Nogomet »Zambija » Superliga » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷ZAMBIJA: Superliga¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Zambija¬ZC÷OvVufDXt¬ZD÷s¬ZE÷lvEn0xYk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/zambija/superliga/¬ZX÷00Zambija 007ambija0000000000153000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬~AA÷p0bXdism¬AD÷1480510800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kabwe¬ER÷Krog 32¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe¬WU÷kabwe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POW¬AF÷Power Dynamos¬WV÷power-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hSzZwIJA¬AD÷1480510800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zanaco¬ER÷Krog 27¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬WV÷lumwana-radiants¬AH÷0¬WM÷ZAN¬AE÷Zanaco¬WU÷zanaco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷YoUk4aFP¬AD÷1480510800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zesco Utd (Zam)¬ER÷Krog 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NEA¬AF÷NAPSA Stars¬WV÷napsa-stars¬AH÷0¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd (Zam)¬WU÷zesco-utd-zam¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷K2fGje3G¬AD÷1479906000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NAPSA Stars¬ER÷Krog 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEA¬AE÷NAPSA Stars¬WU÷napsa-stars¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco¬WV÷zanaco¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷AqJrT05h¬AD÷1479906000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zesco Utd (Zam)¬ER÷Krog 26¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd (Zam)¬WU÷zesco-utd-zam¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KAB¬AF÷Kabwe¬WV÷kabwe¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷A75S6SAB¬AD÷1479646800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mufulira¬ER÷Krog 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUF¬AE÷Mufulira¬WU÷mufulira-wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZES¬AF÷Zesco Utd (Zam)¬WV÷zesco-utd-zam¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tSDBAABn¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Buffaloes FC¬ER÷Krog 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Buffaloes FC¬WU÷green-buffaloes-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷FOR¬AF÷Forest Rangers¬WV÷forest-rangers¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷b3O6Bjdt¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusaka Dynamos¬ER÷Krog 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Dynamos¬WU÷lusaka-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬WN÷NKW¬AF÷Nkwazi¬WV÷nkwazi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷OAXvGWmP¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusaka Tigers¬ER÷Krog 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Tigers¬WU÷lusaka-tigers¬AG÷0¬WN÷KAB¬AF÷Kabwe¬WV÷kabwe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷SrGN78e5¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nakambala Leopards¬ER÷Krog 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAK¬AE÷Nakambala Leopards¬WU÷nakambala-leopards¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷NEA¬AF÷NAPSA Stars¬WV÷napsa-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷OA9W5nQH¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nchanga Rangers (Zam)¬ER÷Krog 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NCH¬AE÷Nchanga Rangers (Zam)¬WU÷nchanga-rangers-zam¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MUF¬AF÷Mufulira Blackpool¬WV÷mufulira-blackpool¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷IX8z56uO¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkana¬ER÷Krog 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKA¬AE÷Nkana¬WU÷nkana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷ARR¬AF÷Red Arrows¬WV÷red-arrows¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷lhHJ8lta¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zanaco¬ER÷Krog 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAN¬AE÷Zanaco¬WU÷zanaco¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles¬WV÷green-eagles¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷KICF9UQh¬AD÷1479553200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Power Dynamos¬ER÷Krog 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POW¬AE÷Power Dynamos¬WU÷power-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬WV÷lumwana-radiants¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2wrMtKZi¬AD÷1479304800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusaka Tigers¬ER÷Krog 27¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Tigers¬WU÷lusaka-tigers¬AG÷1¬WN÷ZES¬AF÷Zesco Utd (Zam)¬WV÷zesco-utd-zam¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷UD13gcJc¬AD÷1478696400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zesco Utd (Zam)¬ER÷Krog 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd (Zam)¬WU÷zesco-utd-zam¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷NCH¬AF÷Nchanga Rangers (Zam)¬WV÷nchanga-rangers-zam¬AH÷1¬AN÷n¬~
1
1480747671
294
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ZAMBIJA: Superliga¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Zambija¬ZC÷OvVufDXt¬ZD÷s¬ZE÷lvEn0xYk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/zambija/superliga/¬ZX÷00Zambija 007ambija0000000000153000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬~AA÷dO7v4QfU¬AD÷1480770000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kabwe¬ER÷Krog 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe¬WU÷kabwe¬WN÷NCH¬AF÷Nchanga Rangers (Zam)¬WV÷nchanga-rangers-zam¬AN÷n¬~AA÷bPasOTun¬AD÷1480770000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lusaka Tigers¬ER÷Krog 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Tigers¬WU÷lusaka-tigers¬WN÷POW¬AF÷Power Dynamos¬WV÷power-dynamos¬AN÷n¬~AA÷KY0wP9Qu¬AD÷1480770000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mufulira Blackpool¬ER÷Krog 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUF¬AE÷Mufulira Blackpool¬WU÷mufulira-blackpool¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco¬WV÷zanaco¬AN÷n¬~AA÷Y3JV1wPq¬AD÷1480770000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NAPSA Stars¬ER÷Krog 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEA¬AE÷NAPSA Stars¬WU÷napsa-stars¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬WV÷lumwana-radiants¬AN÷n¬~AA÷lEhfLRP4¬AD÷1480770000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkwazi¬ER÷Krog 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKW¬AE÷Nkwazi¬WU÷nkwazi¬WN÷GRE¬AF÷Green Buffaloes FC¬WV÷green-buffaloes-fc¬AN÷n¬~AA÷dvd2J5fH¬AD÷1480770000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Arrows¬ER÷Krog 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MUF¬AF÷Mufulira¬WV÷mufulira-wanderers¬WM÷ARR¬AE÷Red Arrows¬WU÷red-arrows¬AN÷n¬~AA÷S4ibKouB¬AD÷1480856400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zesco Utd (Zam)¬ER÷Krog 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd (Zam)¬WU÷zesco-utd-zam¬WN÷NAK¬AF÷Nakambala Leopards¬WV÷nakambala-leopards¬AN÷n¬~AA÷6k3kM7Ab¬AD÷1481374800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Forest Rangers¬ER÷Krog 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Forest Rangers¬WU÷forest-rangers¬WN÷NKA¬AF÷Nkana¬WV÷nkana¬AN÷n¬~AA÷hnaoNmeh¬AD÷1481374800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Eagles¬ER÷Krog 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Eagles¬WU÷green-eagles¬WN÷LUS¬AF÷Lusaka Dynamos¬WV÷lusaka-dynamos¬AN÷n¬~AA÷x0OHUbO6¬AD÷1481374800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lumwana Radiants¬ER÷Krog 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUM¬AE÷Lumwana Radiants¬WU÷lumwana-radiants¬WN÷ZES¬AF÷Zesco Utd (Zam)¬WV÷zesco-utd-zam¬AN÷n¬~AA÷zkipfkR5¬AD÷1481374800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkwazi¬ER÷Krog 32¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKW¬AE÷Nkwazi¬WU÷nkwazi¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco¬WV÷zanaco¬AN÷n¬~~
1
1480747671
11
Naložite si našo brezplačno aplikacijo!
 
Pojasnilo: Nahajate se na strani Superliga 2016 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Zambija. Superliga 2016 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Superliga 2016 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Superliga 2016 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Superliga 2016 poteka samodejno in v realnem času.