Nogomet »Avstralija » NPL NSW » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷AVSTRALIJA: NPL NSW¬ZEE÷IDVz16ES¬ZB÷24¬ZY÷Avstralija¬ZC÷OdOQSFRu¬ZD÷p¬ZE÷rseV6YNe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_IDVz16ES¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/avstralija/npl-nsw/¬ZX÷00Avstralija 010ralija0010000000153000NPL NSW 007PL NSW000¬ZCC÷0¬~AA÷dAUHtqMO¬AD÷1471150800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷APIA Tigers¬ER÷Krog 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷API¬AE÷APIA Tigers¬WU÷apia-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷SUT¬AF÷Sutherland Sharks¬WV÷sutherland-sharks¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷hIX0pRMa¬AD÷1471150800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blacktown Spartans¬ER÷Krog 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Blacktown Spartans¬WU÷blacktown-spartans¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Olympic¬WV÷sydney-olympic¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0ry9r5iC¬AD÷1471150800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hakoah Sydney¬ER÷Krog 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAK¬AE÷Hakoah Sydney¬WU÷hakoah-sydney¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Utd¬WV÷sydney-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Mix5qox6¬AD÷1471150800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Utd¬ER÷Krog 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly Utd¬WU÷manly-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BLA¬AF÷Blacktown City¬WV÷blacktown-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷r7QDsP6I¬AD÷1471150800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rockdale City Suns¬ER÷Krog 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROC¬AE÷Rockdale City Suns¬WU÷rockdale-city-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eagles¬WV÷parramatta-eagles¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷ADIa5SbP¬AD÷1471150800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wollongong Wolves¬ER÷Krog 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOL¬AE÷Wollongong Wolves¬WU÷wollongong¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BON¬AF÷Bonnyrigg White Eagles¬WV÷bonnyrigg-white-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KSulmTxs¬AD÷1470560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Olympic¬ER÷Krog 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Olympic¬WU÷sydney-olympic¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rockdale City Suns¬WV÷rockdale-city-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷ERYdo77g¬AD÷1470555900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Utd¬ER÷Krog 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Utd¬WU÷sydney-utd¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manly Utd¬WV÷manly-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷W2qhnmhm¬AD÷1470546000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blacktown City¬ER÷Krog 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Blacktown City¬WU÷blacktown-city¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷API¬AF÷APIA Tigers¬WV÷apia-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~ZA÷AVSTRALIJA: NPL NSW - Play-off¬ZEE÷IDVz16ES¬ZB÷24¬ZY÷Avstralija¬ZC÷zXRURZtn¬ZD÷p¬ZE÷rseV6YNe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_IDVz16ES¬ZJ÷11¬ZL÷/nogomet/avstralija/npl-nsw/¬ZX÷00Avstralija 010ralija0010000000208000NPL NSW - Pl018ay-off000¬ZCC÷0¬~AA÷IJZIwVS4¬AD÷1473570000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blacktown City¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Blacktown City¬WU÷blacktown-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Utd¬WV÷sydney-utd¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xjoL62B0¬AD÷1472965200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sydney Utd¬ER÷Polfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Utd¬WU÷sydney-utd¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BON¬AF÷Bonnyrigg White Eagles¬WV÷bonnyrigg-white-eagles¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷EJx1zPv1¬AD÷1472364000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Utd¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Utd¬WU÷sydney-utd¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BLA¬AF÷Blacktown City¬WV÷blacktown-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷drS5Zrf7¬AD÷1472290200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Utd¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BON¬AF÷Bonnyrigg White Eagles¬WV÷bonnyrigg-white-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷5¬WM÷MAN¬AE÷Manly Utd¬WU÷manly-utd¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷hpQTrglE¬AD÷1471755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blacktown City¬ER÷1/8-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Blacktown City¬WU÷blacktown-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷MAN¬AF÷Manly Utd¬WV÷manly-utd¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WzPXsD3K¬AD÷1471683600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rockdale City Suns¬ER÷1/8-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROC¬AE÷Rockdale City Suns¬WU÷rockdale-city-suns¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BON¬AF÷Bonnyrigg White Eagles¬WV÷bonnyrigg-white-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~
1
1481183587
138
fixtures
1
1481183587
0
Naložite si našo brezplačno aplikacijo!
 
Pojasnilo: Nahajate se na strani NPL NSW 2016 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Avstralija. NPL NSW 2016 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, NPL NSW 2016 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani NPL NSW 2016 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani NPL NSW 2016 poteka samodejno in v realnem času.