Nogomet »Južna Amerika » Copa Sudamericana » 2017

Copa Sudamericana
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana¬ZEE÷EwJVdqzn¬ZB÷3¬ZY÷Južna Amerika¬ZC÷roFksOKA¬ZD÷p¬ZE÷pKxPmBJP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷3_EwJVdqzn¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/juzna-amerika/copa-sudamericana/¬ZX÷00Južna Amerik013merika0020000000157000Copa Sudamer017ricana000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južna Amerika¬~AA÷I3H5ZQ72¬AD÷1488329100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dep. Cali (Col)¬ER÷1/32-finala¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Dep. Cali (Col)¬WU÷dep-cali¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Luqueno (Par)¬WV÷sportivo-luqueno¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷QTKDX4xF¬AD÷1488329100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LDU Quito (Ecu)¬ER÷1/32-finala¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷QUI¬AE÷LDU Quito (Ecu)¬WU÷ldu-quito¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defensor Sp. (Uru)¬WV÷defensor-sp¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷4YbjoO6E¬AD÷1488320100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston River (Uru)¬ER÷1/32-finala¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston River (Uru)¬WU÷boston-river¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷COM¬AF÷Comerciantes Unidos (Per)¬WV÷comerciantes-unidos¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷OMBOSFjm¬AD÷1488320100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷O'Higgins (Chi)¬ER÷1/32-finala¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HIG¬AE÷O'Higgins (Chi)¬WU÷o-higgins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FUE¬AF÷Fuerza A. (Ecu)¬WV÷fuerza-amarilla¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~~
1
1488398959
4
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana¬ZEE÷EwJVdqzn¬ZB÷3¬ZY÷Južna Amerika¬ZC÷roFksOKA¬ZD÷p¬ZE÷pKxPmBJP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷3_EwJVdqzn¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/juzna-amerika/copa-sudamericana/¬ZX÷00Južna Amerik013merika0020000000157000Copa Sudamer017ricana000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južna Amerika¬~AA÷29EiQMUl¬AD÷1488406500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dep. Anzoategui (Ven)¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANZ¬AE÷Dep. Anzoategui (Ven)¬WU÷dep-anzoategui¬WN÷HUR¬AF÷Huracan (Arg)¬WV÷huracan¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ptumvDjO.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷1. krog.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷GbwNAsV1¬AD÷1488406500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nacional Potosi (Bol)¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAC¬AE÷Nacional Potosi (Bol)¬WU÷nacional-potosi¬WN÷SPO¬AF÷Sport Huancayo (Per)¬WV÷sport-huancayo¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ptumvDjO.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷1. krog.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷AwAWQgLa¬AD÷1488415500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Palestino (Chi)¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Venezuela (Ven)¬WV÷atletico-venezuela¬WM÷PAL¬AE÷Palestino (Chi)¬WU÷palestino¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ptumvDjO.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷1. krog.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷653uPXkC¬AD÷1488415500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club (Arg)¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club (Arg)¬WU÷racing-club¬WN÷RIO¬AF÷Aguilas (Col)¬WV÷aguilas-doradas-pereira¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ptumvDjO.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷1. krog.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷pWCKTeys¬AD÷1488488400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juan Aurich (Per)¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUA¬AE÷Juan Aurich (Per)¬WU÷juan-aurich¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi (Arg)¬WV÷arsenal-sarandi¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ptumvDjO.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷1. krog.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷8nFmR2Fr¬AD÷1488492900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cerro Porteno (Par)¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CER¬AE÷Cerro Porteno (Par)¬WU÷cerro-porteno¬WN÷CAR¬AF÷Caracas (Ven)¬WV÷caracas¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ptumvDjO.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷1. krog.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷WnBSRZ5g¬AD÷1488501900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportes Tolima (Col)¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Deportes Tolima (Col)¬WU÷deportes-tolima¬WN÷BOL¬AF÷Bolivar (Bol) (Bol)¬WV÷bolivar-bol¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ptumvDjO.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷1. krog.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷dfG9YpN8¬AD÷1491340500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Petrolero de Yacuiba (Bol)¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷Petrolero de Yacuiba (Bol)¬WU÷petrolero-de-yacuiba¬WN÷UNI¬AF÷U. Catolica (Ecu)¬WV÷universidad-catolica¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷0S2qOi5I¬AD÷1491349500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cruzeiro (Bra)¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NAC¬AF÷Nacional Asuncion (Par)¬WV÷nacional-asuncion¬WM÷CRU¬AE÷Cruzeiro (Bra)¬WU÷cruzeiro¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷xS64NKE7¬AD÷1491349500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente (Arg)¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente (Arg)¬WU÷independiente¬WN÷LIM¬AF÷A. Lima (Per)¬WV÷a-lima¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷4KJHWOiL¬AD÷1491426900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everton (Chi)¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Everton (Chi)¬WU÷everton¬WN÷PAT¬AF÷Patriotas FC (Col)¬WV÷patriotas-fc¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷jVfnn4i8¬AD÷1491426900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ponte Preta (Bra)¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PON¬AE÷Ponte Preta (Bra)¬WU÷ponte-preta¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P. (Arg)¬WV÷gimnasia-l-p¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷by80O0a1¬AD÷1491435900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corinthians (Bra)¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COR¬AE÷Corinthians (Bra)¬WU÷corinthians¬WN÷CHI¬AF÷U. De Chile (Chi)¬WV÷u-de-chile¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷GzoWoecP¬AD÷1491435900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fluminense (Bra)¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLU¬AE÷Fluminense (Bra)¬WU÷fluminense¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool M. (Uru)¬WV÷liverpool-m¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷nq9MVr7R¬AD÷1491513300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes Caracas (Ven)¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Caracas (Ven)¬WU÷estudiantes-de-caracas¬WN÷AME¬AF÷Sol De America (Par)¬WV÷sol-de-america¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷h2ayQDz6¬AD÷1491513300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Recife (Bra)¬ER÷1/32-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Recife (Bra)¬WU÷sport-recife¬WN÷DAN¬AF÷Danubio (Uru)¬WV÷danubio¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~
1
1488398959
40
Naložite si našo brezplačno aplikacijo!
 
Pojasnilo: Nahajate se na strani Copa Sudamericana 2017 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Južna Amerika. Copa Sudamericana 2017 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Copa Sudamericana 2017 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Copa Sudamericana 2017 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Copa Sudamericana 2017 poteka samodejno in v realnem času.