Rugby League »Avstralija » NRL » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AVSTRALIJA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avstralija¬ZC÷GQ7IorMc¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/avstralija/nrl/¬ZX÷14Avstralija 010ralija0010000000169000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avstralija¬~AA÷69XwfYDf¬AD÷1504427400¬ADE÷1504427400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷Krog 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬WU÷wests-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷16¬BC÷12¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷16¬BB÷6¬BD÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EZznhCr7¬AD÷1504418400¬ADE÷1504418400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George Illawarra Dragons¬ER÷Krog 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George Illawarra Dragons¬WU÷st-george-illawarra-dragons¬AG÷20¬BA÷12¬BC÷8¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷14¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8YHxFZkK¬AD÷1504411200¬ADE÷1504411200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷Krog 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla-Sutherland Sharks¬WV÷cronulla-sutherland-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷18¬BD÷8¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2eHtEg5Q¬AD÷1504344600¬ADE÷1504344600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Krog 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷20¬BC÷12¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷44389DDs¬AD÷1504337400¬ADE÷1504337400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Krog 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷16¬BC÷12¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p0WsghT0¬AD÷1504328400¬ADE÷1504328400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Krog 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷6¬BC÷14¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷16¬BB÷4¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hQZkiWcD¬AD÷1504259400¬ADE÷1504259400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Krog 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷12¬BC÷10¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷16¬BB÷10¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fVDYFFzE¬AD÷1504173000¬ADE÷1504173000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Krog 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AG÷10¬BA÷6¬BC÷4¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷14¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷AVSTRALIJA: NRL - Play-off¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avstralija¬ZC÷Am7Mp2y4¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/avstralija/nrl/¬ZX÷14Avstralija 010ralija0010000000225000NRL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avstralija¬~AA÷0ncNzsQD¬AD÷1505554800¬ADE÷1505554800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬AG÷16¬BA÷10¬BC÷6¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷24¬BB÷6¬BD÷18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CW3uCcmD¬AD÷1505469300¬ADE÷1505469300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷13¬BA÷6¬BC÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K8c4veDf¬AD÷1505023800¬ADE÷1505023800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cronulla-Sutherland Sharks¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla-Sutherland Sharks¬WU÷cronulla-sutherland-sharks¬AZ÷0¬AG÷14¬AT÷14¬BA÷8¬BC÷6¬BE÷0¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷15¬AU÷14¬BB÷2¬BD÷12¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xp8auybl¬AD÷1504950000¬ADE÷1504950000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷6¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷22¬BB÷10¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ot4etHrr¬AD÷1504937400¬ADE÷1504937400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AH÷16¬BB÷10¬BD÷6¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷18¬BA÷4¬BC÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷61HTpczR¬AD÷1504864500¬ADE÷1504864500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷10¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷22¬BB÷6¬BD÷16¬AW÷1¬AN÷n¬~
19
1506008932
198
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AVSTRALIJA: NRL - Play-off¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avstralija¬ZC÷Am7Mp2y4¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/avstralija/nrl/¬ZX÷14Avstralija 010ralija0010000000225000NRL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avstralija¬~AA÷dWsPe6TC¬AD÷1506074100¬ADE÷1506074100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ptumvDjO.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷86oTfQrJ¬AD÷1506159600¬ADE÷1506159600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~
19
1506008932
2
Pojasnilo: Nahajate se na strani NRL 2017 rezultati v sekciji Rugby League/Avstralija. Stran NRL 2017 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter NRL 2017 podrobnosti tekem. Poleg strani NRL 2017 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 5000 tekmovanj v več kot 30 športih po vsem svetu. Treba vam je le klikniti izbrani šport v meniju zgoraj ali ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani NRL 2017 poteka samodejno in v realnem času.