Nogomet »Argentina » Prim B Metropolitana » 2017/2018

Prim B Metropolitana
Loading ...
results
1
1503216253
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Prim B Metropolitana¬ZEE÷GKJrZE7I¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷jwXXHrwD¬ZD÷p¬ZE÷pQ7BiYTH¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_GKJrZE7I¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/argentina/prim-b-metropolitana/¬ZX÷00Argentina 009entina0020000000169000Prim B Metro020litana000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷WnZxa6Ze¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almirante Brown¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Almirante Brown¬WU÷almirante-brown¬WN÷COM¬AF÷Comunicaciones BsAs¬WV÷comunicaciones-bsas¬AN÷n¬~AA÷pSGPM9R2¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Atlanta¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Atlanta¬WU÷atletico-atlanta¬WN÷COL¬AF÷Colegiales¬WV÷colegiales¬AN÷n¬~AA÷4YIdJzLA¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barracas Central¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ACA¬AF÷Acassuso¬WV÷acassuso¬WM÷BAR¬AE÷Barracas Central¬WU÷barracas-centra¬AN÷n¬~AA÷bZzV0S4q¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CA Estudiantes¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷CA Estudiantes¬WU÷ca-estudiantes¬WN÷URQ¬AF÷UAI Urquiza¬WV÷uai-urquiza¬AN÷n¬~AA÷rNxsbQl2¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Espanol¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Espanol¬WU÷deportivo-espanol¬WN÷TEL¬AF÷San Telmo¬WV÷san-telmo¬AN÷n¬~AA÷d8FlLdjb¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Platense¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platense¬WU÷platense¬WN÷DEF¬AF÷Def. de Belgrano¬WV÷defensores-de-belgrano¬AN÷n¬~AA÷xQZYanKk¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Miguel¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIG¬AE÷San Miguel¬WU÷san-miguel¬WN÷VIL¬AF÷Villa San Carlos¬WV÷villa-san-carlos¬AN÷n¬~AA÷ABJhKG54¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Escalada¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Escalada¬WU÷talleres-remedios-escalada¬WN÷SAC¬AF÷Sacachispas¬WV÷sacachispas¬AN÷n¬~AA÷rPH0IfzH¬AD÷1504382400¬ADE÷1504382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tristan Suarez¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tristan Suarez¬WU÷tristan-suarez¬WN÷FEN¬AF÷Fenix¬WV÷fenix¬AN÷n¬~
1
1503216253
9
Pojasnilo: Nahajate se na strani Prim B Metropolitana 2017/2018 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Argentina. Prim B Metropolitana 2017/2018 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Prim B Metropolitana 2017/2018 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Prim B Metropolitana 2017/2018 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Prim B Metropolitana 2017/2018 poteka samodejno in v realnem času.