Evropski pokal 2020/2021 rezultati v živo, končni izidi, lestvice  

oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Rokomet Evropa

Evropski pokal
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷7¬~ZA÷EVROPA: Evropski pokal¬ZEE÷Uk8sPDxe¬ZB÷6¬ZY÷Evropa¬ZC÷8vNNd86T¬ZD÷p¬ZE÷tvhyZbQl¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_Uk8sPDxe¬ZJ÷2¬ZL÷/rokomet/evropa/evropski-pokal/¬ZX÷04Evropa 006Evropa0070000000001000Evropski pok014 pokal000¬ZCC÷0¬ZAF÷Evropa¬~AA÷lSXO94Zs¬AD÷1605369600¬ADE÷1605369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Afturelding (Ice)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNG¬AE÷Afturelding (Ice)¬JA÷I30DKdRA¬WU÷afturelding¬WN÷GRA¬AF÷Granitas Kaunas (Ltu)¬JB÷dfaHJGtH¬WV÷granitas-kaunas¬AN÷n¬~AA÷4fdhFQBK¬AD÷1605369600¬ADE÷1605369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BK-46 (Fin)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BK4¬AE÷BK-46 (Fin)¬JA÷xQbcOvSo¬WU÷bk-46-karis¬WN÷HC¬AF÷HC Tallinn (Est)¬JB÷GGc1Nbsh¬WV÷hc-tallinn¬AN÷n¬~AA÷nJ932SAH¬AD÷1605369600¬ADE÷1605369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bosna Visoko (Bih)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RK¬AE÷Bosna Visoko (Bih)¬JA÷tSrRFDvj¬WU÷bosna-visoko¬WN÷KH¬AF÷Kh Besa Famgas (Kos)¬JB÷fVnVEXgd¬WV÷kh-besa-famgas¬AN÷n¬~AA÷8CMylTeO¬AD÷1605369600¬ADE÷1605369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Bukarešta (Rou)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MRK¬AF÷MRK Sloga (Bih)¬JB÷Ysc4Bbm4¬WV÷mrk-sloga¬WM÷CSM¬AE÷CSM Bukarešta (Rou)¬JA÷fib0CvYc¬WU÷csm-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷SzjJdcvd¬AD÷1605369600¬ADE÷1605369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cocks (Fin)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COC¬AE÷Cocks (Fin)¬JA÷vJY4pPqs¬WU÷cocks¬WN÷DRA¬AF÷Dragunas Klaipeda (Ltu)¬JB÷hMx9qqam¬WV÷dragunas-klaipeda¬AN÷n¬~AA÷W8dAbJ9q¬AD÷1605369600¬ADE÷1605369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Diomidis Argous (Gre)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANT¬AF÷Antalyaspor (Tur)¬JB÷tQNkvlN7¬WV÷antalyaspor¬WM÷DIO¬AE÷Diomidis Argous (Gre)¬JA÷2ZOouU71¬WU÷diomidis-argous¬AN÷n¬~AA÷by2o8Wtt¬AD÷1605369600¬ADE÷1605369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dobeles Tenax (Lat)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOB¬AE÷Dobeles Tenax (Lat)¬JA÷0W9F8dXM¬WU÷dobeles-tenax¬WN÷HIF¬AF÷HIFK (Fin)¬JB÷EZDJ7GnT¬WV÷hifk¬AN÷n¬~AA÷dUhpHns8¬AD÷1605369600¬ADE÷1605369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gorenje (Slo)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gorenje (Slo)¬JA÷t4Gu6cCH¬WU÷gorenje-velenje¬WN÷LAR¬AF÷Siena (Ita)¬JB÷hvKq5HRN¬WV÷siena¬AN÷n¬~AA÷jiGf4lt5¬AD÷1605369600¬ADE÷1605369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karvina (Cze)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karvina (Cze)¬JA÷xWgmNenG¬WU÷karvina¬WN÷FER¬AF÷SC Ferlach/T. (Aut)¬JB÷GMhiMF1M¬WV÷sc-ferlach-t¬AN÷n¬~AA÷vBHV51H9¬AD÷1605369600¬ADE÷1605369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nove Veseli (Cze)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Nove Veseli (Cze)¬JA÷b5EhjfG2¬WU÷nove-veseli¬WN÷ANO¬AF÷Anorthosis Famagusta (Cyp)¬JB÷djXekEV8¬WV÷anorthosis-famagusta¬AN÷n¬~AA÷Krh4K0W2¬AD÷1605369600¬ADE÷1605369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Odessa (Ukr)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ODE¬AE÷Odessa (Ukr)¬JA÷f9uLtsq6¬WU÷odessa¬WN÷GRA¬AF÷Gračanica (Bih)¬JB÷YavPu1bC¬WV÷gracanica¬AN÷n¬~AA÷hIyypKfj¬AD÷1605369600¬ADE÷1605369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Priština (Kos)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Priština (Kos)¬JA÷fkZKye19¬WU÷prishtina¬WN÷DOB¬AF÷Dobrudža (Bul)¬JB÷YuYOzFGF¬WV÷dobrudja¬AN÷n¬~AA÷YDEN7Nnc¬AD÷1605369600¬ADE÷1605369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pölva Serviti (Est)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Pölva Serviti (Est)¬JA÷boObUCgq¬WU÷polva-serviti¬WN÷KOL¬AF÷Kolstad (Nor)¬JB÷xxN2TW8k¬WV÷kolstad¬AN÷n¬~AA÷tbtDIv1F¬AD÷1605369600¬ADE÷1605369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spor Toto (Tur)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷5HO¬AE÷Spor Toto (Tur)¬JA÷h0VE2O5P¬WU÷spor-toto¬WN÷ŽEL¬AF÷Železničar (Srb)¬JB÷f9HtbrEt¬WV÷zeleznicar¬AN÷n¬~AA÷lOqLGIVR¬AD÷1605369600¬ADE÷1605369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tiraspol (Mda)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PGU¬AE÷Tiraspol (Mda)¬JA÷ddKhetba¬WU÷tiraspol¬WN÷SAR¬AF÷Saratov (Rus)¬JB÷AaOdf0D5¬WV÷saratov¬AN÷n¬~AA÷xS0k7jdn¬AD÷1605369600¬ADE÷1605369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ystads IF (Swe)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YST¬AE÷Ystads IF (Swe)¬JA÷bLhXQwmi¬WU÷ystads-if¬WN÷SVI¬AF÷Sviesa (Ltu)¬JB÷xCiyQc2c¬WV÷sviesa¬AN÷n¬~AA÷88QiBdgk¬AD÷1605369600¬ADE÷1605369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zubri (Cze)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷St. Gallen (Sui)¬JB÷GvzCjICU¬WV÷st-gallen¬WM÷ZUB¬AE÷Zubri (Cze)¬JA÷xly8ibcO¬WU÷zubri¬AN÷n¬~AA÷zwBv4unM¬AD÷1605889800¬ADE÷1605889800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parnassos Strovolou (Cyp)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parnassos Strovolou (Cyp)¬JA÷bwz8nCFR¬WU÷parnassos-strovolou¬WN÷SAS¬AF÷Sassari (Ita)¬JB÷0nMZsWNr¬WV÷sassari¬AN÷n¬~AA÷tMOa9zO1¬AD÷1605893400¬ADE÷1605893400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Wien (Aut)¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Wien (Aut)¬JA÷0QEP9uDh¬WU÷west-wien¬WN÷CAS¬AF÷Cassano (Ita)¬JB÷vHDT8aSb¬WV÷cassano¬AN÷n¬~
38
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani Evropski pokal 2020/2021 rezultati v sekciji Rokomet/Evropa. Stran Evropski pokal 2020/2021 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter Evropski pokal 2020/2021 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani Evropski pokal 2020/2021 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 100 rokometnih tekmovanj v več kot 15 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani Evropski pokal 2020/2021 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!