Klubske prijateljske 2021 rezultati v živo, končni izidi, lestvice

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+
Klubske prijateljske
2021
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SVET: Klubske prijateljske¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Svet¬ZC÷f7YDC62B¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/svet/klubske-prijateljske/¬OAJ÷OpHTvx9j-OjzNl98P.png¬ZX÷02Svet 004......0030000000001000Klubske prij020eljske000¬ZCC÷0¬ZAF÷Svet¬~AA÷8IyYa5pT¬AD÷1616436000¬ADE÷1616436000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olympiakos (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1616442154¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Aris (Gre)¬JB÷67R1iIej¬WV÷aris¬GRB÷0¬AH÷67¬BB÷24¬BD÷18¬BF÷12¬BH÷13¬OB÷pAD7GxXH-h2GGTI3a.png¬WM÷OLY¬AE÷Olympiakos (Gre)¬JA÷xYMchbtp¬WU÷olympiacos-piraeus-bc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷97¬BA÷26¬BC÷23¬BE÷29¬BG÷19¬OA÷p6ftzEPq-Gls4cOiA.png¬~AA÷tto53hWi¬AD÷1615221900¬ADE÷1615221900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al-Rifaa (Bah)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1615228079¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALM¬AF÷Al Manama (Bah)¬JB÷4K0r26FI¬WV÷al-manama¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷87¬BB÷19¬BD÷19¬BF÷20¬BH÷29¬OB÷4lJB1D5k-WzbxCI9Q.png¬WM÷ASO¬AE÷Al-Rifaa (Bah)¬JA÷zodv3n0C¬WU÷al-riffa¬GRA÷0¬AG÷77¬BA÷20¬BC÷13¬BE÷18¬BG÷26¬OA÷A1PLJ9iT-O87Gl6n9.png¬~AA÷Sxs14YGo¬AD÷1615213800¬ADE÷1615213800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al-Hala (Bah)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1615219634¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ISS¬AF÷ISSA Town (Bah)¬JB÷dfcz4Sp6¬WV÷issa-town¬GRB÷0¬AH÷74¬BB÷17¬BD÷13¬BF÷23¬BH÷21¬OB÷lKj99YjC-rik4u2tJ.png¬WM÷HAL¬AE÷Al-Hala (Bah)¬JA÷2XcW48Va¬WU÷al-hala¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷107¬BA÷27¬BC÷28¬BE÷30¬BG÷22¬OA÷l0isNF86-OnINZjmO.png¬~AA÷EZhJukvo¬AD÷1615049100¬ADE÷1615049100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nuwaidrad (Bah)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1615053962¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAH¬AF÷Bahrain Club (Bah)¬JB÷lUgS5lGg¬WV÷bahrain-club¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷95¬BB÷25¬BD÷24¬BF÷23¬BH÷23¬OB÷hEP8xAQq-Czq86dXm.png¬WM÷NUW¬AE÷Nuwaidrad (Bah)¬JA÷f7fO6U0m¬WU÷nuwaidrad¬GRA÷0¬AG÷55¬BA÷16¬BC÷13¬BE÷11¬BG÷15¬OA÷8naoQL96-AkVghQBd.png¬~AA÷CQ6ipVVT¬AD÷1615041000¬ADE÷1615041000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sitra Club (Bah)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1615041481¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAM¬AF÷Samaheej (Bah)¬JB÷GGeK7Aos¬WV÷samaheej¬GRB÷0¬AH÷62¬BB÷14¬BD÷16¬BF÷13¬BH÷19¬OB÷ngUXBjSq-fwinMXIO.png¬WM÷SIT¬AE÷Sitra Club (Bah)¬JA÷AHXjPxHE¬WU÷sitra-club¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷69¬BA÷12¬BC÷19¬BE÷16¬BG÷22¬OA÷lW7JrsRq-KALOvPAs.png¬~AA÷8Wp3ETWm¬AD÷1613757600¬ADE÷1613757600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Caceres (Esp)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613763695¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAC¬AE÷Caceres (Esp)¬JA÷YRthmgrQ¬WU÷caceres¬GRA÷0¬AG÷70¬BA÷21¬BC÷20¬BE÷15¬BG÷14¬OA÷roKTUw86-nL7kfyu3.png¬WN÷REA¬AF÷Real Betis (Esp)¬JB÷4ATJrDjs¬WV÷real-betis-energia-plus¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷72¬BB÷20¬BD÷16¬BF÷23¬BH÷13¬OB÷vmx6ysCN-YcqmPV4d.png¬~AA÷MXHtlVCq¬AD÷1611236700¬ADE÷1611236700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Tbilisi (Geo)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611241563¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MGZ¬AF÷Mgzavrebi Tbilisi (Geo)¬JB÷Spxmj7e6¬WV÷mgzavrebi-tbilisi¬GRB÷0¬AH÷78¬BB÷28¬BD÷13¬BF÷17¬BH÷20¬OB÷EshvZrjC-46a40Nfr.png¬WM÷DIT¬AE÷Dinamo Tbilisi (Geo)¬JA÷YNxqimt0¬WU÷dinamo-tbilisi¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷87¬BA÷22¬BC÷25¬BE÷18¬BG÷22¬OA÷h2dC7XWH-rZR5Qplh.png¬~AA÷GjuEhB4S¬AD÷1611228600¬ADE÷1611228600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tbilisi State (Geo)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611234579¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLI¬AF÷Olimpi Tbilisi (Geo)¬JB÷fXwuhTQg¬WV÷olimpi-tbilisi¬GRB÷0¬AH÷88¬BB÷34¬BD÷18¬BF÷21¬BH÷15¬OB÷rsx3ewCN-j3PfqSHE.png¬WM÷TBI¬AE÷Tbilisi State (Geo)¬JA÷QcZzg9Bm¬WU÷tbilisi-state¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷96¬BA÷31¬BC÷30¬BE÷22¬BG÷13¬OA÷UyXBsiVH-656GBtiD.png¬~AA÷2myAgikM¬AD÷1611220500¬ADE÷1611220500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tskhum-Apkhazeti (Geo)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611226624¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAC¬AF÷Cactus Tbilisi (Geo)¬JB÷n7zXgkds¬WV÷cactus-tbilisi¬GRB÷0¬AH÷66¬BB÷21¬BD÷14¬BF÷16¬BH÷15¬OB÷UFUE9MlC-bojZIAGE.png¬WM÷TSK¬AE÷Tskhum-Apkhazeti (Geo)¬JA÷URm5bVmQ¬WU÷tskhum-apkhazeti¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷69¬BA÷15¬BC÷19¬BE÷12¬BG÷23¬OA÷CbmAWzCN-jNi55fKl.png¬~AA÷reMV4jII¬AD÷1611212400¬ADE÷1611212400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rustavi (Geo)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611218301¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIT¬AF÷Titebi (Geo)¬JB÷6ZBzJqI3¬WV÷titebi¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷84¬BB÷27¬BD÷19¬BF÷20¬BH÷18¬OB÷l825Dtme-Ctf2PQZm.png¬WM÷ENE¬AE÷Rustavi (Geo)¬JA÷CbcXJP2c¬WU÷rustavi¬GRA÷0¬AG÷69¬BA÷14¬BC÷11¬BE÷17¬BG÷27¬OA÷fTCqrBVH-EamsHloR.png¬~AA÷Ie1F3eI7¬AD÷1610179200¬ADE÷1610179200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cairns Taipans (Aus)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610185973¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAI¬AE÷Cairns Taipans (Aus)¬JA÷APkbwFK7¬WU÷cairns-taipans¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷96¬BA÷26¬BC÷15¬BE÷27¬BG÷28¬OA÷fNGr7j6k-YP14bgeQ.png¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide 36ers (Aus)¬JB÷OSwt2bc8¬WV÷adelaide-36ers¬GRB÷0¬AH÷88¬BB÷22¬BD÷18¬BF÷26¬BH÷22¬OB÷p4aDyJBN-4YwdTP5o.png¬~AA÷dbnoULS6¬AD÷1609783200¬ADE÷1609783200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olympiakos (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609790668¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEG¬AF÷Mega Soccerbet (Srb)¬JB÷raZgg6ud¬WV÷mega-soccerbet¬GRB÷0¬AH÷75¬BB÷16¬BD÷29¬BF÷18¬BH÷12¬OB÷MPhSmWQq-G0JloDUj.png¬WM÷OLY¬AE÷Olympiakos (Gre)¬JA÷lxzjfnQk¬WU÷olympiacos-piraeus-bc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷78¬BA÷15¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷20¬OA÷p6ftzEPq-Gls4cOiA.png¬~
12
fixtures
0
Oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Temno ozadje
Oglas
Oglas
Pojasnilo: Nahajate se na strani Klubske prijateljske 2021 rezultati v sekciji Košarka/Svet. Stran Klubske prijateljske 2021 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter Klubske prijateljske 2021 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani Klubske prijateljske 2021 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 150 košarkarskih tekmovanj v več kot 30 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani Klubske prijateljske 2021 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!
mockup