Nogomet »Severna Irska » Pokal Irske » 2017/2018

results
1
1502904777
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SEVERNA IRSKA: Pokal Irske¬ZEE÷p4VWSYDs¬ZB÷144¬ZY÷Severna Irska¬ZC÷IF9l5SRm¬ZD÷p¬ZE÷WdG3KR8F¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷144_p4VWSYDs¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/severna-irska/pokal-irske/¬ZX÷00Severna Irsk013 Irska0010000000169000Pokal Irske 011 Irske000¬ZCC÷0¬ZAF÷Severna Irska¬~AA÷pC273YQm¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷18th Newtownabbey Old Boys¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷18T¬AE÷18th Newtownabbey Old Boys¬WU÷18th-newtownabbey-old-boys¬WN÷COM¬AF÷Comber Rec¬WV÷comber-rec¬AN÷n¬~AA÷6RjG1Ce0¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Abbey Villa¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABB¬AE÷Abbey Villa¬WU÷abbey-villa¬WN÷IMM¬AF÷Immaculata¬WV÷immaculata¬AN÷n¬~AA÷4C9J0WA6¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ardstraw¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARD¬AE÷Ardstraw¬WU÷ardstraw¬WN÷RIC¬AF÷Richhill¬WV÷richhill¬AN÷n¬~AA÷bZ8NajQC¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ballymacash¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ballymacash¬WU÷ballymacash¬WN÷SHA¬AF÷Shankill¬WV÷shankill¬AN÷n¬~AA÷xQ7RbAuJ¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ballynahinch United¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ballynahinch United¬WU÷ballynahinch-united¬WN÷ROS¬AF÷Rosario Youth¬WV÷rosario-youth¬AN÷n¬~AA÷EsiANgIJ¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bangor Amateurs¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Amateurs¬WU÷bangor-amateurs-fc¬WN÷NEW¬AF÷Newtown FC¬WV÷newtown-fc¬AN÷n¬~AA÷O21B2htf¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bangor Old Boys¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Tullyvallen¬WV÷tullyvallen¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Old Boys¬WU÷bangor-old-boys¬AN÷n¬~AA÷hYkEMDXP¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barn¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barn¬WU÷barn¬WN÷RAT¬AF÷Rathfriland¬WV÷rathfriland-rangers¬AN÷n¬~AA÷ADxtIXus¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bloomfield¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloomfield¬WU÷bloomfield¬WN÷CRA¬AF÷Craigavon City¬WV÷craigavon-city¬AN÷n¬~AA÷OGtpHiem¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bryansburn¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRY¬AE÷Bryansburn¬WU÷bryansburn¬WN÷STM¬AF÷St. Marys¬WV÷st-marys¬AN÷n¬~AA÷6uWlGBAg¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coagh Utd¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COA¬AE÷Coagh Utd¬WU÷coagh-utd¬WN÷BAL¬AF÷Ballymoney¬WV÷ballymoney¬AN÷n¬~AA÷pWUhFVPa¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crewe¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬WU÷crewe¬WN÷DRU¬AF÷Drumaness¬WV÷drumaness¬AN÷n¬~AA÷hdUdEku6¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crumlin Star¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin Star¬WU÷crumlin-star¬WN÷SHO¬AF÷Shorts¬WV÷shorts¬AN÷n¬~AA÷86sssuF9¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crumlin United¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin United¬WU÷crumlin-united¬WN÷ALI¬AF÷Silverwood¬WV÷silverwood¬AN÷n¬~AA÷WnT0D9fC¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Derriaghy¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Derriaghy¬WU÷derriaghy¬WN÷BOU¬AF÷Bourneview¬WV÷bourneview-ym¬AN÷n¬~AA÷EBI5CT9I¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunloy¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAN¬AF÷Banbridge Rangers¬WV÷banbridge-rangers¬WM÷DUN¬AE÷Dunloy¬WU÷dunloy¬AN÷n¬~AA÷SEM9BmPO¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunmurry Rec¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunmurry Rec¬WU÷dunmurry-rec¬WN÷DRO¬AF÷Dromore Amateurs¬WV÷dromore-amateurs¬AN÷n¬~AA÷tIAizX1P¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fivemiletown¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIV¬AE÷Fivemiletown¬WU÷fivemiletown¬WN÷ISL¬AF÷Islandmagee¬WV÷islandmagee¬AN÷n¬~AA÷rRdJVjAt¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Glebe¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAN¬AF÷Bangor FC¬WV÷bangor-fc¬WM÷GLE¬AE÷Glebe¬WU÷glebe¬AN÷n¬~AA÷02iOUAPn¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hanover¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Hanover¬WU÷hanover¬WN÷CHI¬AF÷Chimney¬WV÷chimney¬AN÷n¬~AA÷vgjSTUvg¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Killyleagh Youth¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Killyleagh Youth¬WU÷killyleagh-youth¬WN÷NEW¬AF÷Newbuildings¬WV÷newbuildings¬AN÷n¬~AA÷YFkWSlfa¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laurelvale¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAU¬AE÷Laurelvale¬WU÷laurelvale¬WN÷BRO¬AF÷Broomhedge¬WV÷broomhedge¬AN÷n¬~AA÷pjgzS895¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lower Maze¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOW¬AE÷Lower Maze¬WU÷lower-maze¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks Young¬WV÷st-patricks-young¬AN÷n¬~AA÷SEruRSOB¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lurgan Town Boys¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUR¬AE÷Lurgan Town Boys¬WU÷lurgan-town-boys¬WN÷GRO¬AF÷Groomsport¬WV÷groomsport¬AN÷n¬~AA÷KtootaUF¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magherafelt¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magherafelt¬WU÷magherafelt¬WN÷KOL¬AF÷Colin Valley¬WV÷colin-valley¬AN÷n¬~AA÷E3pkuJqM¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maiden City¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maiden City¬WU÷maiden-city¬WN÷DOL¬AF÷Dollingstown¬WV÷dollingstown¬AN÷n¬~AA÷65sqQnvI¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Malachians¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malachians¬WU÷malachians¬WN÷DOW¬AF÷Downshire Y.M.¬WV÷downshire-y-m¬AN÷n¬~AA÷YDAC8K8p¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Markethill¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Markethill¬WU÷markethill¬WN÷GRO¬AF÷Grove¬WV÷grove¬AN÷n¬~AA÷C49G7vOj¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moneyslane¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneyslane¬WU÷moneyslane-fc¬WN÷SIR¬AF÷Sirocco¬WV÷sirocco¬AN÷n¬~AA÷E9maWN0i¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orangefield¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orangefield¬WU÷orangefield-old-boys¬WN÷DUN¬AF÷Dunmurry Y.M.¬WV÷dunmurry-y-m¬AN÷n¬~AA÷SCi3VsGc¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oxford Stars¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Stars¬WU÷oxford-stars¬WN÷TRO¬AF÷Trojans¬WV÷trojans¬AN÷n¬~AA÷MZj7U1V3¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portaferry R.¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portaferry R.¬WU÷portaferry-rovers¬WN÷BAL¬AF÷Ballynahinch Olympic¬WV÷ballynahinch-olympic¬AN÷n¬~AA÷0QkBTLpA¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rathfern Rangers¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAT¬AE÷Rathfern Rangers¬WU÷rathfern-rangers¬WN÷LIS¬AF÷Lisburn Rangers¬WV÷lisburn-rangers¬AN÷n¬~AA÷SnM7Su0G¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosemount Rec¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STL¬AF÷St Luke's¬WV÷st-luke-s¬WM÷ROS¬AE÷Rosemount Rec¬WU÷rosemount-rec¬AN÷n¬~AA÷6wLBRaFM¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Royal British Legion¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COO¬AE÷Royal British Legion¬WU÷royal-british-legion¬WN÷DRO¬AF÷Dromara¬WV÷dromara¬AN÷n¬~AA÷00KFQJUS¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saintfield¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saintfield¬WU÷saintfield¬WN÷TAN¬AF÷Tandragee¬WV÷tandragee¬AN÷n¬~AA÷xMBsMwwp¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seagoe¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAR¬AF÷Larne Technical Old Boys¬WV÷larne-technical-old-boys¬WM÷SEA¬AE÷Seagoe¬WU÷seagoe¬AN÷n¬~AA÷Kp1nLchj¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seapatrick¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JVA¬AE÷Seapatrick¬WU÷seapatrick¬WN÷BAL¬AF÷Ballynure Old Boys¬WV÷ballynure-old-boys¬AN÷n¬~AA÷by0jKH7d¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suffolk¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUF¬AE÷Suffolk¬WU÷suffolk¬WN÷DUN¬AF÷Dungiven¬WV÷dungiven¬AN÷n¬~AA÷nigYr1pc¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valley Rangers¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Valley Rangers¬WU÷valley-rangers¬WN÷OXF¬AF÷Oxford Sunnyside¬WV÷oxford-sunnyside¬AN÷n¬~AA÷QshxrLa3¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windmill¬ER÷1/256-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windmill¬WU÷windmill¬WN÷STL¬AF÷St. James' Swifts¬WV÷st-james-swifts¬AN÷n¬~
1
1502904777
41
Pojasnilo: Nahajate se na strani Pokal Irske 2017/2018 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Severna Irska. Pokal Irske 2017/2018 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Pokal Irske 2017/2018 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Pokal Irske 2017/2018 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Pokal Irske 2017/2018 poteka samodejno in v realnem času.