Izraelski pokal 2019/2020 rezultati v živo, končni izidi, lestvice

Košarka Izrael

Izraelski pokal
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Izraelski pokal¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷noMDDdCE¬ZD÷p¬ZE÷AwUaaZjG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/izrael/izraelski-pokal/¬ZX÷02Izrael 006Izrael0010000000001000Izraelski po015 pokal000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷AP48R8FU¬AD÷1571243400¬ADE÷1571243400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Hevel Modiin¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Hevel Modiin¬JA÷SERl6cgi¬WU÷hapoel-hevel-modiin¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷65Qh5H8c¬WV÷ironi-nes-ziona¬AN÷n¬~AA÷4S10TUpI¬AD÷1571758800¬ADE÷1571758800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷4OYXmGwN¬WU÷ramat-hasharon¬WN÷ELI¬AF÷Elitzur Yavne¬JB÷IRxxmzgT¬WV÷elitzur-yavne¬AN÷n¬~AA÷bk14Sl0O¬AD÷1571759100¬ADE÷1571759100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬JA÷z7P3rf1p¬WU÷bnei-herzliya¬WN÷RAA¬AF÷Raanana¬JB÷EcO7sEGj¬WV÷h-irony-raanana¬AN÷n¬~AA÷zmWEnhot¬AD÷1571760000¬ADE÷1571760000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elitzur Ashkelon¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Ashkelon¬JA÷0SPd4yO3¬WU÷elitzur-ashkelon¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷EVT03ewA¬WV÷gilboa-galil¬AN÷n¬~AA÷4SNVrAp5¬AD÷1571760300¬ADE÷1571760300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elitzor Netania¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELI¬AE÷Elitzor Netania¬JA÷xS9UIzwc¬WU÷elitzor-netania¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷GI8YHfh3¬WV÷ironi-nahariya¬AN÷n¬~AA÷M3YQqjVb¬AD÷1571760600¬ADE÷1571760600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Hod Hasharon¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷OOLnfi0d¬WV÷maccabi-haifa¬WM÷MAN¬AE÷Maccabi Hod Hasharon¬JA÷ClIreXpj¬WU÷maccabi-hod-hasharon¬AN÷n¬~AA÷WfsuuSqU¬AD÷1571760900¬ADE÷1571760900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Ramat Gan¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Ramat Gan¬JA÷z50O7AUe¬WU÷hapoel-ramat-gan¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Haifa¬JB÷EeaS6Uq2¬WV÷hapoel-haifa¬AN÷n¬~AA÷EwVIoC0n¬AD÷1571760900¬ADE÷1571760900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Kiryat Motzkin¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Motzkin¬JA÷8hT42FhG¬WU÷maccabi-kiryat-motzkin¬WN÷GAL¬AF÷Galil Elyon¬JB÷nqS81Z7M¬WV÷galil-elyon¬AN÷n¬~AA÷Qy3dUAVB¬AD÷1571932800¬ADE÷1571932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Afula¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFU¬AE÷H. Afula¬JA÷WAzQkx9A¬WU÷h-afula¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷A1ZTldOG¬WV÷hapoel-eilat¬AN÷n¬~AA÷rDZMpWFh¬AD÷1571932800¬ADE÷1571932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Kiryat Ata¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Kiryat Ata¬JA÷GIWC0gNS¬WU÷ironi-kiryat-ata¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷IRIvdDVq¬WV÷maccabi-ashdod¬AN÷n¬~~
10
Nastavitve
Pojasnilo: Nahajate se na strani Izraelski pokal 2019/2020 rezultati v sekciji Košarka/Izrael. Stran Izraelski pokal 2019/2020 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter Izraelski pokal 2019/2020 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani Izraelski pokal 2019/2020 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 150 košarkarskih tekmovanj v več kot 30 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani Izraelski pokal 2019/2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!