Nogomet »Avstralija » National Premier Leagues play-off » 2017

National Premier Leagues play-off
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷AVSTRALIJA: National Premier Leagues play-off¬ZEE÷0CiRNVaB¬ZB÷24¬ZY÷Avstralija¬ZC÷d0HLMTd4¬ZD÷p¬ZE÷dfOgqKHQ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_0CiRNVaB¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/avstralija/national-premier-leagues-play-off/¬ZX÷00Avstralija 010ralija0230000000169000National Pre033ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avstralija¬~AA÷AHxAYVZg¬AD÷1505620800¬ADE÷1505620800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bayswater City¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAY¬AE÷Bayswater City¬WU÷bayswater-city¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HEI¬AF÷Heidelberg Utd¬WV÷heidelberg-utd¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pK6lIuSQ¬AD÷1505615400¬ADE÷1505615400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Hobart¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Hobart¬WU÷south-hobart¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Strikers¬WV÷brisbane-strikers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷6T7pJLCK¬AD÷1505545200¬ADE÷1505545200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Olympic¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Canberra Olympic¬WU÷canberra-olympic¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EDG¬AF÷Edgeworth E.¬WV÷edgeworth-eagles-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷xf3tK1cE¬AD÷1505536200¬ADE÷1505536200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide City¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide City¬WU÷adelaide-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷API¬AF÷APIA Tigers¬WV÷apia-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1505859874
4
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AVSTRALIJA: National Premier Leagues play-off¬ZEE÷0CiRNVaB¬ZB÷24¬ZY÷Avstralija¬ZC÷d0HLMTd4¬ZD÷p¬ZE÷dfOgqKHQ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_0CiRNVaB¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/avstralija/national-premier-leagues-play-off/¬ZX÷00Avstralija 010ralija0230000000169000National Pre033ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avstralija¬~AA÷n3RKYHAe¬AD÷1506142800¬ADE÷1506142800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heidelberg Utd¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg Utd¬WU÷heidelberg-utd¬WN÷API¬AF÷APIA Tigers¬WV÷apia-tigers¬AN÷n¬~AA÷bwVOXyQ1¬AD÷1506229200¬ADE÷1506229200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edgeworth E.¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDG¬AE÷Edgeworth E.¬WU÷edgeworth-eagles-fc¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Strikers¬WV÷brisbane-strikers¬AN÷n¬~
1
1505859874
2
Pojasnilo: Nahajate se na strani National Premier Leagues play-off 2017 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Avstralija. National Premier Leagues play-off 2017 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, National Premier Leagues play-off 2017 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani National Premier Leagues play-off 2017 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani National Premier Leagues play-off 2017 poteka samodejno in v realnem času.