spartac Bucuresti Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartac Bucuresti Ž¬JA÷GnvXl1L5¬WU÷spartac-bucuresti¬WN÷BUZ¬AF÷Buzau Ž¬JB÷A9wylLzC¬WV÷buzau¬AN÷n¬~AA÷zBdPIGUG¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stiinta Bukarešta Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stiinta Bukarešta Ž¬JA÷6ZyAxXVr¬WU÷stiinta-bukaresta¬WN÷COR¬AF÷Brašov Ž¬JB÷0dyEyiok¬WV÷brasov¬AN÷n¬~AA÷4QKnzIai¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Targu Jiu Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Targu Jiu Ž¬JA÷d6FkkAFl¬WU÷targu-jiu¬WN÷SCM¬AF÷Craiova Ž¬JB÷QuKglUUf¬WV÷craiova¬AN÷n¬~
16
Nastavitve opomnikov
Opomnike je blokiral brskalnik
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani Romunski pokal ženske 2019/2020 rezultati v sekciji Rokomet/Romunija. Stran Romunski pokal ženske 2019/2020 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter Romunski pokal ženske 2019/2020 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani Romunski pokal ženske 2019/2020 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 100 rokometnih tekmovanj v več kot 15 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani Romunski pokal ženske 2019/2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!