Odbojka »Evropa » CEV Cup » 2016/2017

results
SA÷12¬~ZA÷EVROPA: CEV Cup¬ZEE÷CS0fFFd8¬ZB÷6¬ZY÷Evropa¬ZC÷AJTys59J¬ZD÷p¬ZE÷d8sktYDU¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_CS0fFFd8¬ZJ÷2¬ZL÷/odbojka/evropa/cev-cup/¬ZX÷05Evropa 006Evropa0080000000153000CEV Cup 007EV Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷8d81mMNo¬AD÷1481040000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Hapoel Kfar Saba¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Kfar Saba¬WU÷hapoel-kfar-saba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷KHA¬AF÷Harkov¬WV÷kharkiv¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~~
12
1480985254
1
fixtures
SA÷12¬~ZA÷EVROPA: CEV Cup¬ZEE÷CS0fFFd8¬ZB÷6¬ZY÷Evropa¬ZC÷AJTys59J¬ZD÷p¬ZE÷d8sktYDU¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_CS0fFFd8¬ZJ÷2¬ZL÷/odbojka/evropa/cev-cup/¬ZX÷05Evropa 006Evropa0080000000153000CEV Cup 007EV Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷2sQuWKhB¬AD÷1481029200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Loimu¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOI¬AE÷Loimu¬WU÷loimu¬WN÷BUD¬AF÷Budvanska Rivijera Budva¬WV÷budvanska-rivijera-budva¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷z9wmUbNN¬AD÷1481050800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tours¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOU¬AE÷Tours¬WU÷tours¬WN÷CAL¬AF÷Calcit Kamnik¬WV÷calcit-kamnik¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷fBZKzqvt¬AD÷1481126400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stiinta Baia Mare¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Matte Asher¬WV÷hapoel-mate-asher¬WM÷STI¬AE÷Stiinta Baia Mare¬WU÷stiinta-baia-mare¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷KKRCSonJ¬AD÷1481128200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hurrikaani¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUR¬AE÷Hurrikaani¬WU÷hurrikaani¬WN÷DOB¬AF÷Dobrudža¬WV÷dobrudja¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷fgKJOxoo¬AD÷1481128200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Levski Sofija¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEV¬AE÷Levski Sofija¬WU÷levski-sofia¬WN÷BIJ¬AF÷Bijelo Polje¬WV÷bijelo-polje¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷dIvqVv8H¬AD÷1481130000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barkom¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barkom¬WU÷barkom¬WN÷VOJ¬AF÷Vojvodina¬WV÷vojvodina¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷Y1YOZ2gn¬AD÷1481130000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karlovarsko¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAR¬AE÷Karlovarsko¬WU÷karlovarsko¬WN÷TAL¬AF÷Talin¬WV÷tallinn¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷SOXSYM8h¬AD÷1481133600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mladost Brčko¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MLB¬AE÷Mladost Brčko¬WU÷mladost-brcko¬WN÷PEJ¬AF÷Peja¬WV÷peja¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷tUS8TRWC¬AD÷1481139000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Precura Antwerpen¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRE¬AE÷Precura Antwerpen¬WU÷precura-antwerpen¬WN÷MLA¬AF÷Mladost Kaštel Lukšić¬WV÷mladost-kastel-luksic¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷dIQmaJMc¬AD÷1481214600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷VaLePa¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷VaLePa¬WU÷valepa¬WN÷NIS¬AF÷Niš¬WV÷nis¬AM÷2. krog.¬AN÷n¬~AA÷tSyXXtOb¬AD÷1481216400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Novi Pazar¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Novi Pazar¬WU÷novi-pazar¬WN÷NIC¬AF÷Omonia¬WV÷nicosia¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷OjRyX0w5¬AD÷1481216400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piacenza¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIA¬AE÷Piacenza¬WU÷piacenza¬WN÷MIN¬AF÷Stroitel Minsk¬WV÷stroitel-minsk¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷ARiVtx7T¬AD÷1482246000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stroitel Minsk¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Stroitel Minsk¬WU÷stroitel-minsk¬WN÷PIA¬AF÷Piacenza¬WV÷piacenza¬AM÷2. krog.¬AN÷n¬~AA÷2JqcxdFp¬AD÷1482253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Budvanska Rivijera Budva¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LOI¬AF÷Loimu¬WV÷loimu¬WM÷BUD¬AE÷Budvanska Rivijera Budva¬WU÷budvanska-rivijera-budva¬AM÷2. krog.¬AN÷n¬~AA÷rF0EpK74¬AD÷1482253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Matte Asher¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Matte Asher¬WU÷hapoel-mate-asher¬WN÷STI¬AF÷Stiinta Baia Mare¬WV÷stiinta-baia-mare¬AM÷2. krog.¬AN÷n¬~AA÷WzgRsIiN¬AD÷1482253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Omonia¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Omonia¬WU÷nicosia¬WN÷NOV¬AF÷Novi Pazar¬WV÷novi-pazar¬AM÷2. krog.¬AN÷n¬~AA÷lC3MrbxH¬AD÷1482253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peja¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEJ¬AE÷Peja¬WU÷peja¬WN÷MLB¬AF÷Mladost Brčko¬WV÷mladost-brcko¬AM÷2. krog.¬AN÷n¬~AA÷rFMq0a7i¬AD÷1482256800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calcit Kamnik¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calcit Kamnik¬WU÷calcit-kamnik¬WN÷TOU¬AF÷Tours¬WV÷tours¬AM÷2. krog.¬AN÷n¬~~
12
1480985254
24
Naložite si našo brezplačno aplikacijo!
 
Pojasnilo: Nahajate se na strani CEV Cup 2016/2017 rezultati v sekciji Odbojka/Evropa. Stran CEV Cup 2016/2017 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter CEV Cup 2016/2017 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani CEV Cup 2016/2017 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 200 odbojkarskih tekmovanj v mnogih državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir). Posodabljanje izidov na strani CEV Cup 2016/2017 poteka samodejno in v realnem času.