BBL 2019/2020 rezultati v živo, končni izidi, lestvice

Košarka Velika Britanija

BBL
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷VELIKA BRITANIJA: BBL¬ZEE÷4UagCA6s¬ZB÷197¬ZY÷Velika Britanija¬ZC÷SnpYyzFE¬ZD÷p¬ZE÷KzEPTpvt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷197_4UagCA6s¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/velika-britanija/bbl/¬ZX÷02Velika Brita016tanija0220000000001000BBL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Velika Britanija¬~AA÷p4MmJTl6¬AD÷1575824400¬ADE÷1575824400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Giants¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575830771¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Giants¬JA÷rZxzrGrd¬WU÷manchester-giants¬AG÷69¬BA÷16¬BC÷23¬BE÷8¬BG÷22¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬JB÷MPyvszb2¬WV÷cheshire-phoenix¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷19¬BH÷20¬~AA÷IsjiK9Za¬AD÷1575820800¬ADE÷1575820800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575826782¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷A7PSqxEq¬WU÷london-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷88¬BA÷29¬BC÷17¬BE÷23¬BG÷19¬WN÷VER¬AF÷Glasgow Rocks¬JB÷lbOWrdTk¬WV÷glasgow-rocks¬AH÷72¬BB÷17¬BD÷12¬BF÷20¬BH÷23¬~AA÷OfLiIm4C¬AD÷1575817200¬ADE÷1575817200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plymouth Raiders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575823802¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬JB÷v16OlnH8¬WV÷newcastle-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷110¬BB÷30¬BD÷27¬BF÷28¬BH÷25¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷Qc2KkS12¬WU÷plymouth-raiders¬AG÷103¬BA÷18¬BC÷16¬BE÷37¬BG÷32¬~AA÷viimLkKg¬AD÷1575745200¬ADE÷1575745200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575751921¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Surrey United¬JA÷jNrdkbjM¬WU÷surrey-scorchers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷93¬BA÷20¬BC÷18¬BE÷25¬BG÷30¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷4Qn0lI5S¬WV÷bristol-flyers¬AH÷87¬BB÷21¬BD÷28¬BF÷15¬BH÷23¬~AA÷ngC8SXRJ¬AD÷1575660600¬ADE÷1575660600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575666348¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬JA÷xGnLmoFH¬WU÷bristol-flyers¬AG÷71¬BA÷16¬BC÷20¬BE÷12¬BG÷23¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷EuAlWIqp¬WV÷sheffield-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷85¬BB÷28¬BD÷12¬BF÷27¬BH÷18¬~AA÷QqBCRisQ¬AD÷1575660600¬ADE÷1575660600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575666479¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬JA÷d4agVxaj¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷97¬BA÷26¬BC÷28¬BE÷18¬BG÷25¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬JB÷8v3cUdEd¬WV÷plymouth-raiders¬AH÷79¬BB÷24¬BD÷18¬BF÷24¬BH÷13¬~AA÷WQmuNBks¬AD÷1575660600¬ADE÷1575660600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575666632¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬JA÷Msiugtic¬WU÷worcester-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷93¬BA÷19¬BC÷28¬BE÷27¬BG÷19¬WN÷GUI¬AF÷Surrey United¬JB÷0Ykqh063¬WV÷surrey-scorchers¬AH÷75¬BB÷9¬BD÷15¬BF÷25¬BH÷26¬~
7
fixtures
SA÷3¬~ZA÷VELIKA BRITANIJA: BBL¬ZEE÷4UagCA6s¬ZB÷197¬ZY÷Velika Britanija¬ZC÷SnpYyzFE¬ZD÷p¬ZE÷KzEPTpvt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷197_4UagCA6s¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/velika-britanija/bbl/¬ZX÷02Velika Brita016tanija0220000000001000BBL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Velika Britanija¬~AA÷IHKeH7JI¬AD÷1576351800¬ADE÷1576351800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬JA÷YN5Sm6WE¬WU÷bristol-flyers¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷CE4WnQoL¬WV÷worcester-wolves¬AN÷n¬~AA÷zZlAzVJt¬AD÷1576422000¬ADE÷1576422000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plymouth Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷KKwGv2g1¬WU÷plymouth-raiders¬WN÷LON¬AF÷London City Royals¬JB÷bBxKwM87¬WV÷london-city-royals¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Glej \u0161port v \u017eivo na bet365! Ponudba prenosov je vezana na tr\u017ei\u0161\u010de. Potrebuje\u0161 le odprt ra\u010dun z nekaj sredstvi ali pa s sklenjeno stavo v zadnjih 24 urah. BeGambleAware.org. 18+"}]}¬AN÷n¬~AA÷YP2ruBBP¬AD÷1576429200¬ADE÷1576429200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Giants¬JA÷QLp7tOOl¬WU÷manchester-giants¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬JB÷xdlBurve¬WV÷london-lions¬AN÷n¬~AA÷WKOaGRYO¬AD÷1576431000¬ADE÷1576431000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cheshire Phoenix¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷Ukaynp1R¬WU÷cheshire-phoenix¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷Wbo3s49r¬WV÷leicester-riders¬AN÷n¬~AA÷48gEZlZn¬AD÷1576697400¬ADE÷1576697400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷nRV125o8¬WU÷london-lions¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷QHU51P0E¬WV÷bristol-flyers¬AN÷n¬~AA÷xboRWnJ5¬AD÷1576868400¬ADE÷1576868400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Surrey United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬JB÷xIPohLN0¬WV÷cheshire-phoenix¬WM÷GUI¬AE÷Surrey United¬JA÷bRQsg18f¬WU÷surrey-scorchers¬AN÷n¬~AA÷rahIY8lg¬AD÷1576870200¬ADE÷1576870200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leicester Riders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬JA÷8tKA0qGK¬WU÷leicester-riders¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷MqOEa3VQ¬WV÷bristol-flyers¬AN÷n¬~AA÷QNsNXS3a¬AD÷1576870200¬ADE÷1576870200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷vPAteNwr¬WU÷newcastle-eagles¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Giants¬JB÷IF9pfsgl¬WV÷manchester-giants¬AN÷n¬~AA÷WKpVV6YB¬AD÷1576870200¬ADE÷1576870200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worcester Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬JA÷WvPkiuw7¬WU÷worcester-wolves¬WN÷VER¬AF÷Glasgow Rocks¬JB÷prTgjahD¬WV÷glasgow-rocks¬AN÷n¬~AA÷QL23DbIp¬AD÷1577030400¬ADE÷1577030400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷dMdC8t8s¬WV÷sheffield-sharks¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷fDApDMaQ¬WU÷london-lions¬AN÷n¬~AA÷ABqZUQmI¬AD÷1577034000¬ADE÷1577034000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Glasgow Rocks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬JA÷nm7xFrVD¬WU÷glasgow-rocks¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬JB÷Qw6tE2pK¬WV÷cheshire-phoenix¬AN÷n¬~AA÷4C17CIXj¬AD÷1577475000¬ADE÷1577475000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leicester Riders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬JA÷vonH70Nm¬WU÷leicester-riders¬WN÷VER¬AF÷Glasgow Rocks¬JB÷xW4K6Kxf¬WV÷glasgow-rocks¬AN÷n¬~AA÷IFkky2Ai¬AD÷1577475000¬ADE÷1577475000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷Wh4O5vh0¬WU÷newcastle-eagles¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷Aq3S4b76¬WV÷sheffield-sharks¬AN÷n¬~AA÷WIggzMPc¬AD÷1577475000¬ADE÷1577475000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worcester Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬JA÷SKcX3IMC¬WU÷worcester-wolves¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬JB÷6Bdy3xxJ¬WV÷london-lions¬AN÷n¬~
124
Nastavitve opomnikov
Opomnike je blokiral brskalnik
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani BBL 2019/2020 rezultati v sekciji Košarka/Velika Britanija. Stran BBL 2019/2020 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter BBL 2019/2020 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani BBL 2019/2020 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 150 košarkarskih tekmovanj v več kot 30 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani BBL 2019/2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!