Nogomet »Etiopija » Premier liga » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIJA: Premier liga¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopija¬ZC÷OCAl2EEA¬ZD÷s¬ZE÷pSxMXXMc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/etiopija/premier-liga/¬ZX÷00Etiopija 008iopija0000000000153000Premier liga012r liga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopija¬~AA÷hKKvkn2d¬AD÷1486641600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷Krog 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬WU÷fasil-ketema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬WV÷welayta-dicha¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷vHGzjSnj¬AD÷1486629000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Nigd Bank¬ER÷Krog 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Nigd Bank¬WU÷ethiopia-nigd-bank¬AG÷0¬WN÷AWA¬AF÷Awassa¬WV÷awassa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷ERbo5DAp¬AD÷1486305000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mebrat Hail¬ER÷Krog 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEB¬AE÷Mebrat Hail¬WU÷mebrat-hail¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷AWA¬AF÷Awassa¬WV÷awassa¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷8pMI9g2T¬AD÷1486299600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dedebit (Eth)¬ER÷Krog 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬WV÷welayta-dicha¬AH÷0¬WM÷DED¬AE÷Dedebit (Eth)¬WU÷dedebit-eth¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷tI29Dy34¬AD÷1486296000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arba Menche¬ER÷Krog 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARB¬AE÷Arba Menche¬WU÷arba-menche¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬WV÷ethiopia-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MTJ6CeIA¬AD÷1486296000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷Krog 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬WV÷adama-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬WU÷fasil-ketema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷0KIABFXG¬AD÷1486296000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Bunna¬ER÷Krog 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOL¬AE÷Jimma Aba Bunna¬WU÷jimma-aba-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬WV÷dire-dawa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fsIEAZnN¬AD÷1486296000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelakeya¬ER÷Krog 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEK¬AE÷Mekelakeya¬WU÷mekelakeya¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEL¬AF÷Sidama Bunna¬WV÷sidama-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2R35EHmb¬AD÷1486218600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Addis Ababa Ketema¬ER÷Krog 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADD¬AE÷Addis Ababa Ketema¬WU÷addis-ababa-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WOK¬AF÷Woldya Kenema¬WV÷woldya-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8441FcYi¬AD÷1486209600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Nigd Bank¬ER÷Krog 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Nigd Bank¬WU÷ethiopia-nigd-bank¬AG÷1¬WN÷GEO¬AF÷St George (Eth)¬WV÷st-george-eth¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷f10cGwJo¬AD÷1485873000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St George (Eth)¬ER÷Krog 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷St George (Eth)¬WU÷st-george-eth¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷ADD¬AF÷Addis Ababa Ketema¬WV÷addis-ababa-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷2DOWaIY4¬AD÷1485864000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adama City¬ER÷Krog 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADA¬AE÷Adama City¬WU÷adama-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MEK¬AF÷Mekelakeya¬WV÷mekelakeya¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0bszaxlB¬AD÷1485864000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Awassa¬ER÷Krog 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AWA¬AE÷Awassa¬WU÷awassa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷DOL¬AF÷Jimma Aba Bunna¬WV÷jimma-aba-bunna¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷hdMEifto¬AD÷1485864000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Krog 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬WU÷dire-dawa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬WV÷fasil-ketema¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷rNWvbd3H¬AD÷1485864000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷Krog 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEL¬AE÷Sidama Bunna¬WU÷sidama-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷DED¬AF÷Dedebit (Eth)¬WV÷dedebit-eth¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷MDVrcGIN¬AD÷1485864000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷Krog 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬WU÷welayta-dicha¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARB¬AF÷Arba Menche¬WV÷arba-menche¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jmzmdzYT¬AD÷1485864000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Woldya Kenema¬ER÷Krog 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOK¬AE÷Woldya Kenema¬WU÷woldya-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MEB¬AF÷Mebrat Hail¬WV÷mebrat-hail¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷8jPS0bJb¬AD÷1485781200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷Krog 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬WU÷ethiopia-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Nigd Bank¬WV÷ethiopia-nigd-bank¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷UaQO1v4h¬AD÷1485441000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dedebit (Eth)¬ER÷Krog 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DED¬AE÷Dedebit (Eth)¬WU÷dedebit-eth¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬WV÷adama-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8hG4dqSC¬AD÷1485432000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arba Menche¬ER÷Krog 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DEL¬AF÷Sidama Bunna¬WV÷sidama-bunna¬AH÷1¬WM÷ARB¬AE÷Arba Menche¬WU÷arba-menche¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷MeK8e3sJ¬AD÷1485432000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Awassa¬ER÷Krog 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AWA¬AE÷Awassa¬WU÷awassa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬WV÷dire-dawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YXWF30Zu¬AD÷1485432000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Bunna¬ER÷Krog 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOL¬AE÷Jimma Aba Bunna¬WU÷jimma-aba-bunna¬AG÷0¬WN÷WOK¬AF÷Woldya Kenema¬WV÷woldya-kenema¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷COVJ2Kln¬AD÷1485432000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mebrat Hail¬ER÷Krog 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GEO¬AF÷St George (Eth)¬WV÷st-george-eth¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬WM÷MEB¬AE÷Mebrat Hail¬WU÷mebrat-hail¬AG÷0¬AN÷n¬~
1
1487923681
120
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIJA: Premier liga¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopija¬ZC÷OCAl2EEA¬ZD÷s¬ZE÷pSxMXXMc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/etiopija/premier-liga/¬ZX÷00Etiopija 008iopija0000000000153000Premier liga012r liga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopija¬~AA÷bVdLccqB¬AD÷1488024000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ethiopia Nigd Bank¬ER÷Krog 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Nigd Bank¬WU÷ethiopia-nigd-bank¬WN÷WOK¬AF÷Woldya Kenema¬WV÷woldya-kenema¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷hhdPdHbH¬AD÷1488033000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mebrat Hail¬ER÷Krog 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEB¬AE÷Mebrat Hail¬WU÷mebrat-hail¬WN÷DOL¬AF÷Jimma Aba Bunna¬WV÷jimma-aba-bunna¬AN÷n¬~AA÷WreTeyEN¬AD÷1488110400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arba Menche¬ER÷Krog 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARB¬AE÷Arba Menche¬WU÷arba-menche¬WN÷GEO¬AF÷St George (Eth)¬WV÷st-george-eth¬AN÷n¬~AA÷jTy0jFyo¬AD÷1488110400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷Krog 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬WU÷ethiopia-bunna¬WN÷DED¬AF÷Dedebit (Eth)¬WV÷dedebit-eth¬AN÷n¬~AA÷lKkYfeTT¬AD÷1488110400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷Krog 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬WU÷fasil-ketema¬WN÷DEL¬AF÷Sidama Bunna¬WV÷sidama-bunna¬AN÷n¬~AA÷0bJjDxqb¬AD÷1488114000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Addis Ababa Ketema¬ER÷Krog 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADD¬AE÷Addis Ababa Ketema¬WU÷addis-ababa-ketema¬WN÷AWA¬AF÷Awassa¬WV÷awassa¬AN÷n¬~AA÷4WPsFbEo¬AD÷1488114000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Krog 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬WU÷dire-dawa¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬WV÷adama-city¬AN÷n¬~AA÷IZToEITi¬AD÷1488119400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mekelakeya¬ER÷Krog 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEK¬AE÷Mekelakeya¬WU÷mekelakeya¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬WV÷welayta-dicha¬AN÷n¬~
1
1487923681
8
Naložite si našo brezplačno aplikacijo!
 
Pojasnilo: Nahajate se na strani Premier liga 2016/2017 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Etiopija. Premier liga 2016/2017 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Premier liga 2016/2017 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Premier liga 2016/2017 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Premier liga 2016/2017 poteka samodejno in v realnem času.