Nogomet »Anglija » Pokal Carabao » 2018/2019

Pokal Carabao
Loading ...
results
1
1532332921
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ANGLIJA: Pokal Carabao¬ZEE÷OMT80ou8¬ZB÷198¬ZY÷Anglija¬ZC÷6ZIy4Aeh¬ZD÷p¬ZE÷jFvzATOj¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_OMT80ou8¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/anglija/pokal-carabao/¬ZX÷00Anglija 007nglija0160000000179000Pokal Caraba013arabao000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglija¬~AA÷2iFd47NC¬AD÷1534271400¬ADE÷1534271400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nottingham¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham¬JA÷SOJK28sI¬WU÷nottingham¬WN÷BUR¬AF÷Bury¬JB÷Am9P1SdO¬WV÷bury¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xURY3bTT¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackpool¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackpool¬JA÷Yc21BxQk¬WU÷blackpool¬WN÷BAR¬AF÷Barnsley¬JB÷GMi6Adud¬WV÷barnsley¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zwZXYIS3¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol City¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth¬JB÷v3P6Qjo0¬WV÷plymouth¬WM÷BRI¬AE÷Bristol City¬JA÷dvz2RWVg¬WU÷bristol-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t2KUZbDc¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol Rovers¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Rovers¬JA÷lEWgTh1s¬WU÷bristol-rovers¬WN÷CRA¬AF÷Crawley Town¬JB÷ImybSCGm¬WV÷crawley-town¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ETXyYxrA¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cambridge Utd¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Cambridge Utd¬JA÷jwTAPA06¬WU÷cambridge-utd¬WN÷NEW¬AF÷Newport¬JB÷p0SEOUFC¬WV÷newport¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lnKG92ah¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlisle¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlisle¬JA÷6V6nH7dB¬WU÷carlisle¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn¬JB÷lfdiGRBH¬WV÷blackburn¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6q6nNLTi¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cheltenham¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheltenham¬JA÷dxX4VcHL¬WU÷cheltenham¬WN÷COL¬AF÷Colchester¬JB÷jaW8UHWR¬WV÷colchester¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kf4x9V8s¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crewe¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLE¬AF÷Fleetwood¬JB÷zVfskkDI¬WV÷fleetwood¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬JA÷t8ewjVcC¬WU÷crewe¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n3wvDy6p¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Exeter¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EXE¬AE÷Exeter¬JA÷WMXzDXG0¬WU÷exeter¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich¬JB÷bq4XBiW6¬WV÷ipswich¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fRBl6Th0¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grimsby Town¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRI¬AE÷Grimsby Town¬JA÷bqS36jrg¬WU÷grimsby-town¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale¬JB÷t8H85Aca¬WV÷rochdale¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fPKCArpn¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leeds¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds¬JA÷b53vJTRb¬WU÷leeds¬WN÷BOL¬AF÷Bolton¬JB÷hS2rIms5¬WV÷bolton¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C2Mq79wf¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Macclesfield¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Macclesfield¬JA÷hnPe8CDt¬WU÷macclesfield¬WN÷BRA¬AF÷Bradford¬JB÷n9Oa7WSn¬WV÷bradford¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SxJK8MEb¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mansfield¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Mansfield¬JA÷SpeeFoRN¬WU÷mansfield¬WN÷ACC¬AF÷Accrington¬JB÷dKaaE5tU¬WV÷accrington¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷trE03RxJ¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Middlesbrough¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Middlesbrough¬JA÷OjDT0nCU¬WU÷middlesbrough¬WN÷NOT¬AF÷Notts County¬JB÷0ClZLVst¬WV÷notts-county¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vwE0aIyo¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millwall¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIL¬AF÷Gillingham FC¬JB÷MJvhYaX2¬WV÷gillingham¬WM÷MIL¬AE÷Millwall¬JA÷fDjA9Gf2¬WU÷millwall¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷06srCeLj¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milton Keynes¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MKD¬AE÷Milton Keynes¬JA÷xz3yBBoD¬WU÷milton-keynes¬WN÷CHA¬AF÷Charlton¬JB÷jwiJZfOD¬WV÷charlton¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UNjCHHcT¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norwich¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norwich¬JA÷b9ZSEgnl¬WU÷norwich¬WN÷STE¬AF÷Stevenage¬JB÷hWYWDD1f¬WV÷stevenage¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t2YP5KbH¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oldham¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DER¬AF÷Derby¬JB÷l8yQUQQA¬WV÷derby¬WM÷OLD¬AE÷Oldham¬JA÷WWtLV6B4¬WU÷oldham¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AeRpWGCM¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oxford Utd¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COV¬AF÷Coventry¬JB÷dvdXtCVt¬WV÷coventry¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Utd¬JA÷va95ohNP¬WU÷oxford-utd¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8lzI7tU4¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Vale¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Vale¬JA÷bToR9Plo¬WU÷port-vale¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln City¬JB÷0YP9Y8Ro¬WV÷lincoln-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Sh7rO1Eo¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portsmouth¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portsmouth¬JA÷0AwdXJn9¬WU÷portsmouth¬WN÷WIM¬AF÷Wimbledon¬JB÷rZS0Ww2F¬WV÷afc-wimbledon¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nuZL60qB¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Preston¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRE¬AE÷Preston¬JA÷bJrDXSth¬WU÷preston¬WN÷MOR¬AF÷Morecambe¬JB÷htrHWndb¬WV÷morecambe¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dhNtXdcG¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷QPR¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QPR¬AE÷QPR¬JA÷OjRINlVI¬WU÷qpr¬WN÷PET¬AF÷Peterborough¬JB÷08A1nY7J¬WV÷peterborough¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0AN5EioK¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rotherham¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROT¬AE÷Rotherham¬JA÷CElNgDbm¬WU÷rotherham¬WN÷WIG¬AF÷Wigan¬JB÷6k3QhXDg¬WV÷wigan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EH3t8kOm¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Scunthorpe¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCU¬AE÷Scunthorpe¬JA÷ELgol9SO¬WU÷scunthorpe¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬JB÷jwwUCh5P¬WV÷doncaster¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YHAh5m86¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield Utd¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHU¬AE÷Sheffield Utd¬JA÷KbGC4UC5¬WU÷sheffield-utd¬WN÷HUL¬AF÷Hull¬JB÷lYKG3lSB¬WV÷hull¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f5xU4vEN¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shrewsbury¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHR¬AE÷Shrewsbury¬JA÷SbzUTptH¬WU÷shrewsbury¬WN÷BUR¬AF÷Burton¬JB÷KfbcCIAq¬WV÷burton¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0raeLab4¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southend¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southend¬JA÷lzCqOF9e¬WU÷southend¬WN÷BRE¬AF÷Brentford¬JB÷rcBmNZO1¬WV÷brentford¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jXi8IcrN¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swindon¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swindon¬JA÷vPhdKFOQ¬WU÷swindon¬WN÷FOR¬AF÷Forest Green¬JB÷p6VOFZWs¬WV÷forest-green¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IoIADB0Q¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tranmere¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Tranmere¬JA÷pt2UiiTa¬WU÷tranmere¬WN÷WAL¬AF÷Walsall¬JB÷S4iZjBr6¬WV÷walsall¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Yec3JwTG¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wycombe¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WYC¬AE÷Wycombe¬JA÷WbklMyfE¬WU÷wycombe¬WN÷NOR¬AF÷Northampton¬JB÷0YghLe9K¬WV÷northampton¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l8eiMuqb¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yeovil¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yeovil¬JA÷h8IzQyuq¬WU÷yeovil¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa¬JB÷AqDuPefk¬WV÷aston-villa¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f5baKJDA¬AD÷1534273200¬ADE÷1534273200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading¬JA÷fXEiMgv8¬WU÷reading¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham¬JB÷h8jpNHv8¬WV÷birmingham¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2BLQzubi¬AD÷1534273200¬ADE÷1534273200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Brom¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WBA¬AE÷West Brom¬JA÷4teNYEwK¬WU÷west-brom¬WN÷LUT¬AF÷Luton¬JB÷n5pSXYhQ¬WV÷luton¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tMG8BOUu¬AD÷1534445100¬ADE÷1534445100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sunderland¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Sunderland¬JA÷v3mwLkcn¬WU÷sunderland¬WN÷SHW¬AF÷Sheffield Wed¬JB÷KE4zK9Ch¬WV÷sheffield-wed¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1532332921
35
Pojasnilo: Nahajate se na strani Pokal Carabao 2018/2019 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Anglija. Pokal Carabao 2018/2019 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Pokal Carabao 2018/2019 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Pokal Carabao 2018/2019 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Pokal Carabao 2018/2019 poteka samodejno in v realnem času.