NIT 2011 rezultati, izidi, lestvice

Košarka ZDA

NIT
2011
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ZDA: NIT¬ZEE÷neroizha¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷Q1aTkr77¬ZD÷p¬ZE÷n72fKG1p¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_neroizha¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/zda/nit/¬ZX÷02ZDA 003......0070000000001000NIT 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷nLT195XF¬AD÷1301612400¬ADE÷1301612400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alabama¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALA¬AE÷Alabama¬JA÷rXqrK54C¬WU÷alabama¬AG÷57¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷23¬WN÷WIC¬AF÷Wichita State¬JB÷xfqnJPJI¬WV÷wichita-state¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷29¬~AA÷tMTCyuad¬AD÷1301446800¬ADE÷1301446800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALA¬AF÷Alabama¬JB÷EwLRdwsC¬WV÷alabama¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷36¬BF÷0¬BH÷26¬WM÷COL¬AE÷Colorado¬JA÷80KVecdI¬WU÷colorado¬AG÷61¬BA÷0¬BC÷30¬BE÷0¬BG÷31¬~AA÷bst30Oyc¬AD÷1301439600¬ADE÷1301439600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington State¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIC¬AF÷Wichita State¬JB÷MsRs3E3o¬WV÷wichita-state¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷75¬BB÷0¬BD÷36¬BF÷0¬BH÷39¬WM÷WAS¬AE÷Washington State¬JA÷KxmavVQp¬WU÷washington-state¬AG÷44¬BA÷0¬BC÷19¬BE÷0¬BG÷25¬~AA÷naM48pRj¬AD÷1300935600¬ADE÷1300935600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Washington State¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Northwestern¬JB÷M55ONTi8¬WV÷northwestern¬AZ÷0¬AH÷66¬AU÷64¬BJ÷2¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷33¬WM÷WAS¬AE÷Washington State¬JA÷0d4SMm7E¬WU÷washington-state¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷69¬AT÷64¬BI÷5¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷26¬~AA÷AejplaU0¬AD÷1300928400¬ADE÷1300928400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alabama¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami (FL)¬JB÷6yh3WrIk¬WV÷miami-fl¬AH÷64¬BB÷0¬BD÷26¬BF÷0¬BH÷38¬WM÷ALA¬AE÷Alabama¬JA÷SpgaXO2q¬WU÷alabama¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷43¬~AA÷GntU9Yb2¬AD÷1300921200¬ADE÷1300921200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wichita State¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬JA÷CYGtPFfs¬WU÷wichita-state¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷82¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷COL¬AF÷Coll Of Charltn¬JB÷jPFpOZ9m¬WV÷coll-of-charltn¬AH÷75¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷50¬~AA÷OISp6jbR¬AD÷1300842000¬ADE÷1300842000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado¬JA÷EJEEAyco¬WU÷colorado¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷KEN¬AF÷Kent State¬JB÷SMII9eCi¬WV÷kent-state¬AH÷74¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷43¬~AA÷EXE4G7Fj¬AD÷1300764600¬ADE÷1300764600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington State¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma State¬JB÷M70Ce538¬WV÷oklahoma-state¬AH÷64¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷35¬WM÷WAS¬AE÷Washington State¬JA÷0baGfPIE¬WU÷washington-state¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷74¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷36¬~AA÷v1q5w30L¬AD÷1300755600¬ADE÷1300755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alabama¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALA¬AE÷Alabama¬JA÷IsS1HFpU¬WU÷alabama¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷74¬BA÷0¬BC÷30¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷MEX¬AF÷New Mexico¬JB÷KjETCZho¬WV÷new-mexico¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷26¬BF÷0¬BH÷41¬~AA÷2HBPzwzb¬AD÷1300748400¬ADE÷1300748400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami (FL)¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIS¬AF÷Missouri State¬JB÷ImyUd3yN¬WV÷missouri-state¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷40¬WM÷MIA¬AE÷Miami (FL)¬JA÷dvzYeNjT¬WU÷miami-fl¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷26¬BE÷0¬BG÷55¬~AA÷QqSiJRBg¬AD÷1300638600¬ADE÷1300638600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fairfield¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAI¬AE÷Fairfield¬JA÷xxQghVKd¬WU÷fairfield¬AG÷68¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷33¬WN÷KEN¬AF÷Kent State¬JB÷GSOcikz3¬WV÷kent-state¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷37¬~AA÷thSpYzKG¬AD÷1300633200¬ADE÷1300633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Virginia Tech¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Tech¬JA÷xh8fDOL3¬WU÷virginia-tech¬AZ÷0¬AG÷76¬AT÷69¬BI÷7¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷WIC¬AF÷Wichita State¬JB÷Gr7bCryA¬WV÷wichita-state¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷79¬AU÷69¬BJ÷10¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷39¬~AA÷2JAcKNgq¬AD÷1300557600¬ADE÷1300557600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland State¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Coll Of Charltn¬JB÷lrC38K1a¬WV÷coll-of-charltn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷64¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷26¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland State¬JA÷SYA77vH5¬WU÷cleveland-state¬AG÷56¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷24¬~AA÷bq5YYG4A¬AD÷1300546800¬ADE÷1300546800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston College¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston College¬JA÷UR4nFpii¬WU÷boston-college¬AG÷67¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷36¬WN÷NOR¬AF÷Northwestern¬JB÷8I3jE46c¬WV÷northwestern¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷85¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷47¬~AA÷OfOFkxki¬AD÷1300498200¬ADE÷1300498200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado¬JA÷CAMxQ159¬WU÷colorado¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷89¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷52¬WN÷CAL¬AF÷California¬JB÷j1LtPLKF¬WV÷california¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷38¬~
31
fixtures
0
Nastavitve
HELP: Nahajate se na NIT 2011 strani v Košarka/ZDA sekciji. FlashScore.si vam ponuja rezultate, lestvice in podrobnosti tekem za NIT 2011. Poleg rezultatov za NIT 2011 lahko na FlashScore.si spremljate več kot 5000 tekmovanj v nad 30 športih po vsem svetu.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!