Primera Division 2019 rezultati v živo, lestvice

Nogomet Peru Primera Division2019

Primera Division
Loading...
results
1
1548161946
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PERU: Primera Division - Apertura¬ZEE÷KrrdAMyI¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷EitshtpM¬ZD÷p¬ZE÷nRXuklIa¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷152_KrrdAMyI¬ZJ÷23¬ZL÷/nogomet/peru/primera-division/¬ZX÷00Peru 004......0000000000207000Primera Divi027ertura000¬ZCC÷0¬ZAF÷Peru¬~AA÷SnQ2ab3c¬AD÷1550260800¬ADE÷1550260800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alianza Huanuco¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALI¬AE÷Alianza Huanuco¬JA÷0bXKXRRA¬WU÷alianza-huanuco¬WN÷KAN¬AF÷AD Cantolao¬JB÷E1yPWosH¬WV÷ad-cantolao¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ABF7bII3¬AD÷1550260800¬ADE÷1550260800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlos Manucci¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Carlos Manucci¬JA÷dQQTV5dN¬WU÷carlos-manucci¬WN÷AYA¬AF÷Ayacucho¬JB÷zHPXUPBT¬WV÷ayacucho¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l2EBcxY9¬AD÷1550260800¬ADE÷1550260800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷U. San Martin¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷U. San Martin¬JA÷S8HaQqKp¬WU÷u-san-martin¬WN÷CAJ¬AF÷Cajamarca¬JB÷6aG3P3Zj¬WV÷cajamarca¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IyJFddmG¬AD÷1550347200¬ADE÷1550347200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binacional¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binacional¬JA÷AXtpYewi¬WU÷binacional¬WN÷CES¬AF÷Cesar Vallejo¬JB÷8IamXFhc¬WV÷cesar-vallejo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dSHJeG2M¬AD÷1550347200¬ADE÷1550347200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melgar¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MUN¬AF÷Dep. Municipal¬JB÷tWceVgN9¬WV÷dep-municipal¬WM÷MEL¬AE÷Melgar¬JA÷2uaiWZ73¬WU÷melgar¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vi7OfzIS¬AD÷1550347200¬ADE÷1550347200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Molinos El Pirata¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POK¬AE÷Molinos El Pirata¬JA÷b7h0UDxG¬WU÷molinos-el-pirata¬WN÷GAR¬AF÷Garcilaso¬JB÷zXFTCo7r¬WV÷garcilaso¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EqbjjfQq¬AD÷1550433600¬ADE÷1550433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷A. Lima¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIM¬AE÷A. Lima¬JA÷UgFXB5Ml¬WU÷a-lima¬WN÷SPO¬AF÷Sport Boys¬JB÷rcJyBPye¬WV÷sport-boys¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷86cfkEuj¬AD÷1550433600¬ADE÷1550433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Huancayo¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sporting Cristal¬JB÷4C7p9367¬WV÷sporting-cristal¬WM÷SPO¬AE÷Sport Huancayo¬JA÷QL8tAqi1¬WU÷sport-huancayo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ncdblYfd¬AD÷1550433600¬ADE÷1550433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Comercio¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷Union Comercio¬JA÷WIeSXnq8¬WU÷u-comercio¬WN÷UNI¬AF÷Universitario Lima¬JB÷A9fWW6bE¬WV÷universitario-lima¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OEusDHXd¬AD÷1550865600¬ADE÷1550865600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ayacucho¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AYA¬AE÷Ayacucho¬JA÷hYqyWQDK¬WU÷ayacucho¬WN÷MEL¬AF÷Melgar¬JB÷6yluVpTQ¬WV÷melgar¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷25voCym3¬AD÷1550865600¬ADE÷1550865600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cesar Vallejo¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CES¬AE÷Cesar Vallejo¬JA÷OGz7Q4yr¬WU÷cesar-vallejo¬WN÷SPO¬AF÷Sport Huancayo¬JB÷27ZAPOjl¬WV÷sport-huancayo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dSwkBe29¬AD÷1550865600¬ADE÷1550865600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Cristal¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Cristal¬JA÷KrUFOr6f¬WU÷sporting-cristal¬WN÷LIM¬AF÷A. Lima¬JB÷bZSJN2L0¬WV÷a-lima¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AVsgAFHF¬AD÷1550865600¬ADE÷1550865600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Universitario Lima¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Universitario Lima¬JA÷hdSNMMz7¬WU÷universitario-lima¬WN÷POK¬AF÷Molinos El Pirata¬JB÷4WVRLtjD¬WV÷molinos-el-pirata¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hfXc9ZWL¬AD÷1550952000¬ADE÷1550952000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AD Cantolao¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷AD Cantolao¬JA÷6yAApQSD¬WU÷ad-cantolao¬WN÷BIN¬AF÷Binacional¬JB÷pS8EqprK¬WV÷binacional¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WpW18gnS¬AD÷1550952000¬ADE÷1550952000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dep. Municipal¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Dep. Municipal¬JA÷E1DIr4cQ¬WU÷dep-municipal¬WN÷ALI¬AF÷Alianza Huanuco¬JB÷GAapvO5s¬WV÷alianza-huanuco¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1548161946
306
Pojasnilo: Nahajate se na strani Primera Division 2019 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Peru. Primera Division 2019 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Primera Division 2019 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Primera Division 2019 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Primera Division 2019 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!