Prvenstvo Minska 2020 rezultati v živo, končni izidi, lestvice  

oglas
oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Hokej Belorusija

Prvenstvo Minska
2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷BELORUSIJA: Prvenstvo Minska¬ZEE÷61wJhxXI¬ZB÷31¬ZY÷Belorusija¬ZC÷8WIIcMCr¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷31_61wJhxXI¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/belorusija/prvenstvo-minska/¬ZX÷03Belorusija 010rusija0010000000001000Prvenstvo Mi016Minska000¬ZCC÷0¬ZAF÷Belorusija¬~AA÷O80JSSYc¬AD÷1588274100¬ADE÷1588274100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlant Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1588277824¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Tornado Minsk¬JB÷EgSxE488¬WV÷tornado-minsk¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷2¬WM÷ATL¬AE÷Atlant Minsk¬JA÷0jvekLV7¬WU÷atlant-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷11¬BA÷3¬BC÷4¬BE÷4¬AM÷Igralni čas 3x15 minut.¬~AA÷j5FuKnjb¬AD÷1588186800¬ADE÷1588186800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷K-2 Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1588191310¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KER¬AF÷Keramin Minsk¬JB÷0Mh492Cn¬WV÷keramin-minsk¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷K-2¬AE÷K-2 Minsk¬JA÷6ag0Arct¬WU÷k-2-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬AM÷Igralni čas 3x15 minut.¬~AA÷Es5ytNri¬AD÷1587669300¬ADE÷1587669300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷K-2 Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587673277¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KER¬AF÷Keramin Minsk 2¬JB÷2FxRMcQC¬WV÷keramin-minsk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷K-2¬AE÷K-2 Minsk¬JA÷8hwNNwB6¬WU÷k-2-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬AM÷Igralni čas 3x15 minut.¬~AA÷jVGaFyxM¬AD÷1587572700¬ADE÷1587572700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shield Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587577843¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MTK¬AF÷Budaynik Minsk¬JB÷tvufmuUD¬WV÷budaynik-minsk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷SHI¬AE÷Shield Minsk¬JA÷SziCOeiD¬WU÷shield-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷2¬AM÷Igralni čas 3x15 minut.¬~AA÷MeCeGHMF¬AD÷1587571800¬ADE÷1587571800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bastion Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587577180¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AIC¬AF÷Aichyna Minsk¬JB÷lph8Pyx7¬WV÷aichyna-minsk¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷KOS¬AE÷Bastion Minsk¬JA÷KAm4QHM0¬WU÷bastion-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬AM÷Igralni čas 3x15 minut.¬~AA÷AwUj9awl¬AD÷1587406200¬ADE÷1587406200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Budaynik Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587411658¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BER¬AF÷Berezinskye Lisy¬JB÷CIazrxdl¬WV÷berezinskye-lisy¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷MTK¬AE÷Budaynik Minsk¬JA÷bFeWrItr¬WU÷budaynik-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷9¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷4¬AM÷Igralni čas 3x15 minut.¬~AA÷4v2JR7gF¬AD÷1587399000¬ADE÷1587399000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aichyna Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587404658¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ISL¬AF÷ICE City Minsk 2¬JB÷88eckK3E¬WV÷ice-city-minsk¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷AIC¬AE÷Aichyna Minsk¬JA÷UHdgj0l8¬WU÷aichyna-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬AM÷Igralni čas 3x15 minut.¬~AA÷QwrchjVL¬AD÷1587147000¬ADE÷1587147000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berezinskye Lisy¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587152404¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MTK¬AF÷Budaynik Minsk¬JB÷OMSgo5Qo¬WV÷budaynik-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷1¬WM÷BER¬AE÷Berezinskye Lisy¬JA÷z7ZBMLmo¬WU÷berezinskye-lisy¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬AM÷Igralni čas 3x15 minut.¬~AA÷dbjtdYVd¬AD÷1587139800¬ADE÷1587139800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷ICE City Minsk 2¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587146034¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AIC¬AF÷Aichyna Minsk¬JB÷C67Kqhks¬WV÷aichyna-minsk¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷ISL¬AE÷ICE City Minsk 2¬JA÷fRKhlYtQ¬WU÷ice-city-minsk¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬AM÷Igralni čas 3x15 minut.¬~AA÷zkkpeho3¬AD÷1587139800¬ADE÷1587139800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sparta Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587145398¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOS¬AF÷Bastion Minsk¬JB÷KWASsWJg¬WV÷bastion-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬WM÷SPA¬AE÷Sparta Minsk¬JA÷jc6OrC4m¬WU÷sparta-minsk¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬AM÷Igralni čas 3x15 minut.¬~AA÷tn8E8K0D¬AD÷1587064500¬ADE÷1587064500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlant Minsk 2¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587068345¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Tornado Minsk 2¬JB÷E3k22tdU¬WV÷tornado-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷9¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷4¬WM÷ATL¬AE÷Atlant Minsk 2¬JA÷00ob3MtO¬WU÷atlant-minsk¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷4¬BE÷0¬AM÷Igralni čas 3x15 minut.¬~AA÷b3CgDrnr¬AD÷1587063600¬ADE÷1587063600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tornado Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587067650¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷K-2¬AF÷K-2 Minsk¬JB÷Uw2Mk3CO¬WV÷k-2-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷9¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷4¬WM÷TOR¬AE÷Tornado Minsk¬JA÷jm3IjqcI¬WU÷tornado-minsk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬AM÷Igralni čas 3x15 minut.¬~AA÷jerCjkZH¬AD÷1586974200¬ADE÷1586974200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Budaynik Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586979331¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BER¬AF÷Berezinskye Lisy¬JB÷MoUe2I9T¬WV÷berezinskye-lisy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷2¬BF÷2¬WM÷MTK¬AE÷Budaynik Minsk¬JA÷reVi3bfN¬WU÷budaynik-minsk¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷4¬AM÷Igralni čas 3x15 minut.¬~AA÷4vt0gika¬AD÷1586967000¬ADE÷1586967000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aichyna Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586972382¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AIC¬AE÷Aichyna Minsk¬JA÷fiQT82Qo¬WU÷aichyna-minsk¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ISL¬AF÷ICE City Minsk 2¬JB÷YsPX7Muh¬WV÷ice-city-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷Igralni čas 3x15 minut.¬~AA÷Isp4hB45¬AD÷1586967000¬ADE÷1586967000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bastion Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586972548¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Minsk¬JB÷t8Su60A4¬WV÷sparta-minsk¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷KOS¬AE÷Bastion Minsk¬JA÷S4Oy7teb¬WU÷bastion-minsk¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬AM÷Igralni čas 3x15 minut.¬~
29
fixtures
0
oglas
Nastavitve opomnikov
Opomnike je blokiral brskalnik
Nastavitve
Temno ozadje
Pojasnilo: Nahajate se na strani Prvenstvo Minska 2020 rezultati v sekciji Hokej/Belorusija. Stran Prvenstvo Minska 2020 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter Prvenstvo Minska 2020 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani Prvenstvo Minska 2020 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 100 hokejskih tekmovanj v več kot 15 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani Prvenstvo Minska 2020 poteka samodejno in v realnem času.
Pokaži več
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za vaš telefon. Naložite si jo brezplačno!