Nogomet »Anglija » Southern Premier League » 2016/2017

Southern Premier League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ANGLIJA: Southern Premier League¬ZEE÷AygSRpvK¬ZB÷198¬ZY÷Anglija¬ZC÷GAaVVA9C¬ZD÷s¬ZE÷nyFWNeA6¬ZF÷1¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷198_AygSRpvK¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/anglija/southern-premier-league/¬ZX÷00Anglija 007nglija0070000000157000Southern Pre023League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglija¬~AA÷rsTOBTCD¬AD÷1490384700¬ADE÷1490384700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hayes & Yeading¬ER÷Krog 41¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAY¬AE÷Hayes & Yeading¬WU÷hayes-yeading¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷NEO¬AF÷St. Neots¬WV÷neots¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pAH3HIQo¬AD÷1490125500¬ADE÷1490125500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cinderford Town¬ER÷Krog 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cinderford Town¬WU÷cinderford-town¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷FRO¬AF÷Frome Town¬WV÷frome-town¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pCvg2X2i¬AD÷1490125500¬ADE÷1490125500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kings Lynn¬ER÷Krog 24¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷Kings Lynn¬WU÷kings-lynn¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEO¬AF÷St. Neots¬WV÷neots¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Q98uSo2I¬AD÷1490125500¬ADE÷1490125500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Ives¬ER÷Krog 38¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IVE¬AE÷St Ives¬WU÷st-ives-town¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HIT¬AF÷Hitchin¬WV÷hitchin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EurTcnnn¬AD÷1489849200¬ADE÷1489849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Biggleswade¬ER÷Krog 40¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIG¬AE÷Biggleswade¬WU÷biggleswade¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷5¬WN÷HAY¬AF÷Hayes & Yeading¬WV÷hayes-yeading¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷82sXd61h¬AD÷1489849200¬ADE÷1489849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chesham United¬ER÷Krog 40¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Chesham United¬WU÷chesham-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAN¬AF÷Banbury¬WV÷banbury¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷pnoxLXkR¬AD÷1489849200¬ADE÷1489849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippenham Town¬ER÷Krog 40¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chippenham Town¬WU÷chippenham-town¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷MER¬AF÷Merthyr Tydfil¬WV÷merthyr-tydfil¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ngtydQGb¬AD÷1489849200¬ADE÷1489849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cirencester Town¬ER÷Krog 40¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIR¬AE÷Cirencester Town¬WU÷cirencester-town¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷NEO¬AF÷St. Neots¬WV÷neots¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4UztepW4¬AD÷1489849200¬ADE÷1489849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frome Town¬ER÷Krog 40¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRO¬AE÷Frome Town¬WU÷frome-town¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KET¬AF÷Kettering¬WV÷kettering¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xrZmgO0H¬AD÷1489849200¬ADE÷1489849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kings Langley¬ER÷Krog 40¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷Kings Langley¬WU÷kings-langley¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷STR¬AF÷Stratford¬WV÷stratford¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷rLZqf4oB¬AD÷1489849200¬ADE÷1489849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kings Lynn¬ER÷Krog 40¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷Kings Lynn¬WU÷kings-lynn¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BAS¬AF÷Basingstoke¬WV÷basingstoke¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jowhhrGN¬AD÷1489849200¬ADE÷1489849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leamington¬ER÷Krog 40¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DUN¬AF÷Dunstable Town¬WV÷dunstable-town¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LEA¬AE÷Leamington¬WU÷leamington¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷Y9Sdi2VT¬AD÷1489849200¬ADE÷1489849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Redditch¬ER÷Krog 40¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Redditch¬WU÷redditch¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HIT¬AF÷Hitchin¬WV÷hitchin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷zJEOnMwo¬AD÷1489849200¬ADE÷1489849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slough Town¬ER÷Krog 40¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SLO¬AE÷Slough Town¬WU÷slough-town¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷CIN¬AF÷Cinderford Town¬WV÷cinderford-town¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2P26B5Go¬AD÷1489849200¬ADE÷1489849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Ives¬ER÷Krog 40¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DOR¬AF÷Dorchester¬WV÷dorchester¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷IVE¬AE÷St Ives¬WU÷st-ives-town¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷tG1AAPVi¬AD÷1489849200¬ADE÷1489849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Weymouth¬ER÷Krog 40¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WEY¬AE÷Weymouth¬WU÷weymouth¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CAM¬AF÷Cambridge City¬WV÷cambridge-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Qc6oihx0¬AD÷1489520700¬ADE÷1489520700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banbury¬ER÷Krog 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAN¬AE÷Banbury¬WU÷banbury¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHE¬AF÷Chesham United¬WV÷chesham-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6wooUeAi¬AD÷1489520700¬ADE÷1489520700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunstable Town¬ER÷Krog 35¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUN¬AE÷Dunstable Town¬WU÷dunstable-town¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷STR¬AF÷Stratford¬WV÷stratford¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OxvHZx4R¬AD÷1489520700¬ADE÷1489520700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hayes & Yeading¬ER÷Krog 37¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAY¬AE÷Hayes & Yeading¬WU÷hayes-yeading¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WEY¬AF÷Weymouth¬WV÷weymouth¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dUGOVT2g¬AD÷1489520700¬ADE÷1489520700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kings Langley¬ER÷Krog 38¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷Kings Langley¬WU÷kings-langley¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CAM¬AF÷Cambridge City¬WV÷cambridge-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rV2Onh34¬AD÷1489520700¬ADE÷1489520700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Neots¬ER÷Krog 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SLO¬AF÷Slough Town¬WV÷slough-town¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷NEO¬AE÷St. Neots¬WU÷neots¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~
1
1490421016
478
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ANGLIJA: Southern Premier League¬ZEE÷AygSRpvK¬ZB÷198¬ZY÷Anglija¬ZC÷GAaVVA9C¬ZD÷s¬ZE÷nyFWNeA6¬ZF÷1¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷198_AygSRpvK¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/anglija/southern-premier-league/¬ZX÷00Anglija 007nglija0070000000157000Southern Pre023League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglija¬~AA÷COcSn7Lf¬AD÷1490726700¬ADE÷1490726700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cinderford Town¬ER÷Krog 32¬AX÷0¬AO÷1486496640¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cinderford Town¬WU÷cinderford-town¬WN÷LEA¬AF÷Leamington¬WV÷leamington¬AN÷n¬~
1
1490421016
74
Naložite si našo brezplačno aplikacijo!
 
Pojasnilo: Nahajate se na strani Southern Premier League 2016/2017 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Anglija. Southern Premier League 2016/2017 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Southern Premier League 2016/2017 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Southern Premier League 2016/2017 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Southern Premier League 2016/2017 poteka samodejno in v realnem času.